Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monika1985monik

monika1985monik

#4942257 Napisano: 07.01.2012 07:15:23 w Konkursowiczki w ciąży
Agusia dokładnie tak jak pisze sonata to skurcze przepowiadające organizm się przygotowuje a Ty już nie czytaj o porodach bo to tylko wzmacnia strach i niepewność myśl pozytywnie wszytko będzie ok i już za niedługo pochwalisz się że masz już dzidzie przy sobie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4942161 Napisano: 07.01.2012 05:59:28 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Buuu czemu panowie nie mogą rodzić.... emotka


bo 90% z nich podczas porodu lub ciąży by umierało, większość z paniki emotka




Ha ha ha to święta racja faceci są tak słabi że nie wytrzymali by tego Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4942157 Napisano: 07.01.2012 05:56:51 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

agusia147 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

agusia147 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

dianek napisał(a):

hehe
mężu się uparł że musi się nauczyć, torbę do szpitala też on pakuje - bo to on z niej wszystko będzie wyciągał i stwierdził że sobie poukłada jak będzie chciał emotka

no i jak mu w szpitalu powiem, żeby założył młodemu kaftanik i śpiochy to dobrze żeby wiedział o co chodzi emotka



O to super pomysł polecam bo ja spakowałam sama swoją torbę i mąż nie wiedział co gdzie jest a mnie szyli a on poszedł z położną kąpać małego i ubierać i np nie mógł znaleźć rożka
emotka więc teraz ja wszystko przygotuje a on sobie spakuje żeby wiedział co gdzie jest emotka



Ja to się chyba najbardziej tego szycia boję emotka




Dasz radę emotka może wogóle szycie nie będzie potrzebne
emotka



A oni nie robią tego na jakimś znieczuleniu? I jak potem gojenie wygląda? Korzystanie z toalety? Prysznice?




No niby na znieczuleniu no ale mimo to mnie bolało emotka mi w miarę szybko rana się zagoiła nie mogłam się tylko śmiać i psikać bo wtedy bolało. Co do toalety czy prysznica nie miałam z tym problemu urodziłam o 24 pod prysznicem byłam o 6:30




Nie wyobrażam sobie tyle czasu bez prysznica... Poród to wysiłek, człowiek zapewne po tym zapocony jak świnka emotka




Ja rodziłam 2 dni więc naprawdę nie miałam ani trochę siły by iść pod prysznic od razu zresztą ledwo co doszłam do swojej sali przez korytarz który wydawał mi się że nigdy się nie skończy gdzie czekał na mnie już mój głodny synek którego trzeba było nakarmić a że początki karmienia piersią nie były łatwe i synek był głodomorem to trochę to trwało emotka potem przewijanie małego i tak zleciało do 6 synek poszedł lulu to można było iść pod prysznic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4942132 Napisano: 07.01.2012 05:38:14 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

agusia147 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

dianek napisał(a):

hehe
mężu się uparł że musi się nauczyć, torbę do szpitala też on pakuje - bo to on z niej wszystko będzie wyciągał i stwierdził że sobie poukłada jak będzie chciał emotka

no i jak mu w szpitalu powiem, żeby założył młodemu kaftanik i śpiochy to dobrze żeby wiedział o co chodzi emotka



O to super pomysł polecam bo ja spakowałam sama swoją torbę i mąż nie wiedział co gdzie jest a mnie szyli a on poszedł z położną kąpać małego i ubierać i np nie mógł znaleźć rożka
emotka więc teraz ja wszystko przygotuje a on sobie spakuje żeby wiedział co gdzie jest emotka



Ja to się chyba najbardziej tego szycia boję emotka




Dasz radę emotka może wogóle szycie nie będzie potrzebne
emotka



A oni nie robią tego na jakimś znieczuleniu? I jak potem gojenie wygląda? Korzystanie z toalety? Prysznice?




No niby na znieczuleniu no ale mimo to mnie bolało emotka mi w miarę szybko rana się zagoiła nie mogłam się tylko śmiać i psikać bo wtedy bolało. Co do toalety czy prysznica nie miałam z tym problemu urodziłam o 24 pod prysznicem byłam o 6:30
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4941945 Napisano: 07.01.2012 03:32:55 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

dianek napisał(a):

hehe
mężu się uparł że musi się nauczyć, torbę do szpitala też on pakuje - bo to on z niej wszystko będzie wyciągał i stwierdził że sobie poukłada jak będzie chciał emotka

no i jak mu w szpitalu powiem, żeby założył młodemu kaftanik i śpiochy to dobrze żeby wiedział o co chodzi emotka



