Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edith

edith

#4527657 Napisano: 12.07.2011 03:18:34 w Paragony
edith napisał(a):

Ja mam kilka paragonów Zywiec Smakolyk Real propozycje pw emotka


Nieaktualne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4527141 Napisano: 12.07.2011 11:53:57 w Paragony
Ja mam kilka paragonów Zywiec Smakolyk Real propozycje pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4526193 Napisano: 11.07.2011 09:50:54 w Wkurza mnie...
polec napisał(a):

edith napisał(a):

sophie napisał(a):

ADHD nie istniało i moim zdaniem nie istnieje ;/ , to jakiś dziwny wymysł i zakamuflowanie złego zachowania dziecka ,zwalając na chorobę.


Syn ma dysgrafie i dzięki temu niema problemow w szkole z niższymi ocenami naomiast maż to też klasyczny dysgrafik tylko ileś tam lat temu nikt nie zajmowal się takimi dziećmi i dlatego strasznie je krzywdzono:niskie oceny,wyśmiewanie itd.zostaje to w człowieku na całe lata więc zawsze ten problem byl tylko nikt tego nie nazwał i zakwalifikowal do pewnego rodzaju zaburzeń nie wynikających z winy dziecka emotka




Dla mnie DZISIAJ to jest totalne nadużycie, a nie żadna DYS coś tam !!!!.

Błagam, jak studenci piszą egzamin, to się tego nawet czytać nie chce. Nie wiem czy mam się skupić na błędach czy na treści merytorycznej, bo jedno i drugie to kretynizm.

A jak się mówi, że koniec egzaminu, bo czas upłynął, to pół sali wstaje i stwierdza, że Oni są DYS..... i potrzebują więcej czasu emotka

Albo, że On nie zrozumiał polecenia, bo On jest DYS....., to ostatnio mój syn (4 lata sic!) tłumaczył jednemu z drugim co byli DYS jak połączyć strzałkami odpowiedzi !!!
emotka


Ale nikt nie moze powiedziec ze ma dys..bez orzeczenia syn mial testy robione przez 2 miesiace psycholog,neurolog itd i na to są dokumenty nie tak latwo kogoś zakwalifikowac do dys... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4526175 Napisano: 11.07.2011 09:43:14 w Wkurza mnie...
sophie napisał(a):

ADHD nie istniało i moim zdaniem nie istnieje ;/ , to jakiś dziwny wymysł i zakamuflowanie złego zachowania dziecka ,zwalając na chorobę.


Syn ma dysgrafie i dzięki temu niema problemow w szkole z niższymi ocenami naomiast maż to też klasyczny dysgrafik tylko ileś tam lat temu nikt nie zajmowal się takimi dziećmi i dlatego strasznie je krzywdzono:niskie oceny,wyśmiewanie itd.zostaje to w człowieku na całe lata więc zawsze ten problem byl tylko nikt tego nie nazwał i zakwalifikowal do pewnego rodzaju zaburzeń nie wynikających z winy dziecka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4526110 Napisano: 11.07.2011 09:22:37 w Dziś cieszę się z.....
Cieszy mnie niezmiernie fakt że dzisiaj ściągneliśmy synowi szynę gipsową z nogi i najprawdopodobniej z kolanem będzie okey emotka Potrzebna rehabilitacja noszenie ortezy przez jakiś czas ale nie boli go nie puchnie i nie jest potrzebna kolejna punkcja...uffff emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4518509 Napisano: 08.07.2011 11:22:37 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie to,że nie potrafię się pogodzic czasem z przegraną....nie często mi się to zdarza ale czasem tak mnie coś dopada jak konkursy na których mi zależało biorą w łeb emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4518401 Napisano: 08.07.2011 10:55:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon do Sphinxa dotarł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4518319 Napisano: 08.07.2011 10:38:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
Piękna praca panstwa Urbaniak bardzo mi się podoba i gratuluję im emotka
Natomiast pretensje do Komisji mam powinni się trzymac regulaminu ,mowie to mimo że sama mam odebrany wyjazd na 25 tysiecy za to ze moja praca plastyczna miała element przestrzenny w konkursie ,regulamin to regulamin a to ze biorą Komisje dodatkowe bajery mimo ze pisze w regulaminie że nie to prawda ,sama zaczęłam robić dodatkowe prace(czasami jak czas pozwala) i wygrywam emotka Jeśli ten sposób wygrywa to czemu tego nie robic mimo że to nie feir emotka Tlko trzeba wiedzieć że wtedy praca nie zajmuje godziny tylko kilka dni i dlatego podziwiam tych ludzi że mają czas na takie rzeczy mnie go brakuje wole jechac z dziecmi na rower albo iśc do kina emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4515285 Napisano: 07.07.2011 01:48:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
Tak liczyłam na Magnefar emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4515143 Napisano: 07.07.2011 01:16:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
ciasssteczko napisał(a):

malenka89 napisał(a):

i co ma ktoś maila z Magnefara kto nie dostał potwierdzenia odczytu?
aż ciekawa jestem...



