Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Agnes

Agnes

#6846097 Napisano: 22.02.2022 14:00:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Agnes napisał(a):

Agnes napisał(a):

oklahoma23 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

oklahoma23 napisał(a):

Agnes napisał(a):

mam pytankopisaliście kiedyś do Fortis by usuneli wasze zgłoszenie do konkursu?kupiłam colę zero wysłałam a teraz patrzę a Netto w tym udziału nie bierze......

wgl wtf? Ja zgłaszałam 20 lutego i nie było w formularzu opcji wyboru sklepu... nawet mam screen, a kupiłam w biedronce, której rzekomo teraz na liście nie ma... Pffff zostawiam tak emotka  

Ale przecież w regulaminie od początku była lista sklepów, w których można zrobić zakupy konkursowe, więc nie musiało być wyboru w formularzu. W razie wygranej nie przejdziesz weryfikacji.

no to brawo ja emotka  Tak to jest jak człowiek omija te początek regulaminu, w którym z reguły są pierdoły o agencji i terminarz słówek emotka  

czyli nie jestem sama ..trochę mi lepiej

tylko się zastanawiam jak ja to wysłałam?jaki sklep wybrałam haha? ja nie znalazłam netto

Wcześniej nie było opcji wyboru sklepu /wysyłałam wczoraj/... Musieli dzisiaj dołożyć...

Dodali bo na bank się dużo osób wysypało na tym. Na stronie nie ma info o sklepach. Tylko kup dowolny produkt i nic więcej. Dopiero regulamin wspomina w jednym miejscu że to jednak nie w każdym sklepie.  Więc pewnie ich ludzie mailami zalali już że błędnie wysłali zgloszenia. 

czyli jednak powinnam napisac do nich by wyrzucili moje zgłoszenie? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6846090 Napisano: 22.02.2022 13:26:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

oklahoma23 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

oklahoma23 napisał(a):

Agnes napisał(a):

mam pytankopisaliście kiedyś do Fortis by usuneli wasze zgłoszenie do konkursu?kupiłam colę zero wysłałam a teraz patrzę a Netto w tym udziału nie bierze......

wgl wtf? Ja zgłaszałam 20 lutego i nie było w formularzu opcji wyboru sklepu... nawet mam screen, a kupiłam w biedronce, której rzekomo teraz na liście nie ma... Pffff zostawiam tak emotka  

Ale przecież w regulaminie od początku była lista sklepów, w których można zrobić zakupy konkursowe, więc nie musiało być wyboru w formularzu. W razie wygranej nie przejdziesz weryfikacji.

no to brawo ja emotka  Tak to jest jak człowiek omija te początek regulaminu, w którym z reguły są pierdoły o agencji i terminarz słówek emotka  

czyli nie jestem sama ..trochę mi lepiej

tylko się zastanawiam jak ja to wysłałam?
jaki sklep wybrałam haha? ja nie znalazłam netto Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6846088 Napisano: 22.02.2022 13:23:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
oklahoma23 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

oklahoma23 napisał(a):

Agnes napisał(a):

mam pytankopisaliście kiedyś do Fortis by usuneli wasze zgłoszenie do konkursu?kupiłam colę zero wysłałam a teraz patrzę a Netto w tym udziału nie bierze......

wgl wtf? Ja zgłaszałam 20 lutego i nie było w formularzu opcji wyboru sklepu... nawet mam screen, a kupiłam w biedronce, której rzekomo teraz na liście nie ma... Pffff zostawiam tak emotka  

Ale przecież w regulaminie od początku była lista sklepów, w których można zrobić zakupy konkursowe, więc nie musiało być wyboru w formularzu. W razie wygranej nie przejdziesz weryfikacji.

no to brawo ja emotka  Tak to jest jak człowiek omija te początek regulaminu, w którym z reguły są pierdoły o agencji i terminarz słówek emotka  

czyli nie jestem sama ..trochę mi lepiej Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6846070 Napisano: 22.02.2022 12:11:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam pytanko
pisaliście kiedyś do Fortis by usuneli wasze zgłoszenie do konkursu?
kupiłam colę zero wysłałam a teraz patrzę a Netto w tym udziału nie bierze...... Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6845219 Napisano: 18.02.2022 08:28:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

słuchajcie bo zgłupiałamkupiłam dziś bonduelle
własnie weszłam na stronkę, chciałam wziąść udział a tam napis ze loteria zaczyna się za 7 minut ,,,no szok
ale w regulamie nie widzę że trzeba kupic przed godziną 12 .00 17.02.2022 tylko data 17 luty
to mogę wysłać zgłoszenie czy nie?

