Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edith

edith

#6327407 Napisano: 01.03.2017 16:34:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogalino napisał(a):

edith napisał(a):

rogalino napisał(a):

koala33 napisał(a):

edith napisał(a):

Ktoś  się już chwalił  wygraną glówną z konkursu w Netto,wczoraj zakończony i już wyniki?Ma ktoś jeszcze meil z wygraną  emotka

Też jestem w szoku, na jedno moje zgłoszenie wysłane dwa dni temu dostałam odpowiedź z podziękowaniami za przesłane zgłoszenie, drugie wysłałam wczoraj i żadnej odpowiedzi nie dostałam - tak, jakby jeszcze do niego nie doszli przeglądając maile, więc tym bardziej się zdziwiłam widząc wpis o wygranej...

Ja wysyłałem wczoraj przed północą i przyszedł dziś mail z podziękowaniem za przepis  .No właśnie dziwne to ,że już wyniki,ja też dostałam podziękowanie ale żadnego meila o wygranej  emotka

Poczekajmy, może nas wyślą do Spa i będzie znów okazja sie spotkać emotka    Oj przydałby by się taki wyjazd,ale Ty wymiatasz w kulinarnych,życzę powodzenia emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6327400 Napisano: 01.03.2017 16:28:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogalino napisał(a):

koala33 napisał(a):

edith napisał(a):

Ktoś  się już chwalił  wygraną glówną z konkursu w Netto,wczoraj zakończony i już wyniki?Ma ktoś jeszcze meil z wygraną  emotka

Też jestem w szoku, na jedno moje zgłoszenie wysłane dwa dni temu dostałam odpowiedź z podziękowaniami za przesłane zgłoszenie, drugie wysłałam wczoraj i żadnej odpowiedzi nie dostałam - tak, jakby jeszcze do niego nie doszli przeglądając maile, więc tym bardziej się zdziwiłam widząc wpis o wygranej...

Ja wysyłałem wczoraj przed północą i przyszedł dziś mail z podziękowaniem za przepis  .No właśnie dziwne to ,że już wyniki,ja też dostałam podziękowanie ale żadnego meila o wygranej  emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6327392 Napisano: 01.03.2017 16:20:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś  się już chwalił  wygraną glówną z konkursu w Netto,wczoraj zakończony i już wyniki?Ma ktoś jeszcze meil z wygraną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6326382 Napisano: 27.02.2017 14:31:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z konkursu Topaz Przepis na miłość ktoś coś wygral?Do dzisiaj mieli informowac zwyciezcow  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6325655 Napisano: 24.02.2017 16:52:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

gagi napisał(a):

No masz rację te inne nagrody nieokreślone tak dziwnie.
a do hotelu mam 20 km :-D


A to szok - gdy spisywałam regulamin nie był znany ani hotel, ani termin wyjazdu emotka

Aczkolwiek mnie to nie bardzo pasuje, bez auta ciężko... no i prawie 400 km w jedną stronę emotka


edith napisał(a):

U mnie paragony są ,pomysly też ale chęci na zrobienie potrawy i robienie zdjęć niekoniecznie emotka  A konkurs drogi i produkty dla mnie takie mało praktyczne   emotka


Tyyy, to jak nic musiałybyśmy wygrać obydwie i jechać razem emotka
A najlepiej, żeby z nami miły kolega pojechał emotka   Joan pisze się na taki wyjazd. W takim towarzystwie to sama radość,chyba mnie zmotywowalaś do działania  emotka

Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

edith

#6325423 Napisano: 23.02.2017 23:35:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

gagi napisał(a):

zamarzył mi się wyjazd z konkursu Netto "Zdrowy Wybór" i wysłałam zgłoszenie... no nie było łatwo, bo najpierw zakupy, gotowanie, fociaki, odgrzewanie juz zimnego obiadu i radosna twórczość.. hie hie. Ktoś startował z was ?


Myślałam nad tym, ale jeszcze nie zdecydowałam, czy wezmę udział. Nie podoba mi się, że nagrody są takie nieokreślone, już kiedyś pewna agencja przysłała laureatom sprzęt "no name", co się rozleciał przy pierwszym użyciu (bodajże szatkownice). Poza tym solowy pobyt mnie nie rajcuje, mojego faceta tym bardziej. Na razie odpuściłam emotka   U mnie paragony są ,pomysly też ale chęci na zrobienie potrawy i robienie zdjęć niekoniecznie emotka  A konkurs drogi i produkty dla mnie takie mało praktyczne   emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6324901 Napisano: 22.02.2017 22:42:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

edith napisał(a):

