Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika moniazr

moniazr

#6183376 Napisano: 13.04.2016 11:11:33 w BelVita - konkurs śniadaniowy
jagatu napisał(a):

Do kiedy można odbierać śniadaniówki?

Do 31.03.2016 r.  Ja zgłosiłam się w ostatnim dniu i dopiero w kiosku pracownik poinformował mnie, że to jest ostatni dzień na odbiór nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6183219 Napisano: 12.04.2016 20:09:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buka napisał(a):

donia7 napisał(a):

no co nikt mi tu defed nie będzie zaczepiał emotka  no... chyba, że to taka forma podrywu była emotka


nie była, jestem dziewczyną , a agresji we mnie poziom 0 , chciałam lekko rozluźnić atmosferę, przy żartować, ale wyszło jak zwykle
pojawił się jakiś nic nie znaczący nick "buka" to jak to tu często bywa coś nic nie znaczącego napisał więc można wirtualnie kopnąć taką "bukę" w twarz i poczuć się lepiej wspierając koleżankę.

Nie nie mam pretensji po tylu latach mnie już to nie dziwi  

Przed chwilą włączyłam komputer. Według mnie, to nawet zabawny był ten twój żart. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6181190 Napisano: 07.04.2016 11:30:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

joan napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Od razu wiochmeny. Miastowe nie lepsze emotka


Wiesz, w miastach przeważnie są sklepy sieciowe, franszyzowe albo markety. I nie ma opcji, żeby kasa fiskalna biła jedynie dwie pozycje, czyli art.spoż. oraz art.chem., co później za pomocą magicznej pieczątki przemienia się we wszystko, co zechce właściciel sklepu.

Formularz powinien zawierać pole NIP SKLEPU. I jeśli sklep się powtarza ciągle i ciągle, wrzuca się taki NIP w sieć. Jeśli to market, ok. Jeśli to "U Ewuni" we wsi, gdzie jest 2000 mieszkańców, a sprzedano już 8000 produktów... no cóż, zwykle w konkursach jest zastrzeżenie, że organizator ma prawo usunąć zgłoszenia, co do których powziął podejrzenia, że zostały dokonane bez zachowania zapisów regulaminu.

Taki Aleksandrów na przykład to miasto- 21 tys. mieszkańców emotka , Przemyśl również. W loteriach rzadko pojawiają się hurtowe wygrane mieszkańców wsi. A osiedlowe sklepiki " U Grażynki", czy inne małe ABC albo Groszki niestety nabijają art. spoż., czy art. chem. :

Ilonar2301 ma rację. Ostatnio kupiłam w mieście w sklepie osiedlowym produkt na konkurs, a na paragonie "art. chemiczne". Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6181011 Napisano: 06.04.2016 20:18:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Śniadaniówka Belvity, kurier DPD. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6179969 Napisano: 05.04.2016 09:24:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy reklamował ktoś paczkę sprzątaczkę? Do mnie przyszła w mokrym pudełku. Okazało się, że jeden z płynów był wylany. Mąż nie przyjął paczki, mnie nie było wtedy w domu. Napisałam do nich maila ale nie mam odpowiedzi. To było 2 tygodnie temu. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6179900 Napisano: 04.04.2016 21:58:11 w Czy informują/ informowali?
kadett33 napisał(a):

moniazr napisał(a):

Czy były już wyniki z Tesco "poczuj się lekko w spa - Żywiec Zdrój"? Konkurs skończył się 09.03.2016 r.

tak już dzwonili

Dzieki. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6179899 Napisano: 04.04.2016 21:56:33 w Czy informują/ informowali?
doris1 napisał(a):

moniazr napisał(a):

Czy były już wyniki z Tesco "poczuj się lekko w spa - Żywiec Zdrój"? Konkurs skończył się 09.03.2016 r.

moniazr były, dzwonili przez jakiś czas

Dzięki. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6179891 Napisano: 04.04.2016 21:41:08 w Czy informują/ informowali?
Czy były już wyniki z Tesco "poczuj się lekko w spa - Żywiec Zdrój"? Konkurs skończył się 09.03.2016 r. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6178982 Napisano: 01.04.2016 17:49:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
trampek, napisał(a):

syoss z wizaż

U mnie też. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6178635 Napisano: 31.03.2016 22:30:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gienek1 napisał(a):

moniazr napisał(a):

defed napisał(a):

gienek1 napisał(a):

Ile się czeka na nagrodę z KInder Mistrzowskie Towarzystwo?

Plecak zamowilam 1 marca (tego dnia nadalam polecony ekonomiczny), a dostalam go 21 marca.

Na piłkarzyki czekałam ok. 7 tygodni, na piłkę tylko 2-3 tygodnie. Według regulaminu mają czas do 3 miesięcy na wysłanie nagród.

A przysyłają jakieś potwierdzenie na e-mail?

1 lub 2 dni przed otrzymaniem przesyłki dostałam na e-mail link do gry piłkarzyki. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6178573 Napisano: 31.03.2016 19:52:03 w BelVita - konkurs śniadaniowy
mczarna napisał(a):

moniazr napisał(a):

KodPojechałam dzisiaj odebrać moją śniadaniówkę. 30 kilometrów w jedną stronę. Pan w kiosku powiedział, że dobrze, że przyjechałam, bo wydają tylko do dzisiaj. Następnie okazało się, że mojego kodu nie ma na liście i z niczym wróciłam do domu.

