Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mia

mia

#3774326 Napisano: 12.10.2010 04:43:58 w Paragony
Tchibo Real z ostatniej niedzieli konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3774314 Napisano: 12.10.2010 04:40:20 w Wkurza mnie...
aneczkar10 napisał(a):

wkurza mnie, że SPA zawsze mnie omija wielkimi krokami emotka


A mnie, że tylko Spa wygrywam... a wszystkie promocyjne Ajaxy, Alwaysy,Airwicki iinne nic! emotka
Nawet Real Tchibo mnie ominęło szerokim łukiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3771088 Napisano: 11.10.2010 02:06:17 w Rossmann
jokan napisał(a):

kasiap76 napisał(a):

A Rexa nie ma wyników emotka



Domek Misia też dzisiaj miał być
emotka - może jeszcze dadzą...


Rex jest już... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3770978 Napisano: 11.10.2010 01:31:46 w Rossmann
Ja brałam udział tylko w Bourjois z dzisiejszych, bo tylko to mnie interesowało i ma sie rozumieć nic... emotka
Ale też chyba nie wysiliłam sie zbytnio, o ile pamiętam... Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3769844 Napisano: 11.10.2010 06:16:00 w skojarzenia
zaniki tu i ówdzie - eunuch emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3766657 Napisano: 09.10.2010 12:23:11 w Rossmann
snupy3 napisał(a):

Dostał ktoś już kosmetyki z Maybelline?


Ja nie i nie spodziewam się ich wcześniej, jak na początku listopada emotka
Vide informacja przy wygranych:
Fundator wyśle nagrody do końca października 2010r. Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3766655 Napisano: 09.10.2010 12:19:38 w Wkurza mnie...
dzasmina napisał(a):

ALe się wkurzylam emotka emotka emotka
Dzwonię do teściowej wypytac o szczegóły tego wygranego weekendu, a ona na to, że dostała sms z podziękowaniami i tyle emotka emotka
I gdzie tu mowa o weekendzie, a jeszcze dzwoniła jej wnuczka z potwierdzeniem, że babcia weekend wygrała.
No ja mogłam byc rozkojarzona po egzaminie, ale żeby tyle osób nie potrafiło sms emotka odczytac emotka emotka
I jakby nie mogli się wczoraj pofatygowac i chocby sms przyslac ze pomyłka, gdybym teraz nie zadzwoniła dalej szukałabym paragonu albo chętnego na wygraną emotka
Jeszcze raz zadzwoni, że coś wygrała to zaraz się rozłączę albo nie uwierzę póki nie zobaczę.

Przepraszam wszystkich piszących na PW za zamieszanie.

Teściowa też człowiek, pomylic się może, ale żeby aż tak emotka emotka


Podejdź do tego po prostu w ten sposób: emotka emotka emotka
Poza tym narodził się nowy dowcip o teściowej, co wygrała weekend relaksu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3766364 Napisano: 09.10.2010 09:38:27 w TESCO konkursy
olabas napisał(a):

anus napisał(a):

agicho napisał(a):

olabas napisał(a):

anus napisał(a):

bethan napisał(a):

agicho napisał(a):

bethan napisał(a):

kasiamatmsncom napisał(a):

Jest szansa, że dzisiaj Sekrety Pielęgnacji rozwiążą?


Mam nadzieję emotka


znając życie ,pewnie nie.
Ostatnio mnei kobieta przekonywała,że zwycięzcy poinformowania co do czego na drugi dzień dzowni,że wygrałam emotka


Ech, bo rozstrzygnięcie ma być do dzisiaj, a informowanie w ciągu 7 dni emotka (W ciągu 7 dni od dnia rozstrzygnięcia Konkursu Laureat otrzyma w imieniu
Organizatora telefon na numer, z którego został wysłany SMS z odpowiedzią
na pytanie konkursowe.)


dzwonili dziś emotka



ale w sprawie czego, telewizorów?



właśnei, czy sekerty pielęgnacji rozwiązane?? Tylko jedna osoba i to konkretnie nie pisze w jakiej sprawie i z czego dzwoniono??


doprecyzuję - dzwonili wczoraj tj. w czwartek chwilę przed 12tą w sprawie konka Sekret pięknych włosów



no to trudno... ale i tak rodzice kupili kilka dni temu jeszcze większy telewizor więc nie żałuję emotka

liczę jeszcze na żelazko z krzyżówki...


