Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maria1980

maria1980

#6077856 Napisano: 21.09.2015 18:52:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic ,nic ,nic ,nic Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6076554 Napisano: 18.09.2015 20:18:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

maria1980

#6076534 Napisano: 18.09.2015 19:45:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dla smolara jestem niewidzialna emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6076441 Napisano: 18.09.2015 17:21:55 w Carrefour konkursy
No u mnie nic nie pisało jak odebrać Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6075444 Napisano: 17.09.2015 13:30:35 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie ,że nie mam szczęścia w loteriach ,oj bardzo mnie to wkurza....emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6072377 Napisano: 13.09.2015 22:00:38 w Wkurza mnie...
norweska20 napisał(a):

że od dzisiaj moja osiedlowa Biedronka, do której miałam 20 kroków jest zamknięta- i przeznaczona do remontu, a to potrwa jakieś 1,5 miesiąca ...więc też będę musiała wcześniej wychodzić do pracy , aby zrobić zakupy konkursowe- też sobie wybrali czas emotka

Dbają o linię konkursowiczów emotka  wychodzisz te wszystkie kalorie z Coli ,pepsi i Lays emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6071641 Napisano: 11.09.2015 15:13:51 w Gratulacje! Dla wygranych!
calliope napisał(a):

kaki gratuluję emotka

Gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6069688 Napisano: 08.09.2015 22:49:11 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

jokan napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Wkurzyłam się,ponieważ wysyłałam sporo  paragonów z Halls bez rezultatu,a w wynikach wygranych jest dużo osób z tym samym imieniem i miejscowością emotka  Jak to możliwe,że 1 osoba może tyle razy wygrać w loterii emotka emotka

hurtownikemotka

e tam, ja wygrałam 3 razy, wysłałam może z 20 zgłoszeń (plus minus kilka) i hurtownikiem nie jestem emotka

Tu mowa o panu L ,ktory wygrał dużo wiecej niż 3  emotka  widziałam dzis wyniki ,ja zagrałam raz nie udało sie i dałam sobie spokój ,dziś widząc wyniki pomyślałam ,ze dobrze zrobiłam emotka  Ktoś miał bardzo dużo paragonów (ponad 20) ,albo bardzo dużo szczęścia emotka  i oczywiscie ponad 20 paragonów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6069007 Napisano: 08.09.2015 10:45:49 w Biedronka
cherry_coke napisał(a):

Też byłam pełna wiary, że czytają dopóki nie poznałam kogoś kto wygrał wpisując przepis na ciasto emotka
Choć sama dla czystego sumienia w miarę możliwości staram się zaniżać poziomu.

Nigdy mi się nie chce wierzyć w takie "historyjki" ,no chyba ,że ktoś w przepis na ciasto wspaniale wmieszał składnik z produktów konkursowych ... Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6068957 Napisano: 08.09.2015 09:21:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kunlunija napisał(a):

weronetka napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kammaro napisał(a):

joan napisał(a):

kammaro napisał(a):

Ja zawiozłam do Domu Dziecka emotka


Nie mogę - zatrułam się nimi, więc wolę je wywalić.

Jak się zatrułaś? emotka
Myśmy trochę ich "wciągnęli", dzieci sąsiadów też i nikomu nic nie było! 
Przed oddaniem chipsów zapytałam, czy mogę je dać i babka z entuzjazmem je przyjęła. Data ważności była do grudnia, więc nie czuję się winna, że naraziłam kogoś na zatrucie emotka

Ja również się zatrułam...co prawda nie było tragedii, ale ostro mnie w żołądku skręcało.

U nas też po Cheetosach były problemy żołądkowe, dlatego teraz wolę dopłacić i kupić  Laysy. Po nich przynajmniej nic nie jest.

u mnie też Cheetosy keczupowe zaszkodziły, chociaż podejrzewam że to bardziej od "przejedzenia " nimi emotka

ja składuję cheetosy, będą w sam raz na wieczorne posiadówki ze znajomymi emotka

Ja gdy uzbieram większą partię zawiozę do domu dziecka. Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6068795 Napisano: 07.09.2015 20:51:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

lager napisał(a):

mia napisał(a):

lager napisał(a):

no ale wiadomo o co cho emotka same zdzisławy, janiny, ireny, zbigniewy... pewnie doszukuję się drugiego dna, ale rzuciło mi się to w oczy emotka bo jak można na siebie wygrać nawet 100 bonów, to czemu grają na babcie i prababcie, dziadków itd? emotka chyba mało jeszcze wiememotka

No, wściekł się chyba, czy szaleju objadł! emotka
Mogę się na PW dowiedzieć, gdzie z moim imieniem jestem w klasyfikacji wiekowej? Bo może mam już kury macać, zamiast w konkursach grać?emotka

Mia Ty będziesz wiecznie młodaemotka

emotka
A czy Mariolę zaliczasz do "starych" czy tych "na topie" ???  Zastanawiam się, czy grać dalej...  emotka

Maria też już pewnie stara emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6068133 Napisano: 06.09.2015 22:42:35 w Biedronka
joan napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

androm napisał(a):

ale to chyba ma być produkt z tych wskazanych a nie byle jaki?


