Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monika1985monik

monika1985monik

#4934777 Napisano: 03.01.2012 06:56:41 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

zastanawiamy się właśnie z mężem nad LifeNestem... grusia jak długo go używaliście? do którego miesiąca dziecko może w tym spać?




Ja jak oglądałam to allegro to pisało że dla dzieci od urodzenia do 5 miesiąca życia (do 9 kg) więc dla mnie to był zbyt duży wydatek na tak krótki czas. Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4934768 Napisano: 03.01.2012 06:52:28 w Konkursowiczki w ciąży
Ja też nie prasuje bo zwyczajnie nie mam na to czasu i siły a synek nie chodzi jak flejtuch emotka


Grusia ja to Cię podziwiam musisz mieć strasznie grzeczne dzieci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4933830 Napisano: 03.01.2012 12:12:24 w Konkursowiczki w ciąży
Ja piorę większość w 60 stopniach
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4933315 Napisano: 03.01.2012 07:58:02 w Konkursowiczki w ciąży
grazia1981 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

sonata napisał(a):

Czy miałyście już badanie przesiewowe na obecność gronkowca? Podobno nie daje on objawów, ale jest bardzo niebezpieczny dla dziecka, które może zarazić się w trakcie porodu?




Ja nie miałam takiego badania


Ja przy pierwszej ciąży nie miałam

MONIKA,a ty znasz płeć? Bo nigdy nie piszesz,a dziewczyny tutaj widzę ,że tak,pochwal się
emotka




Hi hi emotka więc tak jak pisałam ja w te cuda usg nie wieże i nie nastawiam się na żadną płeć tylko na zdrowe dzidzi
emotka a to dlatego że w 1 ciąży miała być córka ( usg zwykłe i 3d )mam SYNKA a teraz hm no podobnie na 1 usg córka na 2 już synek więc nie wiem co będzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4932354 Napisano: 02.01.2012 06:05:15 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

sonata napisał(a):

Czy miałyście już badanie przesiewowe na obecność gronkowca? Podobno nie daje on objawów, ale jest bardzo niebezpieczny dla dziecka, które może zarazić się w trakcie porodu?




Ja nie miałam takiego badania


Miałam robiony wymaz w tym kierunku, jakoś 38 tc



Ja to mam fobię, że nie dożyję 38tc emotka




Agusia dasz radę emotka mi też się wydawało że nie do żyje a do żyłam choć ostatnie 2 tygodnie trwały dla mnie całą wieczność emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4932041 Napisano: 02.01.2012 04:03:40 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

Czy miałyście już badanie przesiewowe na obecność gronkowca? Podobno nie daje on objawów, ale jest bardzo niebezpieczny dla dziecka, które może zarazić się w trakcie porodu?




Ja nie miałam takiego badania Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4932008 Napisano: 02.01.2012 03:53:04 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

fryteczka napisał(a):

wg badan najwiecej smierci lozeczkowych jest spowodowane spaniem maluchow z rodzicami


No właśnie, można nieświadomie przydusić, albo co gorsza udusić dziecko, mówię o maleństwie, bo większe co innego.



Dla mnie spanie z maleństwem to głupota, lepiej wstawić łóżeczko do sypialni. Nigdy nie wiesz jak mocno zapadniesz w sen, możesz przypadkiem zrobić krzywdę... Starsze dziecko zaś przyzwyczaisz i potem będzie ciężko je wykurzyć. Lepiej więc od razu nauczyć spać we własnym łóżku.


Bradzo dobrze to ujęłaś emotka
W naszej sypialni łóżeczko jestz mojej strony łóżka, i nie ma problemu.

JA podziwiam amerykanów, od razu dziecko ma swój pokój, często na piętrze gdzieś, i nikt się nie boi, ja osobiście bałabym się, takie jest moje zdanie.
3 latka już można wykurzyć do dziecinnego pokoju emotka



No i u nas będzie tak samo, łóżeczko z mej strony łóżka, na wyciągnięcie ręki. Dziecko będzie czuło, że ktoś jest obok, ale nie zamierzamy popadać w paranoję i brać go do naszego łóżka. Niech ma tą odrębność, i żyje bez głupich przyzwyczajeń...




