Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monika1985monik

monika1985monik

#5054920 Napisano: 05.03.2012 05:49:48 w Konkursowiczki w ciąży
bubulina napisał(a):

Dziewczyny mam pytanie czy któraś z was używa pieluszek Dada z Biedronki? Jeśli tak to proszę o opinie jak się sprawdzają,czy nie przemakają?





My używaliśmy tylko tych bo okazały się najlepsze więc polecam w 100% Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#5054462 Napisano: 05.03.2012 03:25:20 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

nie rodzę, obraziłam się na rodzenie i nie będę rodzić emotka

brzuch mam prawie w kolanach (w sensie że tak nisko), wczoraj były piękne skurcze co 6 minut, a dzisiaj jest nic - boli mnie brzuch i mi niedobrze, tyle z atrakcji emotka

poczekam sobie z rodzeniem do maja, a co mi tam - cieplej będzie i w ogóle fajniej.. emotka




Ha ha ha spokojnie przyjdzie czas i pora
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#5053718 Napisano: 05.03.2012 10:27:00 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

My już po chrzcinach.. Jak ja się cieszę że już po emotka A mały cała mszę przespał emotka




Brawa dla grzecznego aniołka
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#5053716 Napisano: 05.03.2012 10:26:35 w Konkursowiczki w ciąży
leoniu napisał(a):

katrin22 napisał(a):

agusia nie dawaj już butli chyba, że raz dziennie. Ja do 3 miesiąca karmiłam samą piersią, dawałam jedynie herbatkę emotka



Moja mała była do końca 6 miesiąca tylko na piersi... Nawet herbatki nie piła. Nie, żebym nie dawała emotka ale pić panna nawet nie raczyła. Teraz jest karmiona na życzenie piersią, ale wszystko inne od tego 6 miesiąca wprowadzamy (ma 8).





U nas podobnie syenek do 6 miesiąca tylko cyc i nic więcej potem zaczeliśmy powoli wprowadzać inne rzeczy Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#5052983 Napisano: 04.03.2012 07:40:30 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

agusia a smoka mu podsuń w zastępstwie za cyca. Trzeba było powiedzieć lekarce, że karmiłaś na żądanie jak każą.



Już to zrobiłam, ale mały za mądry by dać się tak w konia robić. Smoka wypluwa, bo po co ma ciamkać jak nic z niego nie leci.




Hi bo dzieci mimo iż małe to mądre są jak nie wiem i nie chcą dać się oszukiwać ale próbuj może polubi smoczek
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#5052970 Napisano: 04.03.2012 07:35:44 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Pępowina małemu dziś odpadła.
W nocy wymiotował, więc poszliśmy do lekarza tam gdzie się urodził i się okazało że mały za dużo je i mamy mu ograniczyć i dawać nie częściej niż co 3h. W 14dni przybrał 900g emotka zapasłam swe dziecko... Ale kurde skąd miałam wiedzieć, że on nie głodny kiedy cały czas wpychał łapki do japy i cycka szukał? Do tego biedny już ma kolki emotka


Dużo przybrał emotka bidulek, oby miał przejściowe te kolki



No właśnie za dużo. Opr mi się dostał od lekarki, że tyle niby to powinien w miesiąc a nie w 2tygodnie... No a ja co prawda jak tylko zapłakał, miał sucho i tulenie nie pomagało podsuwałam mu cyca, a że on jadł to myślałam że głodniasek.




Spokojnie to twoje 1 dzidzi to wszystkiego się uczysz po woli ogranicz jedzenie i powinno być ok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#5051950 Napisano: 04.03.2012 08:01:13 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

agusia147 tylko nie przesadzaj z tą oliwką bo możesz zaszkodzić. Jak czytam jak piszesz że następne dziecko to za parę lat to przypomina mi się jak ja tak mówiłam emotka

Dianek powodzenia i czekamy na wieści emotka



Monia a ile ma Twe starsze dziecię lat?



Agusia mój synek w październiku skończył 2 latka
emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#5051514 Napisano: 03.03.2012 06:11:25 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 tylko nie przesadzaj z tą oliwką bo możesz zaszkodzić. Jak czytam jak piszesz że następne dziecko to za parę lat to przypomina mi się jak ja tak mówiłam emotka

Dianek powodzenia i czekamy na wieści emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#5051168 Napisano: 03.03.2012 01:43:37 w Konkursowiczki w ciąży
No właśnie gdzie się podziewa dianek czyżby już rozpakowana ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#5049972 Napisano: 02.03.2012 02:17:07 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

No u nas zasypia u siebie, ale w nocy po karmieniu nie zawsze mam siłę wstać i go odłożyć, więc wtedy zostaje ze mną. Ja śpię dość lekko i budzę się przy każdej zmianie pozycji więc krzywdy mu nie zrobię.

