Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maria1980

maria1980

#5924148 Napisano: 30.09.2014 12:46:08 w Kaufland konkursy
Wczoraj wysyłałam zgłoszenie na Kaufland...niestety brak 13 znaków daje się odczuć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5924144 Napisano: 30.09.2014 12:39:44 w Rossmann
joan napisał(a):

maria1980 napisał(a):

joan napisał(a):

Dziewczyny, o zapalniczce nie pomyślałam! Kule, robi się ze mnie zupełnie niesprytny konkursowo mugol emotka emotka


Joan ja kupiłam na konkurs Syoss Gliss Kur emotka Mało tego wysłałam taki paragon do organizatora wpisując dopisek I love Syoss emotka


emotka Haha, a kiedy się zorientowałaś, co zaszło? emotka

W temacie mojego Rossnetowego mugolstwa: nabyłam również produkty "Pachnącej szafy", bo nie doczytałam, że to konkurs proplagiatorski, czyli foto emotka



zadzwonili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5924109 Napisano: 30.09.2014 11:53:42 w Rossmann
joan napisał(a):

Dziewczyny, o zapalniczce nie pomyślałam! Kule, robi się ze mnie zupełnie niesprytny konkursowo mugol emotka emotka



Joan ja kupiłam na konkurs Syoss Gliss Kur emotka Mało tego wysłałam taki paragon do organizatora wpisując dopisek I love Syoss emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5924098 Napisano: 30.09.2014 11:40:12 w Wkurza mnie...
Ja jak się rozstałam z moim byłym to przez ponad rok nie potrafiłam się otrząsnąć-wtedy zrozumiałam co to znaczy czuć jak pęka serce to na prawdę bolało.Żyłam ,bo żyłam -ale wciąż nie potrafiłam zapomnieć,myślałam jak cudownie było ,a jak mogło być .Po jakimś czasie (chyba trzy lata)spotkaliśmy się i on chciał wrócić (ja wciąż byłam sama)poprosiłam,żeby się do mnie przytulił i ..ku swojemu zdziwieniu nie poczułam nic -pustka!Kazałam mu spadać...Przejrzałam na oczy - dziś jestem żoną najwspanialszego człowieka na świecie...Jak pomyślę,że mogło mnie to ominąć ,aż skóra mi cierpnie!
Anonima zaufaj mi nie warto patrzeć wstecz - teraz przed tobą na pewno ciężki okres,ale gdy tylko te chmury się rozejdą (a rozejdą się na pewno)zobaczysz ,że życie ma dla Ciebie coś lepszego niż ten człowiek!
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5924089 Napisano: 30.09.2014 11:28:16 w Biedronka
lusienka napisał(a):

maria1980 napisał(a):

lusienka napisał(a):

W aktualnej loterii biedry(zdrapki) konkurs trwa jeszcze kilkanaście dni, a nagród została ogromna pula,myślicie że przedłużą akcję,czy organizatorzy będą się dzielić autkami między sobą emotka



Ma być do zakończenia zdrapek w poszczególnych sklepach emotka
ale jak to będzie ?
W każdym bądź razie u nas ta loteria nie poszła ,ja od początku dwie zdrapy (nie kupuję specjalnie) a i obserwując ludzi widzę,że nie palą się do kupowania za 50 "pod zdrapkę" emotka



Ja akurat robię często tam zakupy...od początku loterii miałam jakieś 7-8 zdrapek ale wszystkie puste emotka


u nas moja koleżanka-kasjerka powiedziała mi,że wygrane to jeden ekspres i kilka bonów po 10 zł,a u nas jest duży ruch w Biedrze bo mamy przecież tylko ją i Lidl Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5924084 Napisano: 30.09.2014 11:07:14 w Biedronka
lusienka napisał(a):

W aktualnej loterii biedry(zdrapki) konkurs trwa jeszcze kilkanaście dni, a nagród została ogromna pula,myślicie że przedłużą akcję,czy organizatorzy będą się dzielić autkami między sobą emotka



Ma być do zakończenia zdrapek w poszczególnych sklepach emotka
ale jak to będzie ?
W każdym bądź razie u nas ta loteria nie poszła ,ja od początku dwie zdrapy (nie kupuję specjalnie) a i obserwując ludzi widzę,że nie palą się do kupowania za 50 "pod zdrapkę" emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5924082 Napisano: 30.09.2014 11:04:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Od tygodnia cisza ,no i ta cisza odbiera mi chęci do pisania zgłoszeń- emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5923863 Napisano: 29.09.2014 18:50:46 w Pomocy!!!!
zezowaty_kot napisał(a):

maria1980 napisał(a):

z czego startery od razu pozwalają na wysłanie sms premium ?
Tzn bez doładowywania itp ?
Do tej pory miałam tylko z plusa



Nie wiem jak teraz, ale jeszcze niedawno kupowałam z orange i nie było nigdy problemów emotka



dzięki dziewczyny:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5923780 Napisano: 29.09.2014 15:14:54 w Czy informują/ informowali?
iaziaz napisał(a):

czy informowala cola polomaket z dziennych,na jakim dniu staneli?

dzwonia czy smsy sla?



