Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mia

mia

#3917006 Napisano: 01.12.2010 07:58:33 w Rossmann
joan napisał(a):

dzasmina napisał(a):

emotka Mi najlepsze pomysły przychodzą pod prysznicem, ale zanim wyjdę spod wody, to zapominam jak to leciało emotka
Może trzeba się przerzucic na obiadowe przemyślenia emotka


Hihi, mnie także najlepsze pomysły przychodzą do głowy pod prysznicem emotka Tylko potem przychodzą rachunki za wodę...


No to mamy coś wspólnego, bo mnie w wannie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3916512 Napisano: 30.11.2010 09:26:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kosmetyki Manhattan z FB, książka z WPK, ekotorba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3916436 Napisano: 30.11.2010 09:07:14 w Żegnamy zmarłych
jantarek napisał(a):

(*) a już myślałam, że pokona chorobę...tylu przyjaciół o nią walczyło...odeszła jak Daria Trafankowska...za wcześnie emotka


Dużo za wcześnie... emotka
.................................
Ta piekielna choroba, kiedy medycyna ją wreszcie pokona?! emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

mia

#3916418 Napisano: 30.11.2010 09:01:11 w Popraw sobie humor...
monia676 napisał(a):

maryal napisał(a):

mia napisał(a):

Moja wczorajsza rozmowa z mężem. emotka

Ja: Wygrałam paczkę podarunkową z Moli..
Mąż: A cóż w niej jest takiego?
Ja: Hm... Papier toaletowy na przykład...
Mąż: No, wreszcie wygrałaś coś z sensem!!!




emotka



he he to ciekawe jakie były poprzednie wygrane
emotka


Największe to trzy razy Spa w tym roku...
Ale papier tualetny na pewno bardziej przydatny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3916409 Napisano: 30.11.2010 08:58:40 w Pomocy!!!!
kristof23 napisał(a):

mam pytanie - czy w tchibo carrefour trzeba miec paragon ze sklepu ktorego adres podalo sie w rozmowie ? emotka


Przecież już chyba w dziesięciu topach Ci powiedzieli, że tak! emotka
Nie trzeba było grać bez paragonu... Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3916394 Napisano: 30.11.2010 08:55:40 w GFK
linka132 napisał(a):

mia napisał(a):

marta9022 napisał(a):

A wiecie jak jest z wysyłaniem nagród? Zamówiłam swoją 8 listopada i nadal pustki. Powinni wysyłać jakoś po 20 no nie? Upominać się czy paczki jakoś długo zawsze idą?


A jeśli ja zamówiłam 14 listopada (niedziela), to raczą wysłać w tym miesiącu - czyli do dzisiaj teoretycznie? I w jaki sposób przesyłają - kurierem, czy zwykłą paczką (poczta)? emotka




toser zamówiony 16 listopada- dotarł wczoraj-pp


No to może i moja waga dojdzie emotka
Dzięki, nabieram nadziei, tym bardziej, że poczta u mnie strasznie powolna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3916344 Napisano: 30.11.2010 08:47:54 w GFK
marta9022 napisał(a):

A wiecie jak jest z wysyłaniem nagród? Zamówiłam swoją 8 listopada i nadal pustki. Powinni wysyłać jakoś po 20 no nie? Upominać się czy paczki jakoś długo zawsze idą?


A jeśli ja zamówiłam 14 listopada (niedziela), to raczą wysłać w tym miesiącu - czyli do dzisiaj teoretycznie? I w jaki sposób przesyłają - kurierem, czy zwykłą paczką (poczta)? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3915927 Napisano: 30.11.2010 07:07:54 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

Wkurza mnie uporczywie przewijający się w MDW wątek herbat na Facebooku. Całe krzaczory, prośby o wygranie, magiczne sposoby i sto tysięcy innych problemów emotka nawet jeżeli istnieje potrzeba zadania tych dziwnych pytań, są do tego odpowiednie wątki, bądź PW emotka


