Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maria1980

maria1980

#6119376 Napisano: 25.11.2015 12:51:30 w Biedronka
anula81 napisał(a):

ilonaaa93 napisał(a):

arya napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

bonitta napisał(a):

Nie jestem jedyną która nie otrzymała ani jednego zestawu z Luksusu mam nadzieję? emotka

Ja też nie mam emotka


i ja nie mam i mój chłopak też nie ma. spokojnie, tyle tego było, że wszystkich na jeden raz nie dali rady posłać. 

ja dostalam jeden zestaw z pierwszego dnia, zgloszenie wtedy wysylalam cos po 8:00, maz wysylal o 19:30 i zestawu jeszcze nie dostal.

Chyba dalej wożą. Przed chwilą dostałam sms, że DPD ma dla mnie jakąś paczkę.

Też czekam na zestaw z pierwszego dnia, dane wysyłałam od razu na stronie

ja również czekam na kilka szt.

u mnie jeszcze ani jednego zestawu emotka smutno mi ... Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6119350 Napisano: 25.11.2015 12:28:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
edzia21 napisał(a):

Laptop z Wedla/Topaz - FedEx

Do mnie tym samym kurierem ,z tego samego konkursu Sony kino emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6117516 Napisano: 22.11.2015 20:19:22 w Biedronka
giulietta napisał(a):

jankowska napisał(a):

giulietta napisał(a):

jankowska napisał(a):

Wiecie co.Przeglądam Wasze wpisy i....ręce mi opadają.... Wiem,że większość z Was powie mi,że ja wygrałam Leona i bronię organizatora.... Ale myślę,że moje hasło nie było najgorsze i to,że wygrało jest potwierdzeniem,iż organizator czytał nasze hasła. Ja sama wysyłałam ze 6 zgłoszeń i każde hasło wysyłane było na inną osobę w rodzinie. Wszystko,odbyło sie zgodnie z regulaminem,bo wydałam ponad 120zl na Delme i Lipton które będę jadła i piła z rodziną przez najbliższe pół roku....Nr paragonów były podobne i gdybym wygrała dwa auta to nie miałabym żadnych wyrzutów sumienia,a z tego co czytam na forum to większość z Was gdyby wygrało dwa Leony to oddało by jednego.....nie wierze w to....Jeśli chodzi o organizatora,to myśle iż nie można mu póki co nic zarzucić.W smsie wszystko jasne opisane,co należy zrobić. Wyniki w terminie,wszystko zgodnie z regulaminem. Tez jestem zdania,iż gdyby nagrodził jakieś filmiki czy laurki to byłoby niepoważne..... Ja też grałam w Wedlu i Pedigree i miałam nadzieję,że zgarnę Juka lub 20 tys,ale sie nie udało wiec zacisnełam zęby i grałam dalej....Coca coli z Biedronki mam rownież zapas spory i nic nie wygrałam....zresztą gra się w rożne konkursy i często nie wygrywa się,lecz ja jestem zdania,iż należy się nie załamywać i próbować dalej. A takie dyskusje czy komentowanie wyników zniechęca do chwalenia się swoimi wygranymi....to,że pochwalilam się Leonem było wyrazem mojej radości, mimo(tu nie będę skromna) iż to nie moje pierwsze auto) więcej chyba nie będę się chwalić w obawie przed zbesztaniem mnie przez zacne grono.....

spokojnie, wszystko da się wyjaśnić, osoby inteligentne używają argumentów, nieinteligentne wulgaryzmów jak widać we wcześniejszych komentarzach... nie mam czasu śledzić forum, ale jak pochwaliłaś się spontanicznie tak cenną wygraną to przecież super i gratulacje emotka bo zapewniam Cię, że osoba nieuczciwa się nie pochwali emotka  nie skomentuję tych 120 i kto wysłał te 6 smsów i czy to jest zgodne z regulaminem, bo wiemy jak jest  emotka  zupełnie nie chodzi o 17 leonów, o ile nie ma tam plagiatów, tylko o te dziwne 3=735...... emotka emotka  nie możesz pisać, co do komisji, że wszystko jest zgodne z regulaminem, bo jak widzisz nie jest... to lista wyników niezgodna z regulaminem emotka  o laurkach/filmikach nic nie wiem, myślę, że ktoś usunął, bo wyszło do czego może się posunąć łamiąc regulamin, by zdobyć autko...  ja nikomu nie zazdroszczę nawet 6 w lotto emotka  w pedigree nie grałam po wpisie trebora, który jest dla mnie tutaj autorytetem z górnej półki, o umieszczonych wcześniejszych wynikach tej komisji, której nie znam. szczerze? spodziewałam się wszystkiego, a nawet czegoś płytszego, dlatego wyniki mnie zupełnie nie zaskoczyły, może kolejne tej agencji już tak emotka    