ślą smsy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5923765 Napisano: 29.09.2014 14:46:57 w Pomocy!!!!
z czego startery od razu pozwalają na wysłanie sms premium ?
Tzn bez doładowywania itp ?
Do tej pory miałam tylko z plusa Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5923714 Napisano: 29.09.2014 12:49:09 w Biedronka
Ja i moje dzieciaki nie bierzemy udziału w konkursach plastycznych ,bo choć zabrzmi to "nie po matczynemu" moje dzieci totalnie nie potrafią malować i odziedziczyły to po rodzicach emotka
Chyba ,że w programie komputerowym Paint... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5923702 Napisano: 29.09.2014 12:32:39 w Kaufland konkursy
zezowaty_kot napisał(a):

Ja pierwszy raz wysłałam na Kaufland. Ciekawa jestem rezultatów. emotka


oj znając Twoje osiągnięcia pewnie trafiony zatopiony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5923680 Napisano: 29.09.2014 12:00:44 w Kaufland konkursy
zarania napisał(a):

maria1980 napisał(a):

koper napisał(a):

maria1980 napisał(a):


Co innego kupić paragon,przed konkursem na forum ,bo ktoś nie ma Kauflanda ,a co innego szukać potem na forum ,bo wygrana jest ,a paragonu nie ma !



Racja, jak ktoś nie ma Kauflanda, to bardzo potrzebuje paragonu na konkurs w którym są do wygrania bony do Kauflanda emotka


A tak na serio, to szukanie i sprzedawanie paragonów w trakcie trwania konkursu jest jak najbardziej ok, chociaż nie do końca rozumiem osoby, które robią sobie dodatkową konkurencję w "swoim" sklepie, gdy są nagrody na sklep.



no ja mam do Kauflanda 30 km i jak wygram bon to z przyjemnością jadę na zakupy-ludzie z małych miasteczek też mają prawo wyjechać na zakupy ,czy co wieśniaki siedziec w domu i robic zakupy w PSSie ????

Na to wygląda ,że jestem skazana na Biedronkę
emotka


Osobiście nie jechałabym 30 km w jedną stronę po to, by zrobić zakupy za 100 zł. Na szczęście mam blisko do wielu różnych marketów.



osobiście nie jadę do jednego marketu zrobić zakupy za 100 zł emotka Na szczęście jest tam wiele różnych marketów i galeria handlowa ...Więc bon jest pretekstem do kupienia sobie kilku ciuszków emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5923665 Napisano: 29.09.2014 11:34:13 w Kaufland konkursy
koper napisał(a):

maria1980 napisał(a):


Co innego kupić paragon,przed konkursem na forum ,bo ktoś nie ma Kauflanda ,a co innego szukać potem na forum ,bo wygrana jest ,a paragonu nie ma !



Racja, jak ktoś nie ma Kauflanda, to bardzo potrzebuje paragonu na konkurs w którym są do wygrania bony do Kauflanda emotka


A tak na serio, to szukanie i sprzedawanie paragonów w trakcie trwania konkursu jest jak najbardziej ok, chociaż nie do końca rozumiem osoby, które robią sobie dodatkową konkurencję w "swoim" sklepie, gdy są nagrody na sklep.



no ja mam do Kauflanda 30 km i jak wygram bon to z przyjemnością jadę na zakupy-ludzie z małych miasteczek też mają prawo wyjechać na zakupy ,czy co wieśniaki siedziec w domu i robic zakupy w PSSie ????

Na to wygląda ,że jestem skazana na Biedronkę
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5923649 Napisano: 29.09.2014 11:15:23 w Kaufland konkursy
magnus napisał(a):

joan napisał(a):

izak1000 napisał(a):

basiag napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

i skończy się handel paragonami emotka


i to jest zdecydowany plus emotka


to znaczy,że mieszkając w X nie mogę zagrać na paragon z Y??Jeżeli ktoś uczciwie kupi paragon przed zgłoszeniem to chyba nie problem..Wasze obawy są chyba na wyrost....


