Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maria1980

maria1980

#6144568 Napisano: 13.01.2016 20:43:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Czy oni oszaleli z tymi biletami ? Przecież niektórzy maja taki tryb pracy ,ze nie zdołają tydzien przed wylotem załatwić urlopu , dopiąć wszystkich spraw ... A biletu nie mozna przenieść na inna osobę .... Specjalnie to robią czy jaki czort ?

W listopadowej wygranej szwagier miał niecałe 2 tyg. od info od wygranej do terminu wylotu, oni to maja gdzieś  emotka

No ale wg regulaminu oni maja 10 dni roboczych aby powiadomić o wygranej - skoro łamią swój własny regulamin to mamy prawo także wymagać czegoś od nich , niech naginają dla nas emotka  zawsze mozna napisac do sponsora - w ogóle szukałam na fb Lays wzmianki od użytkowników o biletach i informacjach , ale chyba nic tam nie ma emotka  pisał ktos na och Fp żebym mogła i od siebie cos dołożyć , bo chyba wiemy ,ze pisząc pw noc sie nie wskóra w tej sprawie ? Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6144541 Napisano: 13.01.2016 20:16:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy oni oszaleli z tymi biletami ? Przecież niektórzy maja taki tryb pracy ,ze nie zdołają tydzien przed wylotem załatwić urlopu , dopiąć wszystkich spraw ... A biletu nie mozna przenieść na inna osobę .... Specjalnie to robią czy jaki czort ? Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6144536 Napisano: 13.01.2016 20:13:37 w Smolar
bethan napisał(a):

maria1980 napisał(a):

tak jak napisałam - bez paragonu liczy sie od produkcji dlatego warto walczyć o potwierdzenie . 

Maria, ja rejestrowałam bez paragonu, bez potwierdzenia i miałam 25 (tak, tak) miesięcy gwarancji.
To ja już wymiękam.

Zatem masz powód do radości  emotka   25 miesięcy to i tak dłużej niż ustawowe emotka  moze miałaś szczęśliwy numerek konsoli ? emotka   U mnie w sieci tak to wyglada i takie wytyczne mam od producenta emotka    Jednak wciąż będę trwać uparcie ,zeby od organizatorów wyrywać emotka  protokoły ,bo serwisy sa rożne i czasem przyczepiają sie do niewidocznego detalu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6144534 Napisano: 13.01.2016 20:09:02 w Gratulacje! Dla wygranych!
lusienka napisał(a):

dolly napisał(a):

monkakk napisał(a):

kozuszka38 Szerokiej drogi !!!emotka

Gratulacje emotka
, opony zimowe szykuj emotka

Gratuluję również emotka
jesteś kolejną osobą dzięki której wierzę,że marzenia w końcu się spełniają emotka emotka emotka emotka

Gratulacje brawo emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6144514 Napisano: 13.01.2016 19:47:02 w Smolar
bethan napisał(a):

maria1980 napisał(a):

A ja wam to wytłumaczę inaczej emotka  liczmy ,ze ktos kupił konsole w 2013 roku , ma paragon i gwarancje na 2 lata , w 2015 rejestruje sie na stronie jako użytkownik bez paragonu  i ma gwarancje na rok czy liczmy dwa - jego konsola automatycznie objęta jest 4 letnia lub 3 letnia gwarancja  emotka .   Nie ma to prawa bytu-firma nie mogłaby sobie pozwolić na takie straty . 

Ale to tak nie działa, bo jeśli po 2 latach się zarejestruje (kupił, ma paragon), to ma JUŻ PO gwarancji (przy założeniu, że nigdy nie podłączył konsoli). Żeby korzystać z konsoli, musisz się zarejestrować.

tak jak napisałam - bez paragonu liczy sie od produkcji dlatego warto walczyć o potwierdzenie . Zeby korzystać z konsoli rejestrować jej nie trzeba emotka  
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6144094 Napisano: 12.01.2016 22:38:11 w Smolar
A ja wam to wytłumaczę inaczej emotka  liczmy ,ze ktos kupił konsole w 2013 roku , ma paragon i gwarancje na 2 lata , w 2015 rejestruje sie na stronie jako użytkownik bez paragonu  i ma gwarancje na rok czy liczmy dwa - jego konsola automatycznie objęta jest 4 letnia lub 3 letnia gwarancja  emotka .   Nie ma to prawa bytu-firma nie mogłaby sobie pozwolić na takie straty . 
Zawodowo zajmuje sie wlasnie reklamacjami tego typu sprzętu od długiego czasu i wiem jedno z doświadczenia -walczcie o to by do takich nagrod był dołączony protokół przekazania nagrody.