Podpinam jeszcze raz Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6845038 Napisano: 17.02.2022 11:54:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
słuchajcie bo zgłupiałam
kupiłam dziś bonduelle
własnie weszłam na stronkę, chciałam wziąść udział a tam napis ze loteria zaczyna się za 7 minut ,,,no szok
ale w regulamie nie widzę że trzeba kupic przed godziną 12 .00 17.02.2022 tylko data 17 luty
to mogę wysłać zgłoszenie czy nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6844376 Napisano: 14.02.2022 15:33:43 w Smolar
slonecznik1309 napisał(a):

marzenier napisał(a):

Z instagrama u mamy ginekolog i komentarzy pod jej ostatnim postem wynika,że sms z tymi mniejszymi nagodami też już poszły...Swoją drogą...zobaczyć swój nr zamówienia w rezerwie samochodu... No nie zazdroszczę:(

Lata temu tak miałam ;( wylosowano mój nr paragonu ;( wtedy był filmik na yt i losowano ręcznie losy z urny... byłam rezerwą u Smolara w loterii, gdzie nagrodą była biała Kia Sportage emotka długo nie mogłam się z tego wyleczyć emotka

J w coca coli byłam rezerwową dp toyata yaris i wcale mnie to wtedy nie załamało wręcz przeciwnie Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6818971 Napisano: 05.11.2021 08:23:14 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
0 0

Agnes

#6815894 Napisano: 19.10.2021 16:21:09 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Monika11 napisał(a):

Agnes napisał(a):

czy wszyscy wczoraj dostali gry z Kubusia?
zastanawiam się jak mnie nie będzie w domu to czy kurier zadzwoni czy zwróci paczkę do nadawcy?

Wysyłają na raty i nie ma żadnego info od DPD , czy od Smolara

no własnie o to mi chodzi bo juz kiedyś miałam taką akcję
kurier w domu mnie nie zastał i ot po prostu paczka została wysłana do nadawcy, gdybym po pewnym czasie nie ubiegała się o nagrodę to nawet bym o tym nie wiedziała Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6815869 Napisano: 19.10.2021 14:39:00 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
czy wszyscy wczoraj dostali gry z Kubusia?
zastanawiam się jak mnie nie będzie w domu to czy kurier zadzwoni czy zwróci paczkę do nadawcy? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6814870 Napisano: 14.10.2021 10:45:08 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
czy ktoś czeka na bluze z Nestea? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6812456 Napisano: 02.10.2021 09:43:20 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy ktoś czeka na bluzę z nestea? Wygrałam z rezerwy Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6810739 Napisano: 25.09.2021 07:20:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Agnes napisał(a):

pilnie szukam osob które wygrały bilety do kina z aquafresh
moje kody nie działają
czy u Was tez ?

Da sie jakos sprawdzic kody nie wykorzystujac ich? Moje czekaja na jakies wyjscie.

Agnes napisał(a):

pilnie szukam osob które wygrały bilety do kina z aquafresh
moje kody nie działają
czy u Was tez ?

Też myślałam, że moje nie działają, zajrzyj do regulaminu konkursu, tam jest opis, jak je wykorzystać. Nie da się online, jeśli tak próbujesz.

Dzięki właśnie online próbowałam 
Zaraz zerkne do regulaminu Wyświetl w wątku >>

Agnes

#6810661 Napisano: 24.09.2021 18:28:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pilnie szukam osob które wygrały bilety do kina z aquafresh
moje kody nie działają
czy u Was tez ? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6810646 Napisano: 24.09.2021 18:05:08 w SZUKAM....
pilnie szukam osob które wygrały bilety do kina z aquafresh
moje kody nie działają
czy u Was tez ? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6808957 Napisano: 17.09.2021 16:08:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
katee14 napisał(a):

rufus napisał(a):

90 zł Halls

Brawo. Ja już nie wysyłam na ten konkurs bo moje wygrane 10 zł z przed dwóch tygodni w ogóle do mnie nie doszło.

Ale tam jeszcze nie wysyłali kasy ja czekam na 80 zł 
W temacie w zeszłym tygodniu bluza z nestea Wyświetl w wątku >>

Agnes

#6805663 Napisano: 02.09.2021 19:24:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bluza z rezerwy NesteaBilety do kina z aquafresh Wyświetl w wątku >>

Agnes

#6802260 Napisano: 19.08.2021 10:59:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

superloser napisał(a):

slomkab napisał(a):

W Konkursie pełnym złota w Żabce, w regulamie pisze o zakupie min jednego loda Magnum.Natomast na stronie pisze o zakupie min 3 szt. jak zatem ma być?

Regulamin ma moc ... zwlaszcza, ze jest na lepsze  emotka

Tak tez zrobiłam i wysłałam zgłoszenie zgodnie z regulaminem emotka

na FB pokazuje się reklama tego konkursu i jest ze 3 Magnus Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6801698 Napisano: 17.08.2021 10:40:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

Agnes napisał(a):

baxter napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Agnes napisał(a):

udaje się Wam wysłac zgłoszenie na Snickers?
mnie w ramce wyskakuje
Wystąpił bląd

U mnie podobna sytuacja 

spróbujcie wysłac skan, przy zdjęciu jest problem

nie mam takiej możliwości

A zdjęcie nie przekracza 1mb?

tak juz widzę że jest za duze a ja zmiejszac nie umiem haha Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6801676 Napisano: 17.08.2021 09:41:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Agnes napisał(a):

udaje się Wam wysłac zgłoszenie na Snickers?
mnie w ramce wyskakuje
Wystąpił bląd

U mnie podobna sytuacja 

spróbujcie wysłac skan, przy zdjęciu jest problem

nie mam takiej możliwości Wyświetl w wątku >>
0 0