Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aneta411

aneta411

#5397792 Napisano: 11.10.2012 11:24:56 w Rossmann
magdalenka1984 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

magdalenka1984 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

o kurcz ei jeszzcenagroda ze zgas diody nivea a ie wiedzialam ze wygrala -juz czeka na mnie w drogerii:)


dostałaś info na maila?


tak tyko nie ze czeka na odbior tylko ze jestem w gronie zwyciezcow a z tego co czytam w wynikach nie ma mnie na liscie


ja jestem a nie mam żadnego maila ani informacji na profilu emotka


również jestem na liście, poza tym żadnych emaili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5397434 Napisano: 11.10.2012 08:13:13 w Rossmann
kamil17 napisał(a):


super a powiedz mi skąd mam wziąśc telefon do tego rossmanna?? bo na necie nie ma ,a na paragonie mam zastrrzezony xxx-xx-xx
http://www.rossnet.pl/Drogerie Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5385117 Napisano: 02.10.2012 08:43:01 w Inne mniejsze markety
pawel1615 napisał(a):

Jeden Uczestnik moŜe wygrać w Konkursie wyłącznie jedną nagrodę II stopnia.
. Jeden Uczestnik moŜe wygrać w Konkursie jednego dnia jedną nagrodę I stopnia.


z jednej strony to moze i lepiej, bo prawie każdy sie załapie emotka




każdego dnia jedna osoba może wygrać jedną nagrodę 1 stopnia (bon 100 zł)

można wygrywać codziennie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5383009 Napisano: 30.09.2012 03:43:02 w Rossmann
mały napisał(a):

a o co jak nie o podatek margoo????


Do podatku poprosiliby raczej o NIP lub PESEL. Myślę, że tak, jak ktoś pisał wcześniej - chcą wyeliminować granie na chomika, małe dzieci, znajomych (bez ich wiedzy) itp. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5379657 Napisano: 27.09.2012 04:03:48 w Rossmann
aniabania napisał(a):

@ z Obudź w sobie sportowe emocje emotka

Dobrze, ze wkleiliście link, bo zapomniałam już co tam było do wygrania emotka


i u mnie email emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5367646 Napisano: 19.09.2012 05:54:16 w Rossmann
maja10 napisał(a):

Może te gratisy czasem co powinny trafić do super klienta trafiają po prostu do pracowników...przykre ale realne - ja często robiłam i robię takie większe zakupy ale tylko raz zdarzyło się,że pani przy kasie powiedziała,że za to mogę dostać pastę do zębów za 1 grosik...


raczej nie powinny trafić do nikogo innego. Bo te gratisy panie muszą wbić na paragon jako produkt za 1 grosz...Gdyby wbiły na inny paragon, który nie przekraczałby 100 zł,mógłby to ktoś sprawdzić. Chociaż tak naprawdę nie wiadomo, czy ktoś rzeczywiście to sprawdza.
W moim rossmannie gratisy dają zawsze nowe pracownice emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

aneta411

#5365878 Napisano: 17.09.2012 11:48:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katia305 napisał(a):

dzwonia z zastrzezonego?
gratki emotka


nie, z numeru: 618....10 Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5360198 Napisano: 12.09.2012 12:02:31 w Konkursowiczki w ciąży
ewachem potwierdzam w 100% i dodam, że żłobki państwowe na pewno podlegały (i być może nadal podlegają) pod służbę zdrowia, w każdej grupie jest przynajmniej 1 pielęgniarka (w moim 3 + 2 panie po pedagogice). Szczerze mówiąc najwięcej nauczyłam się od pań pracujących w żłobku. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5360176 Napisano: 12.09.2012 11:46:12 w Konkursowiczki w ciąży
fryteczka napisał(a):

Nie wiem czy nie bede zmuszona oddac dziecko do zlobka ew.niania . Narazie musze się oswoic z ta mysla, popytac , dowiedziec co i jak.
Moj M.pracuje , ja bede musiala za jakis czas rozpoczac staż bo przepadnie mi ważnosc dyplomu. emotka


Ja przepłakałam sporo czasu, przed 1 dniem w żłobku, później jeszcze z tydzień, ale jak zobaczyłam, ze córka jest zadowolona, wypielęgnowana, wybawiona, nakarmiona, radosna to cieszyłam się, ze tak dobrze trafiłam. I oczywiście, że w ogóle dostała się, bo z tym jest ciężko. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5360130 Napisano: 12.09.2012 11:17:32 w Konkursowiczki w ciąży
fryteczka napisał(a):

moj maluch sam z iebie nie zasnie. Zasypia tylko w wozku a wieczorem w bujanym lozeczku.. jak wygladaloby to w zlobku?


