Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bachacz

bachacz

#5312066 Napisano: 03.08.2012 09:58:14 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

bachacz, ale teraz mam strasznego doła i jak widzę te podłogi, to wpadam w panikę

zrobiłem pobieżny kosztorys i za dużo kasy trzeba by wpakować w ten lokal, żeby do czegoś się nadawał

emotka



Przeanalizowałeś i widzisz ,że się nie opłaca czegoś naprawiać ,to albo podejmujesz wysiłek i szukasz czegoś innego ,co wcale doła może nie zmniejszyć ,będzie zapewne innego rodzaju bo znów niemoc ze znalezieniem ,albo jednak na spokojnie jeszcze raz z obcięciem kosztów .Jeśli sytuacja ogromnie nagląca i decyzję trzeba w tym momencie podjąć ,komplikuje to sprawę ale jeśli masz chwilkę -może prześpij się z problemem .Może czasami wystarczy telefon do przyjaciela ?Może dziś po południu spotkasz rozwiązanie problemu ,które samo się napatoczy ?
Życie jest pełne niespodzianek ,nie zawsze dobrych to prawda ale często potrafi jednak zaskoczyć in plus.Podziel się dołem a będziesz górą emotka Trzymam kciuki . Wyświetl w wątku >>
0 0

bachacz

#5312045 Napisano: 03.08.2012 09:40:51 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

joan, znowu pudło emotka

a wszystko przez moją... głupotę emotka emotka

najpierw zaangażowałem się w szukanie mieszkania dla osoby potrzebującej - no i się lekko zdołowałem

teraz siedzę w jakiejś norze i nie wiem za co się zabrać - podłogi trzeba by zmienić, elektrykę przerobić, odmalować, no i od A do Z urządzić

a do pomocy dorywczo tylko 1 człowiek, który zna się na remontach tyle co kot napłakał

no i siedzę, myślę i nie wiem od czego zacząć

najchętniej oddałbym klucze i zaczął poszukiwania na nowo - za duże koszty, za dużo pracy, same złudzenia

joan, chyba to więc nie sumienie...


To nie głupota ,ani wątroba to takie ustrojstwo co się niemoc czasowa nazywa.Ona przechodzi i za chwilkę znajdziesz rozwiązanie i chęci . emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bachacz

#5310081 Napisano: 01.08.2012 07:44:23 w PODZIĘKOWANIA
Chciałabym bardzo ,dziś już we właściwym miejscu i z właściwego konta emotka podziękować wszystkim ,którzy bardzo pomogli mi w konkursie staropolanki .Nie istotne jest czy się załapię ,czy też ominie mnie jakakolwiek nagroda.Bardzo dziękuję zarówno tym,którzy w czasie całego konkursu mnie wspierali i dodawali otuchy jak i tym,którzy w ostatnich momentach trwania konkursu okazali swą pomoc.Wymienianie Waszych nicków utworzyłoby sporą listę ,jednak nie chcąc nikogo przez przypadek pominąć dziękuję bardzo wszystkim ,którzy czasami wbrew przyjętym przez siebie zasadom,pomogli w konkursie klikanym i oddali cenne głosy,dziękuję pewnym łodziankom,opolance,osobom znanym mi tylko z nicków ,sumiennie i bezinteresownie mi pomagającym ,bywalcom pewnego wkurzliwego wątku ,którzy potrafili ukazać z cała mocą jak bardzo umieją zaangażować się w przeciwstawianie pewnym nachalnym spamerom.Przepraszam za nagannie długie zdanie.
Bardzo Wam wszystkim dziękuję . Wyświetl w wątku >>
0 0

bachacz

#5308506 Napisano: 31.07.2012 08:03:01 w Rossmann
Tyle czasu wyciął mi z życia konkurs staropolanki że z rozrzewnieniem tu zaglądnęłam ,oj wrócę już niedługo i będę się ,mam nadzieję oczywiście, cieszyć z wygranych z rossnetu.Wszystkie konki póki co opuściłam i odpuściłam ,przynajmniej większe szanse dla Was .Pozdrawiam lubiących i nienawidzących rossnet. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bachacz