Myślę, że o krzyżówce to już dawno informowano...
Przynajmniej do tej pory zawsze było ok. tygodnia po zakończeniu i przed wynikami konkursów smsowych.
Osobiście juz straciłam nadzieję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3766345 Napisano: 09.10.2010 09:24:36 w Rossmann
No ładnie załatwili sprawę z krzyżówkami w Skarbie...
Teraz będzie się wysyłać smsy z hasłem, zamiast naklejonego hasła na kartce pocztowej. W tym układzie szanse na wygraną robią się bliskie zeru... emotka
Cieszę się więc, że raz mi sie udało wcześniej na krzyżówkę załapać, bo teraz to raczej dam sobie spokój emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3764467 Napisano: 08.10.2010 01:03:17 w Wkurza mnie...
dzasmina napisał(a):

No i nie zdałam tego egzaminu na prawko emotka I to na takim prostym błędzie emotka emotka I mój instruktor mnie objechał, bo dla niego miałam zdac za pierwszym razem, a nie na takiej prościźnie się wyłożyc emotka Eee, szkoda gadac.


Nie martw się, ci co nie zdają za pierwszym razem, jeżdżą potem lepiej emotka
Ja zdałam za trzecim, a przy pierwszym to tak mi nerwy siadły, że wyłożyłam się już na łuku (sic!) emotka
Będzie dobrze! emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3764094 Napisano: 08.10.2010 10:59:48 w Pomocy!!!!
emanuela24 napisał(a):


nasze dane są wszędzie na necie
mio - przychodzi to jako reklamowa przesyłka - a rachunek później
moja teściowa się tak z gatkami wplątała - ale jakoś udało jej się z tego wyplątać
oni głównie koczują na tym że ktoś się przestraszy tych rachunków rosnących w piorunującym tempie i zapłaci - bo nie ma podstaw prawnych aby mogli te pieniądze ściągać komornikiem, sądem itd min dlatego że nie mają pokwitowania że przesyłka dotarła, że umowę się podpisuje na papierze a nie słownie przez telefon nie znając wszystkich warunków itd ale widać że większość ludzi zobaczy że rachunek rośnie, słówko komornik i woli zapłacić niż mieć problemy i im się ten proceder opłaca bo wiecznie z czymś wyskakują (maszynki, gatki męskie potem damskie nie pamiętam co jeszcze było a teraz biżuteria)

poszukajcie na necie sporo naciągniętych opisuje jak to wygląda


No i dokładnie o to mi chodziło, że nie ma podstaw prawnych! Nie ma umowy, więc nikt jej nie zmusi do płacenia, chyba, że sama będzie chciała...
A że ludzie się boją, to inna sprawa i dzięki temu tylko taka firma sobie egzystuje, pewnie całkiem nieźle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3764026 Napisano: 08.10.2010 10:37:44 w Rossmann
cordo napisał(a):

kliknę rossnet w zamian za stopkę


Człowieku masz inny wątek od tego! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3764013 Napisano: 08.10.2010 10:34:15 w Rossmann
kasiamatmsncom napisał(a):

mia, ja miałam to samo... co konkurs, to pudło... dopiero ostatnio coś się ruszyło, a też biorę udział tylko w niektórych konkursach, głównie bez kupowania, a jak z kupowaniem, to tylko potrzebnych rzeczy emotka


Nie, mi chodziło o to, że tydzień temu wygrałam u nich Spa, więc sprawiedliwie nie mogę mieć pretensji do losu emotka
Dlatego pisałam, że czeka mnie długa posucha... przepraszam, ale chyba dzisiaj coś z moim tokiem myślenia nie tak i tak głupawo napisałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3763977 Napisano: 08.10.2010 10:23:51 w Rossmann
kasiamatmsncom napisał(a):

Udało mi się z IS emotka Ciekawe co w tym zestawie będzie?

A przy okazji: odebrał ktoś już zestaw ręczników albo kosmetyków z Carefree?


Gratulacje!
Mnie niestety znów nie... coś mi się wydaje, że teraz czeka mnie dłuuuuga posucha na Rossnecie emotka
Tym bardziej, że biorę udział tylko w niektórych konkursach... kolejny to demakijaż Bourjois, bez zakupów więc tym bardziej nie mam na co liczyć... emotka
P.S.
Co by nie dali, to na pewno się przyda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3763747 Napisano: 08.10.2010 09:02:25 w Pomocy!!!!
anka198676 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

pola731 napisał(a):

ziolko napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

anka198676 napisał(a):

kochani mam do was pytanie! Wczoraj dzownił do mnie facet z zastrzeżonego że wygrałam biżuterię, za 100zł mam zapłacić jedynie za koszt przesyłki 13zł, nie mam pojęcia co to był za konkurs???? Ktoś podpowie?


