Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika moniazr

moniazr

#6224836 Napisano: 04.07.2016 21:55:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dwa zestawy "Paczki sprzątaczki". Jest to odpowiedź na moją reklamację nagrody, w której brakowało jednego produktu.
3 flagi z Tyskiego - niestety będą musiały poczekać na następny turniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6224833 Napisano: 04.07.2016 21:45:55 w Oddam za darmo
Kod rabatowy 15% do Koronka.pl
Kod rabatowy 10 % do Kodano.pl
Oba ważne 7 dni od dziś. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6223610 Napisano: 01.07.2016 11:35:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pufa z Lay's. Za 4 podejściem. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6223505 Napisano: 01.07.2016 09:00:55 w Sport
Już za 2 lata Polska będzie Mistrzem Świata. Zabawę zaczynamy 3 września z Kazachstanem. DO BOJU POLSKO!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6222409 Napisano: 29.06.2016 15:18:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kolejne zaskoczenie z TV ABC, bo nie było maila o wygranej. Lokomotywa dla drugiego synka za kolorowankę. PP. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6221824 Napisano: 28.06.2016 19:47:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw piknikowy z Kinder Country, kurier K-EX. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6221519 Napisano: 28.06.2016 11:44:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Gra planszowa dla synka z TV ABC za rysunek. Poczta Polska. Radość ogromna, bo nie wiedzieliśmy, że wygrał a wczoraj miał urodziny. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6214288 Napisano: 15.06.2016 08:19:47 w Pomocy!!!!
tusienka napisał(a):

Wczoraj przyszedł mi sms o wygranej z jednego z magazynów msz. Dumny leszczyk odesłał szybko dane , tylko gapa zapomniałam wpisać prefiks NAGRODA na starcie przed danymi i dostałam taką przyjemną zwrotkę ,,Po zamowieniu subskrypcji tresci cyfrowych MobiwinSpzoo place,godze sie na start swiadczenia,trace prawo odstapienia.Wypis stop TAK na60177.1,23zl/dz.Do39zl/mc" z numeru 71750"

Co teraz??? Miał ktoś tak? 

Ja często dostaję takiego sms i na niego nie odpisuję.  A ten sms to przyszedł z tego samego numeru co informacja o wygranej? Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6213240 Napisano: 14.06.2016 08:53:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
sabinka71 napisał(a):

Przed chwilą tel. z Lewiatana - nagroda pocieszenia.Pani wyraźnie mówiła że było losowanie

U mnie też torba z produktami z Lewiatana. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6211208 Napisano: 09.06.2016 22:09:36 w Wkurza mnie...
teodozja napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Wkurza mnie linienie moich sierściuchów. I to, że ja też zaczęłam linieć- przy dlugich włosach, w każdym myciu, garść zostaje w ręce emotka

dla sierściuchów polecam szczotki i czesać emotka Zwierzaki o dziwo to bardzo lubią emotka  
A jak ja miałem problem z wypadaniem włosów jak miałem długie to ściąłem ;D
pomogło emotka

Szczotkuję... a one dalej linieją. Obciąć włosy? To jest jakieś wyjście... Tylko, że moja fryzjerka nie chce. Musze inną znaleźć

Nie obcinać! Pielęgnować. W aptekach są chociażby spraye do wypadających włosów,nawet ładnie pachną. Ja kupowałam za około 22 zł. Spryskiwałam kilka razy dziennie, do tego odżywkę keratynową kupioną  W Rossku około 8zł. Trzy miesiące stosowania i włosy mniej wypadają, a mam prawie do pasa.

Ja stosowałam tabletki ze skrzypem polnym. Trzeba stosować dość długo, ok. 3 miesiące, ale metoda skuteczna. Włosy przestały mi wypadać.
A mnie wkurza brak czasu (gdybym przestała czytać forum, pewnie by mi go wystarczyło - ale nie mogę przestać). Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6211124 Napisano: 09.06.2016 19:24:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tereniagno napisał(a):

mountain napisał(a):

tereniagno napisał(a):

andii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

Pytanie dotyczące konkursu "Graj o emocje". Czy przy wygranych 4-pakach też trzeba wysłać oświadczenie i oryginał paragonu poczta? Bo zgłupiałam już.

NIe wypełniasz tylko formularz na stronie www.grajoemocje.pl, kupon przyjdzie na maila

Dziękuję emotka  

A gdzie realizuje się ten kupon?

w biedronce, bierzesz czteropak warki lub heinekena i do kasy z wydrukowanym kuponem =płacisz 1grosik emotka  

ok.dziękiemotka ,bo właśnie sprawdziłam,że wygrałam 4-pak,tylko jeszcze nic nie wysłałam emotka

A wysyłali juz kupony na maila bo u mnie pusto

Dostałam tylko sms,a przedtem sprawdziłam na stronce nr paragonu.

lena5_1985 ale trzeba wysłać skan paragonu.
Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6209757 Napisano: 07.06.2016 21:27:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aneta19790411 napisał(a):

adrian napisał(a):

Jakiś czas temu zrobiłem w Carrefourze kilka zakupów konkursowych na jeden paragon. Wygrałem z niego nagrodę od Smolara i tydzień wysłałem go pocztą. Teraz okazuje się, że wygrałem z niego kolejną nagrodę z innej agencji, która również wymaga oryginału.

