Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mia

mia

#3981408 Napisano: 20.12.2010 06:18:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
czarnygreg napisał(a):

79magda napisał(a):

Właśnie przeczytałam w MDW, że dzwonią z Kucharka i że ktoś wygrał opiekacz... A ja myślałam, że w tym miesiącu są wyciskarki do soku emotka

Coś ta moja wymarzona wyciskarka oddala się znów... emotka


też tak myślałam i dlatego nie grałam w listopadzie, nie chcę wyciskacza i nie chciałam komuś zabierać jakby co, ale opiekacz chcę,
wysłałam esa w grudniu specjlanie po to


A co jest w grudniu do wygrania, bo mam zamiar wziąć udział, z nastawieniem, że... blender emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3980935 Napisano: 20.12.2010 04:15:22 w Rossmann
jokobela napisał(a):

mia napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Dostałam @, że ozdoby z konkursu za dekorowanie choinki będzie można odbierać w drogeriach od 23 grudnia


Ja też dostałam... szkoda, że tak na ostatnia chwilę dadzą... Mam nadzieję przynajmniej, że się w tym terminie zmieszczą... emotka


ja mam wysłane do domu:)


No bo Ty pewnie masz stroik, te mieli wysyłać. emotka
A ładny chociaż, cobym wiedziała, czy dużo oczekiwać?... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3980663 Napisano: 20.12.2010 03:01:12 w Rossmann
gryszelm napisał(a):

Dostałam @, że ozdoby z konkursu za dekorowanie choinki będzie można odbierać w drogeriach od 23 grudnia


Ja też dostałam... szkoda, że tak na ostatnia chwilę dadzą... Mam nadzieję przynajmniej, że się w tym terminie zmieszczą... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3980181 Napisano: 20.12.2010 12:48:51 w Rossmann
ashley878 napisał(a):

A skad wiadomo ze bedzie edycja noworoczna no i kiedy będzie emotka ?


Np. tu można obejrzeć pozostałe nagrody:
http://www.rossnet.pl/galeria/?gaId=73538#1
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3980019 Napisano: 20.12.2010 12:02:41 w Rossmann
malutka456 napisał(a):

agamaty napisał(a):

zielonetrampki napisał(a):

Mam pytanie gdzie sie pojawiaja konkursy w zakladce? bo tam jest tylko 4 a widze, ze wy gracie w innych:)



http://www.rossnet.pl/konkursy/


ostatnio byl jakis o ozdabach swiatecznych i byl gdzie indziej emotka tyle tylko, ze nie wiem gdzie, bo widzialam tylko wyniki na forum emotka


On był na Rossnecie, tylko w innym miejscu - ukryty w tym banerze Zimowe Rossmannowo. Ja się o nim dowiedziałam z FB emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3979991 Napisano: 20.12.2010 11:54:34 w Rossmann
henryczka62 napisał(a):

a ja mam krajalnicę emotka , aż uwierzyć nie mogę, że przy tylu zgłoszeniach moją odpowiedź nagrodzili emotka


No to, to naprawdę super nagroda! emotka
Ja się zupełnie nie wysilałam w wypowiedziach, bo założyłam przy tylu zgłoszeniach losowanko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3979976 Napisano: 20.12.2010 11:51:13 w Rossmann
efelinkaaa napisał(a):

Tylko tam był trochę inny regulamin: jedna osoba mogła wygrać kilka razy..
Mniejsza o to: napiszcie na jaki zegar patrzyliście..?


Ja na ten:
http://wwp.greenwichmeantime.com/time-zone/europe/european-union/poland/time/
Zgodnie z podpowiedzią miłej osoby z forum...
emotka
Ale wydaje mi się, że to dużo od neta zależy i obciążenie strony, bo wcale moje wygrane statusem nie odpowiadają kolejności w jakiej szły... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3979905 Napisano: 20.12.2010 11:35:41 w Rossmann
Trzy razy Rossnet - choc raz czasówka mi wyszła! emotka emotka emotka Aż się bałam sprawdzić.
Żeby nie było, wszystkie osoby są pełnoletnie i same odbiorą nagrody! U nas w Rossmannie nie ma takich numerów, że można na kogoś odebrać (nawet upoważnienie nie wchodzi w grę), no i bardzo dobrze! Psy, chomiki i niemowlęta wykluczone! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3977676 Napisano: 19.12.2010 05:54:44 w Rossmann
niania napisał(a):

Już jutro wyniki konkursu świątecznego... Czekam z niecierpliwością:) Wiecie może o której te wyniki będą? O 12?


