Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mia

mia

#4097396 Napisano: 31.01.2011 09:43:39 w Rossmann
zielonetrampki napisał(a):

Hahaha emotka obawiam się, że masło wyczują HAHAHAHA emotka
jutro kogoś wyślę emotka hmmmmmmm a mam miec paragon, ze ten krem 19,90 kosztował??????????????


Eee... gdzie jutro wyślesz? Wymiana jest od 9 lutego... Chyba, że po masło, żeby nabrało odpowiedniej konsystencji i aromatu do tego czasu emotka
Co do ceny - nie martw się - marka jest na słoiku, a oni w drogerii już się orientują jaki krem ile kosztuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#4097377 Napisano: 31.01.2011 09:36:36 w Rossmann
zielonetrampki napisał(a):

joan napisał(a):

Masło dajcie do środka emotka


HA HA emotka
oj można kupic krem do rąk wycisnac i kto się kapnie emotka ?


O ja, przecież nikt chyba nie będzie tego otwierał i węszył (jeśli tak, to współczuję emotka ), więc może być i masło byle blade... jakiś miks za 1,50 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#4097327 Napisano: 31.01.2011 09:26:10 w Rossmann
dzasmina napisał(a):

mia napisał(a):

ivisia napisał(a):

Gdzie na stronce rossnetu jest info o wymianie kremów Olay? emotka
jak wpisuję w ich wyszukiwarkę to mi nic takiego nie wyskakuje emotka


A jest?... Niby z jakiej racji? W Rossmannach będą wymiany? emotka


ano z jakiejś racji ma byc emotka

ale na ulotce superfarm napisali, że kremu wymienianego ma byc w opakowaniu ok 50% emotka hmmm emotka


No to wziąć i napakować jakiegoś mazidła do starego słoika... emotka
Jest zastrzeżenie, że nie ma być stary i skisły? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#4097296 Napisano: 31.01.2011 09:19:45 w Rossmann
ivisia napisał(a):

Gdzie na stronce rossnetu jest info o wymianie kremów Olay? emotka
jak wpisuję w ich wyszukiwarkę to mi nic takiego nie wyskakuje emotka


A jest?... Niby z jakiej racji? W Rossmannach będą wymiany? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#4097284 Napisano: 31.01.2011 09:17:16 w Rossmann
agamaty napisał(a):

eee... no nie bądźcie tacy... podpowiedzcie co z tymi minutami, ja abonamentowiec jestem a jak mialam kartę to zapomniałam ją doładować i umarła emotka


Ja nie podpowiem, bo wcale nie jestem pewna swoich odpowiedzi... i nie wezmę odpowiedzialności za to, że potem x ludzi utopi konkurs, bo wpisze to, co mi się wydaje emotka
Myślę, że pomału te odpowiedzi pojawią się na forum... a i wtedy bym poczekała, aż przynajmniej kilka osób je potwierdzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#4096870 Napisano: 31.01.2011 07:16:30 w GFK
mio napisał(a):

mio napisał(a):

o co konkretnie pytaja w naszych kosmetykach?



jak zwykle jak pytam to głucha cisza emotka
dziękuję dziękuje tez pomoge nstepnym razem emotka

aleee brat odpowiedział szczerze emotka i mamy 193pkt


No niestety, ja Ci nie mogłam pomóc, bo na pytaniu o alergie czy coś tam, wyleciałam na pysk... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#4096853 Napisano: 31.01.2011 07:12:08 w Rossmann
kaki76 napisał(a):

a ja jestem pewna na 100 procent swoich odpowiedzi są dobre z orange


No to piszę do Ciebie, bo jestem ciekawa, czy takie jak moje! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#4096813 Napisano: 31.01.2011 06:58:10 w Rossmann
Przypomnienie:
mia napisał(a):

No dobra, zrobiłam listę...
Tylko jej nie zgubić! emotka

Wyniki:
03.02 - Walentynkowy
04.02 - Neutrogena
07.02 - Bobini
09.02 - Cif
11.02 - Hipp
15.02 - Purina i Green Vision



Ciekawa jest data rozstrzygnięcia Walentynkowego... 240 nagród i (na pewno) masa zgłoszeń i tak szybko chcą się z tym uporać?
Oj, wietrzę losowanko emotka emotka emotka
A w tych niestety wybitnie nie mam szczęścia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#4096740 Napisano: 31.01.2011 06:31:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bilety od Vichy na Cellulit kurierem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#4096730 Napisano: 31.01.2011 06:27:56 w Rossmann
wsciekly napisał(a):

mia napisał(a):

agamaty napisał(a):

Ile minut można otrzymać w bonusie po doładowaniu konta za 25 zł?
25, 125, 55, 350 ? Tak brzmi pytanie zamknięte w konku orange. Macie jakies pomysly? Bo ja to sie na tym niei znam emotka


Przejrzałam te pytania i powiem szczerze, że to chyba będzie konkurs - zagadka emotka
Bo wszystko zależy od tego, jaką taryfę mieli na myśli i czy jakąś konkretną promocję...
Ja np. mam telefon w Orange na kartę, ale aktualnie za doładowanie za 25 zł (po 30 dniach) nic nie dostaję emotka Gdybym doładowywała co 25 dni to jakieś 30 %...



dziś dostałem eska, że przy doładowaniu za 50 zeta, mogę dostać 60 minut

przy doładowaniu za 25 zeta to może 25 minut emotka


Oj, chyba nie emotka
snowflake napisał(a):

wystarczy poszukać na ich stronie i dokładnie poczytać emotka


Poczytałam i dalej stoję na stanowisku, że to zależy od taryfy, subskrypcji usług itp.
Owszem, założyłam prawdopodobne odpowiedzi, ale jednak nie jest to do końca jasne... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#4096161 Napisano: 31.01.2011 03:53:33 w Rossmann
agamaty napisał(a):

