Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mia

mia

#3944929 Napisano: 09.12.2010 03:55:33 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

a mnie wkurza- brak wygranego qada badz nawigacji z lidla, zadnego jeepa z carrefoura, niewygrane bony z vanisha w leclercu i intermarche, ekspressu o kawy z carrefoura a dzis jeszcze widze ze nie wygralam telewizorka w realu emotka
cos ostatnio nadeszly ciezkie czasy emotka emotka


dorzucę kilka konkursów i też się dopiszę wrrrrrr emotka emotka emotka emotka


Wstępuję do klubu!
W dodatku w znakomitej części tych konkursów nie brałam udziału, bo nie mam ani Reala ani Carrefoura emotka emotka emotka a te, co brałam... ech emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3942981 Napisano: 08.12.2010 10:32:44 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

goralecka napisał(a):

wkurza mnie, że w moim konkursie na forum wzięła udział jedna osoba emotka może nagorda 50 zł na ebooki nie jest jakaś super bo nie każdy lubi czytać ksiązki w pdf, ale mozna sobie za to kupic jakies ksiazki do nauki jezykow np z cwiczeniami.

I wkurza mnie to, że nie umiem jakoś tak prosić o głosy w temacie kliknijcie. I spamowac ludziom PW. I przez to nie mam szans na wygraną w konkursie na głosy emotka emotka



Żebyś już się tak bardzo nie wkurzała, masz like'a ode mnie emotka


Masz i ode mnie 38 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3942880 Napisano: 08.12.2010 10:09:02 w Pomocy!!!!
madzia2915 napisał(a):

bardzo prosze o pomoc na pikusiu....zrewanzuje sie,zaklikam 3x fb emotka


No to i dla Ciebie ten Pikuś i znikam emotka
393 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3942864 Napisano: 08.12.2010 10:05:35 w Pomocy!!!!
izoldaaa6 napisał(a):

{B}martita82
415 dla ciebie


418 Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3942860 Napisano: 08.12.2010 10:04:38 w Pomocy!!!!
mosia29 napisał(a):

Proszę o pomoc niewiele mi już brakuje do 100 poz emotka
Dziś koniec
Zagłosujcie jeśli możecie i mielibyście chęć mi pomóc emotka emotka


371 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3942244 Napisano: 08.12.2010 08:05:24 w Rossmann
maribog napisał(a):

mia napisał(a):

maribog napisał(a):

Dziś odebrałem Elit model look- nagroda 5 stopnia... hmmm nic specjalnego


A możesz napisać co tam jest, bardzo proszę... może przestanę żałować, że wygrałam 3 stopnia... emotka
Może być na PW, choć myślę, że to nie tylko mnie zainteresuje emotka



Zestaw do paznokci 5 etapów(elite professional)
Cążki do skórek (elite)
Spinka do włosów w kształcie fali
dwie takie zwykłe spinki


Tu masz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3942225 Napisano: 08.12.2010 08:02:04 w Rossmann
merus napisał(a):

mia napisał(a):

anetka129 napisał(a):

czy ktoś odebrał dziś zestaw z konkursu
Piękno według Elite
niby wart 150 zł a badziew totalny szczotka trochę gumek do włosów kosmetyczka nożyczki do paznokci i pędzelek


Widać się cenią po prostu... emotka
To ciekawe, jak będzie sesja fotograficzna u nich wyglądać - zdjęcie z komórki? emotka emotka emotka



jestem wściekła, człowiek tak rzadko wygrywa na rossnecie, cieszy się jak dziecko, a tu co do chol.... Najpierw Soxo - g..o nie z tej ziemi, w rozmiarze XL, teraz elite za 150 zł, liczyłam na zestaw do manicure , a tu szczotki, które mam i gumki , których nie potrzebuje żenada


Wcale Ci się nie dziwię, ja się teraz poważnie zastanawiam, czy jechać do tej Warszawy, jeszcze na własny koszt... emotka
Byłam pewna, że ten zestaw będzie mega wypasiony - przecież Elite, to także ekskluzywne kosmetyki, które już weszły na polski rynek, nawet jeśli nie ma ich w Rossmannie; a poza tym i w Rossmannie bym sobie skompletowała za 150 zł niezły zestaw z ich przyborów. Na ten konkurs kupiłam obcinacz z 7,99 więc nie są to jakieś niebotyczne ceny! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3941900 Napisano: 08.12.2010 06:54:40 w Rossmann
anetka129 napisał(a):

czy ktoś odebrał dziś zestaw z konkursu
Piękno według Elite
niby wart 150 zł a badziew totalny szczotka trochę gumek do włosów kosmetyczka nożyczki do paznokci i pędzelek