O to super pomysł polecam bo ja spakowałam sama swoją torbę i mąż nie wiedział co gdzie jest a mnie szyli a on poszedł z położną kąpać małego i ubierać i np nie mógł znaleźć rożka
emotka więc teraz ja wszystko przygotuje a on sobie spakuje żeby wiedział co gdzie jest emotka



Ja to się chyba najbardziej tego szycia boję emotka




Dasz radę emotka może wogóle szycie nie będzie potrzebne
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4941662 Napisano: 07.01.2012 11:58:08 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

hehe
mężu się uparł że musi się nauczyć, torbę do szpitala też on pakuje - bo to on z niej wszystko będzie wyciągał i stwierdził że sobie poukłada jak będzie chciał emotka

no i jak mu w szpitalu powiem, żeby założył młodemu kaftanik i śpiochy to dobrze żeby wiedział o co chodzi emotka



O to super pomysł polecam bo ja spakowałam sama swoją torbę i mąż nie wiedział co gdzie jest a mnie szyli a on poszedł z położną kąpać małego i ubierać i np nie mógł znaleźć rożka
emotka więc teraz ja wszystko przygotuje a on sobie spakuje żeby wiedział co gdzie jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4941521 Napisano: 07.01.2012 09:56:10 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Dziewczyny? Jakie kosmetyki są potrzebne maleństwu? Mam zrobić listę dla teściowej do apteki i nie wiem kompletnie...




Ja w aptece dla dzidzi kupowałam:

physiodose które używałam do noska i oczu
nosefride no w sumie nie kosmetyk ale z apteki bardzo się nam sprzydał

i w sumie tyle kupiłam w aptece, resztę rzeczy kupiłam albo w rossmanie ( taniej niż w aptece) albo w hipermarkecie np sudokrem itp. Ja polecam na początek jak kupujesz kosmetyki typu płyn do kąpieli czy podobne to kupować te najmniejsze opakowania bo nigdy nie wiadomo czy np maluszek nie będzie na daną markę czy produkt uczulony i cała butla pójdzie do kosza. W aptece warto też kupić lewatywę jeżeli szpital jej nie zapewnia.
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4940868 Napisano: 06.01.2012 05:27:08 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Moja np wpadła na wspaniały pomysł i chciała żebym jej napisała na kartce co Benio je o której śpi itd i... podrzuciła jej synka na 2 tyg?! emotka Masakra... Benio ma półtora roku i 24 h jest ze mną... Nie wiem jak by się to skończyło ale ja to bym chyba umarła!



Nie wyobrażam sobie oddać dziecka dziadkom nawet na kilka dni... Chyba ich pogięło! Poza tym dziadkowie w kilka dni potrafią wnusia tak rozpuścić i zdziadoszyć, że potem miałabyś tylko z nim problemy...

zarania napisał(a):

katrin22 napisał(a):

agasiam napisał(a):

Z wyboru to i ja bym się nie zdecydowała na CC choć miałąm poród naturalny i choć mówi się że ból się zapomina to ja nadal się wzdrygam na wspomnienie. Jak CC to bardzo ważna jest opieka później na oddziale. Ja zapłaciłam za prywatną położną i nie żałuje ani grosza bo bez niej to chyba bym do dzisiaj rodziła:) Ale po porodzie to już masakra. W zalezności od zmiany trafiają się takie pielęgniarki że przysłowiowa teściowa to przy nich pryszcz. Na sali ze mną leżała dziewczyna po CC i nie mogła samodzielnie wstawać. Pielęgniarki były okropne kiedy jej pomagały, nie wspomne o braku poszanowania dla intymności. Jak ją podnosiły to koszule miała pod brodą. po pierwszej dobie miały ją już głęboko gdzieś i zamontowały jej taką drabinke do podnoszenia. Kobieta męczyła się przy wstawaniu przez 15 minut ja bym się w tym czasie zwyczajnie zsiusiała:)


To ja tak źle nie miałam, wstałam po ponad dobie, pod prysznic mnie zaprowadziła położna, na pierwsze siusiu także, potem niestety już sama, ale ja darłam się jak coś potrzebowałam (nawet w nocy). Nie było łatwo, nikt się też nie litował, miałam tak pokłute ręce, bo żył już nie było widać.Wtedy zazdrościłam kobietom rodzącym sn, teraz z perspektywy czasu, jednak chyba CC dalej wybrałabym, mimo tych męk, bo ja próg bólu mam niski.
Boże... jak dobrze, że ja już mam to za sobą.
Teraz tylko problemem jest alergia,ale trzymam dietę to i synek już ma zdrową skórę, nie jest łatwo faszerowac się produktami bezmlecznymi i bez jaj, ale daję radę jeszcze cycem, a mały coraz więcej je, nie wiem ile pociągnę,ale jeszcze daję radę.
Kubuś już też podnosi główkę( metoda fryteczki na brzuchu rewelacyjna)śmieszne jest to, że jak mały leży ja brzuchu to szuka cyca i jak uda mu się chwycić to ssie hehe.
Kupki robi co 4 dni, beka bez problemu.Kolek nie ma. Nie jest źle (odpukać PUK PUK PUK) emotka
Także po porodzie będzie lepiej, lżej na pewno emotka