Możesz emotka Ale takich ludzi zbyt wielu nie ma emotka



No i nie wiem czy to rzeczywiscie takie fajne emotka
Nie popieram szukania i handlu PO konkursie i graniu bez paragonów.
Ale dlaczego ludzie, którzy nie mają w poblizu sklepu nie mogą w trakcie trwania kupić paragonu emotka
Z takim podejściem wiele osób mie zagra w innych sklepach, Hipermarketach, bo ich nie ma emotka
Wymiana i pomc w trakcie konkursu nie jest niczym złym. Najgorsze są osoby notorycznie grające bez paragonów a po wygraniu szukające "jeleni", którzy sprzdadzą za doładowanie np 5 zł paragon do nagrody o wartości 10000 zł emotka



Dokładnie ! A gdyby forumowicze nie sprzedawali paragonów ,tym którzy grają ich nie posiadając i szukają po wynikach ,już dawno wątek paragony by umarł śmiercią naturalną emotka

Co innego kupić paragon,przed konkursem na forum ,bo ktoś nie ma Kauflanda ,a co innego szukać potem na forum ,bo wygrana jest ,a paragonu nie ma !
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5923556 Napisano: 28.09.2014 23:48:19 w Kaufland konkursy
arta napisał(a):

benasia napisał(a):

U mnie bez różnicy w ilości wygranych - ilość na tym samym poziomie.
Co do nr systemowych - już nie straszcie i kraczcie,że nie wygra się jak będzie nr po nr. Przeciez nie bedę latac co godzinę do sklepu po paragon po to by miał zupełnie inny nr emotka


Na różnych kasach są różne numery... emotka



Dokładnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5923434 Napisano: 28.09.2014 16:58:51 w Kaufland konkursy
vickichelm napisał(a):

Myslicie ,że oni będą sprawdzać te numery systemowe i np jesli mam 4 paragony po sobie to moge zostać zdyskwalifikowana/wygrać mniej?:)



Na pewno ,chyba tylko o to im chodziło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5923300 Napisano: 27.09.2014 21:02:23 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

maria1980 - żadne prosić!!! mają oddać kasę za zniszczone rzeczy!! i to za wszystkie, a nie tylko kurtki.
Poza tym jakim prawem te smarki chodzą do piwnicy w cudzym bloku???
najlepiej skontaktuj się z jakimś prawnikiem (może są jakieś bezpłatne dyżury u Ciebie w miejscowości? u mnie są np. w gazecie lokalnej) i niech on Ci powie, co masz robić w tej sytuacji
Bo nie wiem, czy rzecznik praw konsumenta coś poradzi


dzięki wielkie , pójdę w poniedziałek po poradę...Technik policyjny powiedział,że będą mieli sprawę karną za zniszczenie mienia ,ale ,że oni to "niechcący" podpalili to raczej prokurator umorzy emotka i pozostanie nam proces cywilny ,który oczywiście jest do wygrania.Dziś przyszedł ojciec jednego i powiedział,że ich było tam czterech i w poniedziałek będzie z nimi rozmawiał,żeby to jakoś załagodzić.. emotka
To jest niby wspólna piwnica ,bo z dwóch klatek(tylko,że oni palą w naszej czesci ,bo jest nardziej ukryta)dziś okazało się,że sąsidowi z piwniczki obok , opony zimowe z gorąca się powyginały ,Bogu dzięki,że to się nie zajarało -bo cały blok by spłonął emotka
a ja po porzadkach w piwnicy stwierdziłam,że moje córki nie mają na zimę żadnych kurtek emotka nawet te które wisiały daleko pod wpływem temperatury się tak pomarszczyły... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5923091 Napisano: 27.09.2014 00:10:57 w Wkurza mnie...
Lebki podpalili mi petem piwnice ...łebki z sąsiedniej klatki pala fajki u nas w piwnicy (piwnice mamy wspólna) juz kilka razy ich upominałam,ale co przecież to dzieci tutejszych "oligarchów" ....
No i dzis podpalili piwnice rzucając peta, straż ,policja ,oddymianie - i co sie okazuje ? Pet wyładował akurat w mojej piwnicy , kurtki zimowe dziewczyn ,moje ,buty ,Fotelik samochodowy ,książki ,farby wszystko sfajczone .
Łebki przyłapani , zostawili kurtki z dokumentami - jeden nawet cos chciał gasić bo nadpłacił sobie kurtkę ...
I policjant tłumaczy ojcu chłopaka ,zeby sie z nami dogadał ,zeby pokryć szkody abyśmy wycofali sprawę o zniszczenie mienia ,koleś ,ze tak - wpada matka chłopca i krzyczy " ale to najpierw trzeba wyjaśnić ,czy to on ," ...No dobra bez komentarza...bogacze!!!!
Jestem załamana ...bo to przecież zima za pasem . Niewiem jak ich poprosić ,zeby nam zwrócili choć za te płaszcze i kurtki ,moze ktos cos poradzi ?
Ale jest tez motyw śmieszny emotka
W piwnicy trzymałam wszystkie podpaski ,ktore kupuje na potrzeby Kauflandu ,a kupuje tylko podpaski i one tak tam lezą w tych zgliszczach pomoczone przez straż , nadpalone ....technik robi zdjecia i pyta ...ile sztuk tych podpasek , a ja do niego mowię a ja wiem z 30-40 paczek emotka
Policjantka patrzy ,a ja do niej No co do menopauzy miałam wyliczone emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5922948 Napisano: 26.09.2014 16:34:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Palmolive z fb i smsem kod z Cola Polomarket emotka Wyświetl w wątku >>
0 0