Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aneta411

aneta411

#5837828 Napisano: 15.03.2014 17:38:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malenka napisał(a):

tulipanka dobra uwaga z tym wykorzystywaniem dzieci. Nie wiem kim będzie moje dziecko, może prezydentem, a może osobą duchowną. Raczej bym nie chciała żeby po X latach ktoś odgrzebał "w internetach" jakieś rozkoszne zdjęcia na którym moja pociecha została uwieczniona w sytuacji uwłaczającej godności własnej człowieka.


Uważam podobnie. Jednak dla mnie nie ma znaczenie, czy moje dziecko będzie osobą sławną, nawet, jeśli nie będzie miała wybitnych osiągnięć to i tak uważam, ze nie zasługuje na to, bym wykorzystywała jej wizerunek. To jeszcze dziecko, ale mam taki sam szacunek jak i dla dorosłego. I tak, jak pisała tulipanka "nie poślę nigdy na konkurs zdjęcia z dzieckiem w sytuacji, która byłaby dla mnie wstydliwa gdybym to ja na tym zdjęciu się znajdowała" Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5837300 Napisano: 13.03.2014 21:48:50 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

aneta19790411 napisał(a):

Kiedy urodziłam córkę, mąż poszedł zgłosić jej narodziny do USC i zgubił oba dowody - mój i swój. Oba się znalazły - jego ktoś przyniósł do domu i od razu zażądał 200 zł za oddanie



200 zł??!! Ale ktoś pazerny. Już lepiej wyrobić sobie nowy, od 2010 jest za darmo.


To było kilka lat temu, przed 2010, ale i tak koszt nie miał znaczenia, a to, że dowody były nam wtedy bardzo potrzebne, nie wszędzie uznawali zaświadczenie o zgubieniu, tylko żądali dowodu. Ale po krótkim czasie wyrobiliśmy nowe emotka I oczywiście zguba była zgłoszona na policję. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5836715 Napisano: 12.03.2014 18:48:12 w Wkurza mnie...
barszcz napisał(a):

Moja córa emotka Zgubiła telefon,na szczęście ktoś uczciwy oddał do pobliskiego sklepu.Czy ktoś może mi poradzic,co zrobić oprócz podziękowań?Zaraz jadę odebrać.


Kiedy urodziłam córkę, mąż poszedł zgłosić jej narodziny do USC i zgubił oba dowody - mój i swój. Oba się znalazły - jego ktoś przyniósł do domu i od razu zażądał 200 zł za oddanie, mój znalazł ktoś inny, wyszukał w książce telefonicznej numer i poprosił, by mąż przyjechał, bo znalazca nie ma samochodu. Gdy mąż przyjechał i chciał dać jakieś słodycze w podziękowaniu, gostek powiedział, żeby lepiej zaniósł czekoladki mi do szpitala. Ludzie są różni, możesz jakąś czekoladę podarować, na pewno to miły gest będzie. Mam nadzieję, że nie trafisz na "brata" znalazcy dowodu mojego męża. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5835393 Napisano: 10.03.2014 10:22:07 w Rossmann
malgorzata_b napisał(a):

Nie wiem czy tylko ja mam problem przy wpisaniu kodu z paragonu aby uzyskać dostęp do konkursu ??
Nie mam gdzie wpisać tego kodu, nie mam aktywnego miejsca ?


A jesteś zalogowana na rossnet.pl? Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5833986 Napisano: 05.03.2014 17:49:58 w Kaufland konkursy
mia napisał(a):

Kurcze, i dalej nie mam potwierdzenia odebrania. A specjalnie o to prosiłam w mailu. emotka
Na pewno na ten wysyłamy: kaufland@wygrana.com.pl ? emotka


Ja wysyłałam na ten adres i też nie mam potwierdzenia. Nikt tez do mnie nie dzwonił, a swoje dane+paragon odesłałam na drugi dzień po otrzymaniu sms. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5833696 Napisano: 05.03.2014 11:40:16 w Pomocy!!!!
zezowaty_kot napisał(a):

Mam nietypową prośbę - czy mogłoby kilka osób napisać mi jaki widzi awatar w moim profilu? Moje zdjęcie, czy zdjęcie kota?