beniaminowa co jadłaś słodkiego na tej diecie?
bo ja na razie znam tylko przepis na szarlotkę i rogaliki z marchewką bez jaj i bez mleka.
I jaki kremik do twarzy stosowałaś, ja stosuję tylko oliwę z oliwek,ale miałam próbkę z oilatum i spróbowałam i czekam na rezultaty, bo KUbuś na jednym policzku miał suchą skórę.

Kobitki mam intymne pytanko, jak u Was z antykoncepcją? JA od kilku dni zażywam Azalię,ale znów zapomniałam zjeść ją o 20 i zjadłąm o 22.00 i trzeba czekać kilka dni...
Jestem przeciwniczką sztucznych hormonmów, ale po CC trzeba się pilnować przez jakieś 18 miesięcy...


Mi cesarka bardzo się podobała i nie wyobrażam sobie naturalnego porodu przy kolejnym dziecku. Poród trwał długie 17 godzin, podczas których rozwiązywałam krzyżówki, leżałam na niewygodnym łóżku i latałam do ubikacji, bo tam czułam się bezpieczna. A bóle, które zaczęłam odczuwać pod wieczór zupełnie mi się nie spodobały. Miałam znieczulenie częściowe i bezpośrednio po porodzie ujrzałam moje dziecko, a po zszyciu podbrzusza i naświetleniu dziecka natychmiast byłyśmy razem. Gdy czekałam na czucie w nogach, córeczka była na wyciągnięcie ręki ode mnie, a ja rozmawiałam z ordynatorką i położnymi. Opieka po porodzie też była ok.; podczas 1 doby przychodzono do mnie w ciągu 1 minuty na dźwięk dzwonka przy łóżku, a w razie czego mogłam liczyć na dziewczynę z pokoju, która urodziła naturalnie. Na nogach stanęłam po 24 godzinach i gdyby nie to, że moje łóżko było ustawione ciut za wysoko (nie wiedziałam, że jest regulowane), to byłoby super (troszkę bolało gdy zeskakiwałam 5 cm w dół). A wszelkie prysznice itp. odbywałam sama, bo ani siostra ani partner nie byli chętni by choć głowę mi umyć. emotka



Ehh, żeby tak wszystkie dziewczyny miło cesarki wspominały i o tym dobrze mówiły byłoby inaczej emotka A nie. Ja jak słyszę cesarka to mi się z czymś złym to kojarzy i bolesnym...




Dokładnie to samo mam ja jak słyszę słowo cesarka to mi słabo
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4940684 Napisano: 06.01.2012 03:10:56 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

sonata napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

Agusia Ty to mnie cały czas zaskakujesz bo czytając twoje wypowiedzi odnoszę wrażenie że to twoje któreś dzidzi z rzędu a nie pierwsze

emotka zero paniki i zdenerwowania pozazdrościć emotka


Za pierwszym razem przed strachem ratuje nas nieświadomość emotka Można oglądać filmy z porodu, słuchać relacji innych kobiet, a i tak nas wszystko zaskoczy.



I matki i teściowe, które ciągle straszą i próbują pouczać emotka Filmy z porodów, to gorsze od horroru to nie oglądam, poza tym chyba nie ma sensu się nakręcać specjalnie...




Teściowa no normalnie powinni zakazać z nią kontaktu przez 9 miesięcy
emotka moja naopowiadała mi jak to dziecko może zaplątać się w pępowinę i się udusić i tego typu inne historię że myślałam że umrę ze strachu w ostatnich dniach ciąży. A teraz z kolei jak mnie widzi to mówi ale ty już przytyłaś i jaka ty strasznie blada jesteś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4940678 Napisano: 06.01.2012 03:08:25 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

