Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika moniazr

moniazr

#6433694 Napisano: 27.11.2017 17:43:33 w WC - rozmowy o wszystkim
petunija1 napisał(a):

moniazr napisał(a):

Robił ktoś zakupy w tym sklepie? Podejrzenie niskie ceny. Dostałam ofertę na email, kusi mnie, ale boję się zamawiać. 
http://www.jewels-elegant.com/

wysyłka 52 zł? emotka
z ciekawości dodałam jeden produkt do koszyka emotka

Tak wysyłka bardzo droga, produkty idą nie wiadomo skąd i oficjalna strona Pandory wygląda inaczej. A ja jak typowa sroczka napaliłam się na te błyskotki. Moja koleżanka jest wielką fanką Pandory i wiem, że ceny tam są o wiele wyższe.  Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6433688 Napisano: 27.11.2017 17:31:05 w WC - rozmowy o wszystkim
Robił ktoś zakupy w tym sklepie? Podejrzenie niskie ceny. Dostałam ofertę na email, kusi mnie, ale boję się zamawiać. 
http://www.jewels-elegant.com/ Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6431862 Napisano: 22.11.2017 18:55:31 w Wkurza mnie...
Wczoraj nie wygrałam tej kamerki z Liptona. Dzisiaj pojechałam specjalnie na stację. Kupiłam 6 Liptonów na dwa osobne rachunki. Dziecko chciało jeszcze hot-doga, więc zajęłam się wybieraniem sosów. W drodze do domu olśniło mnie, że nie pamiętam żebym dostała paragony (płaciłam kartą zbliżeniowo). Przed chwilą napisałam rymowankę, szukam w torebce i jednak nie dostałam tych paragonów. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6431825 Napisano: 22.11.2017 17:27:00 w Połączenia nieodebrane
iwek napisał(a):

luko922 napisał(a):

690...553 to Duracell? :>
Chyba oni, bo ktoś pisał, że 690 początek, co nie? Ciekawe czy oddzwonią jutro... 

Wygląda na to, że tak. Ja też nie zdążyłam odebrać w pracy. Według regulaminu dzwonią dwa razy w odstępach conajmniej dwugodzinnych. Pasuje pilnować telefonu choć pewnie dziś już za późno.

Ja oddzwoniłam sama i mam robota. Jakby nie zadzwonili, to dzwońcie jutro sami. Wyświetl w wątku >>
2 iwek, luko922 0

moniazr

#6431717 Napisano: 22.11.2017 14:02:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
malgosia74 napisał(a):

Warto było czekać emotka  Rooobooott Duracell  emotka  przed momentem tel  emotka

U mnie teżemotka . Miałam wyłączony telefon. Przeczytałam Twój wpis, włączyłam telefon i oddzwoniłam na nieodebrane połączenie. Dawno się tak nie cieszyłamemotka Wyświetl w wątku >>

moniazr

#6431710 Napisano: 22.11.2017 13:52:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

superloser napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

kkbt napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Czy przy odbiorze nagrody deski Winiary spotkaliscie się z jakimś zastrzeżeniem w stosunku do tego że na paragonie jest majonez? 

Wg regulaminu wszystkie produkty Winiary biorą udział czy może się mylę? 

Miałam majonez, odebrałam deskę.

Też miałem majonez i też bez problemu emotka

A to nie bylo , ze deski tylko do 19ego ?

do 19 zakup, do 30 odbiór emotka

Tak, według regulaminu zakup do 19, ale ja kupiłam dzisiaj i deskę otrzymałam. Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

moniazr

#6431485 Napisano: 21.11.2017 22:38:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzwonili dzisiaj do kogoś z Duracell? Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6431387 Napisano: 21.11.2017 19:12:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kiciunia21 napisał(a):

Kolejne dwie kamerki od Lidki  emotka
Tablet z Nestle ITM- niestety, brat wymienił paragon na deski Winiary i Panie mu go nie oddały...

Może paragon jest do odzyskania? Spróbuj.
A mnie po wielu, wielu próbach, chusty z Actimela. Chyba w tym czasie nikt nie grał emotka Wyświetl w wątku >>
1 kkbt 0

moniazr

#6431241 Napisano: 21.11.2017 15:07:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
poprostuanette napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

moniazr napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

Agnes napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

defed napisał(a):

amelka2013 napisał(a):

Dlaczego nie ma 100 laureatów z Lipton z kamerkami?

Tandetne nagrody + drogie zakupy = ludzie nie grają
To pierwszy konkurs Avanti, w którym nie wzięłam udziału i pewnie nie jestem jedyna...

Podpisuje się emotka  ja również sobie darowałam. Mogli zmniejszyć pulę i dać lepsze kamerki, szkoda.  

albo chociaż główne, wtedy byłaby motywacja, żeby wziąć udział 
a tak jej w sobie nie znalazłam emotka  

a ja zagrałam raz bo lubię liptona ( fakt na stacji drogi) a kamerkę i tak chciałam kupić w prezencie gwiazdkowym a teraz nie muszę tzn zastanawiam się czy ona dojdzie do świąt?

