Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika moniazr

moniazr

#6198730 Napisano: 18.05.2016 11:16:06 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

moniazr - a w jakim wieku masz dzieci? Pociągiem nie dacie rady podjechać? My - jak dotąd - zawsze nad morze jeździliśmy pociągami i było ok.

pamal73 - trudno mi zrozumieć Twoją sytuację. Nigdy nie dostałam od rodziców grosza kieszonkowego, ale nie robiłam scen, że inne dzieci to mają lepiej albo dlaczego ja. Bo dziecko nie ma na markowe ciuchy, nowy telefon czy prawko? To są "problemy" współczesnych nastolatków?

Pewnie też dałabym radę pociągiem do Gdyni,  ale potem trzeba dojechać na prom, a później spędzić dzień w obcym kraju. Moje dzieci mają 3, 9 i 10 lat, boję się, że najmłodszy zacznie marudzić albo płakać, trzeba go nosić, nie znam szwedzkiego.....Chyba nie jestem aż tak odważna, ani szalona. I ciągle mam nadzieję, że może w czerwcu się uda, bo mąż przyjeżdża na wesele, więc może da się namówić na 2 dni dla rodzinki emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6198694 Napisano: 18.05.2016 10:34:24 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że 18.06.2016 r. upłynie ważność mojego vouchera na rejs "Szwecja w jeden dzień", a mój mąż wciąż nie ma czasu żeby ze mną pojechać (od 4 lat pracuje w Szwecji i to dla niego żadna atrakcja), a ja i dzieci tak chcemy popłynąć.  Sama pojechać do Gdyni się nie odważę (mieszkam na południu Polski). Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6197293 Napisano: 16.05.2016 10:44:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

A jak to jest z Laysami, mozna wysyłać bez kodów a potem uzupełnić? W koncu wysłałam pierwsze zgłoszenie emotka

Można wysłać zgłoszenie bez kodów, dostaje się wówczas meila z linkiem, w którym trzeba uzupełnić kody. Ja wysłałam zgłoszenie w piątek bez kodów i dopiero dzisiaj uzupełniłam kody. Na formularzu pojawiła się informacja, ze zgłoszenie zostało wysłane prawidłowo. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6193504 Napisano: 09.05.2016 11:19:59 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

Wkurza mnie że byłem wczoraj na komunii i były tam dwa sklepy Lewiatan z listy ... zrobiłem zakupy i nie chcieli mi wydać kuponu bo niby zabrakło a w urnie kilka...
Chyba nagrody mają już laureata ustalonego z góryemotka

Z tego co zauważyłam wynika, że 99% ludzi bierze kupony do domu. I ja chomikuję 2 sztuki.
Swoją drogą ciekawe ile kuponów przypadło na sklep...

W moim Lewiatanie, na ladzie leży gruba kupka kuponów, ma ok. 7 cm. Ja mam w domu już 6 kuponów, do urny nie wrzuciłam jeszcze żadnego. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6193502 Napisano: 09.05.2016 11:17:20 w Wkurza mnie...
logos89 napisał(a):

Ehh..poszłam do biedronki kupić dwie cole, specjalnie kupiłam oddzielnie aby mieć dwa paragony i zapomniałam paragonów;/

Zrobiłam dokładnie tak samo, kiedy była loteria coli w Tesco. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6192043 Napisano: 05.05.2016 09:47:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie też od dawna nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6191693 Napisano: 04.05.2016 13:55:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
stefania7 napisał(a):

Moja zaginiona paczka sprzątaczka (wygrana z początku marca) - w paczce brakuje jednego płynu i to chyba jakiś zwrot, bo na odwrocie mam adres innej osoby i adnotację, że adres nie istnieje (plus drugi list gratulacyjny).

Moja nieprzyjęta od listonosza w marcu paczka sprzątaczka. Wówczas przyszła z wylanym jednym płynem, teraz brakuje jednego płynu (też z dwoma listami gratulacyjnymi). Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6191535 Napisano: 04.05.2016 09:00:06 w Oddam za darmo
Ola1201 napisał(a):

memos napisał(a):

Oddam kod z coca coli. PW

mam 2...  oddam

Poproszę jeśli aktualne. Napisałam PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6190837 Napisano: 30.04.2016 20:27:06 w PLAGIATY
mczarna napisał(a):

damian-korgul napisał(a):

maria1980 napisał(a):

A zdjęcie też gdzieś już widziałam , ciekawe czy to ten pan Damian K o którym myśle emotka  jeśli tak to Wstyd wstyd ....

CZEGO niby wstydzić?
http://nowy.esky.pl/damian-korgul/

Jak to czego? Tego,że nie można nic innego wymyślić tylko przerabiać jedną fotę na każdy napotkany konkurs...Żenada!

