Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mia

mia

#3845458 Napisano: 08.11.2010 05:05:47 w Rossmann
maa napisał(a):

ivisia napisał(a):

odnośnie AIR WICKA - przecież ani w regulaminie ani w zasadach nie pisało ni słówka, że odświeżacz na wymianę musi być elektryczny, dopiero jak podali nazwiska zwycięzców,to pojawiło się info o tym, że wymagają elektryczne!!
hmm wydrukuję regulamin i jeśli nie będą mi chcieli przyjąć zwykłego, w sprayu, to się na regulamin powołam... emotka




wlasnie tez mi sie tak wydawalo a teraz widze informacje o elektronicznym


moglabys mi podeslac regulamin?


Wątpię, żeby to przeszło - w konkursie na głównej stronie w banerze stało jak byk, że elektryczny odświeżacz ma być...
Ja bym raczej liczyła na to, że panie w Rossmannie będą bez pojęcia jakie rupiecia maja przyjmować, a jakie nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3845372 Napisano: 08.11.2010 04:37:51 w Rossmann
Anek, ja od grudnia wygrałam trzy Spa!
I bardzo się z tego cieszę, tylko że jeszcze trochę i będzie u mnie taka sytuacja finansowa, że nie będę miała za co do tego Spa dojechać, i wcale nie żartuję emotka
Przepraszam, jeśli ten post wcześniej zabrzmiał jak popisywanie się, ale naprawdę chciałabym wreszcie coś innego wygrać, w momencie gdy pralka mi się rozlatuje, a nowy komputer muszę wziąć na raty emotka
Tak czy inaczej, dzięki wszystkim za dobre słowo!
EOT emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3845324 Napisano: 08.11.2010 04:24:46 w Rossmann
anava napisał(a):

mia napisał(a):

Ja się zabiję - wygrałam sesję fotograficzną z Elite emotka
Wiedziałam, że napisałam naprawdę dobry tekst, bo zależało mi na zestawie za 150 zł emotka Moja pazerność się na mnie zemściła emotka
A myślałam, że te wszystkie ch.o.l.e.r.n.e sesje juz minęły i dopiero niedawno wysłałam.
Kurcze, jeszcze na własny koszt tłuc się do Warszawy, taki hektar!
Jak myślicie, czy z tym da sie coś jeszcze zrobić, np. scedować na kogoś z rodziny? Jak nie, to chyba zrezygnuję emotka


ja bym się na Twoim miejscu cieszyła emotka to fajna przygoda, a na dojazd może coś od nich wynegocjujesz?


Pewnie wiele osób by się na moim miejscu cieszyło, ale szczerze mówiąc, jak tak pasuję do sesji mody, jak kwiatek do kożucha... że już o wieku nie wspomnę emotka
Na razie spróbuję sie dowiedzieć o możliwość finansowania tej eskapady i (lub) scedowania na kogoś... a potem pomyślę emotka
Psiakość, ludzie wygrywają pralki, telewizory, po 1000 zł z Wedla, a ja jak nie Spa to sesja mody! A na dojazd ledwo jest... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3845277 Napisano: 08.11.2010 04:14:10 w Rossmann
Ja się zabiję - wygrałam sesję fotograficzną z Elite emotka
Wiedziałam, że napisałam naprawdę dobry tekst, bo zależało mi na zestawie za 150 zł emotka Moja pazerność się na mnie zemściła emotka
A myślałam, że te wszystkie ch.o.l.e.r.n.e sesje juz minęły i dopiero niedawno wysłałam.
Kurcze, jeszcze na własny koszt tłuc się do Warszawy, taki hektar!
Jak myślicie, czy z tym da sie coś jeszcze zrobić, np. scedować na kogoś z rodziny? Jak nie, to chyba zrezygnuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3844904 Napisano: 08.11.2010 02:38:51 w Rossmann
maa napisał(a):

judyta74 napisał(a):

ivisia napisał(a):

paolka napisał(a):

sa wyniki AirWick

czy ktos wie ktory odswiezacz jest nagroda?(na baterie, do pradu?) i chyba tylko bedzie to wklad emotka



5. Nagrodami w Konkursie jest 2000 odświeżaczy powietrza Air Wick Dotyk Luksusu o wartości 15,49 zł brutto. - wydaje mi się, że jest to ten zestawik : urządzenie do prądu + wkład.



zatem mozna oddać takie urządzonko bez wkładu? jak myślicie bo urządzonko mam ale wkładu brak




a zwyklego odwiezacza nie mozna oddac?