Agusia wiesz co ja tak myślałam i mówiłam jak byłam w 1 ciąży
emotka a w praktyce łóżeczko na wyciągnięcie ręki obok stoi i nici z tego nie było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4931471 Napisano: 02.01.2012 12:48:52 w Konkursowiczki w ciąży
My mieliśmy łóżeczko turystyczne na wakacjach jak byliśmy pożyczone ale małemu się tak strasznie źle w nim spało że ja osobiście w życiu bym takiego nie kupiła Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4931012 Napisano: 02.01.2012 09:36:08 w Konkursowiczki w ciąży
jola29k napisał(a):

łóżeczko to ja kupiłam takie ładne i pościel nową i co z tego jak mała spała w nim moze z 10 razy , teraz ma 2 latka dalej spi z mama w łózeczku spi moze godzine a potem krzyk na cały dom do mami , a mąż tylko marudzi sama sobie ją tak nauczyłas ja poprostu się o nią bałam była taka malutka( wcześniak 950 g.). A teraz to taka mała cwaniara nie wiem jak ona to robi ale jak tylko ja wstaje ona już krzyczy do mami




No tak dzieci są cwane emotka mój synek do 6 miesiąca spał z nami w łóżku ( po 1 strasznie płakał u siebie w łóżeczku po 2 nawet jak mu się odbiło po jedzeniu potrafił się nie raz się tak zadławić zwróconym mleczkiem że prawie się już dusił po 3 karmiłam cycem więc było łatwiej jak był przy mamie ) ale w dniu w którym skończył 6 miesięcy powiedziałam dość i kładłam go do swojego łóżeczka przez 1 tydzień było trudno bo płakał ale z dnia na dzień coraz mniej i tak udało się że on śpi w swoim łóżku a my z mężem w swoim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4931003 Napisano: 02.01.2012 09:29:38 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

nie mógł się wydostać i przekręcić i krzyczał w wniebogłosy więc leży w szafie monika-nie gniewaj się, ale się uśmiałam emotka
Kontroler oddechu pediatrzy polecają, jeśli są ku temu jakieś wskazania medyczne. Podobno często zdarzają się fałszywe alarmy.




No może dziwnie to napisałam ale leży w szafie śpiworek nie synek emotka Sory jeszcze sylwestrowa jestem emotka normalnie głowa mi pęka jak bym kaca miała chyba cierpię za wszystkich co pili w sylwestra emotka Inni pili a mnie głowa boli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4930998 Napisano: 02.01.2012 09:27:48 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

hehe, czyli trzeba się nastawić na różne ewentualności widzę emotka
śpiworki jakieś mamy, kocyk też się znajdzie, poszewki trzeba kupić, może starczy na początek z łóżkowych rzeczy



Pewnie na początek wystarczy kocyk my poduszki pod głowę nie używaliśmy na początku a potem trzeba się dostosować do tego co dziecko polubi
emotka bo jak wiadomo każde dziecko inne oryginalne jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4930986 Napisano: 02.01.2012 09:20:26 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

dziewczyny, czy któraś z was korzystała z niani elektronicznej lub kontrolera oddechu? możecie coś polecić?

i co do łóżeczka? pod czym/w czym śpią wasze maluchy?



Niania nie używaliśmy bo mamy 1 pokój , kontroler oddechu też nie używaliśmy.

Co do spania to testowaliśmy na początku kołderkę i jak mały był malutki to pod nią spał ( teraz nie cierpi być przykryty od razu wywala kołdrę więc grubiej go ubieram i nie przykrywam) sprawdziliśmy też śpiworek ale z niego w ogóle nie mógł się wydostać i przekręcić i krzyczał w wniebogłosy więc leży w szafie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4930451 Napisano: 01.01.2012 07:44:02 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

dianek napisał(a):

no, już wszystko wróciło do normy emotka 3 małe, gęste krople, a tak zatkały wszystko...

ale jaka ulga teraz ^^

btw - właśnie się dowiedziałam, że skoczył VAT na dziecięce rzeczy emotka mam nadzieję że jednak nie podniosą wszystkich cen hurtowo o te kilkanaście procent i pojawią się jakieś promocje


Ja myślę, że niestety, że będą uzasadniać ogromne podwyżki właśnie tym VATem...
emotka





