Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edith

edith

#5875147 Napisano: 13.06.2014 23:22:08 w Wkurza mnie...
polarniczka napisał(a):

monikar napisał(a):

Anonima napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Anonima napisał(a):

wkurzaja mnie glupie komentarze na fb, ludzie dla najmniejszych nagrod sa w stanie wlazic w tylek. Ja staram sie nie komentowac, bo lepiej sie nie osmieszac, ale co tylko widze jak pojawia sie jakis konkurs, zblizaja sie wyniki, to ludzie, oczywiscie bioracy udzial w konkursach, bo ci co nie uczestnicza to sie rzadziej wypowiadaja, nagle zaczynaja chwalic produkty danej firmy pod niebiosa, co pojawia sie jakis post firmy, to juz polubia, walna durny komentarz, nie wiem czy licza ze dzieki temu dostana nagrode i organizator ich polubi, mnie takie cos denerwuje, bo tacy fani tylko dla nagrod to zadni fani emotka



Lepsze komentarze sypią się po wynikach. Ci, którzy tak chwalili, nagle uświadamiają sobie, że firma jest najgorsza na rynku i oszukuje klientów emotka


aa szkoda patrzec, ludzie sie upodla dla byle czego. Zreszta czesc z tych komentarzy to pewnie nalezy do konkursowiczow, byc moze nawet z forum, czesto te same nazwiska sie przewijaja, przykre to.



Właśnie ostatnio o tym pisałam. Wchodzenie w tyłek to w niektórych przypadkach zdecydowanie zbyt mało powiedziane. Niestety są także osoby, która razem z całym swoim lizusostwem oczerniają bezpodstawnie innych konkursowiczów. I szczerze nie obchodzi mnie czy robią to dla długopisu czy wakacji na Hawajach. Dla mnie jest to po prostu żałosne...


a kilku z nich siedzi na tym forum dalej myśląc że są anonimowi, a ich teksty pod każdym konkursem na fb doprowadzają mnie do mdłości (powinni wreszcie uruchomić guzik NIE LUBIĘ)


Kiedyś o tym też pisalam wygrywając główną nagrodę w Acerze emotka To byly nie tylko wpisy jako komentarz ale też pw z wulgarnymi tekstami emotka Niestety są to też osoby z forum i tym bardziej żal ale ich zachowania...żenada emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5872596 Napisano: 09.06.2014 18:05:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W konkursie Polomarketu trzeba wypełnić jakiś kupon konkursowy gdzie on jest??Ma byc praca,paragon,oświadczenie i ten kupon wie ktoś coś na ten temat? Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5872569 Napisano: 09.06.2014 17:31:01 w Gratulacje! Dla wygranych!
mgrzel napisał(a):

Dziękuję Wam mocno za gratulacje emotka Jeszcze nie do końca wierzę, ale dzisiaj będziemy świętować emotka


Gratuluję wygranej emotka byłam z synem w Legolandzie tam naprawdę jest super zabawa i dla małego i dla dużego bawcie się dobrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5871693 Napisano: 07.06.2014 00:16:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
danaaa napisał(a):

edith napisał(a):

Halls jest etapowy emotka Kiedy można sie spodziewac wynikow emotka



Pierwsze losowanie okularów 09.06.2014, a motocykli 16.06.2014.
Powiadamiają w terminie 3 dni roboczych od losowania, w którym Zgłoszenie zostało wylosowane.


Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5871561 Napisano: 06.06.2014 18:40:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Halls jest etapowy emotka Kiedy można sie spodziewac wynikow emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5869902 Napisano: 03.06.2014 16:55:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koza.k90 napisał(a):

gracet napisał(a):

edith napisał(a):

iwek napisał(a):

Ja też dziś akurat wrzucałam kupony na "Moja kuchnia moje królestwo" i kasjerka mi mówiła, że codziennie pan przyjeżdża i zabiera te kupony. emotka


A ten konkurs polega tylko na wrzucaniu kuponu do urny czy przez formularz na stronie Delikatesow też emotka emotka


też;)


Tutaj pisze wypełnij formularz
http://www.delika...chnia-moje-krolestwo


gdzie macie ten formularz emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5869893 Napisano: 03.06.2014 16:34:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwek napisał(a):

Ja też dziś akurat wrzucałam kupony na "Moja kuchnia moje królestwo" i kasjerka mi mówiła, że codziennie pan przyjeżdża i zabiera te kupony. emotka


A ten konkurs polega tylko na wrzucaniu kuponu do urny czy przez formularz na stronie Delikatesow też emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5864708 Napisano: 21.05.2014 09:55:47 w Inne mniejsze markety
Szukam nr telefonu do agencji która organizowała konkurs w Bricomarche emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5863891 Napisano: 19.05.2014 13:02:16 w Inne mniejsze markety
beata21 napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

jak dla mnie to jest dziwne przecież najważniejsze żeby numer zgadzał się z paragonem okazanym w sklepie i tyle, a nie jakieś cyrki emotka


to może niech ktoś zadzwoni do centrali,bo akurat teraz nie mogę

Do mnie nikt nie dzwonił a wpisałem nr górny obok daty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5863808 Napisano: 19.05.2014 10:41:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataszka napisał(a):

Czy zgłoszenia na zelmera wysyłane pocztą dodawane są do galerii przez organizatorów?

