Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edith

edith

#4604411 Napisano: 11.08.2011 02:38:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarł fajny zestaw kosmetyków do włosów Pantene z konkursu Metamorfozy emotka Poczta Polska Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4602564 Napisano: 10.08.2011 08:27:06 w Carrefour konkursy
Dobrze mówisz express da sie przebolec a ptaszek musi byc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4602550 Napisano: 10.08.2011 08:24:10 w Carrefour konkursy
joan napisał(a):

ziolko napisał(a):

u mnie nr transakcji pod numerem kasjera jest 5cyfrowy


Boś późno wstała i nie zrobiła zakupów rano emotka Moim zdaniem to jawna dyskryminacja rannych ptaszków i ludzi cierpiących na bezsenność, będę interweniować w tej sprawie emotka


Ale u mnie 4 cyferki byly o 18 czyli raczej wieczorny ptaszek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4602542 Napisano: 10.08.2011 08:23:18 w Carrefour konkursy
ziolko napisał(a):

kto ma ulotkę z tego konkursu? bo coś mi się kojarzy, że tam było zaznaczone, który to numer

a ja swoją zostawiłam w koszyku ;/


Ja mam i to jest numer pod kasjerem gdzie pisze nr transakcji a pod spodem reklamacje z paragonem ale ja jak pisalam mialam 4 cyfry Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4602523 Napisano: 10.08.2011 08:18:13 w Carrefour konkursy
wsciekly napisał(a):

edith, ale będzie gorzej jak się w razie wygranej przeczepią do tego brakującego zera emotka

ekspres można jeszcze przeboleć, ale 4 kółka już nie bardzo emotka


To jakie miałam wyjście jak sms w dniu zakupu a nikt mi nie odpowiedzial przez meil ani telefon
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4602510 Napisano: 10.08.2011 08:13:47 w Carrefour konkursy
wsciekly napisał(a):

edith napisał(a):

joan napisał(a):

Dodam jeszcze, że dzwoniłam z zapytaniem, poczemu mój czterocyfrowy numer jest błędny. Odpowiedź: bo numer ma składać się z pięciu cyfr. Ja: ale przecież to NUMER TRANSAKCJI, więc jeśli ktoś będzie z samego rana drugim klientem marketu, to jego transakcja będzie jednocyfrowa, wyrażona jako 2. Po drugiej stronie telefonu cisza. Jeśli chcę zgłosić nieprawidłowość, mam przesłać skan na mejla, ale nie wiadomo, kiedy dostanę odpowiedź, a przecież SMSa trzeba wysłać w dniu zakupu, więc konkurs pewnie zdąży się skończyć, zanim ktoś się tym zajmie...


Dlatego zrobilam cos eksperymentalnego i dodalam na poczatku do mojej 4 cyfrowej transakcji 0 i napisalam im o tym w meilu i nagralam sie na poczte pani z dzialu marketingu a niech mi tylko w razie czego nie uznaja reklamacji emotka




a jaki numer masz u góry emotka

w jednym z poprzednich konkursów ta sama agencja dopuszczała taką pomyłkę

jeśli zgadzał sie górny numer i data zakupu, ekspres przysyłali

każdy może się pomylić lub nie wiedzieć, który numer jest właściwy


Ja u góry mialam 6 cyfrowy i tez byl blad dlatego dodalam zero do tego na dole i poszlo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4602487 Napisano: 10.08.2011 08:09:01 w Carrefour konkursy
joan napisał(a):

Dodam jeszcze, że dzwoniłam z zapytaniem, poczemu mój czterocyfrowy numer jest błędny. Odpowiedź: bo numer ma składać się z pięciu cyfr. Ja: ale przecież to NUMER TRANSAKCJI, więc jeśli ktoś będzie z samego rana drugim klientem marketu, to jego transakcja będzie jednocyfrowa, wyrażona jako 2. Po drugiej stronie telefonu cisza. Jeśli chcę zgłosić nieprawidłowość, mam przesłać skan na mejla, ale nie wiadomo, kiedy dostanę odpowiedź, a przecież SMSa trzeba wysłać w dniu zakupu, więc konkurs pewnie zdąży się skończyć, zanim ktoś się tym zajmie...


