Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dotusia

dotusia

#5551606 Napisano: 15.01.2013 07:43:19 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

2 tygodnie chorowania, później menstruacyjne męki, a od wczoraj wybijający się ząb mądrości, który boli jak jasna .... emotka



zębów mądrości radzę się pozbyć emotka mądrości nie ubywa, ale za to cierpienia i bólu tak... miałam usunięte 2 i od tego czasu przestałam chorowac na anginy (a bywało tak, że miałam 4 pod rząd - ropne i okropnie bolesne z gorączką po 40 stopni)...
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5546535 Napisano: 09.01.2013 07:46:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
aparat Nikon Coolpix z konkursu Smak i zapach gazeta.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5546111 Napisano: 09.01.2013 02:40:57 w Rossmann
Mogę prosić o wklejenie wyników??? nie otwiera mi się od wczoraj rossnet

PRETTY PLEASEEEEEEEE emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5545441 Napisano: 08.01.2013 09:11:46 w Rossmann
czy wam strona rossnet wchodzi normalnie? od kilku godzin nie mogę się zalogować... nie widzę też wyników... emotka

czy ktoś może wrzucić dzisiejsze wyniki na stronkę?

dziękować Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5544843 Napisano: 08.01.2013 02:17:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paryzanka napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

trampek napisał(a):


a ja nie wiem co sie stalo bo jedno moje zgloszenie nie dotarlo pewnie ktos na poczcie rabnal albo nie wiem zgubilo sie ;/


Jeśli masz potwierdzenie z poczty to możesz sprawdzić:
http://sledzenie.poczta-polska.pl/
i pisać reklamację.


Tak, ale PP zwraca tylko za znaczki- jeśli sie okazało, że przesyłka zaginęła,,,ja miałam taka sytuacje- straciłam bony na kwote 2tys zł! PP uważała, ze skoro paragon był tyle warty- to powinnam list na ta kwote u.b.e.z.p.i.e.c.z.y.ć
- bo taka opcje w swojej ofercie Poczta ma.
ja dostałam 4,15 za znaczki- czyli list polecony priorytet.



Jak się ma polecony to można odzyskać większą kwotę... moja znajoma odzyskała 50 zł za dokument, który chciała przesłać, a który zaginął i musiała robić jego duplikat Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5544164 Napisano: 08.01.2013 08:18:57 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

dotusia - napisz do autorki bloga, że masz prawa autorskie do tego zdjęcia i żądasz jego usunięcia, zgodnie z ustawą i paragrafem (poszukaj w necie), bo jeśli nie usunie to zgłaszasz sprawę do odpowiedniego sądu i będzie musiała ponosić niezłe koszty



ziolko - już napisałam... zobaczę, jaka będzie jej reakcja...

sarsaparilla - chyba zacznę tak robić...
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5544093 Napisano: 08.01.2013 12:20:08 w Wkurza mnie...
nie mogę już edytować, więc piszę pod swoim postem...

ukradziono mi zdjęcie i umieszczono na jakimś blogu... autorka jest happy, że tak chwalą jej grafikę w komentarzach... teraz będę musiała się komuś w konkursie tłumaczyć, że to ona ukradła moje zdjęcie, a nie ja jej... PARANOJA!! i taka to oto wsćiekła dostaję to pw i... z żałości śmiech mnie ogarnia... ludzie, nie bądźcie wścibcy, zawistni i niemili... ja nikomu w gary nie zaglądam... nie szukam waszych zdjęć w sieci... czytam regulaminy konkursów i staram się postępować fair (chyba,że coś mi umknie, ale wtedy przyznaję się do winy)... bądźmy dla siebie ludzcy, a nie patrzmy na siebie wilkiem...

sorry za kazania, ale mnie nosi... muszę się wygadać... ot, cała ja... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5544091 Napisano: 08.01.2013 12:08:35 w Wkurza mnie...
asante napisał(a):

kaki76 napisał(a):

Wkurzyłam się na pw ,jakie dostalam. Ludzie są podli i zazdrośni,wygrałam błyszczyk,a dostało mi síę tak jakbym conajmniej 6 w totka trafiła. emotka


Kaki, nie zdarzyło mi się dostać takiego pw., ale gdybym dostała, publicznie pokazałabym taką wiadomość razem z nickiem tej osoby (wiem, że ludzie specjalnie zakładają inne konta, ale to jest też do sprawdzenia).



ukradziono mi zdjęcie...

na dodatek zdjęcie to wygrywa w konkursach świątecznych, ale ludzi w oczy kole, że daję jedno zdjęcie do wielu konkursów... a ja się pytam - skoro je lubię, jest łAdne i MOJE (tzn. mam do niego prawa autorskie) TO CZEMU MAM GO NIE DAÆ DO KONKURSU I STO RAZY, JEŚLI REGULAMIN NA TO POZWALA? tam, gdzie trzeba zdjęcia użyte po raz pierwszy to daję inne, ale tego to już ci ludzie nie widzą, bo jak nie wygrywa to jak mają widzieć, że daję różne zdjęcia?