Pytam, bo awatar mi skacze, zmienia się (sam) i chciałabym zweryfikować czy to kwestia mojego komputera, czy coś tu jest grane...
U mnie wczoraj wyświetlał się kot, dziś już moje zdjęcie, przy czym powinien być kot (którego ustawiłam kilka dni temu) emotka


Kot. A może to zależy od przeglądarki? Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5830182 Napisano: 26.02.2014 09:00:53 w Przedszkolaki i przedszkola :)
edith napisał(a):


Dziewczyny powiem Wam co ja dostałam od moich dzieci na zakończenie przedszkola i jak do tej pory był to najpiękniejszy prezent,taka grupa i tacy rodzice zdarzają się tylko chyba raz na cała kadencję pracy nauczyciela a więc:książka foto z 3 lat mojej pracy z tymi dziećmi z różnych uroczystości,wycieczek itp.z moimi zdjęciami i dzieci z podpisami typu :nasza Pani jest kochana uśmiechem wita nas zawsze od rana i wierszami,do tego zaproszona Pani grająca na gitarze i razem z rodzicami zaspiewala piosenkę napisaną dla mnie i o mnie
emotka To bylo najbardziej wzruszające płakaliśmy przy piosence wszyscy,do tego kwiaty w koszu tyle ile dzieci i tort z moim zdjeciem takich rzeczy nie zapomina się nigdy emotka


Grupa mojej córki na zakończenie przedszkola robiła również fotoksiążkę, każde zdjęcie było podpisane z humorem emotka . Każde dziecko narysowało laurkę i zdjęcia tych laurek również znalazły się w fotoksiążce do tego album, który wiemy, że bardzo chciała - koszt to jakieś 100-150 zł i kosz kwiatów ręcznie wykonanych przez dzieci.
W ogóle u nas na różne okazje Panie dostawały tylko prezenty wykonane przez dzieci - jajka malowane, bombki styropianowe dekorowane, laurki, fotorama ze zdjęciami dzieci, która wisi w sali do tej pory itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5826572 Napisano: 19.02.2014 13:55:25 w Konkursowiczki w ciąży
prodiament napisał(a):



ja taka "prozdrowotna" dla samej siebie to nie jestem emotka lubię tłuszczyk w potrawach, ale nie mam problemu z figurą nawet po ciąży, więc dlatego nie uważam na to co jem emotka Może w takim razie kupić uzywany taniej, skoro tylko dla Julki bym miała gotować? Musze się pozastanawiac jeszcze... A na co w ogóle zwracać uwagę kupując parowar? - bo nie mam pojęcia o tym sprzęcie.


Polecam Ci w taki razie garnek do gotowania na parze. Parowary są ogólnie większe, a skoro i tak dla dziecka tylko chcesz gotować to garnek Ci wystarczy. I jest zdecydowanie tańszy i mniejsze ryzyko, że się zepsuje. Ja gotuję dla siebie w takim garnku, rodzinka wcina "normalne" jedzonko i dla mnie jest wygodniej - może dlatego, ze garnek mam "pod ręką". W parowarze robię dania, gdy gotuję dla całej rodziny. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5821510 Napisano: 10.02.2014 18:43:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw ze stylu:
róż w kremie Oriflame
woda toaletowa Oriflame Powder woman
2 lakiery do paznokci Lovely
balsam Eveline 4D
Delia serum do twarzy
farba do włosów
mleczko do demakijażu Ingrid
podkład Revlon
Soraya regenerujący olejek do twarzy Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5821483 Napisano: 10.02.2014 18:15:29 w Kaufland konkursy
koza.k90 napisał(a):

ja mam wszystko z 664027468

ma ktoś z innego numeru ?


ja mam z numeru 664...467, kod 26-coś tam o 17.42 Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5800685 Napisano: 03.01.2014 20:45:32 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):



Lakierowaliśmy - ale już w momencie gdy próchnica była... Do tego ozonowanie i lapisowanie zębów z tyłu. Ale tak czy siak chyba bolą zęby czasem młodego, umówiłam nas znowu na wizytę u pani doktor.


Wie ktoś może jak wygląda leczenie ząbków u takiego maluszka?


Dokładnie. Leczenia u dziecka wygląda jak u dorosłego, ważne jest jednak odpowiednie nastawienia malucha i oczywiście podejście dentysty. Są tez jakieś gazy rozweselające, ja jednak na szczęście 7-letniej córce leczyłam dopiero 1 ząbka, dała sobie wiercić, nie bała się, ogólnie było ok i teraz pyta, kiedy znów pójdziemy emotka
Bratanica, 3,5 roku, miała leczenie kanałowe mleczaka - pierwsze dwie wizyty były masakryczne, płakała, nie dała sobie zrobić nic, ale już trzecia była ok. Wszystko było bez znieczulenia i teraz mała mówi, że nie tyle bolało, ile się bała. Wcześniej zepsuty ząbek bardziej jej dokuczał. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5800637 Napisano: 03.01.2014 19:55:57 w Udane wymiany - polecane nicki:)
mia napisał(a):

19790411 - bardzo polecam! emotka
Osoba przesympatyczna i konkretna, świetny kontakt.
Pozdrawiam i dziękuję! emotka


Miałam dokładnie to samo napisać o mia.
Przesympatycznie, przekonkretnie i przemiło. Polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5797573 Napisano: 27.12.2013 21:26:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dede napisał(a):