u mnie nic, może nie przeczytali, może za mało świecąca praca, a może po prostu byli lepsi emotka
niemniej wezmę sobie chyba magnezik na stres emotka


To co juz są wyniki gdzieś??J awysyłalam poczta ale to o niczym nie świadczy bardzo liczyłam na ten konkurs echh
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4514714 Napisano: 07.07.2011 11:35:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
malenka89 napisał(a):

może ktoś zadzwoni do Magnefara i zapyta o wyniki?
jak mnie babka słyszy to jest bardzo nie miła emotka


Wolę się jeszcze poludzić wygraną jak mi na czymś bardzo zależy to czesto tego nie wygrywam tak więc czekamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4513280 Napisano: 06.07.2011 08:37:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
krzyszu napisał(a):

xagadee napisał(a):

anava napisał(a):


tak mam teraz ze SPA, chyba już w 5 konkursach wzięłam udział i nic!



delfinka101 napisał(a):

Ja to bym odkupiła jakies spa najlepiej do ciechocinka do Villa Spa..bylo super



a co Wy takie niewySPAne?

wkurza mnie deszcz emotka



A u mnie na szafce leży voucher imienny na wekend do OSSY emotka JEśli ktoraś chce ze mną jechać to podania ze zdjęciem na PW emotka


Krzyszu patrząc na twój awatar to bałabym się z toba jechac nie za ładny jesteś emotka emotka I do tego zielony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4513277 Napisano: 06.07.2011 08:35:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
A ja na Spa tez poluje i nic pralki,telewizory blendery wpadają a Spa jak niema tak niema emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4511853 Napisano: 06.07.2011 02:55:43 w Oddam za darmo
5 pkt cocacola
LLEF9N9PA9NAEXPR
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4511279 Napisano: 06.07.2011 12:58:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
sierralone napisał(a):

http://www.hasbro...oad/Konkurs_Smyk.pdf
i znowu moniau w postaci zenonak emotka

Skąd wiesz
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4511129 Napisano: 06.07.2011 12:25:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
malenka89 napisał(a):

nawet na maile nie odpisują, a wysyłałam we wszystkie możliwe miejsca - na konkursowy, do marketingu i na ogólny, więc to też o czymś świadczy emotka

pierwszy i ostatni raz wysyłam coś mailem jak można wysłać pocztą emotka i muszę się nauczyć robić robociki i te sprawy emotka


Ja wysyłałam w ostatni dzien konkursu meilem na Lancaster bez ozdob i zdjec sam tekst i wygralam wprawdze nie 1 miejsce ale wyróznienie więc meile nie są takie zle
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4511120 Napisano: 06.07.2011 12:23:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
malenka89 napisał(a):

edith napisał(a):

malenka89 napisał(a):

to już nawet nie chodzi o żebym wygrała itd, ale jak już gram w jakimś konkursie i przegrywam to chcę wiedzieć, że poprostu byli lepsi...

a wkurza mnie, że nawet nie zajrzeli do maila emotka pewnie dostali jakieś latające makiety, które ich zauroczyły i w tyłku mają inne zgłoszenia emotka


No to jak już po konkursie to kiedy będą wyniki??? emotka



jutro mają być...


Kurcze licze na ten konkurs bardzo poluje na rower moze tu sie uda
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4511093 Napisano: 06.07.2011 12:17:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
malenka89 napisał(a):

to już nawet nie chodzi o żebym wygrała itd, ale jak już gram w jakimś konkursie i przegrywam to chcę wiedzieć, że poprostu byli lepsi...

a wkurza mnie, że nawet nie zajrzeli do maila emotka pewnie dostali jakieś latające makiety, które ich zauroczyły i w tyłku mają inne zgłoszenia emotka


No to jak już po konkursie to kiedy będą wyniki??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4510984 Napisano: 06.07.2011 11:57:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

lidzik napisał(a):

http://www.konkur...hp?p=konkurs&k=2

zdjęcie z
http://www.empik....od60177247,ksiazka-p



niezły plagiacik emotka emotka emotka


I to mnie najbardziej wkurza ze czasem tyle się poświęca czasu na zrobienie pracy na konkurs a ktoś ot tak sobie wkleja i wygrywa emotka wstyd!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4509789 Napisano: 06.07.2011 06:56:42 w Dziś cieszę się z.....
bartula napisał(a):

Dzisiaj cieszę się z ???-nastej rocznicy ślubu:) I z pięknej laurki od dzieci z tej okazji:))


Ja ostatnio dostałam z mężem taką laurkę na rocznicę ślubu i mój syn napisal specjalnie dla mnie taką dedykację:
niewazne są wygrane telewizory,zelazka,miliony i inne bzdety bo najważniejsze w zyciu są 2 kochające się chabety(tekst z bajki) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0