Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dotusia

dotusia

dotusia

#5559522 Napisano: 22.01.2013 02:43:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pewnastudentka napisał(a):

dotusia napisał(a):

wygrałam grę Hobbit do odbioru w kinie Helios.. czy ktoś kojarzy, czy tam trzeba przy odbiorze nagrody pokazać bilet, czy coś?

będę wdzięczna za pomoc, bo nie doczytałam regulaminu emotka



nie, w tym konkursie nie trzeba:)



dzięki
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5559508 Napisano: 22.01.2013 02:34:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
odebrany zestaw nagród z foto konkursu rodzinnego w Rossmannie Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5559499 Napisano: 22.01.2013 02:29:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wygrałam grę Hobbit do odbioru w kinie Helios.. czy ktoś kojarzy, czy tam trzeba przy odbiorze nagrody pokazać bilet, czy coś?

będę wdzięczna za pomoc, bo nie doczytałam regulaminu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5559259 Napisano: 22.01.2013 11:40:12 w Rossmann
efelinkaaa napisał(a):

działa Wam Rossnet?



mi wczoraj działał bez zarzutu...

dzisiaj znowu nie...
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5558940 Napisano: 22.01.2013 09:07:18 w Biedronka
pola731 napisał(a):

karolkas napisał(a):


praca przestrzenna, zobrazowanie dziecięcego marzenia o prezencie



gratuluję emotka
moje dzieciaki nie są tak finezyjne - niby wiem , że uznanie znajdują ciekawsze formy a i tak zawsze się łudzę - dobrze, że Ada jest podekscytowana w momencie robienia rysunku i pilnuje, żeby wysłać a potem zapomina i nie ma zawodu



u mnie forma przestrzenna okazuje się dla Anki prostsza niż rysunek... ma 3 lata i jej rysunki są trudne do odczytania... wychodzą jej lepiej, ale nadal to inwencja twórcza...

ale za to pomalowała wielkim pędzlem wnętrze pudełka po butach, przykleiła różne elementy (pudełko po lekarstwach jako łóżko, kawałki materiału na dywanik i firanki i inne ozdobniki), ja pomogłam wyciąć nożykiem w pudle okna i tak powstał nasz domek dla lalek emotka

nie mamy żadnych wieści od Disneya, więc robienie tego domku pozostawia jedynie miłe wspomnienia wspólnie spędzonego z dzieckiem czasu... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5558640 Napisano: 21.01.2013 08:34:15 w Biedronka
no chyba ostatecznie gdzieś listę podadzą... mam nadzieję...

myślicie, że informują alfabetycznie, czy nie ma reguły?

naprawdę nikt z wygranych nie pochwali się techniką pracy? to aż taka tajemnica? przecież i tak już po zawodach... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5558324 Napisano: 21.01.2013 04:22:24 w Biedronka
seybel napisał(a):

ktoś zdradzi tajemnice jakie prace wygrały w Disney'u?



już pytałam, odpowiedzi zero emotka

ja czekałam dzisiaj na maila, ale już 17 i pogodziłam sie z porażką... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5557671 Napisano: 21.01.2013 07:50:48 w Biedronka
ciekawe, czy dzisiaj pójdą jeszcze jakieś maile z Disneya... ale chyba nie ma się co łudzić... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5557490 Napisano: 20.01.2013 09:18:37 w Żegnamy zmarłych
asiabuczkowska napisał(a):

malutka456 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

Dziś zmarła moja babcia, po ciężkiej chorobie emotka emotka emotka emotka


emotka emotka emotka (*)

moja lezy nieprzytomna pod respiratorem, z ciezkim zapaleniem pluc emotka


emotka



bardzo współczuję... moje obie babcie na początku tego miesiąca trafiły do szpitala na oddział chirurgiczny... w ciągu dwóch tygodni jedna z nich miała trzy operacje - sprawy związane z ukłądem pokarmowym... trzy razy przetrwała... oby na dłużej...

jeszcze raz moje kondolencje... wiem, jak to boli... Wyświetl w wątku >>
[*] 0

dotusia

#5556029 Napisano: 18.01.2013 09:47:17 w Rossmann
ladyinred napisał(a):

magdus8 napisał(a):

Dzięki ! Niestety mnie się nie udało emotka Może to i dobrze że stronka mi nie działa bo i tak nic u nich nie wygrywam


a odinstaluj antywira i sprawdz.

Mi blokował nawet poczte na gmail emotka

musiałam zmienic na inny



mi nie działa od ponad tygodnia... na żadnej przeglądarce po wyczyszczeniu ciasteczek, usunięciu antywirusa i nie wiem czego tam jeszcze!!! już nie jestem zła, jestem wściekła!!