Pomóżcie  emotka  W Intermarche konczącym się dzisiaj wpisujemy nr paragonu z gory obok daty? emotka

tak emotka   Dziękuje bardzoemotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6324899 Napisano: 22.02.2017 22:38:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pomóżcie  emotka  W Intermarche konczącym się dzisiaj wpisujemy nr paragonu z gory obok daty? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6323493 Napisano: 19.02.2017 16:40:09 w Kupię...
Kupię telefon d0 600 zl propozycje pw  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6323095 Napisano: 17.02.2017 15:09:18 w Zakupy na konkursy - usługi
Kupię paragon na konkurs Wedel za 15 zl w Lewiatan Żory https://www.e-kon....html#.WKcDTzvhDIU  emotka  Do dzisiaj paragon musi być  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6322461 Napisano: 15.02.2017 23:08:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy do tego konkursu kupujemy produkty we wszystkich sklepach  Lewiatan w Żorach czy wybranych ? emotka  https://www.e-kon...ry.html#.WKTQ9jvhDIU
Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6320188 Napisano: 08.02.2017 19:56:20 w Kupię...
Kupię telefon w atrakcyjnej cenie może być używany  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6320184 Napisano: 08.02.2017 19:47:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szindy napisał(a):

Ale myślicie, że oni tak na poważnie z tymi kartonami czy ktoś po prostu żarty sobie robi? Wydaje mi się ,że na początku ktoś sobie zrobił jaja...taki żarcik z osób organizujących  konkursy  emotka  A że pomysl zaczął zarabiać na siebie ,sprzedał się dobrze, to ktoś ma patent  na konkursy ... emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6320120 Napisano: 08.02.2017 16:58:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może ktoś mi wytlumaczy fenomen kartonu,ani nie  jest to estetyczne wykonanie,opis też słaby czyżby z litości organizatorzy dawali bo....?emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0

edith

#6320112 Napisano: 08.02.2017 16:33:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kajeczka napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Ja na prawdę jestem w szoku że to jest patent na wygrywanie

https://www.faceb...2tn%22%3A%22R9%22%7D

...i po co się było łudzić  emotka  oj ja naiwna  emotka   Gdy zobaczyłam ten wpis z kartonem nie wierzylam ,że może coś wygrać...a jednak ,tyle fajnych wpisów a wygrało to coś  emotka  Mnie się udało wygrać ale jestem zniesmaczona widząc tyle fajnych prac ,które nie wygrały emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6319213 Napisano: 06.02.2017 14:31:19 w SZUKAM....
defed napisał(a):

edith napisał(a):

Szukam info co może oznaczac taka informacja wyslana emailem  emotka Nic nie zamawialam ;
UPS Express
Dzien dobry,przesyłamy fakturę numer ...............(podany jest numer faktury) wystawioną 03.02.2017. Dokument znajduje się w załączniku, a poniżej prezentujemy jego podsumowanie.Numer przesyłki: .................Prosimy o wpłatę: 174,44 złDziekujemy za korzystanie z naszych uslug.UPS Express.
Załącznik sie nie otwiera...dziwne to emotka

Nic nie naciskaj, nigdzie nie wchodź, nic nie otwieraj, wywal do kosza i zapomnij - takie wiadomości to spam/próba włamania się do komputera/próba wyłudzenia kasy i/lub danych itp.   Dziękuję Wam bardzo ,za pomoc, już się dziadostwa pozbywam  emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6319208 Napisano: 06.02.2017 14:25:08 w SZUKAM....
Szukam info co może oznaczac taka informacja wyslana emailem  emotka Nic nie zamawialam ;
UPS Express
Dzien dobry,przesyłamy fakturę numer ...............(podany jest numer faktury) wystawioną 03.02.2017. Dokument znajduje się w załączniku, a poniżej prezentujemy jego podsumowanie.Numer przesyłki: .................Prosimy o wpłatę: 174,44 złDziekujemy za korzystanie z naszych uslug.UPS Express.
Załącznik sie nie otwiera...dziwne toemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6316994 Napisano: 01.02.2017 14:34:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp2 napisał(a):

po cichu,po wielkiemu cichu......pojawiają się kolejne perełki w Jogobelli emotka
Idzie konik,idzie słonik i chyba piesio też tam idzie dalej nie będę cytować.... emotka ale tekst godny sztabki emotka emotka   Ale jest też maliniunia bo pasuje nazwa owoca do chwilunia...czepiam sie ale ja bardzo nie lubię zdrobnień :idę do sklepiku po chlebuś,chcesz kawusię z cukrem?....no coś mi się robi emotka

Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

edith

#6316831 Napisano: 01.02.2017 10:47:08 w Kupię...
Szukam weekendu może być jedna noc ze śniadaniem i kolacją jako prezent urodzinowy dla siostry ,ma ktoś coś na południu Polski ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6316688 Napisano: 31.01.2017 23:39:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Auchan jest superemotka Wyświetl w wątku >>