Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Agnes

Agnes

#7150294 Napisano: 30.12.2023 20:51:35 w Nasze wygrane w minionym roku
trebor1 napisał(a):

walizka i zestaw kaw, ogólnie to jest mój kolejny rok poza konkursami. 
Powiem jak dziaders: Kiedyś to było...
10lat temu sporo z nas mogło się pochwalić wygranymi o wartości ponad 100 tys. i to nie były wypadki jednostkowe
Co się porobiło? O tempora, o mores!

oj tak 10 lat temu...witaj w klubie to był raj na ziemi na konkursowiczów Wyświetl w wątku >>

Agnes

#7149923 Napisano: 28.12.2023 19:08:07 w Nasze wygrane w minionym roku
Ja gram od 2003 roku i z sentymentem wspominam te środkowe lata kiedy zakupy robiło się głównie za wygrane bony a jechała się tam gdzie się wygrało bon. 
Te lata nie wrócą przynajmniej dla mnie. Mam jednak wspomnienia i ludzi na codzien których poznałam osobiście na konkursowych wyjazdach. Pozdrawiam wszystkich z niezapomnianego wyjazdu do Paryża na Walentynki 2009 roku, tych którzy witali ze mną nowy rok w 2009 w Wawie w hotelu Polonia też tych z rejsu do Karlskrony bo wtedy to chyba cały prom był nasz. 
Ten rok 2023 znów trochę zaniedbałam konkursy. Znów coś poszło nie tak. To był rok kina.wygralam tyle biletów że byłam z córką na wszystkich możliwych bajkach i filmach odpowiednich dla niej plus jeszcze mam 8 czekających. Wpadli trochę bonów trochę drobiazgów jak ubrania czy nawet firanka ale największą frajdę sprawił wyjazd do Wawy z noclegiem i warsztaty z Sarą i Wiktorem. Moja córka nigdy tego nie zapomni a jej radość to największa wygrana. Pozdrawiam też tych którzy tam byli z nami. Wyświetl w wątku >>

Agnes

#7149643 Napisano: 27.12.2023 08:36:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Witam, czy miał ktoś taką sytuację, że otrzymał od smolara sms z wygraną a w trakcie uzupełniania formularza jest info, że takich danych nie ma w bazie? emotka

Może wkradła się jakaś literówka w nr tel albo nr paragonu . Najlepiej napisać do nich emotka

tak mam to w konkursie Dallmayr
napisałam do nich ale póki co cisza Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7149310 Napisano: 22.12.2023 17:32:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

No napisał(a):

Agnes napisał(a):

Czy ktoś mi podpowie gdzie znajdę ID z aplikacji Żabka? Na piwny konkurs potrzebny a ja nie wiem gdzie go szukac

Górny prawy róg,cztery paseczki pionowe na zielonym 

Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7149309 Napisano: 22.12.2023 17:31:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No napisał(a):

Agnes napisał(a):

Czy ktoś mi podpowie gdzie znajdę ID z aplikacji Żabka? Na piwny konkurs potrzebny a ja nie wiem gdzie go szukac

Górny prawy róg,cztery paseczki pionowe na zielonym tle.

No coś nie tak. Wchodzę w to i pojawia się czy chce wejść do żabki nano a ja nie chcę w to wchodzić Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7149298 Napisano: 22.12.2023 17:11:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś mi podpowie gdzie znajdę ID z aplikacji Żabka? Na piwny konkurs potrzebny a ja nie wiem gdzie go szukac Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7147033 Napisano: 14.12.2023 12:48:49 w SZUKAM....
Szukam odpowiedzi na pytanie emotka
Otóz na Fb można miec niby 5000 tys polubień różnych stron. Ja chyba przekroczyłam bo juz mi krzyczy jak chcę jakas nową polubić...ale już wiele odlubiłam i nic to nie pomaga.
Ciągle niby za dużo... Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7145069 Napisano: 06.12.2023 18:37:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tuw3105 napisał(a):

Witam, czy ktos wie czy 3-paki Tymbarka licza sie jako 2 produkty czy 1?

moim zdaniem jako jeden , a jak masz na paragonie? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7144210 Napisano: 03.12.2023 08:32:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

ola120 napisał(a):

Czy w zdrapkach stokrotki wygrał ktoś jakąś większą nagrodę? Na początku wygrałam ze 4 produkty za 1grosz i 5 płatków. Teraz nic lub 1, 2 płatki.