Agusia Ty to mnie cały czas zaskakujesz bo czytając twoje wypowiedzi odnoszę wrażenie że to twoje któreś dzidzi z rzędu a nie pierwsze

emotka zero paniki i zdenerwowania pozazdrościć emotka



Ajj przeżyłam młodsze siostry emotka Więc myślę jakoś da radę emotka Gorzej tylko z przeciśnięciem małego na świat emotka Boję się trochę bólu, ale idę z mężowską obstawą, powinno być dobrze... Tym bardziej jak widzę jak on się bardziej stresuje ode mnie emotka




Mi położna mówiła jeszcze 1 parcie i dzidzi będzie z nami a ja sobie myślałam że tak tylko mówi bo kompletnie nie czułam że synek już jest tak blisko emotka Mnie osobiście najbardziej bolała przedostatnia faza porodu i samo szycie. Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4940646 Napisano: 06.01.2012 02:49:57 w Konkursowiczki w ciąży
Agusia Ty to mnie cały czas zaskakujesz bo czytając twoje wypowiedzi odnoszę wrażenie że to twoje któreś dzidzi z rzędu a nie pierwsze

emotka zero paniki i zdenerwowania pozazdrościć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4939389 Napisano: 05.01.2012 06:08:40 w Konkursowiczki w ciąży
Ja to strasznie się boje cesarki i mam nadzieję że tym razem też obejdzie się bez niej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4939383 Napisano: 05.01.2012 06:04:31 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Byłam dziś na USG/KTG emotka Maleństwo waży prawie 3 kg i ułożone poprzecznie emotka Na poród się nie zanosi emotka Szyjka się nie skraca ani nie otwiera a poza tym brzuch wysoko... Ale w sumie to się cieszę im później się urodzi tym lepiej dla niego emotka A i KTG wyszło dobrze (na poprzednim wyszła tachykardia). Także mam jeszcze czas na pakowanie torby emotka




Fajnie że wszystko ok emotka torbę lepiej mieć spakowaną wcześniej na wszelki wypadek
emotka


Z pierwszym spakowałam się ok 37 tygodnia a urodziłam w 42 emotka Leżała ponad miesiąc emotka Teraz jestem spokojniejsza emotka




Hi hi ja swoją spakowałam miesiąc przed terminem na wszelki wypadek i czułam się bezpieczniej że wszystko spakowane emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4939312 Napisano: 05.01.2012 05:37:46 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

Byłam dziś na USG/KTG emotka Maleństwo waży prawie 3 kg i ułożone poprzecznie emotka Na poród się nie zanosi emotka Szyjka się nie skraca ani nie otwiera a poza tym brzuch wysoko... Ale w sumie to się cieszę im później się urodzi tym lepiej dla niego emotka A i KTG wyszło dobrze (na poprzednim wyszła tachykardia). Także mam jeszcze czas na pakowanie torby emotka




Fajnie że wszystko ok emotka torbę lepiej mieć spakowaną wcześniej na wszelki wypadek
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4936567 Napisano: 04.01.2012 02:25:13 w Konkursowiczki w ciąży
Super
emotka czas na panikę jeszcze przyjdzie żartuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4936332 Napisano: 04.01.2012 12:58:55 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

Kilka gadżetów dla mamusiek emotka
Ja chcę taką torbę!
http://www.edziec..._to_dla_dziecka.html




Czego to ludzie nie wymyśla Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4935952 Napisano: 04.01.2012 10:39:17 w Konkursowiczki w ciąży
fryteczka napisał(a):

dlatego polecam sliniaczki te nie materialowe emotka mozna je przetrzec,umyc i po klopocie




U nas śliniak nic nie pomógł bo synek nie siedział grzecznie i jadł a wymachiwał rączkami i się cieszył i w rezultacie bluzka czy śpiochy i tak były brudne np na rękawach. Ja polecam śliniaczki takie nie wiem jak to się nazywa ale z rękawmi ( o takie cosik http://allegro.pl...-cm-i2018477201.html ) super się sprawdzają i nie brudzi się ubranko
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4935842 Napisano: 04.01.2012 09:47:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Roczny zapas kosmetyków do włosów AVON emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4935838 Napisano: 04.01.2012 09:46:59 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

A panikę przedporodową mam już od przed świętami, kiedy to torbę spakowaną na porodówkę chciałam targać ze sobą wszędzie...



HA ha ha no agusia ja też tak miałam jak już było blisko terminu jakoś bezpieczniej się z nią czułam
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4935753 Napisano: 04.01.2012 09:00:31 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny ja też kocham allegro i wiecie co przeważnie aukcje które wygrywam od 1 do 2 zł po dotarciu do domu mnie powalają bo jak widzę ile rzeczy tam jest i jeszcze firmówki to się cieszę że jeszcze można coś superowego i taniego zakupić w tym kraju emotka Wyświetl w wątku >>
0 0