Mnie panie pytały jak usypiam dziecko i na początku robiły tak samo, później córka przyzwyczaiła się do pory spania, widziała, ze inne dzieci zasypiają, więc nauczyła się sama zasypiać. Jeśli dziecko ma przytulankę, czy jakąkolwiek ulubioną rzecz, przy której zasypia, panie proszę o kupienie takiej również do żłobka. Im też zależy na tym, by dziecko bez stresu i płaczu spędziło czas w żłobku.
W żłobku są wózki, kołyski, łóżeczka, bujaczki i są wykorzystywane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5360053 Napisano: 12.09.2012 10:09:18 w Konkursowiczki w ciąży
A i zapomniałam. Jedyne swoje rzeczy jakie przynosiłam do żłobka to coś do spania (pajac, piżamka itp, ciuszki na zmianę (do zwrotu), pampersy (jeśli sobie życzysz - mogą być pieluchy wielorazowe), chusteczki nawilżane, krem typu. Sudocrem. Wszystko podpisane - używają wyłącznie dla Twojego malucha.
Wbrew opiniom niektórych osób, żłobki nie są złem koniecznym.My byliśmy b. zadowoleni, córka również, chętnie zostawała, w najstarszej grupie jak była do żłobka szykowała się nawet w weekendy i trzeba było długo tłumaczyć, że w sobotę i niedzielę może zostać z mamą w domu.
Matki karmiące mają możliwość przychodzić i nakarmić dzieciaczka - chyba w każdym żłobku jest specjalny pokoik dla mamy karmiącej. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5360040 Napisano: 12.09.2012 10:01:34 w Konkursowiczki w ciąży
fryteczka napisał(a):

powiedzcie mi dziewczyny , jak to jest z trybem dnia w złobku ?
Czy jedzenie dla dziecka daje sie samemu do zlobka pania czy wszystkie dzieci jedza to samo ?
Jak jest ze spaniem w trakcie dnia?

Moze któras mi opowiedziec jak to wyglada?


U mojej córki wyglądało to tak:
Przyprowadzanie dzieci od 6 rano, a o 8 śniadanko, więc jeśli któreś dziecko było wcześniej głodne - Panie dawały chrupki kukurydziane lub ciasteczka kruche. Do godz. 8 były zabawy niezorganizowane - dzieci bawiły się tym, czym miały ochotę, panie czuwały nad tym. Przed śniadaniem toaleta. Posiłki są przygotowywane na miejscu, dietetyk opracowuje ich skład dla każdej grupy wiekowej. Zawsze na początku roku zgłasza się alergie, specjalne wymagania, dla maluszków podaje się nazwę mleka, które dziecko pije w domu i właśnie takie mleko później podają danemu dziecku. Jeśli sobie życzysz przynosić własne posiłki,kupne, oryginalnie zapakowane - nie ma sprawy - przynajmniej u mnie była taka możliwość. Między śniadaniem a obiadem o godz. 12-12,30 (po drodze drugie śniadanie ok. 10 typu: owoc, kanapka, serek zabawy zorganizowane wg programu. Małe dzieci mają drzemkę po śniadaniu, następna drzemka już dla wszystkich po obiadku, dwudaniowym z czego najpierw podają drugie danie i soczek, kompot, później zupkę (zupkę łatwiej )podgrzać, gdyby któreś nie zjadło na 1 raz. Znowu zabawy, aż do podwieczorka ok. godz. 14 - np. kaszka, Sinlac, deserek ze słoiczka czy kisiel. Mam nadzieję, że pomogłam. Jak masz jakieś pytania - możesz pisać na PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5357535 Napisano: 10.09.2012 09:26:14 w Przedszkolaki i przedszkola :)
ewachem napisał(a):

mamy przedszkolaków: macie może jakieś pomysły co zanieść do przedszkola w dniu urodzin dziecka (tort odpada, cukierki to oczywiste) a ja myslalam zeby moze zamiast cukierkow cos innego, niedrogiego. Moze takie male pojemniczki z plynem do baniek. Moze podwpowiecie cos


hm... bańki super pomysł, ale np. w moim przedszkolu Panie nie zgadzają się, bo dzieci pozalewały podłogi....
może coś typu jajko-niespodzianka. Teraz są nie tylko Kinder, ale np. z Hello Kitty, Autka itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5356577 Napisano: 09.09.2012 08:28:38 w Przedszkolaki i przedszkola :)
efelinkaaa Ja myślę podobnie jak emanuela24. Moja 5-latka jest po dwóch anginach (skończyła antybiotyk po pierwszej i za 4 dni była następna). Pierwszy raz zachorowała w sobotę, ale wiadomo, po co na pogotowie itp itd. w niedzielę wieczorem temp. nie mogłam zbić, dziecko rozpalone, marudne, słabe itp. Bardzo szybko stan jej się pogarszał. Oczywiście dostała antybiotyk i mimo, że wybrała tyle, ile zalecił lekarz szybciutko historia się powtórzyła, z tym, że jak tylko był stan podgorączkowy pojechałam do przychodni dyżurującej i również dostaliśmy antybiotyk, ale córka dużo lżej przeszła drugą anginę.... powikłania są, prawdopodobnie dlatego, ze jedna po drugiej, ale wiesz... lepiej dmuchać na zimne. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5355518 Napisano: 07.09.2012 06:19:04 w Konkursowiczki w ciąży

