Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aneta411

aneta411

#4901091 Napisano: 14.12.2011 04:24:37 w Rossmann
trampek napisał(a):

Gdzie się wygrywa te maskary rimmmel na rossnecie bo widzię w temacie ? a na stronie nie ma albo źle patrze emotka


http://www.rossnet.pl/rimmel Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4901088 Napisano: 14.12.2011 04:23:43 w Rossmann
maliszka napisał(a):

Pamięta ktoś co było w zestawie Niezbędnika Prawdziwego Faceta ( nagroda w konkursie Męski Miesiąc)???


- nagrody II stopnia – 200 zestawów Niezbędnik Prawdziwego Faceta o wartości 100 zł brutto każdy. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4897251 Napisano: 13.12.2011 08:42:16 w Rossmann
maria1980 napisał(a):

sarsaparilla
pokazali jaki makijaż powinnam robić,
jak się nie ubierać, w jakich kolorach mi dobrze ,jakie mam wyrzucić z szafy emotka Sprawdzili jaki kolor włosów jest dla mnie idealny.
Zakupy mogłam zrobić za 1000 zł. Oczywiście zrobiłam za 2000 emotka Dopłaciłam emotka

http://imageshack...ages/94/mariaup.jpg/
PRZED
http://imageshack...ges/405/maria2d.jpg/
PO
http://imageshack...ges/855/blochem.jpg/
W TRAKCIE
http://imageshack...mages/171/bloch.jpg/
Z GRZESIEM :*


gratuluję i zazdroszczę emotka Super Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4888661 Napisano: 09.12.2011 08:29:17 w Konkursowiczki w ciąży
trewor napisał(a):

19790411 napisał(a):

trewor napisał(a):

a czy jest tu jakaś mamusia która ma jedno dziecko(odchowane 3-5 lat) i nie myśli o nastepnym?


jest taka emotka
zagląda tu, lubi ten wątek. Czas ciąży i macierzyństwa jest magiczny...

a myśleć o następnym może i by pomyślała, ale niestety na myśleniu musiałoby się skończyć emotka


dlaczego??


Przepraszam, ale wczoraj zasnęłam przy kompie....
dlaczego nie myślę? czy dlaczego nie mogę? czy dlaczego to magiczny czas?
w sumie wszystko jedno, jakie pytanie, bo odpowiedź tylko jedna - zdrowie nie pozwala emotka
Ale bardzo miło jest wrócić choćby w tym topie do starych dobrych czasów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4887919 Napisano: 08.12.2011 07:46:20 w Konkursowiczki w ciąży
trewor napisał(a):

a czy jest tu jakaś mamusia która ma jedno dziecko(odchowane 3-5 lat) i nie myśli o nastepnym?


jest taka emotka
zagląda tu, lubi ten wątek. Czas ciąży i macierzyństwa jest magiczny...

a myśleć o następnym może i by pomyślała, ale niestety na myśleniu musiałoby się skończyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4871537 Napisano: 02.12.2011 09:01:33 w Rossmann
anielllka napisał(a):

Witam emotka czy ktos widział u siebie w rossmanie te laleczki Pinpon? bo ja dzis była i pytałam naweet i oczywiscie nic nie ma.... emotka


Ja widziałam w moi Rossmannie, niestety w zestawie z czymś (zwierzątka, czy domek... nie pamiętam). Ceny dokładnie też nie, bo mnie powaliła na moment...
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4859748 Napisano: 28.11.2011 12:50:34 w Rossmann
kaki76 napisał(a):

a revitalift miały bys od dzisiaj do odbioru i co cenzura nie ma dzwoniłam w środe może będą


U mnie podobno nagroda jest. Czy na pewno? Przekonam się za 2 h jak pójdę odebrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4853717 Napisano: 25.11.2011 01:43:57 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

19790411 napisał(a):

benasia napisał(a):




No widzę że masz podobne metod jak moje emotka




Dokładnie emotka
Sprawdzone emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4853675 Napisano: 25.11.2011 01:33:48 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