#5308307 Napisano: 31.07.2012 06:30:52 w Wkurza mnie...
petunija1 napisał(a):



I masz ode mnie głos. emotka


W temacie,że jeszcze 2 tygodnie do urlopu... emotka


Bardzo dziękuję i jakoś mi dzięki Wam mniej wkurzliwie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bachacz

#5308258 Napisano: 31.07.2012 06:06:25 w Wkurza mnie...
awi napisał(a):

mia napisał(a):

bachacz napisał(a):

Ja jestem żywo zainteresowana konkursem staropolanki i jeśli piszecie o tym co ja myślę to powiem tak ,skombinował z linkiem sobie tak,że nie widać na co się głosuje ale sprawdziłam okazuje się ,że to praca pana Rogaczewskiego -wcześniej lawinowo przybywało mu głosów (jest na to specjalne konkursowe określenie) przez jeden weekedn a nawet parę godzin przybyło tyle ,że ja uczciwie zbierając (-a uwierzcie niewielu chce głosować i ciężki to kawałek chleba) przez przeszło 3 tygodnie nie jestem w stanie nazbierać.Proszę jeśli komuś zbywa głos wszystkim ,tylko nie jemu .


O to jak miło, że nie zagłosowałam... emotka

Basiu, głos dla Ciebie! emotka
Ale kurcze niezłą tę weryfikację robią, z smsami! emotka



ja mu napisałam, żeby podał imię i nazwisko to sama znajdę jego pracę i jak mi się spodoba to zagłosuję - jakoś zamilkł bez odzewu

bachacz oddałam głos na niebieskookiego blondaska emotka



Dziękuję bardzo za głos ale jako matka to chyba za to,że zauważyłaś mojego kochanego modela emotka
Dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

bachacz

#5308246 Napisano: 31.07.2012 06:01:20 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

bachacz napisał(a):

Ja jestem żywo zainteresowana konkursem staropolanki i jeśli piszecie o tym co ja myślę to powiem tak ,skombinował z linkiem sobie tak,że nie widać na co się głosuje ale sprawdziłam okazuje się ,że to praca pana Rogaczewskiego -wcześniej lawinowo przybywało mu głosów (jest na to specjalne konkursowe określenie) przez jeden weekedn a nawet parę godzin przybyło tyle ,że ja uczciwie zbierając (-a uwierzcie niewielu chce głosować i ciężki to kawałek chleba) przez przeszło 3 tygodnie nie jestem w stanie nazbierać.Proszę jeśli komuś zbywa głos wszystkim ,tylko nie jemu .


O to jak miło, że nie zagłosowałam... emotka

Basiu, głos dla Ciebie! emotka
Ale kurcze niezłą tę weryfikację robią, z smsami! emotka


Mia ,dziękuję bardzo piszę to nie dlatego ,żeby wyciągnąć głosy ale żeby przestrzec przed oddaniem cennego głosu nabijaczowi .Każdy niech głosuje na co chce ale sami wiemy do jakiej złości doprowadza nas ,kiedy uczciwie zbieramy każdy głos a przychodzi taki iksiński i hurtem,co tam hurtem megahurtem głosów mu przybywa.A my ze swoim nędznym ,z mozołem zebranym utargiem lecimy na łep na szyję z rankingu.
A w ostatni dzień taki gość rozsyła każdemu wiadomość i niektórzy dają się na to nabrać ,bo litość ,przecież trzeba facetowi pomóc.Już ja bym mu pomogła.....Niech też by się powkurzał.Ten człowiek jest znany z konkursu big star,i paru innych .Zainteresowani wiedzą i też swego czasu byli wkurzeni jak ja dziś.
Wyświetl w wątku >>
0 0

bachacz

#5308219 Napisano: 31.07.2012 05:41:59 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

asiasia napisał(a):

margo466 napisał(a):

magnus napisał(a):