Dziewczyny może mam głupie pytanie, ale jak długo krwawiłyście po porodzie? U mnie drugi tydzień leci, a krwawienie takie, że dalej używam podpasek poporodowych... Czy iść z tym do gina? Nie chcę robić z siebie debilki jeśli to normalne.




Ja 8 tygodni mocnego krwawienia przez cały ten okres tylko podkłady bo podpaski nie dawały rady.
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#5048759 Napisano: 01.03.2012 06:18:15 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

marielu napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

agusia a moczyłaś go w wanience ?
Bo nie powinno się moczyć.
My przemywaliśmy spirytusem z czymś tam, lekarz w szpitalu dał recepte i odpadł po 2 dniach od wyjścia ze szpitala



ja moczyłam każdego z trolli , ale potem zawsze dobrze osuszałam :



Położne ze szpitala same moczyły i mówiły, że to nie ma wpływu, wręcz odwrotnie, że woda z mydłem działa gojąco. Osuszam dokładnie i starannie, a mimo to no śmierdzi...

Katrin odginając mam wrażenie, że zaraz odpadnie bo ledwie wisi, ale nie chcę ingerować w odpadanie. Czy może iść z tym do lekarza?




Nie powinno się moczyć w wodzie emotka nie bój się oczywiście nie ciągnij na siłę ale troszkę podnieść do góry weź patyczek do uszu i posmaruj z każdej strony najlepiej rozpuszczonym spirytusem i zaraz odpadnie to że śmierdzi to normalne bo gnije
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#5048690 Napisano: 01.03.2012 05:44:46 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

ja jeszcze w dwupaku emotka trochę dzisiaj zabiegana emotka mąż wreszcie w domu (ah to bezrobocie emotka ) więc trochę pozałatwialiśmy emotka rano zakupy, później trzeba było mieszkanko ogarnąć, później jeszcze wypad do drugiego mieszkania po jakieś bambetle no i teraz wreszcie w domu...

skurcze mam cały dzień - ale takie normalne, bezbolesne, przy których da się chodzić

szyjka boli, młody się tam rozpycha strasznie, trochę plamię, ale wszystko w normie

po porannych zakupach czop mi wypadł emotka

mam nadzieje że się dzisiaj nic nie zacznie bo zmęczona już jestem strasznie emotka

lekarz się śmiał że możemy na sobotnie ktg już nie zdążyć, wzięłam to jako żart, a tu kurcze całkiem realna sprawa emotka

ale pozytywnie jest emotka




Dianek szykuj się twój dwupak dobiega końca
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#5047244 Napisano: 29.02.2012 08:36:48 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

grusia napisał(a):

To moze dzis po prostu kiepski biorytm byl emotka Bo moj starszy tez dzis diabel wcielony. My jak pisalam narazie bez zelu a z coolerem, zel zostawimy jak juz bedzie faktycznie zle bo pozniej moze juz nie dzialac. Niestety chyba kazde dziecko zareaguje spokojem na zel bo on fajne uczucie daje. Szkoda ze dzieci gadac nie umieja - mogly by powiedziec mamo ida mi zeby albo mamo po prostu mam zly dzien emotka . O ile byloby latwiej emotka


no takiego dnia nie miał już ho ho. wiec to raczej zębole bo z taką zaciekłością potrafi wkładać całe rączki...

a ile razy dziennie dajecie ten żel?





Ja dawałam żel w ostateczności najlepiej nie za często bo dzieci lubią się od niego uzależniać
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#5045005 Napisano: 28.02.2012 05:46:17 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):



Pochwalę się swoimi pociechami emotka




Słodziaki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#5041652 Napisano: 26.02.2012 08:41:54 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

wielorazówki pierze się normalnie w proszku dla dzieci, tylko nie można dodawać płynów do płukania - bo pielucha wtedy jest mało chłonna

jak pierzesz w 60 stopniach to nic nie musisz dodatkowo sypać, a jak w 30-40 stopniach, to dodaje się proszku antybakteryjnego, np. Nappy Fresh, czy Mio Fresh, czy podobny (jest tego trochę na rynku) http://ekomaluch....-fresh,p1157,l1.html http://ekomaluch....750-g-,p2054,l1.html i wtedy się nie martwisz o żadne bakterie