Myślę ze spokojnie dojdzie bo szybko slą

A ja wysłałam 2 zgłoszenia. Wydawało mi się, że dwie fajne rymowanki. Nic nie wygrałam. Moja twórczość jest do kitu emotka

Ja też rymowanki , ale jakoś udało się i 2 wpadły emotka  jeszcze jest szansa 

ja nie grałam bo konkurs drogi jak na taką nagrodę

Przeliczyłam i jednak jest 100 laureatów w ostatnim etapie. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6431157 Napisano: 21.11.2017 13:43:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
rogaliczek napisał(a):

Agnes napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

defed napisał(a):

amelka2013 napisał(a):

Dlaczego nie ma 100 laureatów z Lipton z kamerkami?

Tandetne nagrody + drogie zakupy = ludzie nie grają
To pierwszy konkurs Avanti, w którym nie wzięłam udziału i pewnie nie jestem jedyna...

Podpisuje się emotka  ja również sobie darowałam. Mogli zmniejszyć pulę i dać lepsze kamerki, szkoda.  

albo chociaż główne, wtedy byłaby motywacja, żeby wziąć udział 
a tak jej w sobie nie znalazłam emotka  

a ja zagrałam raz bo lubię liptona ( fakt na stacji drogi) a kamerkę i tak chciałam kupić w prezencie gwiazdkowym a teraz nie muszę tzn zastanawiam się czy ona dojdzie do świąt?

Myślę ze spokojnie dojdzie bo szybko slą

A ja wysłałam 2 zgłoszenia. Wydawało mi się, że dwie fajne rymowanki. Nic nie wygrałam. Moja twórczość jest do kituemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6430440 Napisano: 20.11.2017 11:57:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Przed 5 sekundami karta Winiary emotka . 1/3. Wyświetl w wątku >>

moniazr

#6429807 Napisano: 17.11.2017 18:42:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kask z Polomarket - UPS Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6429806 Napisano: 17.11.2017 18:40:30 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

moniazr napisał(a):

Uzbierałam naklejki w Biedronce na małego pluszaka i okazało się, że w sklepach zostały tylko duże maskotki i małych już nie będzie. Punkty wydają tylko do niedzieli, więc nie zdążę zapełnić całej karty.

My tego Fioletowego wlasnie odebralismy. 
Nie bedzie juz dostaw? Powinni jeszcze do 3ego grudnia miec dostawy. 

Tak powiedziała mi kasjerka. Może nie była zorientowana? Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6429799 Napisano: 17.11.2017 18:31:05 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Niebieska_Laguna
Wspaniała osoba - szybka wymiana i w dodatku pomaga poszkodowanym zwierzaczkom. Wyświetl w wątku >>
1 serberta 0

moniazr

#6429796 Napisano: 17.11.2017 18:23:41 w Wkurza mnie...
Uzbierałam naklejki w Biedronce na małego pluszaka i okazało się, że w sklepach zostały tylko duże maskotki i małych już nie będzie. Punkty wydają tylko do niedzieli, więc nie zdążę zapełnić całej karty. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6428745 Napisano: 15.11.2017 15:34:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shell napisał(a):

Konkurs Lewiatan 2000 zł
Myśleliście co "wyniesiecie" ze sklepu, jeśli wygracie? emotka
Pod moje gusta, lista marek jest "taka se" emotka
Tymbark, Kubuś, Tiger, Caprio, Dr Witt, Tarczyn, Lubella, Puchatek, Malma, Decomoreno, LaFesta, Łowicz, Kotlin, Plussssz, Cremona, Ekland, Mlekołaki, Krakus
Kolorowych napojów i tak nie pijam(y), więc sporo odpada. Wszystko kojarzy mi się z chemią...
Które z tych marek mają ciekawsze produkty, w sensie składu? Może ktoś coś poleci emotka

Wydaje mi się, że nawet jak zgarnę wszystkie produkty wymienionych marek z mojego sklepu, to ich łączna cena wyniesie najwyżej kilkaset zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6426431 Napisano: 09.11.2017 16:21:29 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zawieszki ze śliwki wygrane we wrześniu. Nie wiem jaki kurier. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6426070 Napisano: 08.11.2017 22:39:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Wygralam.5 zawieszek ze sliwki,a jestem tylko 3 razy ma liscie zwyciezcow. Ktos tez tak ma?

Ja też tak mam. Napisałam do nich i odpisali, że jest wszystko w porządku, moje oświadczenia do nich dotarły i dostanę tyle nagród ile razy wygrałam, a nie ile razy jestem na liście. A tak w ogóle, to mieli te zawieszki wysyłać do 3 tygodni od wygranej, a minęło już dużo więcej czasu. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6425456 Napisano: 07.11.2017 14:23:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ja też mam kalosze z Lubisiów emotka . Wyświetl w wątku >>
1 agata6 0

moniazr

#6425087 Napisano: 06.11.2017 18:12:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Urocza poduszka Żywiec Zdrój z Carrefour. Kurier GLS. Wyświetl w wątku >>
0 0