Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mia

mia

#3837147 Napisano: 05.11.2010 05:52:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mia napisał(a):

marta187 napisał(a):

paczka ze streetcomu- 15 pomysłów na.. szkoda tylko, że z 5 jest takich samych;/


to samo u mnie emotka


I zestaw Joanny miniaturek z Urody - śliczne, aż szkoda, że pudełko zmasakrowane, bo idealne na prezent emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3835600 Napisano: 05.11.2010 11:04:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
marta187 napisał(a):

paczka ze streetcomu- 15 pomysłów na.. szkoda tylko, że z 5 jest takich samych;/


to samo u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3835555 Napisano: 05.11.2010 10:49:47 w Rossmann
agamaty napisał(a):

mia napisał(a):

madziaramz napisał(a):

agamaty napisał(a):

madziaramz napisał(a):

Dzięki wielkie, wysyłałam maila i babeczka mi odpisała, że po weryfikacji paragonów fundator nagród prześle lub przekaże:) czekam niecierpliwie kiedy to nastąpi.


a nie napisala kiedy to nastąpi? paragony odsyłalismy miesiac temu...


niestety nie napisała, ale mam nadzieje że będą z jakimś odległym terminem:)


W zeszłym roku voucher z Cleanic do Króla Kazimierza był z terminem do końca 2010, czyli ten powinien być do konca 2011 emotka



o to byłoby super emotka


Martwi mnie tylko to, że w zeszłym roku wartość było prawie 2500, a teraz jest tylko 2000 - zastanawiam się, co obcięli... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3835460 Napisano: 05.11.2010 10:23:12 w Rossmann
madziaramz napisał(a):

agamaty napisał(a):

madziaramz napisał(a):

Dzięki wielkie, wysyłałam maila i babeczka mi odpisała, że po weryfikacji paragonów fundator nagród prześle lub przekaże:) czekam niecierpliwie kiedy to nastąpi.


a nie napisala kiedy to nastąpi? paragony odsyłalismy miesiac temu...


niestety nie napisała, ale mam nadzieje że będą z jakimś odległym terminem:)


W zeszłym roku voucher z Cleanic do Króla Kazimierza był z terminem do końca 2010, czyli ten powinien być do konca 2011 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3835454 Napisano: 05.11.2010 10:20:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
iskierka napisał(a):

anik01 napisał(a):

iskierka napisał(a):

grał ktoś w konkursie olivii orzeł czy reszka?
http://olivia.pl/...Strona,Konkursy.html


ja gralam, konkurs naciagaczy niestety emotka



No też właśnie też mi sie tak wydaje.Jak zaczełam wysyłać te smsy to nie sądziłam że aż tyle i jestem sama na siebie zła iż dałam się w to wciągnąć emotka


No to się cieszę, że nie skusiłam się na ten konkurs, bo od razu przestało mi się podobać, jak zobaczyłam w regulaminie, jaki ma zakres... emotka
Cytuję:
Informacje o konkursie będą znajdować się na łamach listopadowych numerów magazynów: „JOY”, „COSMOPOLITAN”, „OLIVIA”, „SHAPE”, „Voyage”, „Hot Moda” oraz prezentowane będą w spotach reklamowych na antenie TV PULS emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3832798 Napisano: 04.11.2010 03:06:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
annaszura napisał(a):

Posucha od trzech tygodni. Ostatnio była koszulka Develeyka. Jak córka ją zobaczyła to stwierdziła, że nie chce. Dobrze, że mam drugie dziecko, które nie mówi jeszcze emotka


Połączmy się w cierpieniu emotka
Jedyne, co ostatnio wygrywam to kosmetyki... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3832756 Napisano: 04.11.2010 02:55:49 w Rossmann
kickong napisał(a):

A ja myślę, że tam gdzie przyznają 50 czy 100 nagród, a nie jest potrzebny zakup do zgłoszenia to losują - nie wierzę, że ktoś czyta te odpowiedzi w takiej ilości. Ewentualnie losowo wybierają jakąś część zgłoszeń i dopiero z tego coś wybierają na podstawie zawartości. Myślę, że na początku istnienia tej strony solidnie wybierali, a teraz pewnie ilość zgłoszeń i konkursów już na taką solidność im nie pozwala.