Jak by można było zwykły, to bym może i wzięła udział w tym konkursie emotka
Zwykły tak, ale elektryczny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3844209 Napisano: 08.11.2010 11:39:07 w Rossmann
klaudia011 napisał(a):

dzisiaj byłam po pampersy i u nas jest już nowy SKARB emotka


Owszem, mam go już od soboty emotka
Dla informacji w środku jest potwierdzenie, że prezenty (dla panów tym razem) będą od 10.11 emotka

Próbek nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3843759 Napisano: 08.11.2010 09:48:53 w TESCO konkursy
ewka656 napisał(a):

W regulaminie nie ma wzmianki o prefiksie (Tesco, Turcja). Doczytałam, że chcą tylko zdanie ze słowem Turcja i słońce.


Tak, ale próbowałaś wysłać bez żadnego pre? I przyjęło? Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3843521 Napisano: 08.11.2010 08:53:21 w Zostań testerem.
taleksander napisał(a):

mia napisał(a):

Mam ogólne pytanie odnośnie streetcom.
Kiedyś zarejestrowałam się na ich stronie, ale po przejrzeniu informacji, jakie peany trzeba pisać, machnęłam na to ręką i nigdy nie odesłałam im oświadczenia.
Teraz po roku nagle dowiaduję się, że jestem ekspertką, dostaję paczkę Winiary i... no właśnie, co dalej? Rozdać znajomym owszem mogę i to zrobię, ale żadnych raportów po każdej rozmowie nie mam zamiaru pisać, nie mam na to, ani czasu, ani ochoty.
Czy jeśli napiszę tylko raport końcowy (o ile będzie o czym), to po prostu zrezygnują z moich usług i spokój? Bo nie mam ochoty być zasypywana jakimiś mailami z upomnieniami etc. emotka
????????


po prostu odpuszczą sobie Ciebie jako testera


Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3843455 Napisano: 08.11.2010 08:32:21 w Zostań testerem.
Mam ogólne pytanie odnośnie streetcom.
Kiedyś zarejestrowałam się na ich stronie, ale po przejrzeniu informacji, jakie peany trzeba pisać, machnęłam na to ręką i nigdy nie odesłałam im oświadczenia.
Teraz po roku nagle dowiaduję się, że jestem ekspertką, dostaję paczkę Winiary i... no właśnie, co dalej? Rozdać znajomym owszem mogę i to zrobię, ale żadnych raportów po każdej rozmowie nie mam zamiaru pisać, nie mam na to, ani czasu, ani ochoty.
Czy jeśli napiszę tylko raport końcowy (o ile będzie o czym), to po prostu zrezygnują z moich usług i spokój? Bo nie mam ochoty być zasypywana jakimiś mailami z upomnieniami etc. emotka
???????? Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3843427 Napisano: 08.11.2010 08:22:54 w Rossmann
kurcze ja tez nie mam takiego samego a gdzie pisało, ze trezba taki sam? - no dobra narazie sie nie martwię bo nic nie wygrałam emotka ale kiedys jak trzeba było oddać satry tusz to nikt nie chciał takiego samego jak wygrany tylko po prostu opakowanie po tuszu nie ważne jakim
Nie brałam udziału w tym konkursie, ale z tego co pamiętam było po podane stary elektryczny odświeżacz, nieważne jakiej marki... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3843342 Napisano: 08.11.2010 07:45:35 w Rossmann
trewor napisał(a):

mia napisał(a):

kinga1 napisał(a):

anek27 napisał(a):

a kto mi przypomnie ,co to za konkurs byl ,gdzie bylo 500 odswierzaczy do wygrania na wymiane i kiedy wyniki maja byc ,bo nie pamietam
no chyba ,ze pomylilam cos


air wick wyniki podajrze jutro


A nie dzisiaj?
03.11 Apart
04.11 Polecam mammografię
07.11 Elite
08.11 Dax, Air Wick
10.11 Cilit Bang, Mexx, Efektima, Soxo
12.11 Cejrowski
15.11 Bobovita
23.11 Babydream
26.11 Astor
10.12 BlackBerry