Ach znowu odbije się to na naszych kieszeniach. Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4928802 Napisano: 31.12.2011 02:18:53 w Konkursowiczki w ciąży
Dianek ja poradzę to co dziewczyny liście kapusty z zamrażalnika super się sprawdzają i spróbuj odciągnąć laktatorem i wtedy wymasować pierś. Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4928453 Napisano: 31.12.2011 10:52:33 w Konkursowiczki w ciąży
My używamy pieluch biedronkowych za 27 emotka i są najlepsze z wszystkich które przetestowaliśmy emotka Najgorsze z najgorszych w naszym przypadku okazały się chyba najdroższe bo Pampersa które kompletnie nie radziły sobie np z kupkami. Sprawdziły się też pieluchy z rossmana u nas są po 19,99. Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4923996 Napisano: 28.12.2011 08:56:42 w Wygraj mi / Wygram za...
Szukam kogoś kto wygrałby mi koszulkę i maskarę w rimmelu na rossnet.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4923906 Napisano: 28.12.2011 08:07:05 w Konkursowiczki w ciąży
emilka1705 napisał(a):

grusia napisał(a):

katrin22 napisał(a):

emilka1705 napisał(a):

agasiam napisał(a):

Kurcze jak ja Wam zazdroszcze. Czytam że dziecko śpi od 20 do 5 i mówie sobie szczęściara. Mój Łukasz w ciągu dnia śpi może ze 3-4 godziny a w nocy budzi się co 2 godziny na jedzenie.


ja jak do tej pory nie narzekam. Na początku mała budziła się 3 razy, ale jak zamiast cyca przy którym zasypiała zaczęłam dawać jej sciągniete mleko z butli to przesypia praktycznie całe noce. Oczywiście czasami zdarzają się wyjątki i przebudzi się o 3 czy 4, ale to rzadkość.

Jakie kropelki na brzuszkowe problemy polecacie? Mam infakol, ale wczoraj nic nie pomógł. Małą pierwszy raz bolał brzuszek płakała strasznie podałam jej krople, ale nic nie pomogły. Pewnie moja wina bo na chrzcinach troszkę zaszalałam z jedzeniem:(


Ja jeszcze nic nie dawałąm, bo nie było potrzeby, TWoja niunia za mała na herbatki to hmmm, a espumisan dla niemowląt? nie wiem od kiedy można podawać


Czemu za mała ?Ile ma ? Przeciez koperkowa z HIPP jest od 1 tygodnia zycia. Ja polecam Delicol.


herbatkę koperkową jej daje, ale też nie pomaga:( granulowane są od pierwszego miesiąca, a saszetkowe od 1 tyg. Niby wygodniejsze granulowane, ale w składzie na 1 miejscu GLUKOZA emotka
Liwcia ma już 2,5 miesiąca:)




Dla pocieszenia napisze ci że mój synek przesypia całe noce od 2 tygodni a ma skończone 2 lata emotka a jak był mały też co chwila w nocy budził się na cyca a w dzień też mało spał ledwo co do ubikacji udało się mamusi wychodzić więc nie jesteś sama emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4923879 Napisano: 28.12.2011 07:53:40 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

fryteczka napisał(a):

agusia147 napisał(a):

fryteczka napisał(a):

ja uywalam te : http://allegro.pl...mma-i1997747955.html .. jakies 4 paczki.
porod naturalny..

na poczatku przez jakies 5 dni uzywalam te ,ktore dostaam w szpitalu



Kupiłam takie same, 4 paczki, mam nadzieję że starczy... i na łóżko takie podkłady, stwierdziłam, że w razie co nadadzą się na przewijak...

te podklady tez mialam...zmienialam sobie sama na lozku jak sie pokrwawil.. dostalam tylko 1 z przydzialu a lezelismy 6 dni wiec warto miec swoje.

Teraz kupuje je dla maluszka..nadaja sie do przewijania albo zeby polozyc na lozku i wietrzycpupke emotka



Dokładnie to samo słyszałam emotka Więc strat nie będzie. za to chyba przegięłam z ilością pampersów w najmniejszym rozmiarze...




Zawsze pampersy możesz sprzedać np na allegro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4923863 Napisano: 28.12.2011 07:48:09 w PODZIĘKOWANIA
agusia147 bardzo dziękuje jesteś wielka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4923181 Napisano: 28.12.2011 02:37:43 w GFK
wywiady telefoniczne +33 Wyświetl w wątku >>
0 0