Kradzież tekstów to powód do wstydu. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6190828 Napisano: 30.04.2016 20:03:16 w Wkurza mnie...
tusienka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

tusienka napisał(a):

Czy tylko w moim Lewiatanie takie uparte idiotki pracują ??? Za cholerę nie chcą mi tego głupiego kuponu dać. W regulaminie jest tylko adres pocztowy do korespondencji a właściwie wiele i na który pisać tą reklamację???
Na tekst ,że nawet na kuponie jest napisane,że zakupy za 20 zł baba się spojrzała jakbym do niej po chińsku mówiła i nic ją to nie obeszło. 
Macie w tych sklepach pieczątki na kuponach?
Przecież to jakaś porażka. A to dopiero kilka dni konkursu.....emotka emotka  emotka emotka emotka

u mnie też nie wydają emotka

A u Ciebie jaki powód? U mnie wciąż uparcie się kłóci ,że muszą być zakupy za 100 zł

U mnie same nie dają, za każdym razem trzeba się o kupon upomnieć. Pytają wtedy zdziwione czy miałam produkt promocyjny. Kupony wydają bez pieczątek i podpisu. O pieczątkę zapytam się właścicielki sklepu jak ją spotkam, bo z kasjerkami nie chce mi się już gadać. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6190721 Napisano: 30.04.2016 11:21:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
stamp2 napisał(a):

Moje zgłoszenie z 1 dnia Lays wg.Avanti za słabe na pufeemotka
-Grzegorz to miał technikę i strzelecki zmysł
-Też masz ciąg na bramkę,jesteś jak Laty..nos
albo zgłoszeń ogrom i niebotycznie wysoki poziom,albo nie skumali bazy emotka

A może skumali bazę i przeznaczyli dla Twojego zgłoszenia lepszą nagrodę? Ktoś pisał, że ta agencja przyznaje wyższe nagrody dla zgłoszeń, które nie zostały wcześniej nagrodzone. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6190644 Napisano: 29.04.2016 22:20:48 w PLAGIATY
To jest zwycięskie zdjęcie z konkursu esky. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6190605 Napisano: 29.04.2016 20:11:52 w Wkurza mnie...
Ja kod na Lay'sach znalazłam bez problemu, ale wkurza mnie to, że nie mogę go odczytać. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6190017 Napisano: 28.04.2016 16:08:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
szala napisał(a):

Ofeminin nie lubię Cię!

Ja też! Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6189519 Napisano: 27.04.2016 17:47:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aerdna napisał(a):

elmo napisał(a):

jokan napisał(a):

judytkak napisał(a):

andii napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

andii napisał(a):

bc14 napisał(a):

W lewiatanie nowy konkurs 800 rowerow do wygrania po 1 na sklep!:) aaale urnowy  w dodatku o wygranych decyduje komisja ze sklepu;/ moglo byc tak pieknie a tak bedzie dzialo i uswiadamialo gdzie nasze urny by wygralia znajomi wlasciciela sklepu SZKODA

Hello, a gdzie można znaleźć jakieś info o tym konkursie??? bo już wszystko przeszukałam i go nie umiem znaleźć:) z góry dziękujęemotka

http://www.e-konk...an.html#.Vx8ZmfmLTIU

dzięki, no nie widziałam tego:)emotka

Ja też się rozochociłam, ale szybko mi przeszło... Urna i szef komisji właściciel sklepu - na pewno w każdym sklepie będzie uczciwie emotka

a czy to nie przypomina trochę zeszłorocznego Bricomarche z urnami? się napaliłam, a wyszlo jak wyszlo emotka

Czy ktoś już wie o jakie hasło chodzi? 

W reg. jest info - hasło promocyjne sieci Lewiatan.

Ktoś wie, dlaczego sklepów 779 a rowerów ponad 800 ? I mojego miasta brak emotka

Ja chyba wiem. Sklep w mojej miejscowości bierze udział w konkursie, a nie ma go umieszczonego na liście. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6188631 Napisano: 25.04.2016 23:24:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vivi napisał(a):

mczarna napisał(a):

Wracając do projektu Monte - czy ktoś z Was dostał dziś do wypełnienia ankietę tzw specjalną? Ja dostałam , mój facet nie. Nie wspomnę już o tym,że nie dostałam żadnego punktu za raporty...

Ja dostałam ankietę, punktów za raporty brak

Ja też dostałem ankietę, punktów za raporty brak. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6186723 Napisano: 21.04.2016 08:22:25 w Gratulacje! Dla wygranych!
Ja też gratuluję dziewczyny!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6185785 Napisano: 19.04.2016 12:59:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Młynek od Kamis. Jak miło móc się znowu tu wpisać. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6184607 Napisano: 15.04.2016 19:45:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wszyscy dostali zwrot za zakup Dove? Ja wysłałam zgłoszenie dawno, chyba jeszcze w lutym i nic nie dostałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6183723 Napisano: 14.04.2016 08:21:56 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

w niedzielę wszystkie paragony z poprzednich edycji Kauflanda z Budżetu poszły do pieca i okazało się, że się między nimi znalazł paragon na walizkę emotka no i mam po walizce emotka emotka emotka emotka emotka emotka

Ja kiedyś zgubiłam paragon, poszłam do Carrefour i wydali mi duplikat, na podstawie numeru paragonu z sms. Nagroda dotarła, chociaż w regulaminie była mowa tylko o oryginalnych paragonach. Wyświetl w wątku >>
0 0