Wkurza mnie pw o kliki i to jeszcze z info- pilne emotka


szczególnie od osób które są krótko na forum emotka



Dołączam się do wkurzonych w tym temacie, od wczoraj jakieś wariactwo z tym PW o kliknięcie.


i ja też się dołączam-jestem na forum jakąś minutę, a od razu mnie gościu przyfilował i już o głosy prosi
emotka Wkurza mnie też moja siostra,która wścieka się z byle powodu emotka Jutro ma urodziny i z najmłodszą siostrą poszłyśmy dla niej po prezent,ale wątpię czy powinna coś dostać za takie chamskie zachowanie,jakie prezentuje emotka


Już zablokowałam emotka W stopce mam opis emotka



Ten typ to nabijacz ze staropolanki ,kto zainteresowany pw .Biorę udział i wściekła jestem a nie tylko wkurzona.Przez parę godzin zebrał tyle głosów ,ile mi nie udało się przez cały miesiąc a teraz takie tricki stosuje .Kto ma ochotę zagłosować niech głosuje komukolwiek tylko nie tym paru osobom ,które wsławiły się nabijaniem głosów.

Wyświetl w wątku >>
0 0

bachacz

#5308188 Napisano: 31.07.2012 05:23:18 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

asiasia napisał(a):

margo466 napisał(a):

magnus napisał(a):

Wkurza mnie pw o kliki i to jeszcze z info- pilne emotka


szczególnie od osób które są krótko na forum emotka



Dołączam się do wkurzonych w tym temacie, od wczoraj jakieś wariactwo z tym PW o kliknięcie.


i ja też się dołączam-jestem na forum jakąś minutę, a od razu mnie gościu przyfilował i już o głosy prosi
emotka Wkurza mnie też moja siostra,która wścieka się z byle powodu emotka Jutro ma urodziny i z najmłodszą siostrą poszłyśmy dla niej po prezent,ale wątpię czy powinna coś dostać za takie chamskie zachowanie,jakie prezentuje emotka



Ja jestem żywo zainteresowana konkursem staropolanki i jeśli piszecie o tym co ja myślę to powiem tak ,skombinował z linkiem sobie tak,że nie widać na co się głosuje ale sprawdziłam okazuje się ,że to praca pana Rogaczewskiego -wcześniej lawinowo przybywało mu głosów (jest na to specjalne konkursowe określenie) przez jeden weekedn a nawet parę godzin przybyło tyle ,że ja uczciwie zbierając (-a uwierzcie niewielu chce głosować i ciężki to kawałek chleba) przez przeszło 3 tygodnie nie jestem w stanie nazbierać.Proszę jeśli komuś zbywa głos wszystkim ,tylko nie jemu . Wyświetl w wątku >>
0 0

bachacz

#5274434 Napisano: 05.07.2012 02:27:20 w Rossmann
xoo_xoo_xoo napisał(a):

Czy ktoś dostał już Misia i mleko dla dzieci?



Tak przyszło ,kurierem ,oczywiście w czasie się nie zmieścili
Wyświetl w wątku >>
0 0

bachacz

#5274122 Napisano: 05.07.2012 11:20:28 w Wkurza mnie...
postscript napisał(a):