Dokładnie tak samo myślę.
Bo co do konkursów promocyjnych, to jestem zdania, że uczciwie wybierają, ale i ilość zgłoszeń jest wtedy nieporównywalnie mniejsza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3830072 Napisano: 03.11.2010 07:07:12 w GFK
delfinka101 napisał(a):

mia napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

96 za buty.Jak sadzicie o jaką marke chodziło? Ja lubie geox ecco i clarks..i na te stawiam


Nie wiem; ja pisałam dokładnie szczerze jak uważam, do tych, które najprędzej kupię (pod koniec ankiety) zaliczyłam Nine West i Zara, bo cenowo jeszcze najlepiej wypadały emotka



Nina west jest droga..Mam super buciki tej firmy ale za duze i niemoge nosic.Ech..a są naprawde superowe..i tak mi ich zal.Mialam wystawic na allegro ale chociaz nanie sobie spoglądam:)


Żartujesz? A ja mam Nine West za 35 złotych + wysyłka fuksem wylicytowane na allegro, śliczne nowe skórzane sandałki na lato na obcasie, wszyscy podziwiają i super wygodne... i nawet nie wiedziałam, że drogie buty noszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3829728 Napisano: 03.11.2010 05:26:33 w GFK
delfinka101 napisał(a):

96 za buty.Jak sadzicie o jaką marke chodziło? Ja lubie geox ecco i clarks..i na te stawiam


Nie wiem; ja pisałam dokładnie szczerze jak uważam, do tych, które najprędzej kupię (pod koniec ankiety) zaliczyłam Nine West i Zara, bo cenowo jeszcze najlepiej wypadały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3829697 Napisano: 03.11.2010 05:16:12 w GFK
mandaryna4 napisał(a):

ankieta zakupy o butach 192p moje hehe


192? Mnie dali tylko 96... emotka
Nawet i to mi się dzisiaj nie udało? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3829318 Napisano: 03.11.2010 03:42:19 w TESCO konkursy
kozuszka38 napisał(a):

no i do mnie wreszcie tez zadzwoniło emotka emotka Tchibo emotka


Gratulacje! emotka
No i zdechł pies... dobrze, że przynajmniej faktycznie piję kawę tchibo, bo inaczej kompletnie sz.l.a.g by mnie trafił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3828721 Napisano: 03.11.2010 01:04:04 w Rossmann
kinga1 napisał(a):

mia napisał(a):

maa napisał(a):

kotek11 napisał(a):

są wyniki Aparta.. i znowu de blada




u mnie tez


I u mnie...
Coraz bardziej nabieram przekonania, że w konkursach bez paragonów oni po prostu losują, bo przy tej ilości zgłoszeń nie chce się im czytać.
W każdym razie ostatni raz wysilałam mózgownicę na taki konkurs, teraz będę pisać jedno zdanie i wysyłać emotka


ja właśnie tak zrobiłam; jedno krótkie dokonczenie zdania bez rymowanki i takich tam i sie udało nagroda I stopnia emotka


Mam nadzieję, że się nie obrazisz, jeśli powiem, że to potwierdza moje podejrzenia emotka
Gratulacje! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3828706 Napisano: 03.11.2010 12:59:18 w Rossmann
maa napisał(a):

kotek11 napisał(a):

są wyniki Aparta.. i znowu de blada




u mnie tez


I u mnie...
Coraz bardziej nabieram przekonania, że w konkursach bez paragonów oni po prostu losują, bo przy tej ilości zgłoszeń nie chce się im czytać.
W każdym razie ostatni raz wysilałam mózgownicę na taki konkurs, teraz będę pisać jedno zdanie i wysyłać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3827083 Napisano: 02.11.2010 09:28:16 w TESCO konkursy
agamaty napisał(a):

mia napisał(a):

agamaty napisał(a):

mia napisał(a):

agamaty napisał(a):

iwonkam napisał(a):

dzwoni Tchibo emotka



do mnie jak zwykle nie znają numeru ... emotka


Do mnie nie znali w Realu i w Tesco też nie emotka
Dzisiaj wysyłam ostatnie zgłoszenie z trzeciego telefonu i chrzanię! emotka



mia, ja też dziś wysłałam ostatnie, może wygramy razem jak SPA w Rossmanie? emotka


No, niestety chyba nie - w Rossmannie zdarzyło mi się już dwa razy trafić SPA, a w gust tej piekielnej agencji od ekspresów, podobnie jak i tej TGQ czy jak im tam, jeszcze mi się nie udało wstrzelić emotka
Ale Tobie powodzenia życzę! emotka



ja już im dziś tak nasłodziłam, że aż mnie zemdliło, wcale ten ekspres mnie tak bardzo nie kręci jak moja własna ambicja zżera... No bo jak tam można, żeby na tyle prób nic im się nie spodobało...