Ile minut można otrzymać w bonusie po doładowaniu konta za 25 zł?
25, 125, 55, 350 ? Tak brzmi pytanie zamknięte w konku orange. Macie jakies pomysly? Bo ja to sie na tym niei znam emotka


Przejrzałam te pytania i powiem szczerze, że to chyba będzie konkurs - zagadka emotka
Bo wszystko zależy od tego, jaką taryfę mieli na myśli i czy jakąś konkretną promocję...
Ja np. mam telefon w Orange na kartę, ale aktualnie za doładowanie za 25 zł (po 30 dniach) nic nie dostaję emotka Gdybym doładowywała co 25 dni to jakieś 30 %... Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#4095751 Napisano: 31.01.2011 02:03:11 w Rossmann
tinagoni napisał(a):

pola731 napisał(a):

renata2911 napisał(a):

ja tez wzielam udzial-ale napisalam bez starania się emotka


wziełam udział - ale z bardzo krótką wypowiedzią - u mnie nie może być mowy nawet o początku - bo w zasadzie to dokończyłam tylko zdanie


ja też, tak na 8 słów, bo w końcu nie wiem, czy trzeba dokończyc zdanie, czy pisać poemat emotka


Tego nikt nie wie... emotka
Okaże się po wynikach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#4095708 Napisano: 31.01.2011 01:51:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
toka napisał(a):

scofield napisał(a):

toka napisał(a):

mamamichasia napisał(a):

wysłałam maila na: marzewska@mcconsultants.pl ciekawe jak wyjaśnią 33 wygrane zamiast 200...też wysyłałam, w terminie i z paragonem i nikt się nie kontaktował


dzięki za adres-ja tez cos do nich napisze
Zachęcam wszystkich zaskoczonych wynikami zeby napiali choc 2-3 zdania od siebie-niech się cos ruszy jak im zapchamy skrzynke. emotka



a ja bym napisal nie do agencji tylko do vitarala bezposrednio czy konkurs organizowany przez nich jest dla picu czy prawidlowo prowadzony


jak ma ktos adres do kogo pisac to podajcie-bo ta kobietka do której adres podawano wczesniej nie raczy odpowiedzieć emotka


No niestety na stronie jest tylko kontakt do niej i do drugiej pani, która pewnie zrobi to samo, bo jak znam życie siedzą biurko w biurko.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#4095033 Napisano: 31.01.2011 10:35:57 w Rossmann
wsciekly napisał(a):

agamaty napisał(a):

mia napisał(a):

Aaaa... no to jest ostra konkurencja emotka
Trzeba się jednak będzie wysilić... Niemniej tym razem wierszyka nie piszę, więc jak komisja od Cifa się będzie lubować w wierszykach, to i tak leżę i kwiczę emotka


ja wysłałam wierszyk, więc w razie czego nagroda zostanie w rodzinie (konkursowej), heheeh emotka emotka


ostatnio nie gustowali w wierszykach emotka


Przecież to zależy jaka komisja... od każdego paragonowego jest inna - od danego sponsora... emotka
Zaczynam się łamać, bo wierszyk mam gotowy z innego konkursu, tylko parę słów przerobić. Fakt, że kretyński jak dla mnie, ale jeśli ich będą brały wierszyki... emotka
Chyba jednak postawię na swój tekst prozą, najwyżej będę mieć satysfakcję, że rzuciłam perły przed wieprze i dlatego nul emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#4094971 Napisano: 31.01.2011 10:17:33 w Inne mniejsze markety
Kurcze, czy ktoś miał potwierdzenie odbioru maila na Zimę z Int., czy tez oni nie maja zwyczaju się w takie cenzurarele bawić? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#4094942 Napisano: 31.01.2011 10:10:33 w Rossmann
Aaaa... no to jest ostra konkurencja emotka
Trzeba się jednak będzie wysilić... Niemniej tym razem wierszyka nie piszę, więc jak komisja od Cifa się będzie lubować w wierszykach, to i tak leżę i kwiczę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#4094842 Napisano: 31.01.2011 09:46:41 w Rossmann
Tworzę swoją małą prywatną ankietę:
Kto bierze udział w konkursie Cif? emotka
........
Piekielnie nie chce mi się pisać odpowiedzi na ten konkurs - koniec mam w głowie już dawno, ale brakuje mi zgrabnego początku emotka
No ale Cif już zakupiony, więc do wieczora muszę się sprężyć... Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#4094470 Napisano: 31.01.2011 08:01:56 w Rossmann
agamaty napisał(a):

mia napisał(a):

Jest kolejny wkrótce emotka
Konkurs Orange, no i to mnie może wreszcie zainteresuje, oby tylko kazali doładowanie kupić emotka



taaa... jasne, pewnie bedzie cos a'la blackberry z Plusem organizowany...


No i niestety miałaś rację... Kompletna beznadzieja, jeszcze tylko 15 nagród w dodatku emotka
To już lepszy ten Colgate, bo jednak nie foto, tyle, że z nagród interesuje mnie jedynie karta 50 zł, biorąc pod uwagę koszt pasty, to kiepska inwestycja... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#4094121 Napisano: 30.01.2011 10:26:51 w Rossmann
Jest kolejny wkrótce emotka
Konkurs Orange, no i to mnie może wreszcie zainteresuje, oby tylko kazali doładowanie kupić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#4093686 Napisano: 30.01.2011 07:49:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
turli napisał(a):

Timotei też nie rozdał wszystkich aparatów emotka


No ale chyba jednak nie zgarnęli 80 % nagród dla siebie, tak jak to zrobił Vitaral? emotka
Jest tu tzw. subtelna różnica... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0