Dziewczyny mój Malutki ma straszne gazy i bardzo cierpi - pręży się, stęka, czasem czerwony się robi i krzyczy... Dziś od 7.30 do południa to przerabialiśmy - był zmęczony i chciał spać ale nie mógl. Teraz na szczęście śpi.
Nie jem jakiś wzdymających pokarmów. Karmię głównie piersią, lecz dostaje czasami butelkę.
Próbowałam juz kładzenia na brzuszku, troszkę pomogło ale nie wiele. Mam espumisan dla dzieci ale dostawał w nocy i jakoś rano go złapało...
Trochę pomaga mu gdy trzymam go na rękach pionowo i on podkurcza nóżki -ale trzymanie takiego prawie 5kg pulpecika długo nie jest łatwe...
Macie jakieś sposoby?


Nie chcę Cię martwić, ale może to kolka? Na kolkę polecane są ciepłe (nie gorące!) kompresy na brzuszek, kontrolowane dociskanie nóżek do brzuszka. U mnie sprawdziła się suszarka - nawet nie tyle gorące powietrze (bałabym się, że oparzę dziecko), co szum. Oprócz espumisanu są również inne środki (infacol, debridat itp.), które być może będą skuteczniejsze dla Twojego Maluszka.
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4845086 Napisano: 22.11.2011 09:20:02 w Rossmann
joan napisał(a):

olus15 napisał(a):

Rozumiem, że tych małych ZhuZhu w saszetkach nie można zakupić do konkursu emotka U mnie koło nich jest informacja o konkursie, co mogłoby sugerować , że wystarczy zakupić saszetkę


Nie znam tych produktów, ale skoro Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest zakup chomika Zhu Zhu Pets, to można kupić nawet chomika liliputa w łupince z orzecha włoskiego emotka


Też mi się tak wydaje. Saszetka to opakowanie, w środku jest chomik. W regulaminie nie napisano ile cm ma mieć zabawka, ani w jakim opakowaniu ma być, już nie mówię o tym, ze nie podano ceny minimalnej zakupu
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4843796 Napisano: 21.11.2011 04:58:28 w Rossmann
Mam pytanie do osób, które odebrały stolik z konkursu Oral B. Jakiej firmy macie te stoliki? Czy jest tam projektor świetlny? - ja nic takiego nie widzę.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4834498 Napisano: 17.11.2011 10:54:27 w Konkursowiczki w ciąży
kolastynka napisał(a):

katrin22 napisał(a):

A ja nadal martwię się tym katarkiem, używam tego sterimaru, potem usuwam wydzielinę aspiratorkiem, następnie pod nosek daję maści majerankowej, pokój wietrzony, a ten katarek nadal utrzymuje się 4 dzień...martwię się, bo małemu bardzo rzadko udaje się odbićpo jedzeniu, i może to jakieś resztki lecą do noska, poczekam jeszcze 2 dni i jadę do lekarza emotka emotka emotka



Z tym aspiratorem to nie za często. Jak byłam z córcią w szpitalu, to mi powiedzieli, że najwyżej rano i wieczorem, bo im więcej się tej wydzieliny usuwa to tym więcej śluzówka jej produkuje. I w sumie mieli rację, sama przetestowałam. Możesz spróbować homeopatycznych kropli Euphorbium, u nas bardzo pomogły. No i tymi kroplami, czy nawet solą to lepiej na taki patyczek do uszu porządnie napsikać i wypędzlowac nosek, wtedy lepszy efekt terapeutyczny i mniejsze ryzyko zakrztuszenia dziecka.


U mnie lekarka uczulała, żeby Euphorbium nie stosować u dziecka do lat 2, więc u kilkutygodniowego maluszka wydają mi się dość ryzykowne. Zresztą tak jest napisane na ulotce Nie stosować poniżej 2 roku życia.
Wodą morską ponoć lepiej psikać, a np. Nasivinem pędzlować.... - tak mnie uczono emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4832291 Napisano: 16.11.2011 10:46:39 w Rossmann
W regulaminie nie ma mowy o tym, że nie mogą to być te małe saszetki... Więc może warto spróbować kupić małe chomiki? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4830881 Napisano: 15.11.2011 05:30:39 w Rossmann
Szanowna Pani/Szanowny Panie,

Informujemy, że nagrodę w konkursie Wielki Konkurs Revitalift Total Repair 10 będzie można odebrać w wybranej w czasie rejestracji do konkursu drogerii Rossmann w terminie 28.11.-12.12.2011 r.