Nie wiem, czy mnie to wkurza, ale i tak Wam opowiem emotka
Mieszkam w nowym bloku na samym obrzezu miasta. Wczoraj zasypialem i slysze pod blokiem muzyke, syk otwieranych puszek, wyzwiska i ogolne zamieszanie. Wychodze na balkon, a na laweczce mlodziez zaczyna imprezke. Nic nie krzyczalem, bo by mi szyby powybijali. Zadzwonilem na policje, bo takie akcje mamy co druga noc. Zanim palkarnia przyjechala, minelo 40 minut. Dawno przestalo mi sie chciec spac.
I wkurza mnie jedno - wieksza czesc bloku jest zamieszkana, wiele rodzin ma malutkie dzieci. I jakos nikt nie zareagowal (na co liczyli? ze to sie do 2 w nocy skonczy?). w ten sposob faktycznie szczawie beda przychodzily, bo mysla, ze nowy blok, miejscowka nieznana jeszcze policji itd.
dostali po mandacie, ale dobrze ze dzis nie spotkalem rano zadnego sasiada, bo widze, ze u nas wszyscy do gadania pierwsi, a jak trzeba zalatwic sadzonki drzew, wybrac firme do sprzatania, czy zalatwic cokolwiek, to albo ja, albo jedna babeczka z drugiego konca bloku.


Masz to szczęście że doczekałeś policji po 40 min u mnie mogłabym sobie raczej na drugą noc zamówić te służby bo do miasta z komendą mam 20 km a po drodze jeszcze parę wiosek,gdzie o dziwo w tym czasie sa interwencje .A co mnie dziś wkurza staropolanka ,że trudno mi zdobyć głosy i okazuje się że mój synek gorszy w rankingu niż krulik czy kot
Wyświetl w wątku >>
0 0

bachacz

#5271761 Napisano: 04.07.2012 05:31:05 w Rossmann
Wczoraj ze zorganizowanej mamy bebilon nagroda przyszła opakowanie ekon 1200 g bebilon 4 i maleńki misiaczek (już ma imię nadane przez synalka) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bachacz

#5270264 Napisano: 03.07.2012 09:33:58 w Wkurza mnie...
A dziś to już mnie staropolanka wkurza ,pewnie lawinowo będzie to wkurzanie szło -->coraz mocniej i więcej.Już mi brak sposobu na zdobywanie głosów a jakoś tak mi się moja praca podoba ,że wkurzanie odrobinkę się umniejsza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bachacz

#5269322 Napisano: 02.07.2012 03:39:56 w Rossmann
maria1980 napisał(a):

Dziewczyny mam pytanie -czy odwiedził was juz kurier z kosmetykami z konkursu Palette?


nie odwiedził,nie przyjechał,nie dostarczył a ja tu wyczekuję za nim i za jeszcze jednym z bebilonu co to miał być do 30 czerwca .Urlop mi na usychaniu z tęsknoty za kurierami przeleci
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bachacz

#5269318 Napisano: 02.07.2012 03:35:49 w Wkurza mnie...
Może nie wkurza ale irytuje konkurs Staropolanki ,tyle weryfikacji że ludziom nie chce się głosować .
A skoro już musi mnie wkurzać to może to ,że w piątek idę do pracy i po letnim urlopie ,na którym ani pogody zbytniej nie było ,ani wygranych żadnych ot kicha emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bachacz

#5269305 Napisano: 02.07.2012 03:29:33 w Rossmann
mia napisał(a):

Oj, najwyraźniej mój czarny dzień na Rossnecie - kartki zero, wakacje marzeń zero, choć tu się raczej nie nastawiałam na nic emotka

Kurcze, nie jest to chyba dobrym zwiastunem na lipiec... emotka



Parafrazując i przekręcając hasło : Co się polepszy, to się popieprzy u nas Mia może właśnie koniec lipca będzie zabójczo udany skoro taki nędzny początek emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bachacz

#5267742 Napisano: 01.07.2012 04:45:47 w skojarzenia
okienko - lufcik Wyświetl w wątku >>
0 0

bachacz

#5266693 Napisano: 30.06.2012 07:14:19 w skojarzenia
wojsko - ułani Wyświetl w wątku >>
0 0

bachacz

#5262977 Napisano: 28.06.2012 05:19:16 w skojarzenia
0 0

bachacz

#5262668 Napisano: 28.06.2012 02:49:35 w PODZIĘKOWANIA
Rifle77 emotka i emotka emotka Ty wiesz za co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0