i czemu mam się komuś na pw tłumaczyć, że używam zdjęcia wielokrotnie i że jest na pewno moje? jestem raczej osobą z poczuciem humoru, więc reaguję łągodnie, ale ludzie bez przesady... rzeczywiście niemiło tutaj czasami... a ja tak Was lubię emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5539782 Napisano: 04.01.2013 05:16:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
patera na ciasto - taka jak tutaj
http://www.malabe...atera_paisley_l.html

to z konkursu na FB Świąteczne ozdoby na choinkę

zainteresowanych kupnem zapraszam na pw:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5536574 Napisano: 02.01.2013 02:00:53 w Rossmann
aha... czyli żadnym parametrem się nie mieszczę... niech dadzą mi chociaż kosmetyczkę, wystarczy... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5536542 Napisano: 02.01.2013 01:43:25 w Rossmann
wzięłam udział chociaż jestem za stara i za gruba emotka tylko wzrost 183 pasuje na modelkę... ale to na tym koniec emotka

mogę się dobrać w parę z calliope Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5534797 Napisano: 31.12.2012 04:41:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wiewióra z Moli pakowana próżniowo emotka jest urocza, ma chyba ze 40 cm, a tym opakowaniem tak ją wymięli, że straciła cały urok... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5532229 Napisano: 28.12.2012 10:33:05 w co chcielibyście wygrać?
a ja bym chciała wygrać cokolwiek, byle wartość tego przekroczyła tysiąc złotych... sprzedałabym to i kupiła sobie od dawna wymarzoną i upragnioną lampę błyskową do mojego aparatu... samochó skarbonka mi zeżarł kasę na turbinę i opony zimowe... a tak to już bym miała lampę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5532209 Napisano: 28.12.2012 10:16:10 w Biedronka
seybel napisał(a):

gdzie w regulaminie Disneya w którym punkcie jest pisemna zgoda opiekuna na udział w konkursie? czy to chodzi o oświadczenie?



ja podpisałam tylko na tym ośwaidczeniu, co jest w załączniku... bo przecież tam jest zgoda na udział w konkursie mojego dziecka...
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5531578 Napisano: 28.12.2012 03:16:51 w Rossmann
a ja byłam dzisiaj na zakupach i rachunek nabiłam 339 zł emotka na szczęście uzyskałam prawie 70 zł rabatu i trochę spadł... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5527365 Napisano: 21.12.2012 10:35:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy praca przestrzenna (tzn. nie listem, ale paczką wysłana) przejdzie w konkursie Disneya w biedronce? pytam, bo wiem, że wielu z Was wygrało tablet... mam pomysł na przestrzenną, bo moje dziecko z taką lepiej sobie poradzi...
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5522637 Napisano: 18.12.2012 09:58:29 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

Dziękuję dziewczyny za wszystkie pw. Ja też raczej wątpię w depresję. Aż tak źle jak na razie nie jest. Ja po prostu wszystko przeżywam sto razy mocniej od jakiegoś czasu. Potrafie usiąśc i płakać, tak bez powodu praktycznie, budzę się nocami z jakimś lękiem... i te nerwy wieczne.. już tyle lat nie obgryzałam paznokci, a teraz? Aż wstydzę się zdjąć rękawiczki. Wiem, że to głupie, ale na prawde nie mam z kim nawet pogadać. Od wszystkich z boku słyszę: Kobieto, nie masz prawdziwych problemów, to martwisz się byle czym.. Ale dla mnie to nie jest byle co, bo najmniejsza rzecz jest dla mnie tragedią.... Okropność.

Możliwe, że mam niedobory witaminy B12 (mam w domu te tabletki, mogę je brać zapobiegawczo? Niedawno leczyłam anemię i mi zostało opakowanie...).

To po prostu wszystko się nawarstwia. W dodatku siedzę w domu praktycznie bezczynnie (na razie nie mogę iść do pracy) a takie nicnierobienie potęguję te wszystkie dziwaczne myśli. Tak się zastanawiam, czy nie zapisać się do jakiegoś wolontariatu, może gdybym zobaczyła prawdziwą ludzką tragedię, to byłoby mi wstyd się martwić o błahostki...?



ja przeszłam depresję jakieś dwa tygodnie temu...tydzień wyjęty z życia... tylko płacz i czarne myśli... urodziłam 3 miesiące temu, więc jestem uwięziona w domu, krótkie dni i hormony i deprecha gotowa... tylko wyjście do ludzi, porozmawianie z kimś może pomóc... i tylko REALNE życie może cię naprostować... pisanie w necie niezbyt pomaga... albo tylko na chwilę...
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5482479 Napisano: 30.11.2012 05:00:01 w Oddam za darmo
oddam pierwszej chętnej osobie kod na zniżkę CEWE 20% na dowolny Foto Plakat i 30% na dowolny komplet kartek świątecznych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5477924 Napisano: 28.11.2012 10:04:08 w Biedronka
petunija1 napisał(a):

dotusia napisał(a):

petunija1 napisał(a):


Z tego co wiem można było wygrać zwykłą pracą.

Pamiętaj,że teraz jest ograniczenie wiekowe-ze wskazaniem na dzieci, więc nie wiem jak tam sie odnajdą prace przestrzenne...
emotka



to poproszę siostrzeńca, by wykonał pracę i ją podrasujemy emotka



dzięki za odpowiedzi... rezygnuję z przestrzennych... stawiam na wrodzony talent
mojego 4-letniego siotrzeńca emotka



emotka Powodzenia!
U mnie rysuje moja 5 latka... emotka
Ale praca pójdzie jak narysowała. emotka



podrasujemy = dodamy jakąś inną technikę... ja mu podpowiem i tyle emotka
zresztą oglądamy nałogowo Pana Robótkę na Cbeebies, więc może zaczerpniemy jakiś pomysł stamtąd emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5477889 Napisano: 28.11.2012 09:48:45 w Biedronka
petunija1 napisał(a):


Z tego co wiem można było wygrać zwykłą pracą.

Pamiętaj,że teraz jest ograniczenie wiekowe-ze wskazaniem na dzieci, więc nie wiem jak tam sie odnajdą prace przestrzenne...
emotka



to poproszę siostrzeńca, by wykonał pracę i ją podrasujemy emotka

dzięki za odpowiedzi... rezygnuję z przestrzennych... stawiam na wrodzony talent
mojego 4-letniego siotrzeńca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0