Ale w regulaminie nie było ograniczenia na gospodarstwo domowe tylko na osobę. Więc jeśli Pan/Pani X kupiła zgodnie z regulaminem trzy razy na osobny paragon po koleji w jednym sklepie produkty konkursowe i wysłała zgłoszenia na siebie,mamę i siostrę, wysyłając hasła,które spodobały się komisji i postanowiła je nagrodzić Leonami,to w czym widzisz problem? Czy Ty nie robisz podobnie? W mocy nagród po ile nagród wygrywały osoby?czy to było nieetyczne? Wszystko zgodnie z regulaminem....

dlatego przecież  emotka  nawet nie wiemy czy z tych 17 różnych numerów nie wygrała po 5 autek jedna rodzina i jeżeli uczciwie swoimi hasłami to niech ma i się cieszy emotka  tu kluczowe są te 3 numery 735... podwójny numer paragonu i lista bez regulaminowych danych

Zawsze mnie dziwi ,że na TYM forum ktoś komuś zarzuca ,że TA SAMA osoba wygrała dwie główne ,że ograniczenie było na OSOBĘ ,a ktoś chwali się dwoma ,trzema ,czterema nagrodami...Strasznie to płytkie -wszak to forum konkursowe ,nie jesteśmy ŚWIEŻAKAMI, wiemy co pisać do poszczególnych agencji ,że zgłoszenia możemy pisać w imieniu rodziców ,ciotek i babć,nie wysyłamy jednego  lecz kilka zgłoszeń i kupujemy masę paragonów...A potem gdy wygramy całe forum krzyczy NIE UCZCIWE,JAK TAK MOŻNA ...Albo te teksty "o nie wybrali mnie,czyli było losowanie" ...

Kiedyś wygrałam klika nagród jedną główna i kilka 3 stopnia w konkursie gdzie było ograniczenie na osobę i gdy się nierozważnie pochwaliłam na TYM forum pewna osoba wylała swe żale pisząc cos w stylu "Jak to możliwe ,że w konkursie X ,jedna osoba chwali się 4 nagrodami,przecież było ograniczenie na osobę"....hmmm....wcześniej ta osoba chwaliła się WYSYPEM bonów z Kaufland ,gdzie ograniczenie jest na gospodarstwo...z resztą parę dni później Kaufland też u niej obrodził emotka tyle w temacie....
A już padłam jak pewna Pani napisała na forum ,że ode mnie nie można wymagac zbyt elokwentnych tekstów ,wystarczy spojrzec na mój awatar emotka Nie wiem czy ma cos do czarnych czy raperów emotka
Dlatego moi drodzy laureaci -niczym się nie przejmujcie , nawet jeśli to było losowanie wg.innych to nagrody sa Wasze i trzeba się nimi cieszyć ,jak to powiedział Poeta "W d...e to miej i się śmiej" Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6116061 Napisano: 20.11.2015 11:57:49 w Wkurza mnie...
zwierzyniec napisał(a):

sanitas napisał(a):

Wkurzam się na siebie, bo chcę rzucić palenie, ale nie wiem, czym zastąpić tę trującą formę uspokajania się, kiedy mam stany lękowe:/ 

Sanitas - żeby rzucić palenie to trzeba tego chcieć, ja nie paliłam wielokrotnie po parę dni i w tym czasie gardło mi się zaciskało, łzy ciekły mi same z oczu - taką "krzywdę" sama sobie wyrządzałam emotka . Mój tata rzucił z dnia na dzień, "przyszywana" babcia przestała palić po 60 latach /zaczęła w wieku 12 lat, dożyła dziewięćdziesiątki/. A ja zrozumiałam, że w głębi duszy nie chcę zerwać z nałogiem i wszelkie próby to tylko pozorowanie "walki", bo bez względu na wszystko - lubię palić. 

ja nie palę już 5 lat ,nie chciałam rzucać ,ale po namowach niepalącego męża zaczęłam brać Tabex i po dwóch dniach juz nie myslałam nawet o papierosach .Jestem nerwusem i palenie sprawiało mi frajdę -paliłam jak byłam zła i szczęsliwa ...paliłam dużo i z przyjemnością do tej pory przez 5 lat nie miałam nigdy mysli o tym by zapalić -zatem polecam Ci te tabletki.Po za tym zawsze wkurzało mnie jak słyszałam śmierdzisz papierosami ,dopiero nie palac uswiadomilam sobie jak smierdzi papieros i palacz.... szok!
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6115865 Napisano: 20.11.2015 08:02:58 w Zakupy na konkursy - usługi
Kupię paragony Lays c4 -zapraszam na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6115684 Napisano: 19.11.2015 20:51:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alaalicja napisał(a):

POMOCY!!!konkurs luksus

Z przykrością informujemy, że nagroda w konkursie na podstawie załączonego paragonu nie może zostać wydana.Wiadomość sms z odpowiedzią na pytanie konkursowe została wysłana przed zakupem produktu promocyjnego, co jest niezgodne z regulaminem.Prosimy o weryfikacje dołączonego paragonu.

