Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aneta411

aneta411

#4937177 Napisano: 04.01.2012 06:03:59 w Pomocy!!!!
malenka89 napisał(a):

dolly napisał(a):

kunia napisał(a):

netka2000 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Mam problem z allegro... wczoraj kupiłam przedmiot, zapłaciłam przez allegro, ale ciągle na koncie miałam blokadę, a sprzedający nie otrzymał przelewu... więc anulowałam to i zapłaciłam jeszcze raz, kasę otrzymał, ale na moim koncie pobrano kolejny raz pieniądze... czy oni sami zwrócą mi tą kasę? jeśli tak to po jakim czasie??



Jaki diabeł skusił Cię do płacenia przez Allegro? Pieniędzy z powrotem nie otrzymasz.



...chyba że sprzedający będzie uczciwy,kasa w koncu i tak trafi do niego...



nawet jak nie bedzie uczciwy to nie wyobrażam sobie, aby allegro nie dało w razie potrzeby dowodu przelania pieniędzy przez ich płatności. Także albo zwracasz sie bezpośrednio do sprzedającego albo od razu do allegro.
Nie masz na mailu potwierdzenia od allegro, że sprzedający przyjął Twoja wpłatę?



Zawsze płacę przez allegro i nigdy nie miałam z tym problemu emotka Ale właśnie o to chodzi, że na moim koncie ta kasa ciągle widnieje w środkach nierozliczonych, a na allegro transakcja jest anulowana... Sprzedający powiedział, że jak kasa by do niego trafiła to odda, ale póki co to nie wiadomo, gdzie ona teraz jest emotka Na moim koncie ją pobrano, ale przelew tak jakby nie wyszedł emotka


To może zadzwoń do swojego banku? Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4935969 Napisano: 04.01.2012 10:45:25 w Konkursowiczki w ciąży
kotek11 napisał(a):

19790411 napisał(a):

kotek11 napisał(a):

a masz pewnosc ze to byly rota emotka


Tak, to był rota.
Tylko wiesz, ja piszę swoje zdanie na temat szczepionek, nie namawiam na szczepienia - nie mam w tym celu.
I chyba forum temu służy - wymianie doświadczeń, a zainteresowany zrobi jak uważa.
To tak jak z tym praniem i prasowaniem ciuszków. Jedni piorą w 40 st. inni w 60, a Dianek (bo ona zapytała o temp. prania) zrobi tak jak jej będzie wydawało się najlepiej emotka


przeciez nic nie pisze.. pytam sie czy mas zpewnosc bo slyszalam juz o dzieciakach ktore niby rota mialy.. rodzice szczesliwi i nagle.... znowu rota tyle ze juz ze 100% pewnoscia ze to rota


Mi lekarka mówiła, że są jakieś 4 rodzaje tych wirusów i szczepionka chroni przed jednym tylko, a przy pozostałych zmniejsza objawy... ogólnie mówiąc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4935823 Napisano: 04.01.2012 09:37:01 w Konkursowiczki w ciąży
kotek11 napisał(a):

a masz pewnosc ze to byly rota emotka


Tak, to był rota.
Tylko wiesz, ja piszę swoje zdanie na temat szczepionek, nie namawiam na szczepienia - nie mam w tym celu.
I chyba forum temu służy - wymianie doświadczeń, a zainteresowany zrobi jak uważa.
To tak jak z tym praniem i prasowaniem ciuszków. Jedni piorą w 40 st. inni w 60, a Dianek (bo ona zapytała o temp. prania) zrobi tak jak jej będzie wydawało się najlepiej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4935768 Napisano: 04.01.2012 09:08:23 w Konkursowiczki w ciąży
Moja córka chodziła do żłobka, zaszczepiłam ja niemal na wszystko oprócz rota wirusów i później strasznie żałowałam tego niedopilnowania. Jak zachorowała miała kilka miesięcy i przez tydzień biegunkę i wymioty. Lekarka była u nas codziennie - strasznie panikowałam - a tak naprawdę pomóc nie mogła. Odradzała szpital (dzieci z rota wirusem leżą razem np. z dziećmi chorymi na zapalenia płuc...). Szczepionka na ospę nie uchroniła jej przed chorobą, ale miała dosłownie kilka krostek i chorowała 5 dni. Meningokoki i pneumokoki akurat u nas były bezpłatne dla dzieci chodzących do żłobka, więc skorzystałam, ale pewnie gdybym musiała zapłacić, zapłaciłabym.
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4933990 Napisano: 03.01.2012 01:34:04 w Rossmann
fryteczka napisał(a):