Tak przez organizatora oni robią kolaż pracy emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5863207 Napisano: 16.05.2014 21:14:29 w PODZIĘKOWANIA
mkrzysiekDziękuje za bezinteresowną pomoc emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5862292 Napisano: 14.05.2014 22:47:14 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

assal napisał(a):

Laurki są zawsze w takich konkursach emotka
Pytanie, co z nimi zrobią emotka


Wydaje mi się, że tym razem poślą je do wszystkich diabłów. Z uwagi na te max 6 słów, które na pewno mieści się na kuponie. emotka
A może ufundują dodatkowo nagrody pocieszenia dla artystów (przez małe "a"), w rodzaju np. spiralek na komary? emotka


Mam nadzieję ,bo nie chce mi się robić makiety domu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5862290 Napisano: 14.05.2014 22:45:40 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

assal napisał(a):

Laurki są zawsze w takich konkursach emotka
Pytanie, co z nimi zrobią emotka


Wydaje mi się, że tym razem poślą je do wszystkich diabłów. Z uwagi na te max 6 słów, które na pewno mieści się na kuponie. emotka
A może ufundują dodatkowo nagrody pocieszenia dla artystów (przez małe "a"), w rodzaju np. spiralek na komary? emotka


Mam nadzieję ,bo nie chce mi się robić makiety domu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5862215 Napisano: 14.05.2014 19:21:04 w Inne mniejsze markety
assal napisał(a):

Laurki są zawsze w takich konkursach emotka
Pytanie, co z nimi zrobią emotka


No chyba zartujecie ze ktos wrzuci w sklepie z kosiarkami min laurke z serduszkami i kwiatkami do urny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5862202 Napisano: 14.05.2014 18:58:49 w Inne mniejsze markety
Mam kilka pytan odnośnie konkursu w Bricomarche emotka
Pierwszy raz tam zagram i muszę kawalek drogi przejechac,czy można się spodziewac dołączonych laurek do kuponów bo jesli tak to się nie bawie w jechanie,czy na kuponach jest dużo miejsca,to mają byc krótkie hasla czy dluższe wypowiedzi rymowane,wogóle jak to ugryżc ,pisać konkretnie np o trawie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5860978 Napisano: 12.05.2014 18:11:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

edzia21 napisał(a):

xpac napisał(a):

edith napisał(a):

Mam pytanie ,jakie Smolar woli hasla rymy czy prozę emotka emotka



A tego to już nie zgadniesz, raz tak, a potem zupełnie inaczej emotka


raz rymy, raz proze, raz kreatywnie, raz na mugola emotka



Zależy co im się wylosuje emotka


No to żescie mi pomogli emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5860477 Napisano: 11.05.2014 15:00:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie ,jakie Smolar woli hasla rymy czy prozę emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5859866 Napisano: 09.05.2014 12:23:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

Czy Zelmer zawsze dzwoni późnym popołudniem ??
I czy dzwoni do wszystkich, czy tylko do zwycięzców tych większych nagród ??

Jak do tej pory dzwonili w przedziale czasowym 16-17 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5859537 Napisano: 08.05.2014 17:05:22 w Inne mniejsze markety
zaczytana-pola napisał(a):

Zgadza się. Mocno emotka

Nowy Absolwent jest jak paliwo- daje kopa, by ścigać swe marzenia,
By nudne, szare życie w odjazdowe zmieniać!
By wznosić toasty! Zwyciężać! Wyjść z szeregu!
I żyć pełną piersią! Żyć na piątym biegu!

Pepsi ma maksymalny smak,bo daje kopa by scigac marzenia i nudne zycie w odjazdowe zamieniac,by wyjsc z szergu,i zyc pelna piersia jak na piatym biegu.

To nie tylko ja zauważyłam plagiat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5858320 Napisano: 05.05.2014 23:01:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A nikt z Zelmera na forum nic nie wygrał emotka Oj konkurencja ostra fajne zgloszenia teraz są emotka Czy kwiaciarnia w aucie to od kogos od nas emotka Podoba mi sie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0