Pewnie teoretycznie od 12-tej...
Ja raczej czekam bez niecierpliwości, patrząc na moje dotychczasowe osiągnięcia w czasówkach na Rossnecie emotka
W dodatku znowu nie zapisałam, o której posyłałam zgłoszenie i bez względu na wynik, dalej będę głupia w tych czasówkach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3977127 Napisano: 19.12.2010 03:25:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wczoraj wypasiona walizeczka Knorra emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3976503 Napisano: 19.12.2010 12:29:29 w GFK
fryz napisał(a):

mia napisał(a):

leilani napisał(a):

A ja ze swej strony polecam jeszcze Panel Ibis - właśnie dostałam co prawda tylko 20 punktow, ale w ciągu miesiaca zdobyłam ich juz 215 (w tym 3 razy dostałam tylko po 20 punktów bo szukali innych osób niż ja), a jak masz ich 1000 to mozesz sobie wybrać cos z Merlina do 40 zł. i własnie przeglądam ich ofertę szukajac co by tu za te parę miesiecy wybrać.

Panel Ibis to coś bardzo podobnego do GFK.


Tak, też zdecydowanie polecam, choć na początku byłam mocno zaskoczona, bo weryfikują rejestrację przez telefon. jestem tam miesiąc, a już dostałam trzy ankiety, które w dodatku pasowały i mam ponad 500 punktów.Przy tym pierwsza ankieta mnie bardzo przyjemnie zaskoczyła, bo choć była długa, ale chyba dla jakichś celów typowo statystycznych i co by się tam nie zaznaczyło, to było ok. byłam pewna, że jak dam, że nie mam w domu DVD ani TV cyfrowej, to mnie wywali, a jednak nie emotka
...............
Natomiast nie polecam portalu Cenne opinie, już nie chodzi o to, co chwilę dostaję ankietę a z każdej mnie wywala, bo nie pasuję, ale: 1)nie przyznają za to nic, 2) strona ma ewidentne problemy techniczne. emotka



A ja na cennych opiniach mam przynajmniej raz w miesiacu ankietke, w ciagu roku uzbieralam 50 zł, ktore dotarlo po ok miesiacu.


Ja pisałam, że mam dużo ankiet, ale jakoś dziwnym trafem do tej pory udało mi się jedną przejść za całe 4 zł, a z dwu mnie wyrzuciło z powodu błędów na stronie i potem jak chciałam wejść, to było, że juz wypełniłam... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3974910 Napisano: 18.12.2010 07:01:17 w Wkurza mnie...
brightwitch napisał(a):

musztarda napisał(a):

brightwitch napisał(a):

MATRAS!

Większość z nich nieznacznie przekroczyła zakładaną objętość. W związku z tym komisja konkursowa zadecydowała o dopuszczeniu do konkursu recenzji przekraczających 1800 znaków.

Do szału mnie doprowadza takie zachowanie! Co innego stoi w regulaminie, a co innego robią, kiedy rozwiązują konkurs. Chętnie bym komuś przywaliła emotka emotka


A ja podejrzewałam że tak właśnie będzie emotka



Też mogłam machnąć długą recenzję i robić durniów z pozostałych uczestników konkursu, ale dla mnie zapis w regulaminie to rzecz święta. Jak ma być tyle znaków, to piszę na tyle emotka A oni mają to w czterech literach i nagradzają cwaniaków emotka

Dobrze, że nie kupuję w Matrasie emotka I na pewno już tam nic nie kupię emotka


Zaczynam się cieszyć, że zapomniałam o tym konkursie (przegapiłam termin), bo ja na pewno z Wordem jak zawsze liczyłabym pieczołowicie ilość znaków, faktycznie nieraz kosztem tekstu... emotka Powszechnie wiadomo, że łatwiej machnąć długi elaborat, niż zawrezć treść i sens w krótkiej formie.
Choć generalnie wkurza mnie to, że zapominam o terminach kończących się konkursów, a szczególnie Lancome'a i Tresor, gdzie najpierw nie udało mi się wpasować w gust komisji, a potem zapomniałam na koniec do niego wrócić emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3974887 Napisano: 18.12.2010 06:53:02 w GFK
leilani napisał(a):

A ja ze swej strony polecam jeszcze Panel Ibis - właśnie dostałam co prawda tylko 20 punktow, ale w ciągu miesiaca zdobyłam ich juz 215 (w tym 3 razy dostałam tylko po 20 punktów bo szukali innych osób niż ja), a jak masz ich 1000 to mozesz sobie wybrać cos z Merlina do 40 zł. i własnie przeglądam ich ofertę szukajac co by tu za te parę miesiecy wybrać.

