Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edith

edith

#5571431 Napisano: 01.02.2013 06:41:06 w Wkurza mnie...
emilka1705 napisał(a):

edith napisał(a):

Wkurza mnie mój ganglion coraz bardziej emotka Dzisiaj wyjątkowo boli mnie reka i niestety musze znowu udac się do chirurga tym razem umowić już termin zabiegu emotka Mial ktoś to robione??Boli??I czy to dziadostwo odrasta potem??




edith wiem, że w bólu nie ulżę, ale cały wpis czytałam z początkiem wkurza mnie mój ginekolog. Nijak nie pasował mi początek do całego wpisu:) wróciłam do wstępu i mnie olśniło emotka


emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5571414 Napisano: 01.02.2013 06:25:46 w Wkurza mnie...
barszcz napisał(a):

Poza tym zwróć uwagę ,czy nie przeciążasz tej ręki .Ja zawsze przed wejściem do domu ,wszystkie siaty brałam właśnie na tę rękę,żeby drugą otwierać zamki.Zmieniłam po incydecie z łyżwami,technologię(rzucam siaty pod drzwi).Może to przypadek ,ale mam teraz spokój.
A w temacie wkurza mnie ,oj bardzo,bardzo -brak wygranych!


4 tygodnie temu przewróciłam się na schodach i też mi pękl ale coż z tego jak odrósł emotka Zauważyłam,że jak przeciążę to rzeczywiście bardziej dokucza a ostatnio dalam jej nieźle w kość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5571402 Napisano: 01.02.2013 06:16:10 w Wkurza mnie...
jkkp napisał(a):

merkana napisał(a):

edith napisał(a):

Wkurza mnie mój ganglion coraz bardziej emotka Dzisiaj wyjątkowo boli mnie reka i niestety musze znowu udac się do chirurga tym razem umowić już termin zabiegu emotka Mial ktoś to robione??Boli??I czy to dziadostwo odrasta potem??



Ja z moim ganglionem żyję już 3 rok. Czasem ch******e boli, ale przechodzi. Miałam mieć zabieg, ale lekarz stwierdził ,że i tak odrośnie ( w większości przypadków tak jest), więc bez sensu sobie rękę kroić i potem się użerać ze szwami itd, tylko po to, żeby za jakiś czas wyskoczyło znowu:)


merkana ma rację, nie daj się ciąć, do tego blizna zostaje, ja ze swoim żyję już ponad 3 lata. Gdy bylam w Akademi Medycznej w Warszawie zaprzyjaźniony lekarz kazał mi masować i wciskać, bolało ale zniknął na kilka miesięcy, potem jak tylko sie pojawiał, to masowałam i ginął, więc zanim dasz sie pociąć to pomyśl o tym emotka


Zabiegu unikam już od roku ganglion mam już 4 lata tylko,że wcześniej znikał a od roku mam go bez przerwy,byly maści,masowania,wciskania i nic ,malał i znowu rósł a ostatnio to tak świństwo dokucza że szok emotka no to ja już niewiem co mam robić jak odradzacie zabieg dzięki za informacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5571380 Napisano: 01.02.2013 05:57:18 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie mój ganglion coraz bardziej emotka Dzisiaj wyjątkowo boli mnie reka i niestety musze znowu udac się do chirurga tym razem umowić już termin zabiegu emotka Mial ktoś to robione??Boli??I czy to dziadostwo odrasta potem?? Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5571376 Napisano: 01.02.2013 05:54:21 w Warka Piwo
asiabuczkowska napisał(a):

Warką po łapkach emotka wysłałam to hasło kilka dni temu i nie wygrało, a pan C. znów wygrał i to hasłem, które ja zgłosiłam wcześniej emotka emotka ch....a emotka emotka


Ale numer emotka Szkoda że dopiero teraz tutaj weszlam dzisiaj poraz pierwszy zagralam i już żaluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5571255 Napisano: 01.02.2013 04:15:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Szybkowar z Łukowianek szybciutko emotka Poczta Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5570986 Napisano: 01.02.2013 11:57:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malenka89 napisał(a):

Jedzie Szybkowar z Łukowianek emotka Pani dzwoniła, że wczoraj został wysłany pocztą i prosiła o numer Pesel emotka


I do mnie jedzie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5569747 Napisano: 31.01.2013 11:54:22 w Kaufland konkursy
Dzisiaj syn powiedzial mi o wygranej z Kauflandu emotka Szukam w takim razie paragonu z Bielska ja mialam 2 i wszystkie wyslane ma ktoś?? Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5568927 Napisano: 30.01.2013 05:50:08 w Zdjęcia naszych wygranych
dede napisał(a):

Też jestem jak w rzeczywistości prezentuje się ten ślizgacz
I jeszcze jakby ktoś był tak miły wrzucić foto puełka na śniadanie z kinder emotka


Ten ślizgacz tak wygląda
http://allegro.pl...-cm-i2991590024.html
emotka Aukcja nie moja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5568297 Napisano: 30.01.2013 10:34:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pola731 napisał(a):

edith napisał(a):