Innych produktów na sklepie  niż te na stronie w biedronce nie kupisz


Święta racja emotka

Trzy dychy za paragon Persil - ciężka sprawa, bo 3 paragony na ten konek to prawie stówka. Droga akcja. I nagrody takie sobie, szczególnie w porównaniu z samochodami itp.
Za stówkę to można mieć ok. 20 paragonów na konkurs "Moc nagród" i jeśli każdy zostanie nagrodzony (a szanse są duże!), mamy 20 x 50 zł = 1000 zł przelewem. Za to sobie można kupić praleczkę emotka

Dokładnie,tu nie bedzie opłacało się kupować kilkunastu paragonów - szybciej i własnymi siłami mozna na pralkę uzbierać w konkursie moc nagród emotka  
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6067444 Napisano: 04.09.2015 21:41:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiulll napisał(a):

defed napisał(a):

kasiulll napisał(a):

Hej mam pytanie nieco z innej beczki, przejrzałam forum, ale nie znalazłam podobnego wątku - co w przypadku gdy wygrałam nagrodę RTV/AGD i będę miała kiedyś potrzebę reklamowania a nie mam przecież do niej paragonu ani faktury? Nie ma też żadnej karty gwarancyjnej (dzisiaj chyba jest ona często tożsama z dowodem zakupu?) Albo co jak będę chciała taki sprzęt komuś odsprzedać? Nie mam prawa do reklamowania wygranej rzeczy? Będę wdzięczna za rady od tych co byli już w takiej sytuacji możecie pisać pw:-)

w sytuacji, gdy wygrasz przedmiot, do gwarancji zamiast paragonu jest protokół odbioru/przekazania nagrody,
jak nie masz takiego dokumentu to napisz do agencji, w treści wpisz to co powyżej emotka

a co, gdy odsprzedam taki sprzęt? czy kupujący może się potem takim protokołem podpisanym przeze mnie swobodnie posługiwać?

Jasne ,że tak - ja już tak wysyłałam na reklamacje Nikona , Sony ,Samsunga i sprzedałam min zegarek za 2000 i rower (protokół odbioru czy przekazania nagrody to równoważność dowodu zakupu) zatem spokojnie ! emotka emotka A ,że zajmuję się reklamacjami na co dzień to przyznam Ci rację ,teraz do reklamacji wystarczy dowód zakupu lub potwierdzenie płatności kartą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6067435 Napisano: 04.09.2015 21:30:59 w Biedronka
wiesia30 napisał(a):

tomasz3 napisał(a):

Mi odpisali dziś takie coś na wątpliwość czy mam pisać hasło do produktu z paragonu zakupionego,czy produktu z listy (na inflinii mówiła że mogę spokojnie napisać o produkcie z listy w regulaminie hasło) a tu na mail tak:
Dziękujemy za kontakt. Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z Regulaminem hasło powinno dotyczyć jednego z zakupionych produktów, taką informacje posiada Pan również na materiałach promocyjnych i  w formularzu na stronie konkursowej.Zgłoszenia budzące wątpliwość w realizacji postanowień regulaminu każdorazowo będą rozpatrywane przez komisję konkursuO ewentualnym negatywnym wyniku weryfikacji zgłoszenia będziemy informować drogą mailową.

I teraz obawiam się negatywnej weryfikacji. Nie wiem może ktoś zna Agencję Avantii czy ona jest surowa w swoich wyrokach ?

mi pani odpisała,że trzeba pisać o produkcie który widnieje na paragonie a nie w regulamini

emotka Nie wierzę,że ten proceder rozszedł się na taką skalę ,nie wierzę ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6067351 Napisano: 04.09.2015 20:02:40 w Biedronka
masza napisał(a):

tomasz3 napisał(a):

Mi odpisali dziś takie coś na wątpliwość czy mam pisać hasło do produktu z paragonu zakupionego,czy produktu z listy (na inflinii mówiła że mogę spokojnie napisać o produkcie z listy w regulaminie hasło) a tu na mail tak:
Dziękujemy za kontakt. Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z Regulaminem hasło powinno dotyczyć jednego z zakupionych produktów, taką informacje posiada Pan również na materiałach promocyjnych i  w formularzu na stronie konkursowej.Zgłoszenia budzące wątpliwość w realizacji postanowień regulaminu każdorazowo będą rozpatrywane przez komisję konkursuO ewentualnym negatywnym wyniku weryfikacji zgłoszenia będziemy informować drogą mailową.