Widać się cenią po prostu... emotka
To ciekawe, jak będzie sesja fotograficzna u nich wyglądać - zdjęcie z komórki? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3941810 Napisano: 08.12.2010 06:25:08 w Rossmann
wsciekly napisał(a):

kendi napisał(a):


na dzień dzisiejszy świec nie ma w rossmannie - warszawa
na chmielnej i na marszałkowskiej 104/122
ja kupiłam na dworcu centralnym emotka )))



dzięki za bezcenne info emotka

szkoda tylko że po ostatniej większej wygranej sprzed 2 miesięcy, rossmann nie docenia moich genialnych wypocin emotka emotka emotka


A co Ty, samochód u nich wygrałeś, że przestali doceniać? emotka
Przecież te paragonowe to za każdym razem inna komisja od sponsora, tak więc niektórzy wygrywają raz po raz... nie ja, oczywiście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3941807 Napisano: 08.12.2010 06:22:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
tygrysek82bu napisał(a):


Blender i u mnie, do tego produkty Knorra za Sposób na Święta emotka


O, już przysłali produkty? emotka
Z którego dnia? Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3939985 Napisano: 08.12.2010 10:22:44 w Rossmann
maribog napisał(a):

mia napisał(a):

maribog napisał(a):

Dziś odebrałem Elit model look- nagroda 5 stopnia... hmmm nic specjalnego


A możesz napisać co tam jest, bardzo proszę... może przestanę żałować, że wygrałam 3 stopnia... emotka
Może być na PW, choć myślę, że to nie tylko mnie zainteresuje emotka



Zestaw do paznokci 5 etapów(elite professional)
Cążki do skórek (elite)
Spinka do włosów w kształcie fali
dwie takie zwykłe spinki


Dzięki emotka
Pocieszyłam się mocno, szczególnie, że włosy mam krótkie i spinki mi niepotrzebne.
I to jest warte 75 zł? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3939296 Napisano: 07.12.2010 10:45:01 w Rossmann
maribog napisał(a):

Dziś odebrałem Elit model look- nagroda 5 stopnia... hmmm nic specjalnego


A możesz napisać co tam jest, bardzo proszę... może przestanę żałować, że wygrałam 3 stopnia... emotka
Może być na PW, choć myślę, że to nie tylko mnie zainteresuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3935580 Napisano: 06.12.2010 10:15:51 w Rossmann
merus napisał(a):

jestem dziś wielce zdegustowana rossmannem, odebrałam dziś zestaw soxo/ Cieszyłam się na zapas skarpetek , a tam
- 1 para taich grubych zimowych skarpet z misiem
- b duże bokserki z napisem Mam fajnego ptaszka, mało śmieszne zwazajac na to, że nawet nie dam ich komus w prezencie
- 1 wielka bluza z chińskimi znakami, wątpliwe urody
BEZNADZIEJA


Wiesz co, z tymi nagrodami to są naprawdę hece... emotka
Nie wiem, jaka była wartość tego zestawu, ale gdyby wcześniej mi się ktoś zapytał, czy wolę nagrodę z Belli (zestaw za 30 zł - w domniemaniu tylko wkładki), czy z Soxo (w domniemaniu - rozmaite śliczne skarpetki), to w ciemno obstawiałabym Soxo...
W Soxo nie brałam udziału, no i teraz jak się okazało nie ma czego żałować, natomiast skromny zestaw z Belli całkowicie przeszedł moje oczekiwania emotka emotka
Trudno, w każdym razie jutro będzie nowy dzień i na pewno dla Ciebie lepszy... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3933929 Napisano: 06.12.2010 04:10:51 w Wkurza mnie...
awi napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Mnie wkurza ze na 3000 nagród ani jednej nie mam..No ale jak ma sie tylko jedno konto to pewnie dlatego:)



delfinka - ja też nie mam żelu! Grałąm z jednego konta. Niestety, chyba panuje zasada kto nie oszukuje, ten nie ma..