Czy ktoś ma jakieś info o Heliosie?? emotka


nie mam, ale tak jak tydzień temu jeszcze mnie ten konkurs nakręcał tak po publikacji wyników w Koninie przestałam czekać , nie liczę, zeby z moim jednym zgłoszeniem i to w zupełnie innym niż nagrodzone stylu coś wpadło


Jak to w Koninie już byly wyniki emotka I bylo podane zwycięskie haslo?? emotka Możesz napisac na pw w jakim stylu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5568268 Napisano: 30.01.2013 10:19:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś ma jakieś info o Heliosie?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5567003 Napisano: 29.01.2013 09:10:54 w Kaufland konkursy
izak1000 napisał(a):

edith napisał(a):

Czy ma ktoś nr telefonu do firmy organizującej konkurs Moje noworoczne plany...znalazłam jakiś ale nikt tam nie odbiera emotka [/quote
nr do recepcji 22 511 24 20


Dziekuję bardzo za nr tel,zadzwoniłam i sprawę wyjaśniłam już wiem które kody mam wygrane emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5566959 Napisano: 29.01.2013 08:41:46 w Kaufland konkursy
Czy ma ktoś nr telefonu do firmy organizującej konkurs Moje noworoczne plany...znalazłam jakiś ale nikt tam nie odbiera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5566271 Napisano: 28.01.2013 03:37:53 w Konkursy ABC
Czy w tym nowym konkursie ma być Grzesiek na zdjeciu emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5566206 Napisano: 28.01.2013 02:38:26 w Kaufland konkursy
fryteczka napisał(a):

edith napisał(a):

Mam 3 wygrane na 3 telefony ale kupowalam w 4 miejscowościach więc niewiem ktory kod wygral ma ktos nr telefonu do nich emotka emotka


dlatego ja zawsze zapisuje jakie haslo , na jaki numer , w jakim miescie emotka


Teraz też będe wiedzieć
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5566203 Napisano: 28.01.2013 02:36:24 w Kaufland konkursy
Mam 3 wygrane na 3 telefony ale kupowalam w 4 miejscowościach więc niewiem ktory kod wygral ma ktos nr telefonu do nich emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5562881 Napisano: 25.01.2013 10:28:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koper napisał(a):

Właśnie zobaczyłam, że wygrałam w Łukowiankach NAGRODÊ V stopnia-
Kosz z produktami marki Łuków emotka
Nie powiem, żebym się ucieszyła, bo parówki nie bardzo nam smakowały i trochę obawiam się tych innych produktów emotka

Dodatkowo niepokoi mnie zapis w regulaminie Nagrody zostaną wręczone Laureatom osobiście przez Organizatora w terminie do 28.02.2013r.

Nie zamierzam jechać do Łukowa po odbiór mojej nagrody, mam nadzieję, że jednak przyślą mi ją do domu, albo przynajmniej dostarczą do sklepu firmowego emotka

Może z kimś już się kontaktowali odnoście odbioru nagrody?

Przeczytałam też Waszą dyskusję na temat nadesłanych prac i jakoś ciężko mi uwierzyć, że ktoś słał oprócz przepisu ze zdjęciem, świecącą makietę czy samą, gotową potrawę...

Napisali, że dodatkowo nagrodzili przepisy w niestandardowej, atrakcyjnej formie

A wśród tych dodatkowo nagrodzonych są parówkowe ośmiorniczki, jeż, czy żółw. Może chodziło po prostu o to, że sam przepis nie zachwycił komisji, ale na zdjęciu potrawa była przedstawiona w tak atrakcyjny sposób, że dodatkowo nagrodzili pomysł na podanie dania...


Też się nad tym zastanawiam osobisty odbiór??A jeśli chodzi o prace konkursowe bo tak muszę napisac ,to niestety nawet w kulinarnych zdarzają się cuda wianki emotka Skąd to wiem emotka 31 grudnia zadzwonila do mnie pani z firmy,że nadesłałam więcej zdjęc niż mam kodów(miałam 4 przepisy) i pytała czy doślę kody bo jeśli nie to sami wybiorą przepisy i w trakcie rozmowy nawiązala się dyskusja jakim wielkim zaskoczeniem byly dla nich niektore zgloszenia nie chciała powiedzieć dokladnie co i jak bo obowiązywał ją regulamin ale wspomniała coś o formach plastyczno-technicznych emotka Dlatego wczoraj dopadła mnie refleksja że coraz trudniej będzie coś wygrać,niemam aż tak cudownych zdolności plastycznych-techniczno-komputerowo-graficznych i po prostu wymiękam przy specjalistach konkursowych.Grać nie przestanę ale to już nie jest to co kiedyś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5562466 Napisano: 24.01.2013 07:30:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Niech mi ktoś poda listę z Łukowianek bo ja jej nie widze emotka


Już mam znalazlam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5562453 Napisano: 24.01.2013 07:22:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niech mi ktoś poda listę z Łukowianek bo ja jej nie widze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5562449 Napisano: 24.01.2013 07:19:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonar2301 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

a z Heliosem cos wiadomo?


Nic nie wiadomo.


Byłam dzisiaj w kinie i poszłam z ciekawości do kierownika powiedział mi że od 28 stycznia będą informowali telefonicznie ale niewiem czy yylko w moim kinie czy wszędzie
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0