A moze to nie konkurs tylko zwykle naciaganie...Moglas zapytac, o jaki konkurs chodzi.



chyba na jakimś portalu jest w reg, że płaci się za przesyłkę.. coś z dziewczynami związane, ale nie pamiętam


Też miałam taki telefon - z zastrzeżonego - nowa firma wchodzi na rynek i przeprowadzają akcję - też miałam zapłacić 13 zł za przesyłkę




ta nowa firma - to jest na zasadzie tych maszynek - raz się zgodzisz (rozmowa nagrywana) i już masz z nimi umowę na biżuterie bodajże co 3 miesiące w pełni odpłatną emotka będą nękać i stękać i straszyć komornikiem (strasznie wysokie kary mają za te późniejsze nieodebrane przesyłki)
poszukaj sobie o maszynkach - później majtki wciskali a teraz biżuterię - do mnie też ten facet dzwonił i mu powiedziałam że nagroda to nagroda przysyłają bez żadnych kosztów i ukrytych umów bo te umowy to niezgodne z prawem są - takie oszustwo - Pan przeprosił za zawracanie głowy


kurcze a skad facet znał moje dane imie nazwisko adres...
tel nie jest na mnie wiec juz nic z tego nie rozumiem...
To sie wpakowałam widze... emotka


Dlaczego się wpakowałaś?
Podpisałaś coś przez telefon? Nie!
A odebrania przesyłki, jak przyjdzie możesz po prostu odmówić!
emotka
No chyba, że chcesz spróbować co to za biżuteria - to już wtedy Twoja sprawa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3762890 Napisano: 07.10.2010 07:42:50 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

jasnoska napisał(a):

wkurza mnie mój królik , który przegryzł mi zasilacz do laptopa emotka


Podziękuj królikowi emotka
Przez to, że nie siedzisz przy laptopie, tylko ganiasz za nim po domu w słusznej żądzy zemsty, będziesz zdrowsza, masz zapewniony ruch, a może gdzieś pod szafą znajdziesz nawet kawałek zdrowej marchewki i chrupiąc zapamiętale ze złości (na królika oczywiście) odreagujesz mordercze zapędy i ostatecznie królik ocaleje?
emotka


emotka emotka emotka
cb656, Ty na hasła wygrywasz chyba wszystkie konkursy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3762874 Napisano: 07.10.2010 07:40:03 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

mia napisał(a):

joan napisał(a):

Hmmm, ja tam się cieszę z moich SPA - traktuję je, jak papiery wartościowe. Będzie potrzeba, to sprzedam emotka


Ja moje wykorzystuję z lubością... emotka
Jednak czasem coś bardziej przyziemnego też mogłabym wygrać i to mam na myśli... emotka


to ja się chętnie z Tobą zamienię na to spa,bo ja z kolei wygrywam prawie same przyziemne rzeczy emotka Wycieczkę wygraną co prawda w tym roku już zaliczyłam,ale spa nie mogę trafić za Chiny Ludowe emotka


No to mnie trochę pocieszyłaś, bo to moje trzecie Spa od grudnia emotka
Widocznie jestem tylko od wygrywania Spa (i kosmetyków) i trzeba się z tym pogodzić.
Właśnie mąż mnie opieprzył, żebym przestała narzekać i cieszyła się, że wszyscy zdrowi (odpukać) i chyba ma rację emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3761810 Napisano: 07.10.2010 01:36:09 w Wkurza mnie...
polec napisał(a):

że żadnych nagród ni ma. Tyle zgłoszeń, a telefon milczy, na mailu jakiś spam !!!. Wrr i jeszcze mnie łeb boli!
emotka emotka


Witaj w klubie! Ja tylko czytam ciągle, jak to smsy do wszystkich przychodzą z kolejnymi wygranymi... Ech! emotka
Jeszcze w pracy problemy... Co za dzień! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3761603 Napisano: 07.10.2010 12:18:59 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Hmmm, ja tam się cieszę z moich SPA - traktuję je, jak papiery wartościowe. Będzie potrzeba, to sprzedam emotka


Ja moje wykorzystuję z lubością... emotka
Jednak czasem coś bardziej przyziemnego też mogłabym wygrać i to mam na myśli... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3761573 Napisano: 07.10.2010 12:09:17 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

mia napisał(a):

Wkurza mnie, że chyba jestem kompletnym matołem, jak chodzi o hasła... emotka
Nic w Always, nic w Tchibo Real, nic w Jesieni Air Wick emotka
Co prwda wysyłałam po 2, 3 smsy, ale w końcu liczy się chyba jakość nie ilość... a widocznie jakość była do duszy... emotka


Tedzia ma po części rację - niektóre konki są ewidentnie losowane emotka Ale... możesz przerzucić się na konki, które wymagają dłuższych wypowiedzi, niż marne 160 znaków, a nagrody zdobyte w nich mocno Cię pocieszą emotka


Dzięki, wygrałam kilka dni temu Spa* na Rossnecie i też się bardzo cieszę ale jeszcze trochę i będzie kuriozalna sytuacja, że pralka mi się rozleci, filmu nie bedzie w czym obejrzeć, ekspresu i nawigacji oczywiście brak, a ja będę sie w Spa wylegiwać... Wyświetl w wątku >>
0 0