Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dotusia

dotusia

#5598986 Napisano: 01.03.2013 11:05:23 w Rossmann
ja miałam szczęście emotka urodziłam drugą córkę we wrześniu, miałam już 5% po pierwszej córce (która nota bene skończyła w lutym 3 lata)... moja siostra też ma dzieci z małą różnicą wieku...

poza tym karty są dwie, więc nawet jak jej brzdąc skończy za rok 3 lata, to nadal będzie kupowała z rabatem na moją drugą kartę z 10% (młodsza skończy 3 lata dopiero we wrześniu 2015) emotka

kto wie, może będzie i trzecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5598873 Napisano: 01.03.2013 08:42:24 w Rossmann
dostaje się prezent za przejście na wyższy procent rabatowy emotka lub jak dziecko kończy roczek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5598584 Napisano: 28.02.2013 21:26:20 w Rossmann
to jednak widzę, że to body było najbardziej sensowne.... a ktoś miał zestaw 1 dla maluszka? Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5598407 Napisano: 28.02.2013 18:42:38 w Rossmann
właśnie o tych prezentah chiałam napisać... akurat mam dwie córki i dostałam dwa prezenty... jeden z nich jest chyba najbardziej sensowny, bo to body marki ENDO (74 cm), która wypuściła kolekcję dla Rossmanna... drugim "prezentem" jest gazetka SKARB dla danego wieku dziecka (nie ta dostępna w sklepie)... gdybym jechała kawał drogi tylko po gazetkę, to bym była wściekła... na szczęście dostałam body, a poza tym mieszkam obok... moja siostra ma 3 dzieci, małych jeszcze, zakupy robi co drugi dzień i to nie na małą kwotę... dostała dwie gazetki... wg mnie nazywanie tego prezentem jest mocno przesadzone... no, ale może nie powinnam się odzywać, bo dostałam body.... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5598156 Napisano: 28.02.2013 14:50:21 w Rossmann
ja przeszłam na 6% kilka dni temu i dostałam maila z 2 paczkami emotka wiek 31-36mc i 4-6 mc... starsza córka skończyła 1 lutego 3 latka, a jednak tez dostanie paczkę emotka

dzisiaj odbieram, wrzucę zdjęcia jak odbiorę.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5590713 Napisano: 20.02.2013 21:36:03 w Rossmann
mi się wydaje, że w tych baardzo popularnych konkursach mogą losować... ale w promocyjnych, gdzie jest góra 2000 zgłoszeń mogą czytać emotka tak czy siak, ja zawsze staram się udzielać sensownych odpowiedzi, bo kiedyś za "mam was gdzieś" mogą mi dać krem na pożegnanie współpracy i rzeczywiście GDZIEŚ sobie mnie wsadzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5585100 Napisano: 14.02.2013 21:12:39 w Rossmann
malutka456 napisał(a):

mama trafila maskare emotka bylam dzis w rossmanie i dostalam maszynke Wilkinsona, w sumie to ja i maz, no i znajomy, ktory dal mi buziaka emotka Panie bardzo mile, ludzi w sklepie brak (za chwile Panie zamykaly), wiec bylo smiesznie emotka



ja też się wieczorem całowałam z mężem przy kasie emotka :D:D

powiedziałam pani, że chcę damską maszynkę, a ona na to- "A może męską też?? dam na dwa paragony" emotka i tak dostałam dwie maszynki o łącznej wartości 64 zł za dwa złocisze emotka jak wygrana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5577450 Napisano: 07.02.2013 03:49:21 w Rossmann
dzisiaj mój mąż poszedł sobie do naszego rossmanna po zwykłe zakupy dla dzieci... kiedy już był przy kasie zawołała go jedna z pań (jesteśmy dość rozpoznawalni, bo tylko właściwie my wygrywamy z naszego miasta, mamy jednego rossmanna i często tam też robimy zakupy)... ta miła pani powiedziała mu, że robiła porządki na zapleczu i znalazła paczkę z nagrodą dla niego emotka to był greenupy za jakiś konkurs o mężczyznie, czy coś... sama nie pamiętam...

przez jakieś dwa-trzy tygodnie nie miałam aktywnej strony rossmanna i się pogubiłam... wtedy chyba musiały by ć wyniki, bo ja ich naprawdę nie kojarzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5575580 Napisano: 05.02.2013 09:33:02 w Wkurza mnie...
kasia89tn napisał(a):

Ja ostatnio znalazłam na przystanku luzem 70 zł. Oddać nie miałam komu, nikogo poza mną na przystanku nie było (a rozglądałam się dookoła 2 razy)... Więc stwierdziłam, że byłabym głupia, gdym tą kasę zostawiła w śniegu. Przez myśl mi przeszło, żeby dać ogłoszenie, ale jak zweryfikowałabym prawdziwego właściciela?