Mam pytanie do osòb które otrzymały ekspresy Dolce Gusto z konka ITM Czy do ekspresów macie dołączone jakieś kapsułki bo z tego co pamiętam to na plakacie konkursowym była mowa o 16 kapsułkach emotka


Do pudełka z ekspresem były doklejone kapsułki z kawą, a w pudełku z ekspresem na wierzchu leżały kapsułki z mlekiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5796859 Napisano: 24.12.2013 09:32:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barti978 napisał(a):

am problem a mianowicie...
Wygrałem nagrodę na fanpage ...... , nagroda nie była mała bo było to 500zł w bonie.
Nagle upoważniam znajomą do odbioru nagrody (20 grudnia), wysłałam jej dopiero w tym dniu wszystkie dokumenty potrzebne do odbioru nagrody.
Na miejscu okazuje się że nagrodę odebrała... inna osoba o takim samym imieniu lub nazwisku...
Dzisiaj dostałem następnego maila od agencji prowadzącej ten konkurs.
Dostałem info że to na pewno ja odebrałem tą nagrodę, była to osoba o tym samym imieniu i nazwisku a nawet mieście o.O
Nagroda została wg. ich informacji wydana tej "osobie" 15 grudnia, gdy byłem chory...
Hmm... ciekawe...
Co robić, może ktoś pomoże dobrą radą?


A może ktoś o takim samym imieniu i nazwisku jak Twoje też brał udział w tym konkursie? Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5796499 Napisano: 23.12.2013 09:08:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ekspres z olśniewającego piękna Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

aneta411

#5794337 Napisano: 18.12.2013 09:06:29 w Konkursowiczki w ciąży
rachel napisał(a):

dziewczyny to jeszcze wymyślcie coś dla dziewczynki - ma dużo duplo po dzieciakach z rodziny i dostanie teraz jeszcze duże ze zwierzakami na gwiazdkę, ma dostać kuchnię, i dwa jakieś zwierzaki interaktywne...
Chciałabym czym mogłaby sie bawić w domu, co niekoniecznie zajmowałoby dużo miejsca (dlatego nie tablica), lubi zabawy kreatywne ale ciastolinę i farby do malowania palcami ma:(( pomóżcie bo mnie teściowa molestuje, że nie wie co kupic


Może deska do prasowania i żelazko? Albo jakieś inne urządzenia AGD (pralka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa?) Komplet filiżanek, by mogła podawać lalkom herbatkę? Są też takie książki z kartkami grubymi z tworzywa, na którym można pisać kredą - taka a'la tablica , tablica magnetyczna z zestawem magnesów, skoro ma ciastolinę to może piankolina albo piaskolina? Niby podobne do ciastoliny, a można robić babki jak piaskiem i nie przykleja się do ubrań i powierzchni jak ciastolina. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5790665 Napisano: 12.12.2013 11:02:41 w TESCO konkursy
efelinkaaa napisał(a):

Na mlekołaki wysyłacie pracę listem poleconym? Tam w adresie jest skrytka pocztowa i nie wiem co zrobić... emotka


Ja wysłałam poleconym. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5788461 Napisano: 09.12.2013 12:36:35 w Przedszkolaki i przedszkola :)
efelinkaaa napisał(a):

Kochane mamy przedszkolaków (głównie te w trójce grupowej)-co kupujecie dzieciom z przedszkola od Mikołaja? Mamy budżet 30zł/dziecko i nie wiem co kupić. Dzieci są w róznym wieku 5-6 lat. Myślimy nad jakimiś grami edukacyjnymi + trochę słodyczy. Może polecicie jakieś fajne gry tak do 20zł? emotka


http://www.alexan.../przeczytam-ci-mamo/
http://www.alexan...iterka-do-literki-2/
Moja córka w tamtym roku dostała gry Alexander. Jest to tańsza (ale nie gorsza) wersja markowych gier. Mamy kilka różnych kompletów. W hurtowni powinniście zapłacić nie więcej niż 20/szt. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#5786162 Napisano: 05.12.2013 09:09:25 w TESCO konkursy
mia napisał(a):

Możecie mi coś wytłumaczyć?
Dlaczego na stronie Smolara jest lista sklepów dla Velvet tylko HM, a w regulaminie są chyba wszystkie? emotka
http://www.smolar...-d-w-centrum-wydarze

W sumie mi to lata, bo i tak mam u siebie duże Tesco, ale zastanawiam się już, kto tu ma rozdwojenie jaźni - ja czy oni? emotka


Oni emotka bo pod Postanowieniami końcowymi w Regulaminie zamieścili listę wszystkich sklepów http://www.smolar...ze%C5%84%20Tesco.pdf a na stronce zrobili odnośnik tylko do dużych. Wyświetl w wątku >>
0 0