Dlatego zrobilam cos eksperymentalnego i dodalam na poczatku do mojej 4 cyfrowej transakcji 0 i napisalam im o tym w meilu i nagralam sie na poczte pani z dzialu marketingu a niech mi tylko w razie czego nie uznaja reklamacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4602052 Napisano: 10.08.2011 06:00:46 w Carrefour konkursy
edith napisał(a):

pat4 napisał(a):

błąd wyskakuje kiedy numer paragonu jest dłuższy niż 5 cyfr - tak przynajmniej mi się wydaje


No właśnie nie ja wpisałam 4 cyfrowy na dole nr transakcji i nie moge wyslac bo pisze numer transakcji zostal niepoprawnie napisany co jest
emotka Jak sobie poradzili ci co wczoraj tak mieli niewiem co robic?? emotka


Czyli wszyscy puscili bez problemu tylko ja nie mogę???Super!!!!
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4601604 Napisano: 10.08.2011 03:49:39 w Udane wymiany - polecane nicki:)
zdolnabestia napisał(a):

Uwaga, uwaga emotka

Ponieważ wątek jest coraz większy (i na pewno przydatny), poświęciłam kilka dni i spisałam alfabetycznie wszystkie polecone tutaj osoby. Listę wrzuciłam w pierwszy post tego wątku. Teraz przed wymianą z kimś można sobie łatwo sprawdzić, czy ktoś już się z daną osobą wymieniał i jest z tej wymiany zadowolony. Nie ma za co emotka


Swietny pomysl musiałam to tu napisac ja osobiście dziękuję łatwo i przejrzyście teraz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4601574 Napisano: 10.08.2011 03:41:04 w Carrefour konkursy
Z drugiego telefonu też nie poszło co jest emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4601505 Napisano: 10.08.2011 03:22:06 w Carrefour konkursy
pat4 napisał(a):

błąd wyskakuje kiedy numer paragonu jest dłuższy niż 5 cyfr - tak przynajmniej mi się wydaje


No właśnie nie ja wpisałam 4 cyfrowy na dole nr transakcji i nie moge wyslac bo pisze numer transakcji zostal niepoprawnie napisany co jest
emotka Jak sobie poradzili ci co wczoraj tak mieli niewiem co robic?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4596736 Napisano: 08.08.2011 06:13:15 w Wkurza mnie...
keiti78zg napisał(a):

a mnie wkurza zamkniete w sierpniu przedszkole:P i niespozyta energia dziecka mojego:P które leci na duracelach:P i tekst Mamo pobaw sie ze mna kiedy musze popracowac lub cos zrobic;))


A ja wlasnie dzisiaj wrocilam z dyżuru wakacyjnego w moim przedszkolu i jestem padnieta....sa przyprowadzane dzieciaki z którymi rodzice sobie nie radzą albo mają ich dość w domu ,17 rozkrzyczanych dzieci nawet niemam sily na konkursy emotka I wkurza mnie że 6 rower w tym roku przeszedł mi koło nosa chodzi mi o Tesco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4583741 Napisano: 02.08.2011 02:31:40 w Inne mniejsze markety
nineczka17 napisał(a):

berenika2005 napisał(a):

na konkurs disney biedronki bedziecie wysyłac zwykłym czy poleconym?


poleconym


No wlaśnie mialam o to zapytac ale Disney zawsze chciał zwyklym nie wroci polecony emotka Ja wysylam jednak zwyklym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4583556 Napisano: 02.08.2011 01:36:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Otwieracz Tyskie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4582574 Napisano: 02.08.2011 08:48:15 w TESCO konkursy
bartula napisał(a):

edith napisał(a):

Wyslalam męża na zakupy do Tesco po Garnier i teraz niewiem co ma kupic za te 15 zl dowolne kosmetyki Garnier czy są jakieś wyszczególnione muszę mu szybko dac znac emotka


w regulaminie jest Kupić dowolne dwa produkty Garniera


Dzięki wolalam dopytac żeby nie było potem problemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4582563 Napisano: 02.08.2011 08:45:51 w Wkurza mnie...
noemi napisał(a):

ilonaaa93 napisał(a):

Wkurza mnie brak chęci na jakiekolwiek konkursy.



Też tak mam od dłuższego czasu. emotka


A ja chęci nawet mam ale zupelnie niemam weny emotka Przed urlopem w ciągu paru chwil kilka rymowanek a teraz nic nie wychodzi jakieś totalne bzdury emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4582552 Napisano: 02.08.2011 08:42:45 w TESCO konkursy
Wyslalam męża na zakupy do Tesco po Garnier i teraz niewiem co ma kupic za te 15 zl dowolne kosmetyki Garnier czy są jakieś wyszczególnione muszę mu szybko dac znac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4577651 Napisano: 31.07.2011 01:36:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)

A i książka z wydawnictwa Rebis za przepis na koktajl
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4577649 Napisano: 31.07.2011 01:35:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Witam po 2 tygodniach przerwy wakacyjnej fajnie odpoczac od konkursow ale pora zacząc od nowa:)
Po powrocie do domu dotarly nagrody:
2 karta 200 zl do Sephory z Urinalu
kosmetyki z Douglasa z konkursu Lancaster
Pudelko Grześkow
Wielkie pudlo zabawek Fischer z konkursu Tomek i przyjaciele Smyk
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4534959 Napisano: 15.07.2011 09:44:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
gryszelm napisał(a):

Ups przywiózł przenośne DVD z konkursu Disneya w Realu + 3 płyty


I do mnie przed chwilą zawital pan z Dvd i bajkami beda w sam raz na podroz dzisiaj nad morze emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0