Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monika1985monik

monika1985monik

#4818260 Napisano: 08.11.2011 06:25:30 w Konkursowiczki w ciąży
benasia u nas pomagało jak ja zjadłam jabłko emotka karmiłam tylko piersią , może przyczyna leży w tym co ty zjadłaś i małemu nie służy więc uważaj na to co jesz a staraj się w takich sytuacjach jeść to co ułatwi wypróżnienie emotka i daj małemu herbatkę lub zwykłą przegotowaną wodę to powinno pomóc, a czopki odradzam bo to naprawdę ostateczność POWODZENIA emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4812313 Napisano: 06.11.2011 01:02:10 w Konkursowiczki w ciąży
A co do szpitala to ja wcześniej przed porodem byłam na dniach otwartych szpitala i tam wszystko dopytałam co trzeba mieć dla siebie i dzidzi emotka W praktyce WSZYSTKO emotka zarówno dla siebie jak i dziecka zresztą ja nie wyobrażam sobie ubierania mojego synka w rzeczy szpitalne. Polecam dowiedzieć się wcześniej jakie są zwyczaje w wybranym szpitalu żeby nie było zaskoczenia emotka A do domku podobnie jak katrin22 dostaliśmy zdrówko i powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4812302 Napisano: 06.11.2011 12:59:33 w Konkursowiczki w ciąży
cytrynkowa napisał(a):

Avana napisz skąd wiedziałaś ze masz jechac do szpitala? Boję się że nie będę wiedziała.....




Nie stresuj się emotka zobaczysz będzie dobrze i sama wyczujesz moment że już powinnaś jechać jak to 1 dzidzi to nie ma się co spieszyć i pędzić do szpitala przy 1 skurczu emotka jak zobaczysz że masz już w miarę stałe skurczę to wtedy możesz jechać ale nie ma się co spieszyć emotka Powodzenia głowa do góry będzie dobrze zobaczysz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4812289 Napisano: 06.11.2011 12:55:52 w Konkursowiczki w ciąży
anava napisał(a):

Dziewczyny jestem już po emotka

Antka urodziłam wczoraj o 19.25 - 3600 g, 59 cm
Niestety ma żółtaczkę i nie leży ze mną... Może już jutro go dostanę do pokoju...

Sam poród trwal szybko i sprawnie!
Przeżycia cudownem=, zwłaszcza jak sie widzi swoje maleństwo emotka

Napiszę więcej jak tylko będe mogła.
Pozdrowienia ze szpitala!




Gratulacje dla kolejnej szczęśliwej mamusi
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4811217 Napisano: 05.11.2011 06:36:54 w Konkursowiczki w ciąży
grazia1981 napisał(a):

O fajnie ,butelkę też już mam z mamaebaby pasowałoby po troszke kompletować emotka
jakieś pieluszki,a jeszcze jedno jakie macie witaminki? I na początku łykałyście kwas foliowy?
Ja przy pierwszym dziecku miałam feminatal+ dha
a przez 3 m-ce zażywałam Folik chyba 2 tabletki dziennie




Kwas foliowy obowiązkowo 1 tabletkę dziennie ja na razie tylko to biorę Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4809178 Napisano: 04.11.2011 08:45:55 w Konkursowiczki w ciąży
marielu emotka emotka emotka

Przypomniała mi się historia jak przychodziła do mnie położna co za babsko normalnie koszmar nad koszmarami i kazała rozebrać synka i oglądała czy jest wszystko w porządku a mój synek chyba też jej nie polubił i najpierw zaczął sikać prosto w jej twarz a na koniec zrobił kupkę na jej piękne rączki myślałam że pęknę ze śmiechu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4809167 Napisano: 04.11.2011 08:43:14 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

leoniu napisał(a):

O!!! Gaworzenie jest rozkoszne... Po prostu się rozpływam przy tym a guuu.
Jezu, najgorsze jest to, że ja zawsze publicznie drwiłam z takich kobiet emotka


Ja też drwiłam, a teraz robię się taka sama emotka
Ja teraz chciałabym żeby malutki podrósł, bo boję się o niego, że uleje, ze sie zakrztusi... Boże, jaki to stres.



Jeszcze będziesz chciała by znowu był takim malusim kochanym maluszkiem emotka Spokojnie dasz radę i dzidzi nic nie będzie emotka Każda mama tak ma że się boi że coś się stanie
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4809092 Napisano: 04.11.2011 08:18:49 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

cytrynkowa napisał(a):

katrin22 napisał(a):

cytrynkowa napisał(a):

oj już mam dosc, dzidzia jak sie rusza to mnie kuje jakby w lapkach miala srubokrety, ehhhhhh.....


