Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monika1985monik

monika1985monik

#4959223 Napisano: 17.01.2012 12:42:00 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

To dobrze że nie miałam malin pod ręką bo pewno też bym się katowała emotka emotka

monika1985monik napisał(a):


Lepiej sprawdzić lub zadzwonić do danego szpitala i spytać u nas trzeba wszystko mieć dla siebie i dziecka bo w szpitalu nie dają nic


Mam listę ze szkoły rodzenia ale tam np nie piszą nic o smoczku a przydałby się emotka A co do nożyczek do paznokci to u nas jakby złapali na obcinaniu to by chyba wrzucili ze szpitala... Niedrapki się u nas sprawdziły emotka




No u nas też nic o smoczku nie pisało a nie planowałam używać ale synek miał odruch ssania i musiał mieć smoczek więc teraz na pewno go wezmę emotka a co do nożyczek też nic nie pisało i nie miałam stosowaliśmy nie drapki ale jak rozbierałam synka do kąpieli to strasznie był potem podrapany więc teraz wezmę i nożyczki emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4959189 Napisano: 17.01.2012 12:30:52 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

U mnie nie ma takiej informacji na stronie... Ale nie trzeba było mieć ciuszków dla maleństwa... Pieluch zresztą też nie... Mam nadzieję że będę rodzić tam gdzie rodziłam bo w każdym szpitalu jest co innego emotka No i fajnie by było jakbym wiedziała czy poród SN czy CC...




Lepiej sprawdzić lub zadzwonić do danego szpitala i spytać u nas trzeba wszystko mieć dla siebie i dziecka bo w szpitalu nie dają nic
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4959173 Napisano: 17.01.2012 12:25:14 w Konkursowiczki w ciąży
emilka1705 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

agusia147 tyle wytrzymałaś to dasz radę jeszcze troszkę już nie wiele zostało, spakowana już i przygotowana na zmianę życia o 360 stopni ??


No właśnie... Ja jeszcze nie spakowana emotka Macie jakąś gotową listę co zabrać? Przy pierwszym porodzie torba miała gigantyczne rozmiary emotka teraz już niby wiem co zabrać ale boję się że czegoś zapomnę emotka




Ja się pakowałam według listy podanej na stronie szpitala w którym rodziłam i miałam pewność że będzie wszystko.



dokładnie
emotka
każdy szpital zapewnia co innego. Poza tym jak czegoś nam zabraknie zawsze można dokupić lub dowieść z domu.
aaaa....dla dzidzi polecam zabrać smoka bo my z dziewczyną która leżała ze mną na sali budziłyśmy jej męża o 2 w nocy bo i moja i jej córcia spać nie chciały i facet pędził do marketu po smoki:) kiedy zatkałyśmy dzidzią buzie spały do rana emotka





Potwierdzam u nas było podobnie
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4959152 Napisano: 17.01.2012 12:17:34 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

agusia147 tyle wytrzymałaś to dasz radę jeszcze troszkę już nie wiele zostało, spakowana już i przygotowana na zmianę życia o 360 stopni ??


No właśnie... Ja jeszcze nie spakowana emotka Macie jakąś gotową listę co zabrać? Przy pierwszym porodzie torba miała gigantyczne rozmiary emotka teraz już niby wiem co zabrać ale boję się że czegoś zapomnę emotka




Ja się pakowałam według listy podanej na stronie szpitala w którym rodziłam i miałam pewność że będzie wszystko.
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4959118 Napisano: 17.01.2012 12:05:41 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 tyle wytrzymałaś to dasz radę jeszcze troszkę już nie wiele zostało, spakowana już i przygotowana na zmianę życia o 360 stopni ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4959072 Napisano: 17.01.2012 11:50:29 w Konkursowiczki w ciąży
rachel nie panikuj zobaczysz jak będziesz mieć dzidzi już na rączkach to zobaczysz wszystko jakoś tak samo przychodzi emotka a w razie czego pisz jak będę umieć i dziewczyny na pewno też to pomożemy rozwiązać problem emotka A w którym miesiącu jesteś ??? Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4959010 Napisano: 17.01.2012 11:30:07 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Jakie jest prawdopodobieństwo że dzidzi urodzi się przed terminem? Da się to jakoś przyspieszyć? Czuję się już ciężko, jak jakiś bałwan, wstawanie z fotela czy z łóżka to problem wielki...




Jak jeszcze jesteś w stanie wstać to nie jest tak źle emotka to normalne że kobieta w samej końcówce czuje się już bardzo słabo i nie może nic robić bo wszystko ją męczy i marzy tylko o tym by już urodzić ale po co na siłę wywoływać poród na wszystko przyjdzie czas. A na kiedy masz dokładnie termin ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4957853 Napisano: 16.01.2012 06:58:57 w Konkursowiczki w ciąży
0 0

monika1985monik

#4955055 Napisano: 15.01.2012 01:04:06 w Konkursowiczki w ciąży
mooniq82 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

mooniq82 witaj w klubie ja też muszę iść zrobić to badanie o feee też masz po 1 i po 2 godzinach ?? Ja nie był bym w stanie prowadzić samochodu.


Co do waniennki my mieliśmy taką zwykłą z przyklejanym w środku termometrem i naprawdę jestem z niej mega zadowolona.




tak Monia...w środę będę piła 75g chyba,że ktoś ma ochotę iść za mnie? emotka




To wypij od razu moją ha ha emotka daj znać jak będziesz po emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4954671 Napisano: 15.01.2012 08:26:11 w Konkursowiczki w ciąży
mooniq82 witaj w klubie ja też muszę iść zrobić to badanie o feee też masz po 1 i po 2 godzinach ?? Ja nie był bym w stanie prowadzić samochodu.