Uczestnik, który znajdzie się na liście Laureatów z danego tygodnia, musi wybrać drogerię Rossmann, do której organizator wyśle nagrodę. Adres drogerii Rossmann, w której Laureat zamierza odbrać nagrodę, powienien wysłać na adres redakacja@rossnet.pl max. po 5 dniach od daty publikacji zwycięzców. W tytule maila nalezy podać Konkurs Skandaliczna gra na rossnet.pl.


po 5 dniach czy do 5 dni ? emotka opublikowane wczoraj wyniki byly i nie wiem czy moge juz wyslac adres drogerii ? emotka


wydaje mi się, że skoro max. po 5 dniach = do 6 dni, czyli wcześniej niż 5 dnia można.... Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4933827 Napisano: 03.01.2012 12:11:13 w Konkursowiczki w ciąży
Hm... najlepiej prać w 60 st., ale... Ale na większości ubranek są wszyte metki z zaleceniami i zwykle podana temp. jest niższa. Ja zwykłe ubranka (bieliznę, bawełniane śpiochy, body itp.) prałam w 60, a resztę (głównie te, które zakłada się nie bezpośrednio na skórę dziecka, tylko na wierzch: bluzeczki, sukieneczki itp.)- wg zaleceń. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4932415 Napisano: 02.01.2012 06:29:53 w Rossmann
sarsaparilla napisał(a):

Mam pytanie do dziewczyn, które wygrały ten stolik małego artysty w konkursie Oral-B. U was też nie było nalepek na buziach tych stworkow od ciastoliny? Bo u nas nie, Majka lekko zawiedziona ale pewnie Rossnet nic nie poradzi, zestaw już rozpakowany, zorientowałam się dopiero po wyłożeniu wszystkich elementów.


Moja córcia znalazła dziś naklejki. Były pod tym niebieskim blacikiem (nakładką plastikową na blat) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4931271 Napisano: 02.01.2012 11:25:28 w Rossmann
mia napisał(a):

19790411 napisał(a):

viki84, napisał(a):

nowy
http://www.rossnet.pl/Konkursy.aspx


Zasady: Nagrody otrzyma 4000 osobów.... emotka


Oni źle się czują? emotka
To chyba konkurs tylko dla osób, które i tak te Plussze czy jak tam kupują, skoro nagroda jest warta ok. 20 zł... emotka


Pewnie szampan sylwestrowy im zaszkodził, poczytałam zapis o nagrodach... wyraźnie pisali pod wpływem
emotka Aż strach czytać regulamin. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4931252 Napisano: 02.01.2012 11:20:11 w Rossmann
viki84, napisał(a):

nowy
http://www.rossnet.pl/Konkursy.aspx


Zasady: Nagrody otrzyma 4000 osobów.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4924696 Napisano: 29.12.2011 08:21:35 w Konkursowiczki w ciąży
Majonez Kielecki jest bez konserwantów Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4917938 Napisano: 24.12.2011 07:38:50 w Rossmann
ewa1982 napisał(a):

pudło emotka troszkę zdziwiona jestem bo tylko ja grałam o tej godzinie następna osoba dopiero po 30 min się pojawiła emotka cóż


może poszło za wcześnie? i załapało poprzednią godzinę? Ktoś pisał, że miał tak w chomikach. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4917801 Napisano: 23.12.2011 10:27:44 w Wkurza mnie...
Na jelitówkę polecam syrop Gastrotuss, dostępny w saszetkach. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4917512 Napisano: 23.12.2011 05:34:33 w PODZIĘKOWANIA

aneta411

#4917507 Napisano: 23.12.2011 05:31:24 w Rossmann
bisbalka napisał(a):

i ja mam nagrode II stopnia,ma byc dla chrzesnicy, jak mysliscie czy 7-latka ucieczy sie z takiego prezentu?


Myślę, że się ucieszy. Moja ma 5 lat i jeszcze nie korzysta z wszystkich zalet laleczek, gubi małe części... Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4917506 Napisano: 23.12.2011 05:28:56 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

Szczepionka na ospe nie chroni przed zarazeniem, glownie sprawia, ze bedzie sie delikatniej ja przechodzilo.
Tak mi tlumaczyla lekarka i dlatego zdecydowalam sie zaszczepic synka.
Siostrzeniec byl szczepiony i przechodzil ospe, ale na prawde lagodnie, moj jeszcze nie zalapal, ale mam nadzieje, ze zalapie - bo nie chce, zeby meczyl sie jako dorosly emotka



Wkurza mnie, ze dzien jest taki krotki, mase roboty, a ja juz nie mam sily emotka