Jeszcze trochę i będzie koniec ,i będziesz tulić swoją córunię emotka


emotka


emotka
Ps.Mi pod koniec też było już ciężko, ale jak pomyślę, że Kubuś ma już 10 dni to sama w to nie wierzę, jak to szybko zleciało, a On z dnia na dzień staje się inny.
A co do brzusia to zdecydowanie jest mi lepiej bez niego, już nie jestem taka niedołężna, za to zawartość noszę na rękach emotka
Nie wiedziałam do tej pory, że macierzyństwo daje tyle radości. emotka





Oj nim się spostrzeżesz będziesz szykować roczek dla synka emotka zobaczysz jak to szybko zleci i dopiero wtedy jak spojrzysz wstecz to jest coś nieprawdopodobnego jak dziecko potrafi się zmienić z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc. U mnie ten 1 rok zleciał nawet nie wiem kiedy i jak przyszłam z małym do domu to nie raz na niego patrzyłam a on nic tylko leżał spał i jadł emotka i tak nieraz żartowałam syku kiedy ty będziesz chodził emotka a gdy zaczął chodzić i wszędzie jest go teraz pełno to tak nie raz marzę o czasach gdy leżał i słodko do mnie gaworzył
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4809031 Napisano: 04.11.2011 08:01:27 w Konkursowiczki w ciąży
cytrynkowa napisał(a):

A ja juz mam dosc....byłam u lekarza szyja zwarta, a mnie brzuch boli, mam napiety i twardy, moge tylko no-spe brac i czekac....jak przyspieszyc porod?????




Skąd ja to znam ha ha emotka ja ciągle mówiłam mężowi że wszystkie moje koleżanki już urodziły a ja nadal chodzę z brzuchem i chyba nigdy nie urodzę ale spokojnie nim się oglądniesz będziesz tulić dzidzie
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4808698 Napisano: 04.11.2011 06:05:38 w Konkursowiczki w ciąży
grazia1981 napisał(a):

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi,ja pierwsze dziecko rodziłam W MYŚLENICACH,moze któraś słyszała? Niby nie było zle,położne przewijały dziecko,ja tylko karmiłam ,mąż nie miał wstępu niestety,mógł sobie popatrzeć przez szybę emotka Do Krakowa mam 30 km,




A skąd jesteś ? ja mam do Krakowa 50 km i mam nadzieję, że i teraz zdążę dojechać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4808049 Napisano: 04.11.2011 02:06:26 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny a że tak zapytam rodziła któraś w wodzie ???? Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4807529 Napisano: 04.11.2011 11:38:19 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny byłam dziś na wizycie wszystko ok emotka i 1 raz słuchałam bicia serduszka mojej dzidzi cudne uczucie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4807528 Napisano: 04.11.2011 11:37:30 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Co do mdłości to dziękuję Bogu, że tylko one były, nie wyobrażam sobie porannych mdłości...
Agusia co do zrzucenia kg, to myślę, że dużo daje karmienie piersią.Mały wisi na cycu co 1,5- 2h.
jaki pas kupiłaś?
Nie jestem pewna, ale pas chyba się kupuje po porodzie, o wtedy się mierzy obwód, ale nie jestem pewna, może są różne rodzaje.



I tu jak zwykle ja przeczę teorii emotka że karmiąc ciążą zrzuca się szybko kilogramy ja przytyłam 20 kg emotka i na początku za nic nie chciało nic spaść z wagi teraz zostało mi do zrzucenia 3 kg no ale ze względu na mój stan właśnie przytyłam 1 kg ha ha emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4807515 Napisano: 04.11.2011 11:34:39 w Konkursowiczki w ciąży
grazia1981 napisał(a):

Mam pytanie,czy któraś moze rodziła w Krakowie? Ja pierwsze dziecko rodziłam pobliskim miasteczku a zastanawiam się,czy nie wybrac się teraz do Krakowa? Ale do którego szpitala? emotka



Ja rodziłam w UJASTKU i jestem zadowolona na 1000 % emotka nigdy takiej opieki mną i dzieckiem bym się nie spodziewała emotka Teraz też rozważam tam poród tyle że chciałabym w wodzie zobaczymy co z tego wyjdzie i czy zdążę ha ha najwyżej będę rodzić w domu w wannie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4807510 Napisano: 04.11.2011 11:32:34 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

A teraz z innej beczki, kobitki moje piersi oszalały, zaczęły tyle produkować mleka, że Kubuś nawet 1/100 tego nie wypije, codziennie wszytko przesiąknięte, zwłaszcza w nocy, czy to się ureguluje??