I teraz obawiam się negatywnej weryfikacji. Nie wiem może ktoś zna Agencję Avantii czy ona jest surowa w swoich wyrokach ?

to po co w kółko dzwonicie i pytacie o to samo?

Jak rozwiała Twoje wątpliwości  na infolinii to po co jeszcze @?

Masakra jakaś z tym dzwonieniem do agencji ...emotka Jeszcze wszyscy bedziemy zalowac tych "watpliwości".które po raz 124 ktos chce rozwiac zawracajac dup ...makabra! Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6067259 Napisano: 04.09.2015 17:49:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Te Lechy z konkursu "Z kim trzymasz?" to są czteropaki czy zgrzewki ?

6 x czteropak

emotka Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6067256 Napisano: 04.09.2015 17:47:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Te Lechy z konkursu "Z kim trzymasz?" to są czteropaki czy zgrzewki ? Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6067220 Napisano: 04.09.2015 16:53:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rosik93 napisał(a):

madziulka2434 napisał(a):

odnośnie mocy nagród w biedronce- to laureat musi miec konto bankowe-a gdybym wygrała i podała nr konta męża-to nadal mam prawo do nagrody?

Czy mąż będzie laureatem?  Masz odpowiedź w tym co napisałaś

Możesz podać nr.konta męża ,jesli jego bank nie cofa takich przekazów ,w GetinBanku i PKO BP można emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6066895 Napisano: 04.09.2015 11:24:29 w Biedronka
Ja też się nie tłumaczę ,chociaż patrzą na mnie bo mieszkam na terenie nie skażonym konkursowo emotka tylko ja chyba jestem zainfekowana emotka ale ten z C4 jest wyjatkowo wredny ,mało tego kiedyś na konkurs Finisha trzeba było kupic Finish i Vanish on nabił mi 2 razy finish zamiast finish i vanish ,zorientowałam sie dopiero przy zgłoszeniu-było juz za pózno na interwncje Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6066873 Napisano: 04.09.2015 11:13:38 w Biedronka
ludzka_istota napisał(a):

rosik93 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

misiamisiam napisał(a):

katrin1 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

barszcz napisał(a):

Dzisiaj jak kolejny raz kupowałam zestaw Cheetosy+Tropicana,to ochroniarz patrzył na mnie jak na wariatkę:-)Urzadzam sobie krótkie,ale kilka razy dziennie spacery,zeby zregenerować organizm po lekach,a ze Biedronka po drugiej stronie ulicy,to kaźdy wypad kończę kupując na konkurs.Co teź się rozgrywa w głowie tego ochroniarza:-))

A ja gdy wchodzę do mojej Biedronki, to co druga osoba znajoma - i weź tu kup na kilka paragonów, żeby na mnie cała wieś jak na wariatkę patrzyła...  emotka

Ja wprawdzie nie znam ludzi z biedronki i innych sklepów w których robię konkursowe zakupy ale ludzie w kolejce a nierzadko również kasjerki i tak patrzą na mnie jak na wariatkę, kiedy każę sobie kilka coli po 1,30 wybijać każdą na inny paragonemotka

znam to emotka i jeszcze do tego pytanie: I to wszystko na osobne paragony ma być??? Po co to Pani??? A ja z wielkim uśmiechem odpowiadam "na konkurs" Fajny widok jak ludziom szczęki opadają i patrzą na mnie z politowaniem emotka

Jakbym siebie widziała, jest identycznie emotka

I u mnie panie w kasie komentują.. " Jak w przedszkolu", "Teraz to się będziemy bawić" "Niech mi Pan zdradzi poco tak" "Jakby nie można było na jednym"  :)


Heh, też to znam.... Ale jak później nie daj Boże wygram- to komentarze: Pani to ma szczęście! Jak pani to robi! Znowu pani coś wygrała?... No i weź tu dogódź...

Ja mam takiego delikwenta w carrefour ,zawsze trafiam na niego i zawsze patrzy na mnie takim wzrokiem "godnym politowania" i ostatnio tez chyba trzy brałam osobno ,a w czwartej miałam więcej produktów niekonkursowych i on tak sarkastycznie do mnie -"to wszystko tez osobno,bo przecież ja mam czas..."A ja do niego no widzi Pan ,Pan ma czas ,a ja wygrane za Pana czas auto ... tak proszę wszystko osobno i wyszłam z 15 paragonami w tym tylko 4 konkursowe...
Wyświetl w wątku >>
0 0