wkurzają mnie w ogóle na rossnecie.. emotka



i mnie żel ominął, a wysyłałam 1.11 licząc na to, że większość konkursowiczów będzie na cmentarzach...
wkurza mnie awaria wodociągu i to, że przybywa mi problemów zamiast ubywać


A ja grałam na całą rodzinkę i też nic, Was pocieszę... Mam poważne obawy, że zgarniać czasówki będą tylko ci, co wyczuli czas na Rossnecie...
Wrzućcie sobie ctrl+F, wpiszcie Łąck i zobaczcie ile razy się wam wyświetli ta mała mieścina - jestem pewna, że to grała jedna osoba na rodzinę i znajomych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3933842 Napisano: 06.12.2010 03:46:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
nice napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Przyznać się kto zgarnął nagrody z Regin... emotka


ja nie, ale się uwinęli z wyborem haseł emotka


Nie brałam udziału, ale patrząc na to, jakie hasła wybrali na główne nagrody, chyba sobie odpuszczę wszelkie konkursy z hasłami, bo ja z tej długiej listy wybrałabym zupełnie co innego... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3933791 Napisano: 06.12.2010 03:25:41 w Rossmann
efelinkaaa napisał(a):

u mnie też nic z płynem do demakijażu. Siostra też nie, i koleżanka też nie.. Mam nadzieje, że nie mają takie zegara jak loreal,, gdzie godzina pełna była kilkanaście minut później niż na zegarze u wszystkich emotka


U mnie w Bourjois też nic na całą rodzinkę emotka
Mało mnie to rusza, bo jak rozdają 2000 żeli, to musi to być niezły badziew (pamiętam jeszcze akcję ze wspaniałymi tuszami Max Factor emotka )... ale niepokoi mnie w kontekście aktualnego konkursu, bo z tego wynika, że kompletnie nie umiem wstrzelić się z czasem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3932382 Napisano: 06.12.2010 10:20:59 w Rossmann
dzasmina napisał(a):

Miejmy nadzieję, że wyniki (jak dla mnie z Bourjois) będą punktualnie. Liczę na chociaż jedną dobrą wiadomośc w dniu dzisiejszym emotka


Punktualnie o 12-tej, to zasiadam na fotelu u dentysty... emotka
Więc trzymam za Was! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3932209 Napisano: 06.12.2010 09:18:03 w Paragony
kaki76 napisał(a):

kaki76 napisał(a):

dziewczyny może ma któraś paragon z carefour na loreala konkurs z 3 lub 4 grudnia wygrałam biżuterię a mam jeden paragon a tam jest , że jak wyślesz 2 smsy to musisz im odesłać dwa paragony dzwoniłam i pytałam więc potrzebuję jeszcze jednego


jest ktoś taki , kto ma?


Zlituj się, po każdym konkursie potrzebny Ci paragon... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3931572 Napisano: 05.12.2010 09:17:05 w Rossmann
Aktualizacja:
06.12 Bourjois, Pluszzz Zizzz
07.12 Puma
10.12 BlackBerry, Daj pyska do reklamy
15.12 Hipp, Beyonce Heat
17.12 Paznokcie żelowe
20.12 Wielki Konkurs - Edycja Świąteczna
21.12 Konkurs Cleanic Kindii Dzidziuś
06.01 Brise
11.01 Christina Aquilera

A co do Bourjois to osobiście nie mam wielkich nadziei... niestety, ale czas na Rossnecie jest dla mnie wciąż nieodgadniony (chyba)
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3925982 Napisano: 03.12.2010 05:12:58 w Rossmann
margo466 napisał(a):

beata82roksana82 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

eee a to codziennie są inne pytania? ja pierwszy raz grałam i miałam o tym sandaczu.. emotka

sorrki za post pod postem, ale już mi minął czas edycji..


pytania są te same,przynajmniej wczoraj i dzis były takie same



w całej edycji są zawsze te same pytania

Wszyscy gracie w I edycji ze wszystkich kont czy zostawiacie coś na II turę - teraz co prawda są lepsze nagrody ale chyba więcej grających
emotka


No to mnie zastrzeliłaś... emotka
Ja byłam przekonana, że to jest traktowane jak dwa osobne konkursy - czyli teraz biorę udział w tym, a potem mogę w tamtym... Nawet mi do głowy nie przyszło, że może być inaczej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0