A ja dzisiaj już odwalam całkowitą chałturę, pomysły mi się wyzerowały juz kompletnie... Nawet słodzenia u mnie brak emotka
Szczęśliwie ekspres mi też już nieco odszedł po tym jak ktoś napisał, że tylko na kapsułki onże - w takim razie bankructwo pewne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3827016 Napisano: 02.11.2010 09:08:46 w TESCO konkursy
agamaty napisał(a):

mia napisał(a):

agamaty napisał(a):

iwonkam napisał(a):

dzwoni Tchibo emotka



do mnie jak zwykle nie znają numeru ... emotka


Do mnie nie znali w Realu i w Tesco też nie emotka
Dzisiaj wysyłam ostatnie zgłoszenie z trzeciego telefonu i chrzanię! emotka



mia, ja też dziś wysłałam ostatnie, może wygramy razem jak SPA w Rossmanie? emotka


No, niestety chyba nie - w Rossmannie zdarzyło mi się już dwa razy trafić SPA, a w gust tej piekielnej agencji od ekspresów, podobnie jak i tej TGQ czy jak im tam, jeszcze mi się nie udało wstrzelić emotka
Ale Tobie powodzenia życzę! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3826260 Napisano: 02.11.2010 05:50:46 w TESCO konkursy
agamaty napisał(a):

iwonkam napisał(a):

dzwoni Tchibo emotka



do mnie jak zwykle nie znają numeru ... emotka


Do mnie nie znali w Realu i w Tesco też nie emotka
Dzisiaj wysyłam ostatnie zgłoszenie z trzeciego telefonu i chrzanię! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3823913 Napisano: 01.11.2010 09:27:32 w Konkursy z dużą ilością nagród
76 napisał(a):

monisia23 napisał(a):

Może to kogoś zainteresuje?
Co prawda jest w bazie, no ale...
http://babyonline...are_rejestracja.html



dzięki emotka


Nie doczytałam się - czy tylko raz można wziąć udział?... Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3822355 Napisano: 01.11.2010 09:30:18 w Żegnamy zmarłych
Za wszystkich naszych bliskich... emotka
(*) emotka
Także za ofiary katastrofy smoleńskiej, ze szczególnym uwzględnieniem stewardess, pilotów i funkcjonariuszy BOR...
(*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

mia

#3821923 Napisano: 31.10.2010 10:50:23 w Konkursy z dużą ilością nagród
keiti78zg napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

mia napisał(a):

errorr napisał(a):

Przypominam że dziś po północy ostatni etap karty dań emotka 220 x 100zł,6 x 1000zł,2 x 10000zł. http://winiary.pl/kartadan/Default.aspx . Kto się bawi ze mną dziś po godzinie duchów emotka Bo sam się boje emotka


Nie wiem, czy z dwoma paragonami w moim przypadku jest sens... czekać do północy i narażać się duchowi Winiar emotka


Ja mam tylko 8 paragonów wiec..szybko to pojdzie


ja mam koło 20 jakby co słuze pozniej wymianą


No ale przecież trzeba numer paragonu podać chyba?... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3821883 Napisano: 31.10.2010 10:39:40 w Konkursy z dużą ilością nagród
errorr napisał(a):

Przypominam że dziś po północy ostatni etap karty dań emotka 220 x 100zł,6 x 1000zł,2 x 10000zł. http://winiary.pl/kartadan/Default.aspx . Kto się bawi ze mną dziś po godzinie duchów emotka Bo sam się boje emotka


Nie wiem, czy z dwoma paragonami w moim przypadku jest sens... czekać do północy i narażać się duchowi Winiar emotka Wyświetl w wątku >>
0 0