aneta411

#5355475 Napisano: 07.09.2012 05:43:13 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Moje dziecko jest przyzwyczajone, że czasem zostaje zaprowadzony do żłobka, gdzie bardzo fajne dziewczyny się z nim bawią. Zawsze malutki wraca radosny stamtąd, więc raczej mu się krzywda nie dzieje.

Mój mąż dostaje co miesiąc stypendium (3500), zazwyczaj jest w domu, chyba, że ma zjazd na uczelni. Więc dałoby się to wszystko jakoś pogodzić. Z jednej strony strasznie mi się przykrzy, że miałoby coś mnie ominąć, a z drugiej, to pociągająca oferta, zwłaszcza dla osoby zaraz po studiach.


Współczuję rozterek...
Spróbuj tak... czy istnieje cień szansy, że jeśli teraz nie skorzystasz z oferty i Twoje życie zawodowe potoczy się gorzej niż sądziłaś, nie będziesz miała w przyszłości poczucia, że przez dziecko coś Ci uciekło, straciłaś swoją wielką szansę. Oczywiście nie namawiam Cię na przyjęcie oferty, tylko myślę czasem o tych matkach, które po latach siedzenia w domu, kiedy dzieci już są dorosłe, czy nastoletnie, mają swoje życie, mąż swoje życie zawodowe, a one twierdzą, ze jest im źle i to wszystko wina dzieci i męża, bo one musiały zrezygnować ze swojej kariery... To przykre, nie do końca prawdziwe, ale zdarza się często.
Mam zupełnie inne podejście niż cudaczek121, myślę raczej jak kalisto1986 emotka Wg mnie lepiej mieć w partnerze oparcie (nie myślę o finansach) niż miliony na koncie zarobione przez niego.
A co na to mąż? Jak on to widzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5355058 Napisano: 07.09.2012 12:12:17 w Inne mniejsze markety
szczupak napisał(a):

a ja mam pytanko dot.konka nivea w superpharm, gdzie były rowery i dużo kosmetyków, dostaliście może już te kosmetyki?, bo to już było dość dawno i nic do mnie nie przyszło emotka


z tego, co pamiętam, mają czas do 30.09. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5355053 Napisano: 07.09.2012 12:09:52 w Rossmann
mixik napisał(a):

a ktoś już dostał zniżki o ile dobrze pamiętam 40%, 30% i 20% na Perwol, jakieś tabletki do zmywarek i jakiś zapach na mejla? W regulaminie pisało, że 7.09 mają wysłać


Ja dostałam na Somat kilka dni temu, nie wiem, czy o to chodzi....
Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5354473 Napisano: 06.09.2012 07:17:38 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Doradźcie mi. Dostałam pewną propozycję udziału w pewnym projekcie Microsoft, ale wiąże się to z wieloma podróżami i to nie tylko po naszym kraju, bo to projekt ogólnoświatowy. No i nie bardzo wiem co robić, bo z jednej strony to bardzo kusząca propozycja i duża szansa na rozwój osobisty, ale z drugiej, nie chcę nigdzie wyjeżdżać nawet na jeden dzień, bo nie chcę chłopaków samych zostawiać. No i praca full time. Ale z tej trzeciej strony pieniążki bardzo by się nam przydały, bo w tej chwili bez karty kredytowej byłoby bardzo kiepsko. No i nie wiem co mam robić...


Pierwszy raz wyjechałam za granicę jak córka miała 9 m-cy. Nie było mnie 7 dni, mąż doskonale dawał sobie radę, nawet nie miał mu kto pomóc.
Fakt martwiłam się strasznie, przeżywałam itp. Staram się wyjeżdżać jak najmniej, bo tęsknię strasznie, jednak nawet gdy wyjadę, wracam i co się okazuje? Dziecko zdrowe, uśmiechnięte - wiadomo, tęskniło, jednak świat się nie zawalił. Wiadomo, decyzja należy do Ciebie i męża, który zapewne również sobie poradzi. Ja uważam, że zadowolona mama, spełniona (również zawodowo - w granicach normy) to szczęśliwa mama. Wyświetl w wątku >>
0 0