Tylko straciłaś paliwo albo kasę na bilet:-( 

Straciłam paliwo i czas, ale najgorsza była mina męża! Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6178568 Napisano: 31.03.2016 19:47:29 w BelVita - konkurs śniadaniowy
Kod
Pojechałam dzisiaj odebrać moją śniadaniówkę. 30 kilometrów w jedną stronę. Pan w kiosku powiedział, że dobrze, że przyjechałam, bo wydają tylko do dzisiaj. Następnie okazało się, że mojego kodu nie ma na liście i z niczym wróciłam do domu.
Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6178270 Napisano: 31.03.2016 10:39:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

gienek1 napisał(a):

Ile się czeka na nagrodę z KInder Mistrzowskie Towarzystwo?

Plecak zamowilam 1 marca (tego dnia nadalam polecony ekonomiczny), a dostalam go 21 marca.

Na piłkarzyki czekałam ok. 7 tygodni, na piłkę tylko 2-3 tygodnie. Według regulaminu mają czas do 3 miesięcy na wysłanie nagród. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6177126 Napisano: 26.03.2016 12:59:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
trampek, napisał(a):

syoss z wizaż

U mnie też. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6175623 Napisano: 22.03.2016 09:05:49 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

buncia88 napisał(a):

Synk żeby potem ciuchy wylądowały w sekondhandzie? Nie wierze w te kontenery. ..

Coś mi się kiedyś obiło o uszy, że te kontenery (część) wykupił prywaciarz i zebrana odzież to dla niego surowiec wtórny do produkcji szmat do podłóg, czy też innych materiałów-wypełniaczy. Nie wiem na ile to prawda...
U mnie w mieście wiele z tych kontenerów stało nielegalnie na prywatnych lub miejskich terenach, zdaje się że nie zależy na nich i ich zawartości nikomu - przepełnione i brudne, niemal rzygały tymi ciuchami. Na szczęście z czasem ich ubywa, miasto robi porządki.

U mnie w mieście jest taki punkt PKPS  (Polski Komitet Pomocy Społecznej). Tam ludzie potrzebujący mogą otrzymać odzież za darmo. Ja tam oddaję niepotrzebne rzeczy. Osoby, które korzystają z PKPS są kierowane przez Ośrodki Pomocy Społecznej. Sprawdzcie w MOPS lub internecie, pewnie też macie PKPS lub PCK, ale punkt a nie kontenery. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6174262 Napisano: 17.03.2016 17:56:21 w Gratulacje! Dla wygranych!
synk napisał(a):

Nieprzytomna, gratuluję przytomności umysłu i fajnych rymów. Wycieczka do Kenii to niesamowita wygrana. 2 tygodnie na spakowanie walizek.

Ja również gratuluję. Wspaniała nagroda. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6173396 Napisano: 15.03.2016 19:57:42 w Wkurza mnie...
A mnie wkurzyła Pani z DHL. Zamówiłam nagrodę za punkty PAYBACK - złote kolczyki, które mi się nie podobają. Zgodnie z regulaminem mogę je oddać bez kosztów, za pośrednictwem DHL. Zmówiłam kuriera - po spisaniu danych Pani zapytała co będzie znajdować się w paczce? Kiedy usłyszała, że złote kolczyki, odrzekła że absolutnie zlecenie nie zostanie zrealizowane, bo DHL nie przewozi złota............i żebym nie zamawiała kuriera, bo jeżeli będzie wezwany pod mój adres będę zobowiązana otworzyć i pokazać paczkę! Dodam, że wartość kolczyków wynosi tylko 90 zł!
Kiedy zadzwoniłam w tej sprawie do biura Payback, Pani powiedział, że ona sama zamówi kuriera na dzisiaj do godz. 14.00. Jest 20 i nikt nie przyjechał.  Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6173382 Napisano: 15.03.2016 19:42:22 w Smolar
rpk napisał(a):

W tym tygodniu ktoś dostał jakiegoś sms od Smolara?

Ja dostałam dzisiaj o godz. 11.30. (Wygrana szklanka z Karmi). Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6172763 Napisano: 14.03.2016 21:04:32 w Zdjęcia naszych wygranych
kate1980 napisał(a):

brudny napisał(a):

kate1980 napisał(a):

brudny napisał(a):

kate1980 napisał(a):

brudny napisał(a):

karton jak karton, miałem na myśli samo urządzenie emotka

oj tam, oj tam czepiasz się emotka co będą rozpakowywać jak może to pójdzie na sprzedaż emotka

dalej nie rozumiem sensu tej akcji. Rozreklamowana zero, ludzie po 10 zdobyli. Jaki sens dla samej firmy? Nie żebym narzekał, bo też mam, tak sobie dumam emotka

nie dumaj tylko się ciesz. a reklama była w TV

to ciekawe o której ją puścili, skoro o 11 było już po zabawie emotka

tego Ci nie powiem, bo nie oglądam telewizji. na pewno jednak była skoro parę osób ją widziało.

Nie znam nikogo kto widział reklamę, przed konkursem. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6171459 Napisano: 11.03.2016 08:34:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate1980 napisał(a):

elotta napisał(a):

Dragomira30 napisał(a):

ja w portalu medialnym wygrałam kilka powieści, żadnej nie zobaczyłam na oczy. Pisałam zażalenia, dostałam info, że wyślą jeszcze raz. Znowu nic. Doszłam do wniosku, że uczciwością nie grzeszą i dałam sobie spokój z tym portalem

O, to teraz mnie tym zaskoczyłaś. Byłam przekonana, że jednak są porządni, bo mnie przynajmniej udało się uzyskać wygrane książki.

do mnie też zawsze dochodziły

Do mnie książka nie dotarła, ale jak do nich napisałam po kilku miesiącach oczekiwań, to mi ją wysłali. Dostałam też informację, że pierwsza paczka do nich wróciła, bo listonosz nie zastał adresata. Wyświetl w wątku >>
0 0