Panel Ibis to coś bardzo podobnego do GFK.


Tak, też zdecydowanie polecam, choć na początku byłam mocno zaskoczona, bo weryfikują rejestrację przez telefon. jestem tam miesiąc, a już dostałam trzy ankiety, które w dodatku pasowały i mam ponad 500 punktów.Przy tym pierwsza ankieta mnie bardzo przyjemnie zaskoczyła, bo choć była długa, ale chyba dla jakichś celów typowo statystycznych i co by się tam nie zaznaczyło, to było ok. byłam pewna, że jak dam, że nie mam w domu DVD ani TV cyfrowej, to mnie wywali, a jednak nie emotka
...............
Natomiast nie polecam portalu Cenne opinie, już nie chodzi o to, co chwilę dostaję ankietę a z każdej mnie wywala, bo nie pasuję, ale: 1)nie przyznają za to nic, 2) strona ma ewidentne problemy techniczne. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3973854 Napisano: 18.12.2010 01:02:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
is77 napisał(a):

co z konkursem na recenzje matras?
na stronie głownej 5 główna informacja: sprawdź laureatów konkursu

a jak w to klikam, to nie widzę tych laureatów emotka

moze ktoś widzi? emotka


Na FB jest napisane, że będą dziś na stronie Matras ok. 20-tej.
To kolejny konkurs, o którym zapomniałam (przegapiłam termin zakończenia)... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3973512 Napisano: 18.12.2010 11:04:33 w Wkurza mnie...
Wiele rzeczy, ale w tej chwili na pierwszym miejscu jest ch....ny ból głowy emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3972195 Napisano: 17.12.2010 07:32:49 w Rossmann
gryszelm napisał(a):

Dotarł voucher do Kazimierza Dolnego nad Wisłą... trochę się już martwiłam.... emotka


No i u mnie już leży sobie na biurku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3969404 Napisano: 16.12.2010 09:25:08 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

madzia34 napisał(a):

wukarz mnie bo siadło mi fb,buuuuuuuuuuuu


Już nie siedzi emotka stanęło na baczność emotka emotka to znaczy... działa emotka


A u mnie właśnie przestało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3969064 Napisano: 16.12.2010 08:11:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kosmetyki Dr.Scheller z FB, jak zwykle u nich w błyskawicznym tempie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3968961 Napisano: 16.12.2010 07:48:29 w Wkurza mnie...
snowflake napisał(a):

mia napisał(a):

snowflake napisał(a):

a mnie wkurza OPEK - idioci jak mają naklejone na paczce uwaga, szkło to chyba specjalnie sobie tą paczką rzucają emotka nie wspomnę już o zgubieniu paczek emotka


Oj, chyba dobrze Cię rozumiem... u mnie dziś OPEK z brzęczącą paczką, bynajmniej nie pieniędzmi... emotka


chyba mamy to samo emotka błyszczące, zielone puzzle? emotka


No a jak emotka
Ale i tak im pięknie podziękuję za pamięć i dodatek do puzzli emotka
A kurier biedny cały czas przepraszał, że taka brzęcząca przesyłka już do nich tu dotarła i chciał mnie namówić do odmowy przyjęcia... myślał chyba, że to jakąś karafkę se na święta zamówiłam emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3968916 Napisano: 16.12.2010 07:36:36 w Rossmann
gryszelm napisał(a):

mia napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Dotarł voucher do Kazimierza Dolnego nad Wisłą... trochę się już martwiłam.... emotka


A czym dotarł? Bo na mnie jakieś awizo (polecony) dzisiaj przyszło?


to to...u mnie też awizo i odebrałam z poczty...2 podpisy musiałam złożyć...a kiedy się wybierasz?...ja planowałam w maju, ale może pojadę wcześniej, bo już taka zmęczona jestem, ze muszę się w spa zregenerować...


Ja byłam w zeszłym roku w lipcu i to jest bardzo dobra pora, bo wtedy nie ma problemów z rezerwacją - jadą głównie na konferencjach i w wakacje maja luzy emotka
Swoja drogą, oni w Cleanic chyba nie są poważni, że wysyłają 2000 pocztą emotka
W zeszłym roku to było w takiej obwolucie format A4 i dotarło do mnie lekko zmęczone... Wyświetl w wątku >>
0 0