Co do waniennki my mieliśmy taką zwykłą z przyklejanym w środku termometrem i naprawdę jestem z niej mega zadowolona.


Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4952414 Napisano: 13.01.2012 03:06:50 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

Agusia w większości szpitali o przewiezieniu karetką można pomarzyć emotka
Bo to nie taxi . Często odsyłają nawet bez badania, a co jeśli kobieta nie zdąży do innego szpitala?




Dokładnie karetka możesz zapomnieć sama na własna rękę musisz dotrzeć do innego miejsca
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4952332 Napisano: 13.01.2012 02:31:06 w Konkursowiczki w ciąży
emilka1705 napisał(a):

dianek napisał(a):

no ja o tej lewatywie to rozmawiałam w szpitalu przy opcji że dojazd zajmuje mi maksymalnie 15 min (licząc z wgramoleniem się do auta i później z wydostaniem się z niego i dojściem na oddział emotka )

jak ma się 70km to raczej nie bardzo, bo faktycznie można nie zdążyć na poród emotka


niestety jak sie chce rodzic w ludzkich warunkach to trzeba daleko szukac:)




Oj tak niestety potwierdzam Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4952231 Napisano: 13.01.2012 01:41:58 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 spokojnie doczekasz się emotka wiem że ta końcówka się ciągnie jak nie wiem ale jeszcze pomarzysz o ciszy i spokoju w domu więc korzystaj bo już nie wiele zostało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4952228 Napisano: 13.01.2012 01:40:45 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

Moje maleństwo tak się dzisiaj przeciąga, że mogę stopkę przez brzuch złapać emotka





Mam to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4952203 Napisano: 13.01.2012 01:28:53 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

benasia napisał(a):

dianek napisał(a):

dziewczyny... bo podobno organizm przygotowując się do porodu między innymi zaczyna się oczyszczać... czy któraś wie ile czasu przed mniej więcej może mieć miejsce start takiego oczyszczania? emotka


to prawda mi się oczyszczał kilka dni przed porodem ok 3 dni wcześniej emotka



A jak się to objawiało?




Zwyczajnie po prostu masz biegunkę jak widać u nie których na parę godzin przed u innych tydzień przed Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4952200 Napisano: 13.01.2012 01:27:43 w Konkursowiczki w ciąży
mooniq82 napisał(a):

Jakiś czas temu była rozmowa na temat kosmetyków dla noworodka... i nie mogę znaleźć emotka mógłaby któraś kobietka powtórzyć albo podać linka na której to stronie było?




Od 394 strony jeżeli o to ci chodzi
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4952196 Napisano: 13.01.2012 01:25:35 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

Grusia nie przejmuj się naprawdę poród to takie wydarzenie że lekarze są przyzwyczajeniu do różnych widoków to ich praca więc nic dziwnego się nie dzieje a człowiek jest w takim i stresie i niepewności co będzie i tak czeka na tą swoją upragnioną dzidzie że nawet nie ma czasu na to by myśleć że coś tam się przydarzy będzie dobrze emotka


Wiesz rozumiem ze wypadki sie zdarzaja ale jesli mozna tego uniknac to czemu tego nie zrobic prawda ?Porod wsrod kałowej masy nie jest przyjemny ani dla lekarza,ani poloznej, rodzacej i osoby jej towarzyszacej a i do bezpiecznych nie nalezy - kontakt z kalem moze powodowac zakazenie u maluszka.Ja widze jeszcze jeden plus lewatywy - po porodzie pojscie do WC na dluzej nie jest niczym przyjemnym a lewatywa moze odwlec ten moment na czas gdy jestesmy juz mniej obolałe .




Dokładnie zgadzam się z Tobą i mimo iż też nie jako się trochę wstydziłam i bałam tej lewatywy to pomogła i na czas porodu i na czas po nim
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4952104 Napisano: 13.01.2012 12:51:02 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

a ja mam pytanie czy jesli miałam cc to teraz jak będzie okres to mogę używać od razu tamponów czy lepiej podpasek? wie ktoś może czy można tampony?




Przez 1 okres nie powinnaś u używać tamponów a później już możesz Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4952093 Napisano: 13.01.2012 12:46:39 w Konkursowiczki w ciąży
grusia25 napisał(a):

grusia napisał(a):

Ja mialam biegunke na kilka godzin przed porodem - w obu ciazach.




też bym tak chciała , strasznie się tego boję ,ze narobie w trakcie porodu jak moja siostra emotka emotka Lewatywy nie ma co wcześniej robić bo potem można do szpitala nie dojechać ponoć, moja kumpela tak właśnie zrobiła ,zrobiła sobie lewatywe w domu a potem tak ją oczyszczała ,że biedna musiała w pampersie jechać i w szpitalu na szybkiego prysznic a i tak w czasie porodu narobiła. Kurcze ale ja się boje tego porodu jak sobie pomyśle emotka




Ja miałam biegunkę 2 tygodnie przed porodem

A co do lewatywy ja miałam ją robioną przed porodem w szpitalu nie wiem jak jest w innych szpitalach więc nie było strachu że coś się przydarzy. Grusia nie przejmuj się naprawdę poród to takie wydarzenie że lekarze są przyzwyczajeniu do różnych widoków to ich praca więc nic dziwnego się nie dzieje a człowiek jest w takim i stresie i niepewności co będzie i tak czeka na tą swoją upragnioną dzidzie że nawet nie ma czasu na to by myśleć że coś tam się przydarzy będzie dobrze emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4951937 Napisano: 13.01.2012 11:46:32 w Oddam za darmo
maliszka napisał(a):

kody z Kubusia:

YPAWGHEEC9
K4CMLT65T5




Dziękuje
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0