Spokojnie to normalne emotka ja wiecznie na w 1 miesiącu karmienia chodziłam mokra emotka bo miałam tyle pokarmu i odciągałam i do woreczków i do zamrażarki gdy synek miał 11 miesięcy i zachorował mleko się bardzo sprzydało emotka Nie martw się to chwile i się ureguluje i piersi będą produkować tyle mleka ile trzeba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4806022 Napisano: 03.11.2011 06:24:40 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

agusia147 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

grazia1981 napisał(a):

A ja z niecierpliwością oczekuje wizyty u gina a raczej giny,kazała przyjść za kilka dni,piersi mnie bolą tak jak przy pierwszej ciąży .Nie moge się doczekać już tego potwierdzenia,jak dobrze pójdzie to w lipcu będę i ja mamą. emotka




No ja też się nie mogę doczekać wizyty jutro do południa mam wizytę ale trochę się boję czy wszystko jest ok , kurcze i ta nieszczęsna pierś mnie boli emotka Trzymajcie kciuki



Ja mam 17 wizytę, a w międzyczasie muszę jeszcze zrobić badania... Powtórzyć glukozę itp... Mam wrażenie że w tej ciąży to nie robię nic tylko krew do analiz oddaję emotka



Ło rany a co to tak dużo tych wizyt ? ja mam teraz 2 emotka a o oddawaniu krwi mi nie przypominaj bo mnie rano tak mdli i wymiotuje że masakra i byłam właśnie na oddaniu krwi i myślałam że zemdleje
emotka



Mnie mdliło na początku ciąży przez 3 miesiące dzień w dzień więc wiem jaki to ból. Z tym, że nie wymiotowałam raczej. Znaczy zdarzyło się kilka razy ale to jak się okazało przez witaminy Falvit mama, podobno dużo ludzi tak na nie reaguje.




Ja niestety po raz 2 przechodzę ten koszmar wymiotny dzień na dzień koszmarrrrrrrrr
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4806008 Napisano: 03.11.2011 06:19:19 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

grazia1981 napisał(a):

A ja z niecierpliwością oczekuje wizyty u gina a raczej giny,kazała przyjść za kilka dni,piersi mnie bolą tak jak przy pierwszej ciąży .Nie moge się doczekać już tego potwierdzenia,jak dobrze pójdzie to w lipcu będę i ja mamą. emotka




No ja też się nie mogę doczekać wizyty jutro do południa mam wizytę ale trochę się boję czy wszystko jest ok , kurcze i ta nieszczęsna pierś mnie boli emotka Trzymajcie kciuki



Ja mam 17 wizytę, a w międzyczasie muszę jeszcze zrobić badania... Powtórzyć glukozę itp... Mam wrażenie że w tej ciąży to nie robię nic tylko krew do analiz oddaję emotka



Ło rany a co to tak dużo tych wizyt ? ja mam teraz 2 emotka a o oddawaniu krwi mi nie przypominaj bo mnie rano tak mdli i wymiotuje że masakra i byłam właśnie na oddaniu krwi i myślałam że zemdleje
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4805988 Napisano: 03.11.2011 06:13:10 w Konkursowiczki w ciąży
grazia1981 napisał(a):

A ja z niecierpliwością oczekuje wizyty u gina a raczej giny,kazała przyjść za kilka dni,piersi mnie bolą tak jak przy pierwszej ciąży .Nie moge się doczekać już tego potwierdzenia,jak dobrze pójdzie to w lipcu będę i ja mamą. emotka




No ja też się nie mogę doczekać wizyty jutro do południa mam wizytę ale trochę się boję czy wszystko jest ok , kurcze i ta nieszczęsna pierś mnie boli emotka Trzymajcie kciuki Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4805480 Napisano: 03.11.2011 02:44:05 w Konkursowiczki w ciąży
nniewidzialnaa napisał(a):

Dziękuję dziewczyny emotka I także gratulacje dla tych, które dzieci mają już przy sobie emotka

Ja urodziłam siłami natury, właściwie II faza porodu trwała 10 minut, z tym, że nie obyło się bez nacinania. Ale już szwy zdjęte /jeden tylko został/ i już całkiem dobrze się czuję. emotka

A co do daty to 26.10.11 u mnie w szpitalu był totalny wysyp rodzących. Już po porodzie czekałam na zwolnienie łóżka przez jedną kobietę i kolejna już wchodziła na salę.. także coś musiało być na rzeczy z tą datą emotka



Gratulacje dla kolejnej mamusi emotka

Ach a ja urodziłam też 26 października tyle że 2 lata temu ha ha emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4802908 Napisano: 02.11.2011 03:17:21 w Konkursowiczki w ciąży
grazia1981 napisał(a):

Witam i dołączam do cięzarnych,dziś zrobiłam test i na 99 % jestem w ciąży emotka




Witamy witamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0