Dokładnie! Widzę, że ktoś coś dopisał, sunę zajrzeć co wygrał, a tu widzę lament: Kto mi pomoże z Posti??? A za chwilę kolejny: A ja już mam Posti! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3914210 Napisano: 30.11.2010 12:04:10 w Rossmann
Ja w Skarbie w ogole nie brałam udziału, bo stwierdziłam, że szkoda mi czasu i zero szans, natomiast na Elnette jednak trochę liczyłam, bo tych nagród było sporo, ale... wyszło jak z tymi farbami l'Oreala... przynajmniej u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3914001 Napisano: 30.11.2010 11:15:05 w Rossmann
henryczka62 napisał(a):

kinga1 napisał(a):

jeszcze jedne wyniki dziś miały być prwada?


tak, z Ellnet de Luxe


No i są... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3912589 Napisano: 29.11.2010 08:50:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
efelinkaaa napisał(a):

pola731 napisał(a):

nawet głupich herbat nie moge trafić - choć dziś zobaczyłam i łunę i herbatki - to mój pie*** komp się zawiesił na powróż i co ? ano nic - pudło


mi ostatnio zaczął się antywirus aktualizować i też się zawiesiło emotka

echh.. opuściła mnie wena, opusciło mnie szczęście.. chyba muszę piwo wypić emotka


Do szczęścia i weny to się dokładam, jeszcze zmarnowany czas dorzucę emotka
Natomiast Posti to ja już serdecznie.... emotka
Ostatni raz się dziś wpatrywałam jak matoł przez 10 minut w monitor po to, żeby (nie wiem jakim cudem) ktoś mnie wyprzedził. Na dodatek mi wcale te herbatki niepotrzebne, bo jeszcze leżą z tej wielkiej promocji Posti niewypite... A Spa i tak na pewno nie trafię, więc?... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3912304 Napisano: 29.11.2010 07:49:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
moniaainom napisał(a):

olunka napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Czy ktoś wygrał w Dobrych Radach w konkursach:
Malinowy Zdrój, listopadowy i ten z gotowaniem? Wiem, powtarzam się, że zależy mi na uzyskaniu tej wiadomości, bo na tyle nagród nikt się nie chwali emotka a termin składania reklamacji zbliża się nieubłaganie emotka


ja grałam listopadowy i nic nawet nie ma potwierdzenia odczytania @ emotka


ja tak samo:(



czy ten konkurs listopadowy to byl z ulozeniem hasla dobrych rad?


Dokładnie ten! Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3912201 Napisano: 29.11.2010 07:28:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

Czy ktoś wygrał w Dobrych Radach w konkursach:
Malinowy Zdrój, listopadowy i ten z gotowaniem? Wiem, powtarzam się, że zależy mi na uzyskaniu tej wiadomości, bo na tyle nagród nikt się nie chwali emotka a termin składania reklamacji zbliża się nieubłaganie emotka


Ponieważ nie dostałam żadnego maila, więc i nie wygrałam, ale w związku z tym, co było pisane o DR, zastanawiam się, czy moje maile w ogóle do nich dotarły emotka
Na jakiej zasadzie chcesz składać reklamację?... Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3910556 Napisano: 29.11.2010 12:30:50 w Rossmann
Dawno nie było, więc wklejam emotka
Aktualizacja i przypomnienie równocześnie:

30.11 Elnett de Luxe, Kobieta Skarbu
02.12 Presto
06.12 Bourjois, Pluszzz Zizzz
07.12 Puma
10.12 BlackBerry, Daj pyska do reklamy
15.12 Hipp, Beyonce Heat
17.12 Paznokcie żelowe
21.12 Konkurs Cleanic Kindii Dzidziuś

Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3910362 Napisano: 29.11.2010 11:45:26 w Rossmann
dzasmina napisał(a):

mia napisał(a):

dzasmina napisał(a):

mia napisał(a):

letniowoc napisał(a):

dokładam kolejne pudełeczko do kompletu emotka


Również... zgodnie z przewidywaniami emotka


Eh... i u mnie
emotka
Ale jeszcze jest nadzieja na burżuja emotka


Ja nawet na to nie liczę... i bez paragonu i czasówka to już dla mnie za dużo dobrego emotka
Liczyłam na Presto, ale zawaliłam sprawę, bo... napisałam wg mnie bardzo dobry tekst i jak zwykle za pięć dwunasta go zaczęłam wklejać, po czym okazało się, że za długi emotka Już dawno nie pisałam na Rossnet długiego tekstu i zapomniałam, że tam jest ograniczenie... Skróciłam raz - to samo, skróciłam drugi raz - dalej to samo, no a trzeci raz to już nie było sensu, bo cały pomysł diabli wzięli emotka
Żal mi było paragonu, więc naprędce skleciłam jakąś rymowankę, ale to już nie to... A tak sie pazerzyłam na odkurzacz emotka