ale nie jestem alter ego wściekłego emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5556004 Napisano: 18.01.2013 09:07:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
nagrody z Anikino (gadżety firmowe), Nickelodeon (koszulka i maskotka Spongeboba) i dobrze mieszkaj (czasopismo) Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5555923 Napisano: 18.01.2013 08:07:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Disney do tyłu... a tak liczyłam na ten konkurs... chyba po prostu nie jestem świadoma ile setek prac do nich napływa - wydawało mi się, że 100 nagród to dużo... ech

jak się na coś nastawiam, to zawsze kiszka... a jak się nie spodziewam, to przeważnie nagroda wpada... tylko same drobiazgi wpadają i nigdy nie uzbieram na tą lampę błyskową... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5555913 Napisano: 18.01.2013 08:02:18 w Biedronka
ja podałąm maila... czyli po ptokach... emotka

a jakie prace wygrywały? przestrzenne, czy zwykłe rysunki, czy może nietypowa technika? pochwalcie się... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5553402 Napisano: 16.01.2013 01:46:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
książki z księgarni Matras za życzenia świąteczne Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5552722 Napisano: 15.01.2013 09:42:54 w Rossmann
czy ktoś dostał maila o odbiorze nagród za świąteczne zdjęcie rodzinki? Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5552654 Napisano: 15.01.2013 09:01:46 w Wkurza mnie...
mikki85 napisał(a):

i z 10 kont sobie założę emotka emotka emotka

bethan1, bethaan, bethanbethan...




jeszcze proponuję propanbethan...


dajcie spokój;) Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5552564 Napisano: 15.01.2013 08:08:40 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

to ja się dopominam o listy polecone, jak ktoś coś wysyła, bo zwykłe giną, więc jak teraz kolczyki będą do mnie wysłane to jako co?? PACZKA??

chociaż dziś laski wanilii do mnie dotarły bez problemu a do męża pieczątka, mała i płaska, ale zawsze NIE dokument
i obie przesyłki jako polecone


mam nadzieję, że jak Poczta będzie gubiła albo wydawała przyzwolenie na niedostarczanie niby nieregulaminowych przesyłek, to w końcu ludzi szlag potężny trafi i zrobią porządek z nimi, a UOKiK nałoży na tych złodziei wielomilionową karę



tzn. Pani zaznaczyła, że MOŻNA wysyłać inne gabaryty, ale po pierwsze ceny są wyższe, po drugie oni nie biorą odpowiedzialności za zaginięcie, bo takie rzeczy się paczką wysyła... ja dostałam też bez problemu różaniec zapakowany pomysłowo pomiędzi dwie tekturki i wyglądał jak twardy list emotka dzisiaj wysłałam poleconym spódnicę z allegro kupującemu, bo zapłacił za nią &zł - to nie będzie płacił 11 za paczkę - to chore przecież...

ale weźmy pod uwagę np. gry... mój mąż dużo wymienia i sprzedaje gier na konsolę Xbox360... zawsze wysyłał poleconym... powiedział, że boi się teraz wysłać grę za kilkadziesiąt złotych (lub grubo powyżej 100 zł jak nowa) listem poleconym, bo jak zaginie to kiszka...

ja tam będę wysyłać poleconym jak dotąd, tylko obawiam się, że skuteczność doręczeń zmaleje...

aaaa i jeszcze ta pani powiedziała, że jak przeyłka polecona będzie większych gabarytów to nie dostarczą jej do domu, tylko od razu dadzą awizo, co by listonosz się chyba nie przedźwigał... będziemy sobie sami po nie przychodzić na pocztę...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5552492 Napisano: 15.01.2013 07:29:03 w Wkurza mnie...
POCZTA POLSKA!!!

zaginęły listy polecone z nagrodami... ja tu ponaglam i się wkurzam, a te nagrody dawno wysłane!! jestem na macierzyńskim, nie wychodzę z domu w ogóle, a tu ani awizo ani listonosza! Jeden organizator wysłał mi ponownie nagrody 4 stycznia... myślicie, że doszły??

a teraz najlepsze... pani na poczcie z umprzejmą miną powiedziała, że od 1 stycznia listem poleconym wysyła się TYLKO LISTY! jeśli wyślę coś innego (miękkiego, większego niż list lub o innym formacie po prostu) to oni nie biorą za to odpowiedzialności... nie ma odzyskiwania kasy i tyle... więc ja podejrzewam, że przesyłki w cudowny sposób będą teraz znikać, a odzyskać się nie da... dopóki wszyscy (szczególnie handlarze Allegro) nie nauczą się, że wszystko trzeba wysyłać paczką... co jest chore, bo sama sprzedaję i uważam, że w przypadku małych rzeczy cena będzie nieziemsko zawyżona właśnie przez przesyłkę... ale znowu jak zaginie, będą nieprzyjemności... lub ŻAL - jak w przypadku moich nagród niespodzianek (nawet nie wiem, co bym dostała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5552303 Napisano: 15.01.2013 04:46:25 w Rossmann
zosiekcbr600 napisał(a):

katthlyn napisał(a):

a1807 napisał(a):

Witam,
mam problem ze stroną Rossnet, od kilku dni mi się mnie otwiera, myślałam, że mają problem ze stroną, ale okazało się, że nie otwiera się tylko u mnie w domu. Czy ktoś też tak ma? Nie mam pojęcia, o co chodzi.



Słuchaj walcz dalej, ja też wiele razy próbowałam, pisałam wiersze i nie wiersze i w końcu mi się udało, wygrałam wyjazd do Las Vegas na koncert Celine Dion więc naprawdę warto! emotka


hahahaha! emotka
przeeeepraszam emotka
próbujcie na innych przeglądarkach i wyczyśćcie ciasteczka! emotka




mi od kilku dni też nie działa na wszystkich przeglądarkach i po wyczyszczeniu ciasteczek... chyba nas zbanowali emotka :D:D na netbooku nie działa, ale na komórce tak emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0