Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edith

edith

#5694779 Napisano: 10.07.2013 10:43:48 w Hochland
ciasssteczko napisał(a):

edith napisał(a):

Mam do was pytanie i prośbę jednocześnie:)
Dostałam email że wygrałam foremkę ale w ferworze pakowania nie wysłałam danych dzisiaj wróciłam z urlopu do kraju a tam 2 wiadomości:że wygrałam porcelanę 2 lipca a za 2 dni wiadomość z przyczyn niezależnych nagroda wysłana będzie po 20 lipca emotka Tylko że ja im nie wysłalam danych czy nie jest za późno na wiadomość do nich emotka Wyślę tylko że nie mogę znależć paragonu ,bardzo proszę więc o skan paragonu na konkurs a ja dzisiaj kupię i podeślę swój paragon,mam też paragon Wawel jeśli nie jest za pózno to mogę oddac emotka



mail o opóźnieniu wysyłki porcelany poszedł automatycznie do wytypowanych laureatów, na odesłanie danych od powiadomienia o przyznaniu nagrody masz 14 dni. daj znać z jakiego terminu potrzebujesz paragon, mam parę nieużytych emotka


Dzięki za odzew już nieaktualne dziękuję kinga1 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5694776 Napisano: 10.07.2013 10:42:21 w Rossmann
Kiedy miały być wyniki konkursu tylko nie pamiętam dokładnej nazwy,wysyłało się zdjęcie coś chyba pokaż swój styl wakacyjny?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5694718 Napisano: 10.07.2013 10:04:32 w Hochland
Mam do was pytanie i prośbę jednocześnie:)
Dostałam email że wygrałam foremkę ale w ferworze pakowania nie wysłałam danych dzisiaj wróciłam z urlopu do kraju a tam 2 wiadomości:że wygrałam porcelanę 2 lipca a za 2 dni wiadomość z przyczyn niezależnych nagroda wysłana będzie po 20 lipca emotka Tylko że ja im nie wysłalam danych czy nie jest za późno na wiadomość do nich emotka Wyślę tylko że nie mogę znależć paragonu ,bardzo proszę więc o skan paragonu na konkurs a ja dzisiaj kupię i podeślę swój paragon,mam też paragon Wawel jeśli nie jest za pózno to mogę oddac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5694712 Napisano: 10.07.2013 09:56:13 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się z udanego urlopu w Egipcie tym bardziej że wykorzystałam voycher z konkursu z tamtego roku Palmolive z Itaki emotka Cieszę się też że przy zamieszkach udalo się wrocić bezpiecznie z Egiptu emotka Dzisiaj mogę kolejny raz powiedzieć:Wygrane voychery są dla mnie najwspanialszą wygraną i o takie nagrody będę grała!! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5680105 Napisano: 20.06.2013 10:30:28 w Inne mniejsze markety
mkrzysiek napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

w sumie to mnie ten konk omija bo mam za daleko
ale czy to nie jest tak że na dnie są jakieś produkty co ich nie widać?
i czy nie ma różnych zestawów?


kosze są identyczne
na dnie nigdy nie wiadomo co jest może być np w kopercie bon do sklepu emotka


Ja dzisiaj się przejadę to zobacze może uda mi się wyliczyc cos emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5679954 Napisano: 19.06.2013 23:23:12 w Inne mniejsze markety
Czy w konkursie Piotr i Pawel trzeba też wliczyć w cenę koszyk??Byl ktoś i widzial może ten koszyk on jest gdzieś wystawiony w sklepie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5679773 Napisano: 19.06.2013 18:34:05 w Biedronka
merkana napisał(a):

edith napisał(a):

Powiedzcie mi bo pierwszy raz zagrałam i nie bardzo kumam emotka Wysyłalam zgłoszenie na Lay's w sobotę 15 czerwca nie widzę wyników z tego dnia gra się tylko w dni robocze czy ja czegoś nie doczytałam emotka



sobota, niedziela i poniedziałek były liczone razem i z tych 3 dni są już wyniki jak za 1 dzień - 17 czerwca:)


Acha dziękuję bardzo:) Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5679766 Napisano: 19.06.2013 18:26:12 w Biedronka
Powiedzcie mi bo pierwszy raz zagrałam i nie bardzo kumam emotka Wysyłalam zgłoszenie na Lay's w sobotę 15 czerwca nie widzę wyników z tego dnia gra się tylko w dni robocze czy ja czegoś nie doczytałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5676203 Napisano: 13.06.2013 23:19:10 w Gratulacje! Dla wygranych!
carissma napisał(a):

Bardzo, bardzo z całego serca wszystkim dziękuję emotka życzę wszystkim forumowiczom takich szczęśliwych dni jak ten mój dzisiejszy emotka cudowne uczucie emotka Wam też takie się należą więc mocno trzymam kciuki za wszystkich emotka ktosiu
życzę szalonego i udanego wypoczynku emotka apo również gratuluję emotka [/quot
To najcudowniejsze wygrane pozostają we wspomnieniach na cale życie emotka Gratuluję Wam bardzo bawcie się dobrze

Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5674777 Napisano: 12.06.2013 11:06:20 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gorące gratulacje bo nagroda też gorąca super emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5672574 Napisano: 08.06.2013 22:02:56 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

edith napisał(a):

Ma do was wielką prośbe emotka Chcę zrealizowac Voycher na wyjazd wakacyjny i mam problem bo nieweim gdzie??Byłam w Turcji więc myślalam Kreat,Cypr wogóle Grecja ale oferty są dość drogie najtaniej wychodzi Egipt ,jakie są wasze odczucia gdzie warto pojechać i czy ktoś byl w hotelu w Egipcie Rehana Sharm Resort 4* to jest w Sharm El Sheik pomożcie bo mam malo czasu,wyjzad z Itaką emotka


Na Twoim miejscu poszukałabym hotelu 5* przy plaży, gdzie nie ma polskich animacji, a opinie naszych rodaków brzmią mniej więcej "pełno ruskich bez sęsu alkochol sie skończył po dwuch dniach, odradzam" emotka


Masz racje wszedzie piszą o tych Ruskich czy to aż taki problem??Byłam w Turcji to prawda są glośni a alkohole mogą się dla mnie skonczyć hotel jest w 2 lini brzegowej ale opinie ma dosć dobre tylko co jest lepsze Hurghada czy Sharm.... emotka 5 gwiazdek drogo wychodzi mam ofertę dość atrakcyjną i do wtorku muszę dac znac bo to oferta tygodnia macie jakieś pomysły jeszcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5672558 Napisano: 08.06.2013 21:28:05 w Pomocy!!!!
majonez napisał(a):

Byłem z rodziną w Titanic Beach Spa & Aqua Park z biura ITAKA

Wiadomo że to nie standard Turcji itp tylko warunki afrykanskie ale ogólnie było super.

Byłem też w Turcji tu Majesty Tuana http://www.itaka....L=2013-06-10]Majesty i to muszę przyznać że REWELACJA więc możesz powtórzyć wypad do Turcji


Dzięki za info ale ten 2 hotel kurcze drogo wychodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5672546 Napisano: 08.06.2013 21:04:21 w Pomocy!!!!
Ma do was wielką prośbe emotka Chcę zrealizowac Voycher na wyjazd wakacyjny i mam problem bo nieweim gdzie??Byłam w Turcji więc myślalam Kreat,Cypr wogóle Grecja ale oferty są dość drogie najtaniej wychodzi Egipt ,jakie są wasze odczucia gdzie warto pojechać i czy ktoś byl w hotelu w Egipcie Rehana Sharm Resort 4* to jest w Sharm El Sheik pomożcie bo mam malo czasu,wyjzad z Itaką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5670909 Napisano: 06.06.2013 17:35:09 w Kaufland konkursy
vilemo napisał(a):

2 raz nic, a kiedyś za każdym razem wygrywałam, w dodatku po kilka...nie wiem czy to starość, brak weny, czy głupota sięgnęła wyżyn - nic


To konkurencja emotka Odkąd są smsy to wieksza też konkurencja ja ostatnio nic nie mialam i bylam też w szoku emotka Glowa do gory emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5670816 Napisano: 06.06.2013 16:29:39 w Kaufland konkursy
monika124 napisał(a):

kasiul napisał(a):

Wygrały u Was takie wyszukane teksty? Czy zwykłe?


zwykłe


Zwykłe i proste w rymie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5670795 Napisano: 06.06.2013 16:14:16 w Kaufland konkursy
anialistopad napisał(a):

edith musisz odesłac oba paragony mialam tak w ostatniej edycji


Okey ,ostatnio też tak mialam ale zadzwoniłam i powiedziała mi kobieta ktory sklep i paragon,muszę zmienic system żeby się nie gubić tak,jeden starter na 1 sklep,2 numer na 2 sklep a tak jak teraz to niewiem dzieki za odpowiedz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5670775 Napisano: 06.06.2013 16:03:59 w Kaufland konkursy
Czy do tej agencji jest jakiś inny numer czy tylko ten z ktorego puścili eski emotka Muszę do nich zadzwonić bo wyslalam 2 eski na 2 rożne sklepy i niewiem który wygral i jaki wysłac paragonemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5670771 Napisano: 06.06.2013 16:01:32 w Kaufland konkursy
ivanotta napisał(a):

edith napisał(a):

Podajemy dane,paragon i jakieś oświadczenie jest do wydrukowania,podpisania i potem skan??Czy zwykle wyrażam zgodę.... emotka


http://regulaminy...ufland/Procedury.pdf


Dziękuję czyli zwykłe "wklejenie" oświadczenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5670759 Napisano: 06.06.2013 15:56:36 w Kaufland konkursy
Podajemy dane,paragon i jakieś oświadczenie jest do wydrukowania,podpisania i potem skan??Czy zwykle wyrażam zgodę.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5670681 Napisano: 06.06.2013 15:31:42 w Kaufland konkursy
Kolejny na starterze emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0