Ponoć teraz, aby szczepionka chroniła przed zachorowaniem trzeba przyjąć dwie dawki (druga chyba po 2 latach). Gdy ja córeczkę szczepiłam - dawali tylko jedną, o drugiej nie wspominali.
Pól roku temu córka zachorowała na ospę (po właśnie 1 dawce szczepionki) i miała JEDENAŚCIE krostek, w tym tylko 4 się rozwinęły. Chorowała 5 dni, a dzieci brata bez szczepionki były zsypane dosłownie wszędzie + gorączka, dlatego polecam szczepionkę, choć do najtańszych nie należy. Ale dla dzieci Karolkas to chyba za późno na szczepienie.... Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4917502 Napisano: 23.12.2011 05:20:36 w Rossmann
picola napisał(a):

maria1980 napisał(a):

picola napisał(a):

dzisiaj odebrałam zestaw presto (6 x chusteczki nawilżone) oraz zestaw eveline, mimo, że ma być do odbioru od 27.12.11. Ten zestaw eveline jest bardzo fajny dla osób po 40 roku zycia, moja mama będzie zachwycona emotka



Ja też bym prosiła o podanie cóż jest w tym zestawie,bardzo jestem ciekawa-a do tego przezorna -paczki z wygranymi zawsze są otwarte ,więc przoszę napisz co tam jest:)


skoncentorwany rozświetlający krem pod oczy,
skonentrowany krem na dzień i na noc super efekt 3D,
Emulsja do demakijażu 3 w 1,
dwie maseczki żelowe,
wszystko z kwasem kialuronowym dla cery 40+ emotka


Dziękuję. Rzeczywiście super zestaw, mam nadzieję, ze skóra nie poczuje falstartu gdy go użyję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4917500 Napisano: 23.12.2011 05:17:40 w Rossmann
merynosek napisał(a):

agamaty napisał(a):

gryszelm napisał(a):

U mnie nic...straszny pech z tymi laleczkami, bo kilka osób dla mnie wysłało chyba z 6 kont...szkoda, że nikt nie podpowiedział według jakiego zegara słać.


ja grałam zgodnie z GMT Greenwich. Na trzy wysłane jedno trafienie. Kwestia szczęścia, dnia, godziny, ilości grających. Nie przewidzisz.


Dokładnie liczy się szczęście. Ja grałam jeszcze dla 2 dziewczyn i u jednej 2 nagrody na 2 paragony a u drugiej 0 nagród na 2 paragony... Za każdym razem jak puszczałam zgłoszenia grały ze mną minimum 3 osoby emotka

Nadal czekam na natchnienie do Brise...


I u mnie 2 trafienia na 3 zgłoszenia. Te dwa razy gdy puszczałam - grało ze mną 5-6 osób, a trzeci raz grałam i grały oprócz mnie 2 osoby i pudło.... Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4916922 Napisano: 23.12.2011 11:36:09 w Rossmann
picola napisał(a):

dzisiaj odebrałam zestaw presto (6 x chusteczki nawilżone) oraz zestaw eveline, mimo, że ma być do odbioru od 27.12.11. Ten zestaw eveline jest bardzo fajny dla osób po 40 roku zycia, moja mama będzie zachwycona emotka


A co dokładnie jest w zestawie Eveline? W moim Rossmannie, nawet jeśli jest nagroda, to nie wydają przed terminem odbioru, wskazanym w konkursie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4906633 Napisano: 16.12.2011 09:35:15 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Kobitki mam problem, Kubu s najprawdopodobniej jest uczulony na białko z mojego mleka, stąd ta sapka, katar i wysypka na piersiach, początkowo myślałam że to potówki, ale potówki znikają po jakims czasie. Wyeliminowałam białko z mojej diety i jest lepiej, katarek przechodzi powoli, już tylko góra dwa razy czyszczę mu nosek.
Problem polega na tym, że mały chce coraz więcej jeść i potrzebuje 1 butli sztucznego dodatkowo, około 60ml, więc kupiłam Bebilon HA i teraz czytam, że ono jest nie dla dzieci uczolonych na białko mleka krowiego <załamka> i co tu zrobić? chyba pojad do lekarza


Moja córka piła Bebilon Pepti - można kupić w aptece, na receptę jest o połowę taniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#4901173 Napisano: 14.12.2011 04:55:49 w Rossmann
sarsaparilla napisał(a):

Ja też mam zestaw ale dla taty. I podłączam się do pytania Zarani.


http://www.rossne....aspx?contestId=1017 niestety nie napisano tego w regulaminie ani w opisie nagród, te jestem ciekawa.... Wyświetl w wątku >>
0 0