Kopię oczywiście zrobiłem, zamierzam wyjaśnić im całą sytuację i zapytać czy będzie to wystarczające. Jeżeli jednak się nie zgodzą, to mam pytanie. Czy ktoś z Was kiedykolwiek odzyskał paragon od Smolara lub w ogóle jakiejkolwiek agencji?

Tak. Ja wraz z paragonem wysłałam prośbę o jego zwrot. Zwrocili, ale po dluzszym czasie. Mi akurat paragon był potrzebny w innym celu niz konkursowy.  Myślę też,  ze skoro obie agencje wymagaja oryginału to zadne tłumaczenia nie pomogą i kopia nie przejdzie.

Ja miałam podobny przypadek. Odesłałam oryginał do Smolara. Potem wygrałam w Karlsbad, gdzie też chcieli oryginał paragonu. Wysłałam im ksero paragonu + oświadczenie, gdzie znajduje się oryginał + wydruk ze strony Smolara, z listą nagrodzonych, na której był mój numer paragonu. Wysłali nagrodę bez problemu.
Miałam też inną sytuację, że zgubiłam paragon, na który wygrałam krówkę z Milki. Chcieli oryginał, wysłałam im duplikat z Carrefour. Nagroda dotarła.  Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6207576 Napisano: 03.06.2016 21:36:40 w Wkurza mnie...
Skoro o burzowej pogodzie mowa, w tym tygodniu piorun spalił mi pralkę, która nie była odłączona od prądu oraz żarówkę w pokoju.
A dzisiaj wkurzyłam się, bo kupiłam na allegro kody z coli na piłkę dla synka, nie sprawdzając wcześniej na stronie, że piłki już się skończyły. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6206806 Napisano: 03.06.2016 12:05:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olimpica83 napisał(a):

aga17 napisał(a):

Czy Lewiatan konkurs z rowerami już wszystkich poinformował?

częściowo

W moim Lewiatanie powiedzieli, że wyniki będą 2 tygodnie od zakończenia konkursu. Chyba chcą jednak czytać hasła a nie losować jak mówiła ekspedientka w ostatnim dniu konkursu, kiedy wrzucałam kupony. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6204962 Napisano: 31.05.2016 23:26:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

W edycji zimowej? Teraz w grudniu?

Dzwonili w czerwcu. Zapomniałam, że w grudniu też był konkurs. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6204859 Napisano: 31.05.2016 20:38:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

karkocka napisał(a):

jokan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

jokan napisał(a):

puscilam zgloszenie na milke krowke, dostalam zwrotke, ze beda sie kontaktowac telefonicznie ze zwyciezcami emotka - naprawde beda dzwonic o 1000 osob?

kiedyś dzwonili z krowami (jakieś 3-4 lata temu) za czasów marketów "real"

ja tam nie mam ochoty z nimi konwersowac, niech puszczaja smsy i spadaja emotka

przy ostatnim konkursie Milka C4 tez dzwonili

raczej nie - ja dostałam sms.

Do mnie w ubiegłym roku dzwonili. Pamiętam dokładnie, bo takie telefony mam bardzo rzadko. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6204855 Napisano: 31.05.2016 20:29:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama2006 napisał(a):

w małym wiejskim Lewiatanie, nieopodal mojej miejscowości dopiero dzisiaj komisja się zebrała, żeby wyłonić zwycięzcę

A w moim małym wiejskim Lewiatanie powiedzieli, że wyniki będą za 2 tygodnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6203057 Napisano: 29.05.2016 17:20:16 w Wkurza mnie...
aniawu napisał(a):

Czy ktoś pisał reklamację odnośnie konkursu Lewiatan żółty rower? Dziś podczas porannych zakupów w moim sklepie, który znajduje się na liście sklepów biorących udział nie było już śladu po całej akcji. Przy kasie, kasjerka ani słowem nie wspomniała o konkursie. W momencie gdy grzecznie upomniałam się o kupon konkursowy odparła, że ten konkurs się dziś kończy i oni już pochowali urnę i kupony. Ponieważ specjalnie udałam się na te zakupy, aby wziąć udział w konkursie nie odpuszczałam i Pani poszła na zaplecze. Wróciła z jednym kuponem i dała mi chwilę na napisanie hasła. Zapytałam gdzie mogę wrzucić kupon konkursowy, a Pani odparła, że tak jak mówiła konkurs się dziś kończy i oni to już wszystko pochowali i jedyne co może zrobić to wziąć ode mnie kupon i wrzucić go do urny jak ją znajdzie  emotka . Mam przeczucie, że chwilę po moim wyjściu kupon faktycznie wrzuciła, ale do kosza na śmieci. Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją? 




Właśnie wróciłam z Lewiatana, do którego pojechałam wrzucić moich 10 kuponów. Urna była na ladzie, a kasjerka doradziła mi żebym nie wrzucała wszystkich kuponów na raz, tylko osobno, to będę miała większe szanse w losowaniu. Ja jej odrzekłam, że to konkurs i ma być wybór najlepszego hasła, a ona powtórzyła, że jutro robią losowanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6199772 Napisano: 19.05.2016 20:34:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Też mam słodycze, na pocieszenie po innych porażkach. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6198736 Napisano: 18.05.2016 11:22:15 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

moniazr napisał(a):

(...) może da się namówić na 2 dni dla rodzinki emotka


Trzymam za to kciuki! emotka

Dzięki. Wyświetl w wątku >>
0 0