jeśli chodzi o napy, rzepy etc.
napami się nie przejmujesz - rozpinasz całą pieluchę i wrzucasz do pralki
jeśli chodzi o rzepy - wiele pieluch czy otulaczy z rzepami ma specjalne małe rzepki by zapiąć je na czas prania, by nic nie zniszczyły
a jak nie mają to trzeba prać spiętą pieluchę, ale w przypadku otulaczy PUL to nie jest żaden problem, bo z nich wszystko bardzo łatwo spływa


np. ten Tots Bots ma takie małe rzepki żeby zapinać na czas prania, a prać pieluchę w stanie rozłożonym http://www.organi...size-2-one-size.html

o ile o to chodziło w Twoim pytaniu emotka





Dzięki wielkie o to mi chodziło
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#5041631 Napisano: 26.02.2012 08:28:54 w Konkursowiczki w ciąży
dianek to Ty mi pomóż emotka i napisz jak to z tym praniem tych pieluch emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#5041610 Napisano: 26.02.2012 08:19:37 w Konkursowiczki w ciąży
Napiszę coś o wielorazówkach.

Otulacze Flip są super, nadal jak nowe, cieknie, zgrabne, a wkłady mam sucho chłonne bardzo! można je zmienić po 3h są wtedy ciężki, nasikane a nic nie przecieka.
Otulacze kieszonkowe z Bobolidera tanie i solidne, można używać nawet 3 razy, więcej nie polecam, bo czuć moczem.
Wkłady do kieszonek z Bobolidera szajs nie chłonie, ale daję te mam sucho i jest OK
Ogólnie polecam! Wada- pupka jest większa niż przy Pampersach. Pampki użuwamy, gdy spodziewam się kupki, albo jak gdzieś jedziemy, lub po prostu wkłady brudne, lub w trakcie suszenia.
Przy używaniu wielorazówek na miesiąc idą nam 2 paczki oryginalnych Pampersów po 72 sztuki


A jak pierzesz wielorazówki bez dodatku proszku ?? i np otulacze na rzepy to takie rozłożone i rzepy spięte po boku ?? mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#5041423 Napisano: 26.02.2012 05:59:37 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

eh grusia, chętnie bym od ciebie tego LifeNesta kupiła, ale jesteśmy tak spłukani, że nic z tego emotka

btw - czuję się jak balon.. i wyglądam jak balon... tudzież jak świnka... tak spuchniętych stóp to nie miałam nawet po 2 tygodniach trekkingu po 16h dziennie... emotka eh, byle do porodu..




Ja na szczęście w 1 ciąży nie puchłam ani trochę ale teraz czuje się okropnie, strasznie słabo i dzidzi strasznie mi daje we znaki nie raz już siedziałam i ryczałam bo tak się wierci i napina mi skóre
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#5040335 Napisano: 25.02.2012 07:39:39 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

grusia25 napisał(a):

no właśnie jeśli chodzi o obłożenie to ciężko wyczuć bo np. w pierwsza dobę na porodówce była tylko jedna kobieta ,która dzień wcześniej urodziła, a drugiego dnia w nocy zjechały się aż 3 kobietki i naraz rodziły ( w tym jedna bliźniaki)a ale np na KtG przychodziły kobiety do mojej sali takie z drogi .,które właśnie czekają na dniach na poród to też ich trochę było- ogólnie porodówka jest taka nieduża ale bardzo kameralna - no i dianek -poród rodzinny w Gala płatny 100-150 bo jedni mówili ,ze 100 drudzy 150 ,a akurat dzisiaj jak pytałam pielęgniarkę też mi tak powiedziała.

dianek- super ,ze jesteście już w swoim gniazdku
emotka u mnie jeszcze trochę drogi na razie domek w stanie surowym ale przykryty- teraz jak juz szczęśliwie urodze to będzie motywacja ,żeby jakoś szybciej ruszyć dalej jak tylko zdrowie i praca będzie emotka

a co do porodu - to bardzo chętnie daje Ci pierwszeństwo - teraz na Ciebie kolej a potem dopiero ja- (ja niby bym już chciała ale sie boję ,może troszkę mniej niż przedtem ale jednak na samą myśl robię w gacie emotka emotka )





Grusia super że wszystko ok emotka emotka

To skandal żeby w tych czasach kazali płacić za poród rodzinny


teoretycznie poród rodzinny jest bezpłatny ale jest tzw cegiełka i np u nas 100zł się płacilo za powiedzmy fartuch dla taty...
emotka




To co ten fartuch ze złota
emotka masakra ja jak rodziłam to zachęcali do porodów rodzinnych i ani grosza za to nie brali Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#5040098 Napisano: 25.02.2012 05:33:35 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Kinia ma zębala emotka emotka




To fajnie przynajmniej będzie miała czym gryź nie tak jak mój biedny synek Wyświetl w wątku >>
0 0