Nagroda przepadnie, jeśli nie zostanie odebrana w wyznaczonym terminie.

Za zmianę terminu odbioru nagrody przepraszamy.
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4828094 Napisano: 14.11.2011 12:55:56 w Rossmann
monique1234 napisał(a):

Johnson's Baby

http://www.rossne...k.aspx?contestId=995

dziwne te wyniki emotka



mam złe nazwisko.... na nieodpowiednią literę się zaczyna
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4827473 Napisano: 14.11.2011 07:50:05 w Rossmann
To są duże chomiki, te małe były w saszetkach. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4825113 Napisano: 12.11.2011 08:32:43 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

emilka1705 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

A moje maleństwo ma katarek, pół nocy nie spałam, czyściłam gruszką i maścią majerankowa smarowałam, oby przeszło...tak się boję. emotka


Moja Emi jak miała katar to psikaliśmy sterimarem, a później kładlismy na brzuszku i wszystko wypływało. Na szczęście z Liwką jeszcze tego problemu nie było.
Niby zwykły katar, a taki maluszek nawet spokojnie pojeść sobie nie może...


Mój na razie oddycha noskiem, ale jak zaciągnie noskiem to aż mi łzy w oczach stają, bo mi go szkoda.
Muszę kupić ten środek co napisałaś, a jego można od urodzenia ??




Sterimar to roztwór wody morskiej. Ja psikałam go do noska 2-tygodniowej córeczce; jest bezpieczny, nawet jak przypadkiem dostanie się do oczu.
Ja oprócz Sterimar-u używałam aspiratora Frida i kropli Nasivin, którymi kropiłam patyczek higieniczny lub tamponik z waty i delikatnie dotykałam wnętrza noska
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4819589 Napisano: 09.11.2011 12:26:50 w Pomocy!!!!
jokan napisał(a):

monia24 napisał(a):

jokan napisał(a):

wie ktos lub ma doswiadczenie czy przy ospie mozna wychodzic na dwor?

ja sie nie spytalam, a w necie roznie piszą, a dzisiaj w sumie jest ladnie a dziecko nie ma goraczki


nie powinno sie, dopiero jak sie pojawia strupki



no wlasnie jeszcze nie wszedzie ma emotka


Ja pytałam lekarza, jak córka chorowała na ospę i zabronił wychodzić na dwór, nawet przy ładnej pogodzie. Organizm chorego jest osłabiony w tym czasie i łatwo może złapać coś jeszcze.
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4819201 Napisano: 09.11.2011 09:36:12 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

dziś Mikołaj w nocy robił kupki - takie głośne gazy i potem kupka. Ale nadal daję mu herbatkę i espumisan, bo widzę że jak spi teraz to stęka i chyba jeszcze mu trudno. Co do picia to staram się od weekendu wypić 1,5l wody niegazowanej +jakąś herbatę, inkę z mlekiem itp. Wczoraj zjadłam 4 jabłka żeby pomóc małemu.
Żelaza ja nie biorę bo boję się czy nie będzie synek miał zatwardzenia po nim, a Femibion Natal 2 mam jeszcze to muszę wziąć.
Przed weekendem Mikuś dostawał wit. K i D dla niemowląt - ale czy po nich może mieć zaparcia?


Ja jak karmiłam, nie mogłam jeść/pić nabiału. Córkę strasznie bolał brzuszek... Ale... każde dziecko inaczej reaguje, więc niestety, często zostaje metoda prób i błędów, która jest ciężka i dla matki i dla dziecka
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4810316 Napisano: 05.11.2011 09:54:33 w Rossmann
thimka napisał(a):

Czy ktoś odebrał zestaw z konkursu Revitalift Total Repair ,termin odbioru minął 19 pażdziernika a zestawów nie ma i żadnych informacji też .


U mnie nadal nie ma tych nagród. Wyświetl w wątku >>
0 0