wczoraj nie było wyników Elite emotka


To było logiczne, że nie będzie, bo wczoraj była niedziela. Musieli się pomylić w regulaminie i pewnie będą dzisiaj. Oby... Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3843336 Napisano: 08.11.2010 07:41:16 w Rossmann
kinga1 napisał(a):

anek27 napisał(a):

a kto mi przypomnie ,co to za konkurs byl ,gdzie bylo 500 odswierzaczy do wygrania na wymiane i kiedy wyniki maja byc ,bo nie pamietam
no chyba ,ze pomylilam cos


air wick wyniki podajrze jutro


A nie dzisiaj?
03.11 Apart
04.11 Polecam mammografię
07.11 Elite
08.11 Dax, Air Wick
10.11 Cilit Bang, Mexx, Efektima, Soxo
12.11 Cejrowski
15.11 Bobovita
23.11 Babydream
26.11 Astor
10.12 BlackBerry Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3842954 Napisano: 07.11.2010 09:30:33 w Paragony
Jakby co to mam paragony Drosed z jakichś zamierzchłych czasów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3840515 Napisano: 06.11.2010 09:54:46 w skojarzenia
muszę siusiu - szukam złotówki Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3840385 Napisano: 06.11.2010 09:27:17 w skojarzenia
0 0

mia

#3839883 Napisano: 06.11.2010 06:24:36 w TESCO konkursy
czarnygreg napisał(a):

radosna napisał(a):

Piszecie, że na turecki konkurs ma być prefiks Tesco. Ktoś mi mówił, że Turcja. To kto ma rację?


obie odpowiedzi sa dobre emotka


Rewelacja... emotka
A próbował wpisać ktoś Traktor? Może wszystko chodzi co na T emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3839710 Napisano: 06.11.2010 05:12:52 w skojarzenia
0 0

mia

#3838457 Napisano: 06.11.2010 09:44:06 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

odbieram telefon i slysze...Grtulujemy złotego numeru.Dzis masz szanse na wielka ...ble ble ble..już mnie wkurzają..nie dosć ze smsy to teraz telefony z zastrzezonego.wryyyy


To samo, myślałam, że mnie szlag trafi... Z taką nadzieją dopadłam tego telefonu, a tu co? emotka
Do tej pory tylko smsy słali, a tu sie przerzucili na telefony! Muszę się dowiedzieć, czy nie można tego dziadostwa jakoś zablokować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3837832 Napisano: 05.11.2010 09:19:11 w Rossmann
olczakw napisał(a):

mia napisał(a):

olczakw napisał(a):

mam pytanko do tych osób co wygrały kosmetyki MNY i już je odebrały. Trzeba tam było wypełnic taką kartę odbioru z danymi, pesel, nip itp. po co to, muszę zapłacić później podatek??


Nie mam bladego pojęcia po co im to było.
Po pierwsze sponsor konkursu organizowanego przez Rossnet zawsze sam płaci podatek od nagrody, z tego co się orientuję, po drugie podatek (10% wartości) wchodzi w grę w przypadku nagród od 760 zł wzwyż.
Nie wiem, może to miało stanowić jakieś dodatkowe zabezpieczenie przed oszustwem w konkursie? emotka



no własnie po co. wypełniłam przy kurierze ale zagineło i dzisiaj dzwoniła babeczka żeby to jej scanem wysłać bo jej się nie odliczyło, ale nie maiłam czasu gadać i nie spytałam się co z tym emotka


No widzisz, to może ich tak rozliczają tam, żeby u nich jakichś przekrętów nie było... i jak babka nie wpisze wszystkich peseli i nipów, to wyjdzie, że ona buchnęła nagrodę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3837788 Napisano: 05.11.2010 09:06:40 w Rossmann
olczakw napisał(a):

mam pytanko do tych osób co wygrały kosmetyki MNY i już je odebrały. Trzeba tam było wypełnic taką kartę odbioru z danymi, pesel, nip itp. po co to, muszę zapłacić później podatek??


Nie mam bladego pojęcia po co im to było.
Po pierwsze sponsor konkursu organizowanego przez Rossnet zawsze sam płaci podatek od nagrody, z tego co się orientuję, po drugie podatek (10% wartości) wchodzi w grę w przypadku nagród od 760 zł wzwyż.
Nie wiem, może to miało stanowić jakieś dodatkowe zabezpieczenie przed oszustwem w konkursie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0