Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika moniazr

moniazr

#6119048 Napisano: 24.11.2015 19:47:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
enfamka napisał(a):

elmo napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

bethan napisał(a):

enfamka napisał(a):Czy wszyscy dostali maile o wygranej z Tymbarka? 

U mnie jest.

u mnie też

Ja mam o pufie. O walizce BRAK 

ooo to dobrze! czyli czekać pozostaje emotka

Pierwszy raz wygrałam w konkursie Tymbarka. Jestem wśród laureatów walizek, ale nie dostałam meila. Mam czekać czy do nich pisać? Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6116850 Napisano: 20.11.2015 23:04:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

cydrofan, koszulki
wszyscy już dostali, zwłaszcza z ostatnich dni? jedna nie dotarła, ale nie wiem czy numeru mieszkania nie pomyliłam. pisać do nich czy olać? tam było ograniczenie na adres, tak?

Moja koszulka z ostatniego dnia konkursu też nie dotarła. Wcześniej dostałam 2 koszulki na ten sam adres więc chyba nie było ograniczeń. Pisałam do nich jakiś miesiąc temu, ale mnie olali i nie odpisali. Może warto spróbować napisać jeszcze raz? Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6114226 Napisano: 18.11.2015 13:08:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak wygrać zwrot z Whiskas? Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6112394 Napisano: 16.11.2015 10:39:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostałam email o rezerwie Soraya z I etapu (kosmetyk). Nie piszą jaki odesłać paragon - wysłałam 6 zgłoszeń. Czy ktoś wie czy podadzą mi wygrany numer czy muszę wysłać wszystkie? Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6111153 Napisano: 13.11.2015 11:25:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
belca napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

Właśnie dostałam maila z tego konkursu: http://www.e-konk...ch.html#.VkWShH4vfIU

GRATULACJE!Dziękujemy za wzięcie udziału w naszej międzynarodowej loterii Minionkowej. Z przyjemnością informujemy, że jesteś jednym/jedną z naszych zwycięzców. 

Prosimy o wypełnienie formularza z danymi kontaktowymi do dnia 19.11.2015 poprzez kliknięcie na poniższy link, abyśmy mogli Ci wysłać Twoją nową lampkę nocną w kształcie Minionka. 

Ma też ktoś ? emotka

Ja mam:)

O! sprawdziłam maila i ja też mam. Fajnie! Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6111141 Napisano: 13.11.2015 11:19:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agamaty napisał(a):

dostałam wczoraj miskę z Łaciatego ale tylko jedną. Ta wygrana na męża nie dotarła. Ktoś jeszcze czeka?

Tak, ja też jeszcze nie dostałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6110905 Napisano: 12.11.2015 20:37:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ajulitka napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

Wygrał ktoś w konkursie Loreal? I ta lista zwycięzców.... emotka
http://podrozdoswiatagwiazd.pl/Zwyciezcy

U mnie na 7 zgłoszeń same pudła. A na liscie wciąż te same osoby ...

Ja wygrałam zestaw do pielęgnacji i stylizacji włosów pierwszym zgłoszeniem. Drugie zgłoszenie pudło. Więcej nie grałam. Rzeczywiście na ostatnich listach wciąż te same osoby. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6106733 Napisano: 04.11.2015 21:52:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kacia napisał(a):

LOTERIA PARAGONOWA
czy teraz mogę jeszcze zgłaszać bilety z października ? 

Ja nie mogłam już zgłosić paragonów z października w dniu 31.10.2015 r. o godz. 23.30. Nie wchodziła data, kalendarz też wyświetlał się już tylko na listopad i grudzień. Napisałam do nich ale mi nie odpowiedzieli dlaczego. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6105045 Napisano: 02.11.2015 15:43:37 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Tablet z konkursu Hot Wheels Cerrefour. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6104027 Napisano: 30.10.2015 16:38:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

sailor napisał(a):

Bardzo mało laureatów w tej loterii. Gdzie się podziały torebki i portfele http://loteriasoraya.pl/files/lista1.pdf

Może nie spełnili wymagań?Nagrody nieodebrane lub niewydane z braku spełnienia warunków Regulaminu pozostająwłasnością Organizatora

Też mnie poruszyła ta mala liczba laureatów więc sprawdziłam:
1. Jest to lista osób, które przesłały już wymagane dokumenty (mają na to 20 dni więc został im jeszcze jakiś tydzień).
2. Jeżeli ktoś nie dośle, nagroda przechodzi na laureata rezerwowego (podobno wylosowali 1600 osób rezerwowych). Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6102288 Napisano: 28.10.2015 13:06:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kombiwar z loterii Lewiatana. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6099233 Napisano: 22.10.2015 17:31:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wszyscy otrzymali już "cydrowe koszulki"? Ja wygrałam w ostatnim dniu konkursu i nie dostałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6097633 Napisano: 20.10.2015 22:27:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wredzia napisał(a):

ladyinred napisał(a):

wróce do loterii Soraya ; ktos wygral portfel lub slyszal,    zektos wygral w I etapie?

czy jest ktos, kto tez nic nie wygral?


dzwonili w piątek z portfelami

Ja nic nie wygrałam na 6 zgłoszeń. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6095848 Napisano: 18.10.2015 00:04:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

o a ja kubka nie mam

Ja niestety też kubka nie mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6095845 Napisano: 17.10.2015 23:54:19 w Wkurza mnie...
cc_investigator napisał(a):

staszek napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

A mnie wkurzają ludzie, którzy oceniają innych nic o nich nie wiedząc. A może dziecko jest autystą i dlatego krzyczy/płacze. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka, bo dziecko jest "niegrzeczne". Często nie jest to kwestia wychowania, ale inne kobiety (bo to są zazwyczaj kobiety, nie mężczyźni) zawsze wiedzą lepiej. Komentarze oglądaczy takiego "złego" zachowanie są dla mnie okropne.