myślę, że to za mała kwota do szukania właściciela... po prostu Twoje duże szczęście emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5575514 Napisano: 05.02.2013 08:22:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
david napisał(a):

dotusia napisał(a):

co sądzicie na temat tych wygranych butelek Asti w dłuuuuugo oczekiwanych wynikach II etapu? ja nie brałam w tym etapie udziału, ale myślałam, że kreatywność się liczy... tyle czekania i wygrały takie przeciętne prace.... żenada... same wklejone szablony... bez polotu zupełnie....

czekam na wyniki IV etapu... nie użyłam na butelce ani jednego gotowego szablonu... wszystko sama rysowałam... więc nie mam szans pewnie, bo nie będzie tak łądne jak ich gotowe pomysły emotka



¬le zrobili, że dali możliwość rysowania bo wtedy byłby konkurs tylko dla plastyków, a nie liczyła by się kreatywność. Skoro dali taką masę elementów to powinno się robić tylko z nich.




właśnie uważam, że dobrze... ile można wymyślać ciekawych rozwiązań z określonej liczby szablonów? w końcu te prace robią się wszystkie takie same... mnie jednak jakoś zniechęciło to, że wybrali prace naprawdę średnie... były i takie z szablonów, ale nieszablonowe zarazem... wygrały mało kreatywne,a chyba o to tu chodziło... emotka

opcja rysowania jest niezbędna wg mnie...nie trzeba być artystą malarzem, by coś ciekawego wymyślić... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5575380 Napisano: 05.02.2013 06:35:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
co sądzicie na temat tych wygranych butelek Asti w dłuuuuugo oczekiwanych wynikach II etapu? ja nie brałam w tym etapie udziału, ale myślałam, że kreatywność się liczy... tyle czekania i wygrały takie przeciętne prace.... żenada... same wklejone szablony... bez polotu zupełnie....

czekam na wyniki IV etapu... nie użyłam na butelce ani jednego gotowego szablonu... wszystko sama rysowałam... więc nie mam szans pewnie, bo nie będzie tak łądne jak ich gotowe pomysły emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5572636 Napisano: 02.02.2013 11:56:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
odebrana wczoraj gra Hobbit z kina Helios emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5568883 Napisano: 30.01.2013 05:13:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szkoda... po zawodach już... niestety i tym razem się przeliczyłam... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5568460 Napisano: 30.01.2013 11:49:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sydariameki napisał(a):

Men's Health Polska Jeszcze chwileczkę, jeszcze momencik... - to odpowiedź na pytanie,kiedy będą wyniki emotka



no ok, ale mailem, czy tel? bo w końcu nie wiem...
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5568222 Napisano: 30.01.2013 09:43:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktoś wie cokolwiek o Men's Health z tabletami? albo o Martini Asti na projekt butelki??

już mnie wkurzają... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5568050 Napisano: 30.01.2013 12:29:20 w Żegnamy zmarłych
ja dzisiaj pożegnałam moją kochaną Babcię... zmarła w piątek po trzech tygodniach pobytu w szpitalu... miała 76 lat...

Panie świeć nad Jej duszą... Wyświetl w wątku >>
[*] 0

dotusia

#5565673 Napisano: 28.01.2013 10:32:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dwie płyty dvd z bajkami z konkursu foto na zdrowe żywienie dziecka... chyba babyonline (dawno to było) Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5564514 Napisano: 26.01.2013 09:52:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
konwaliowa napisał(a):

Czy ktoś z was wypełniał może ankiety na panelu Discovery? Wypełniał je od 3 lat i czuję się wydymna, bo nagrody które miały być po uzbieraniu punktów nigdy się nie pojawiły, nikt mi nie odpisuje na maile. Ostatnio przyszło zapytanie jaką nagrodę wybieram, zdziwiłam się bardzo, ale ucieszona wybrałam bon do Merlina, po 18.01 mieli rozsyłać mailem i co? Gó...wno. Czy ktoś coś wie o tym panelu Discovery?

(http://discovery-panel.pl/)



ja dostałam to samo.. wybrałam doładowanie 35 zł... na razie głucha cisza...
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5563640 Napisano: 25.01.2013 10:05:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mail z kodem na 50 zł do empika z experto24 na FB...

nawet nie wiedziałam, że wygrałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5561089 Napisano: 23.01.2013 05:08:21 w Rossmann
bethan napisał(a):

A co z nagrodami z konka Zagoń faceta do porządków? Ile można czekać emotka Na maile nie odpisują i pewnie się okaże, że nagroda już dawno odpłynęła w siną dal.



moja siostra wygrała w konkursie foto w grudniu... nie otrzymała w ciągu 14 dni maila o odbiorze nagrody, aleee... na profilu w zakładce moje konkursy było napisane, że nagroda została wysłana do sklepu... więc moja siostra sobie poszła do Rossmanna i panie wydały jej bez problemu nagrodę... dwa dni później przyszedł mail, że nagroda jest w sklepie...

radzę więc, nie czekać na maile, tylko po upłynięciu 21 dni iść do waszego rossmanna i zapytać o nagrodę... ja akurat mieszkam w bloku obok rossmanna, ale jak ktoś mieszka daleko od sklepu to niech zadzwoni i pyta, czy nagroda dotarła... Wyświetl w wątku >>
0 0