Ja się pazerzę na Cleanic i na Beyonce emotka


Na Beyonce absolutnie nie liczę (w myśl zasady - nie ma paragonu, nie ma wygranej), a nad Cleanic się zastanawiam... Bezczelnie kalkuluję, czy opyla się dać 10 zł za chusteczki w sumie mi do niczego nie potrzebne i liczyć na 100 zł przy tak dużej konkurencji... emotka
Jeszcze się waham, ale chyba jednak zrezygnuję z zakupu... Pazury tez mnie nie interesują, więc czekam na nowe konkursy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3910318 Napisano: 29.11.2010 11:35:30 w Rossmann
dzasmina napisał(a):

mia napisał(a):

letniowoc napisał(a):

dokładam kolejne pudełeczko do kompletu emotka


Również... zgodnie z przewidywaniami emotka


Eh... i u mnie
emotka
Ale jeszcze jest nadzieja na burżuja emotka


Ja nawet na to nie liczę... i bez paragonu i czasówka to już dla mnie za dużo dobrego emotka
Liczyłam na Presto, ale zawaliłam sprawę, bo... napisałam wg mnie bardzo dobry tekst i jak zwykle za pięć dwunasta go zaczęłam wklejać, po czym okazało się, że za długi emotka Już dawno nie pisałam na Rossnet długiego tekstu i zapomniałam, że tam jest ograniczenie... Skróciłam raz - to samo, skróciłam drugi raz - dalej to samo, no a trzeci raz to już nie było sensu, bo cały pomysł diabli wzięli emotka
Żal mi było paragonu, więc naprędce skleciłam jakąś rymowankę, ale to już nie to... A tak sie pazerzyłam na odkurzacz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3910277 Napisano: 29.11.2010 11:25:25 w Rossmann
letniowoc napisał(a):

dokładam kolejne pudełeczko do kompletu emotka


Również... zgodnie z przewidywaniami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3909201 Napisano: 28.11.2010 09:45:15 w Wkurza mnie...
olciak napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

olciak napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

wkurza mnie ze wymysliłam 2 smaki bulionu i wysłałam 2 smsy...z tego samego telefonu!
a paragon mam, a jakże , jeden!
co chwilę jakiś numer odwalam,sama do siebie siły juz nie mam normalnie emotka


nie martw się, ja kupiłam na ten konkurs bulion knorr i 2 produkty Kamisa po czym wysłalam smsa emotka


to też jesteś niezła!
kurcze, normalnie wygrywać sie nie chce!
chociaż niepotrzebnie sie przejmuję, pewnie nie wygram,
paragon jeden mam w razie czego cię poratuję


no własnie nie przejmuj sie emotka
potem pojechałam ponownie do sklepu i kupiłam już co tzreba na 2 paragony( z godziny 16:20 emotka W razie czego to ja poratuję emotka


A mnie to wkurza, że nie mam gdzie pojechać! emotka
Najbliższy Real mam 70 km od chaty! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3908781 Napisano: 28.11.2010 07:42:03 w co chcielibyście wygrać?
Łatwiej byłoby mi wymienić, czego nie chciałabym wygrać... emotka
Z najbardziej pożądanych wygranych w tej chwili to - pralka, laptop, gotówka ( niekoniecznie w tej kolejności) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3906963 Napisano: 27.11.2010 11:44:19 w Wkurza mnie...
Chyba przestanę wygadywać na nasz swojski Mam talent... emotka
Po obejrzanych... hm... tyłkach, dochodzę do wniosku, że trzymamy całkiem poziom! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0