Racja, tyle że w sklepie na 10 dzieci, żeby nie powiedzieć rozwydrzonych bachorów, z autyzmem może być 1 dziecko a i to niekoniecznie. I jednak dzieciaki z autyzmem trochę inaczej krzyczą/płaczą niż wspomniane wyżej te rozwydrzone. A ten kto widzi, że dziecko się boi/jest zagubione i chamsko zwraca uwagę matce ten świnia i to co napisała taalviki emotka

Staszku niestety z autopsji wiem, że dzieci z autyzmem są do pomylenia emotka Spektrum jest baaardzo szerokie i część dzieci nie posądzilibyśmy o autyzm, szczególnie opierając się na stereotypowej wiedzy.

Może nie przez Ciebie, ale przez przeciętną kobietę, która "uwielbia" komuś zwracać uwagę.

W mojej rodzinie autyzm u dziecka stwierdzono dopiero w wieku 8 lat. Wcześniej ludzie też myśleli, że to "rozwydrzone dziecko". Dzieci z autyzmem mogą krzyczeć jak zdrowe dzieci. I niestety dzieci autystycznych jest coraz więcej. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6095843 Napisano: 17.10.2015 23:43:42 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

delvitto napisał(a):

a mnie wkurzają osoby, które na zakupach wkładają swoje duże, 7-8 letnie dzieci do wózków zakupowych emotka  dzieciak taki buciorami szoruje po wózku, wcześniej może wdepnął przypadkiem w coś, a taka mamcia lub babcia nawet nie pomyśli;( tylko w jednym z większych sklepów są u nas wywieszki proszące, by tego zaniechać, lecz wiele osób tego i tak nie respektuje. Taki wózek po odstawieniu może trafić do osoby, której coś się wysypie, może zwykłe bułeczki, jesli torebka się rozerwie, albo cokolwiek, gdy człowiek pakuje potem zakupy do toreb, to nawet nie wie, ile syfu mu zostaje na rękach;( czasem mniejsze dzieci są też tak wrzucane, również mnie to wkurza, ale jakoś staram się zrozumieć, bo dzieciak, chociaż chodzący, to jednak mały, no ale jeśli widzę takiego wyrostka, najstarsze, które widziałam, miało chyba ze 12 lat (!), to mam ochotę wołać ochronę. Kilka razy zwracałam opiekunom uwagę, tylko w jednym przypadku pani się zdziwiła, ale wyjęła dzieciaka, a najczęściej słyszę bluzgi i prośby bym się nie wtrącała:( jak uważacie, może jestem przeczulona na tym punkcie?

ja kiedyś czytałam,że najwięcej bakterii i zarazków jest w klawiaturze komputera i to nawet więcej niż na desce sedesowej

"dzieciak", "buciorami", "wyrostek"  od razu widać, że nie jesteś matką. W wózkach i tak będą bakterie i brud: rozbite jajka, rozlane jogurty, kurz itp. Wózki są używane i niemyte latami. A dzieci mogą być zmęczone długimi zakupami. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6095302 Napisano: 16.10.2015 18:47:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

xxmarzaxx napisał(a):

olunka napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Czy info o wygranej Soraya poszlo od razu? Nawet kosmetyku nie mam? No w mordę grac sie odechciewa emotka

ja tez nie mam, ponoć na raty ślą, ale już dość długo nikt się nie chwalił, a słałaś może 12.10?

ja wysyłałam na mamę  12.10. i też nic nie trafione

może ślą wg zgłoszeń i do nas jeszcze się nie doczłapały maile, a tak w ogóle to portfelami ktoś się pochwalił? ja widziałam tylko torby i kosmetyki

Ja wysyłałam w różne dni, 6 paragonów i nic nie wygrałam. Na tak dużą liczbę nagród nic nie trafić to prawdziwy pech! Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6095296 Napisano: 16.10.2015 18:36:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
olunka napisał(a):

czy tylko ja się nie załapałam nawet na kosmetyk z Sorayi? emotka

Ja też. na 6 zgłoszeń nic!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6058406 Napisano: 19.08.2015 10:06:33 w Połączenia nieodebrane
ziolko napisał(a):

moniazr napisał(a):

dede napisał(a):

616285031 Kto to może być? Jak oddzwaniam jest zajęte. Może praleczka?emotka

Do mnie dzwonił ktoś z tego numeru dzisiaj o 15.13. Czy ktoś wie kto to?

telemarketer, dzwonią i zapraszają na spotkania - kłania się wujek google emotka  

Dzięki. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6058230 Napisano: 18.08.2015 18:34:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kamcia napisał(a):

lager napisał(a):

wszyscy dostaliście sms z Palmolive o żelach o tej samej godzinie?

u mnie sms 15,30 i 15,33

U mnie o 15.35. Wyświetl w wątku >>
0 0