To i tak nieźle. U mnie same płatki i to 1 lub 2, nigdy więcej emotka

Ja mam ciągle 1 lub 2 płatki i raz tylko miałam 5
Plus dwa razy Tym razem.sie nie udało Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7138881 Napisano: 14.11.2023 11:09:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
nawrotkatv napisał(a):

Kajtki czarodzieje

dzięki Twojemu postowi przypomniałam sobie ten konkurs, wleciałam na strone Orlenu i też mam
a nie pokazało się mi powiadomienie ze mnie oznaczyli
czyli bilety na Kajtka Wyświetl w wątku >>

Agnes

#7135177 Napisano: 31.10.2023 07:38:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

Agnes napisał(a):

Bluza Wawel wygrana 12 października.
Mam już pisać do agencji że nie doszła czy jeszcze jest czas?

A nie masz w aplikacji DPD paczki od Fortuny w przygotowaniu? U mnie jest od kilku dni, wygrana chyba z 17.10.

Nie mam takiej aplikacji i mieć nie bede bo już miejsca w telefonie prawie nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7135077 Napisano: 30.10.2023 19:44:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bluza Wawel wygrana 12 października.
Mam już pisać do agencji że nie doszła czy jeszcze jest czas? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7133843 Napisano: 25.10.2023 13:44:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kachakacha napisał(a):

Fortuna bardzo zwraca uwagę na to, jak są opisane paragony Wawel? Krówka Luz + zdjęcie produktu z naklejką z ważenia przejdzie?

ja miałam cukierki Luz dzwoniłam do nich i pan powiedział ze spoko mogę taki paragon załączyć Wyświetl w wątku >>

Agnes

#7133686 Napisano: 25.10.2023 08:58:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
w końcu dorwałam chipsy z kotła w netto ale na paragonie mam chipsy 160g
mogę słać czy będzie potrzebny stempelek? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7133504 Napisano: 24.10.2023 12:55:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

rufus napisał(a):

pikawka napisał(a):

Agnes napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Mój "dzieciak" jedzący Monstery ma już prawie pół wieku .Nie zauważyłam skutków ubocznych po zjedzeniu.Ja tego nie lubię i czasami podjadam po kilka sztuk z paczki.Ale chyba spasuję bo i tak tam nie wygrywam a wygrałam za dużo tych z kotła prażonych i nawet przez rok tego nie przejemy.Jakie to słone jest nigdy tego nie jadłam wcześniej,to mnie zaskoczyło najbardziej.

a ja z chęcią bym zagrała w tych kotle ale u mnie nigdzie tego nie ma przynajmniej nie w tych sklepach do których chodzę

W biedronce są z kotła..

Chyba tez nie w kazdej.
W jednej widzialem, w innej nie.



u mnie stoją w osobnych kartonach Przysnacków

niestety nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7133488 Napisano: 24.10.2023 12:18:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

Mój "dzieciak" jedzący Monstery ma już prawie pół wieku .Nie zauważyłam skutków ubocznych po zjedzeniu.Ja tego nie lubię i czasami podjadam po kilka sztuk z paczki.Ale chyba spasuję bo i tak tam nie wygrywam a wygrałam za dużo tych z kotła prażonych i nawet przez rok tego nie przejemy.Jakie to słone jest nigdy tego nie jadłam wcześniej,to mnie zaskoczyło najbardziej.

a ja z chęcią bym zagrała w tych kotle ale u mnie nigdzie tego nie ma przynajmniej nie w tych sklepach do których chodzę Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7133441 Napisano: 24.10.2023 09:34:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nelusia102 napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Drodzy mam głupie pytanie, czy nie zaobserwowaliście u swoich domowników wymiotów po chrupkach Monster Munch? Nie wiem czy to jakiś wirus czy te cholerne duchy?

Jak byłam dzieckiem, to kilka razy mieliśmy z bratem takie objawy. Przez 20 lat nie jadłam tych chrupek z tego powodu...

A może za dużo tych chrupek dzieci jedzą ?  Chrupki są tłuste, ciężkie do strawienia, wiec chyba szkoda ich żołądeczków dla konkursu . Mąż , to piwem konkursowym popije i strawi, ale dzieci bym tym nie żywiła.

moje dziecko na szczęście takich objawów nie ma , ale ona nawet połowy paczki na raz nie zjada Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7132793 Napisano: 21.10.2023 13:28:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej przyznać się kto był z nami na warsztatach w Hultajce w Wawie? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7132494 Napisano: 20.10.2023 11:05:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

Agnes napisał(a):

Czy ktoś ma ochotę wziąć udział w Somersby w żabce?
Ja chcę ale w aplikacji nie mam tego wyzwania to jak niby dostanę kod?

Wejdź w zakładkę strefa piwoszy i tam będzie emotka

Dzięki w życiu bym tego nie znalazła do tej pory wszystkie akcje z kodami miałam na głównej stronie Wyświetl w wątku >>

Agnes

#7132441 Napisano: 20.10.2023 07:53:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś ma ochotę wziąć udział w Somersby w żabce?
Ja chcę ale w aplikacji nie mam tego wyzwania to jak niby dostanę kod? Wyświetl w wątku >>
0 0