PS: Pomyliłam paragony. Wysłałam męża, zamiast swojego   co radzicie robić ??? Z góry dziękuję!!

zadzwoń ,wyslij na @ do nich poprawny paragon -napisz,że sie pomyliłaś-na bank uznają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6114932 Napisano: 18.11.2015 23:26:10 w Gratulacje! Dla wygranych!
Edyta emotka  jeszcze raz bardzo gratuluję emotka  
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6113684 Napisano: 17.11.2015 21:16:36 w Gratulacje! Dla wygranych!
mgrzel napisał(a):

Gratulacje dla wszystkich świeżo upieczonych właścicieli Leonów emotka emotka emotka

I ja się z przyjemnością do nich dopiszę emotka  Gratulacje ! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6113585 Napisano: 17.11.2015 20:08:24 w Biedronka
a ja gratuluję wszystkim biedronkowym Leonom zawodowcom emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6112764 Napisano: 16.11.2015 18:42:29 w Biedronka
olunka napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Mam pytanie gdzie szukać tego znaczka w magazynie KRopka ? I czy do jednego zgłoszenia ma byc dwa znaczki ? Nic nie ogarniam tego .

na jedno zgłoszenie musi być znaczek z nr 46 i z numeru 47, czyli w sumie 2, naklejone na kupon, w nr 46 znaczek jest chyba na 12 stronie, w lewym rogu

Dzieki wielkie ,w życiu bym go nie znalazła ... Wielkie wielkie dzieki emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6112758 Napisano: 16.11.2015 18:37:09 w Biedronka
Mam pytanie gdzie szukać tego znaczka w magazynie KRopka ? I czy do jednego zgłoszenia ma byc dwa znaczki ? Nic nie ogarniam tego . Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6112521 Napisano: 16.11.2015 13:13:40 w Informują
PMC wedel Spar dzwoni emotka 2 etap z nr. 606... Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6111943 Napisano: 14.11.2015 19:16:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
książka Chodakowskiej C4 Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6111732 Napisano: 14.11.2015 00:49:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziękuję za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6111720 Napisano: 13.11.2015 23:29:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak to jest z łaciatym ,jestem na liście laureatów ,ale meila nie mam -wysłałąm pierwszy raz i wygrałam -w ogóle są mi obce reguły emotka
i jeszcze pytanie o Lays czy jak wygralam raz koszulke to innego dnia moge znowu ,też nie potrafie zrozumiec zasad
:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6107424 Napisano: 05.11.2015 19:46:51 w Biedronka
Szkoda ,że nie dostaliśmy do pralek chociaż nr.dowodu zakupu - Bosch ma teraz promocje i zwraca 200 zł na karcie przedpłaconej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6106780 Napisano: 05.11.2015 00:55:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewikewik napisał(a):

http://www.ambasa...wygraj-jazde-porsche
Czy w Black w Biedrze wygrał ktoś kto robił zgłoszenie w ostatnim dniu? Zastanawiam się, czy brali te zgłoszenia pod uwagę w związku z błędem systemu. Niby słali maile, że tak...

 Brali pod uwagę emotka mam wygraną z ostatniego dnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6105377 Napisano: 02.11.2015 21:25:08 w Biedronka
Czy pralki juz docierają ? Masakra jakaś ... Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6105181 Napisano: 02.11.2015 17:27:33 w Gratulacje! Dla wygranych!
violetta napisał(a):

rosik93 napisał(a):

Co za wysyp 20stek z Biedronki emotka Gratuluję! Spełnienia Marzeń! emotka

gratuluję wszystkim spełnienia Whiskasowych marzeńemotka

I ja gratuluję emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6103305 Napisano: 29.10.2015 20:06:38 w Biedronka
taalvikki napisał(a):

giulietta napisał(a):

lolka182 napisał(a):

ilosto3995 napisał(a):

Plusem jest to że w "20marzeń"  zwycięskie odpowiedzi będą ogólnodostępne ,bynajmniej obędzie się bez przekrętów. emotka

ale jakie pewnie  będzie komentowanie, obrażanie zwycięzców, rozkładanie haseł na czynniki pierwsze - jak to mówią coś za coś

za oryginalne hasła będą tylko gratulacje emotka plagiat niestety jest przestępstwem.... 


dokładnie. i bardzo dobrze, że będą publikować - według mnie wszędzie i zawsze powinni to robić.

a komentowanie wygranych haseł nie jest niczym złym. skoro ktoś puszcza w obieg swą twórczość, to musi liczyć się z krytyką, zarówno pozytywną, jak i negatywną.
sama kiedyś wygrałam 100 PLN hasłem, które wysłałam z myślą, że odpuszczam i robię sobie jaja - później to nagrodzili i pamiętam, że na forum ludzie byli tym wynikiem zażenowani. i jakoś wcale mi to nie przeszkadzało, gdyż każdy ma prawo krytykować rzeczy żenujące albo - nie daj boże - plagiaty. emotka

emotka Pod warunkiem ,że krytyka jest obiektywna - a nie jest wylewaniem  żali zazdrosnych,zawistnych konkursowiczów - a takiej tu coraz mniej ...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0