Microsofta nie interesuje ile stał na półce w sklepie xbox - skoro kupiłeś w sklepie masz paragon , jak ńie -twoja strata
emotka  niestety . Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6144014 Napisano: 12.01.2016 19:58:48 w Smolar
bethan napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Tak , tylko na xbox jest wtedy gwarancja od daty produkcji

Od daty rejestracji na stronie.

Absolutnie nie emotka od daty produkcji bez paragonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6144012 Napisano: 12.01.2016 19:52:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

Napisałam na FB Lays,  kiedy będą powiadamiać o meczach.... właśnie mi odpisali, że dzisiaj emotka

Średnio realne już dziś raczej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6143472 Napisano: 11.01.2016 19:51:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

berenika2005 napisał(a):

Nie umiem wstawiać cytatu,ale ja tez o tych biletach na mecz,tak samo wolałabym wiedzieć wcześniej gdzie lecę a nie tydzien przed i trochę mnie juz irytuje ta sytuacja,polecę i tak i tak ale chce wiedzieć kiedy i gdzie!!!!!wrrrrrrrrrrrr wściekam sie na nich juz

Chętnie przygarnę te bilety i poczekam ile trzeba emotka emotka emotka

A jak bedzie to wschód i potrzebna bedzie wiza ? Załatwić formalności w tydzien - watpię emotka  przeginają ,moze trzebaby było ich wspólnymi siłami zaatakować ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6141214 Napisano: 06.01.2016 11:39:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shell napisał(a):

rogalino napisał(a):

Wiecie juz na jakie mecze lecicie z Laysow? Moze trafia nam sie te same loty emotka  

z tego co jest na necie to wnioskuje ze jeszcze nie ma panstw przydzielonych emotka

Już dawno są  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6141213 Napisano: 06.01.2016 11:37:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anika1989 napisał(a):

@Bimbusia napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

rogalino napisał(a):

Wiecie juz na jakie mecze lecicie z Laysow? Moze trafia nam sie te same loty emotka  

fajnie by było,jak do tej pory nie mam żadnego @ od nich

My też jeszcze  nie mamy maila z informacjami jaki mecz, a wygraliśmy w drugiej połowie listopada.

Ja wygrałam na początku listopada i od razu dostałam info z mailem o wygranej. Ech już dawno po meczu , szkoda ze jeszcze raz sie nie da wygrać emotka

No chyba ,ze na osobę towarzysząca emotka  i znowu powtórka emotka  ja tez nie mam potwierdzenia - końcówka listopada emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6139064 Napisano: 30.12.2015 20:47:51 w Smolar
asper01 napisał(a):

luko922 napisał(a):

gosposia07 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Właśnie dziś doszła konsola. Piłki brak. 
Czy ktoś wie jak wygląda gwarancja w tych Xboxach? Mam tylko list gratulacyjny od Smolara, który niewiele mi daje... Proszę o PW jeśli ktoś się orientuje co i jak, bo potrzebuję sprzedać tę konsolę emotka

Edit: już wiem co z gwarancją, dzięki emotka

Luko mógłbyś powiedzieć co z gwarancją? Ja mam podobną sytuację z pralką- z tym, że nawet listu gratulac. brak emotka

Na pw dostałem odpowiedź, że właśnie owy list gratulacyjny jest podstawą gwarancji. I obowiązuje ona od daty odbioru nagrody. Jeśli nie masz listu, może napisz do SMOLARA? 

No nie do końca, bo to nie list gratulacyjny, a ten drugi, specjalnie na potrzeby gwarancji musi być. Smolar zawsze daje te dwa dokumenty. Toć ten list to może dotyczyć wszystkiego. Gość dał ciała z tym konkursem. Trzeba się przypomnieć w poniedziałek. A do pralki też nic nie miałem i po telefonie dosłali mi mejlowo (nie list, a dokument na potrzeby gwarancji).
Inna sprawa, że akurat do Xboxa to nie jest potrzebny żaden dokument, bo wystarczy rejestracja sprzętu przez www.

Tak , tylko na xbox jest wtedy gwarancja od daty produkcji - z paragonem lub oświadczeniem od dnia zakupu.wiec warto miec:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6138534 Napisano: 29.12.2015 20:54:57 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

Wkurzył mnie YES... dostałam na święta prezent...nietrafiony. Pani w sklepie podobno zapewniała, że w wymianą nie ma jakby co problemu, więc idę wymienić bo bransoletka okazała się dużo za duża i dodatkowo konstrukcyjnie źle zrobiona. Wymienić nie ma problemu, wystarczy wybrać zamiennik. Natomiast problem polega na tym, że Pani z uśmieszkiem mówi, że wszystko wysprzedane i mniejszych nie ma ani z tego modelu ani z innych. To samo dotyczy pierścionków, zostały same duże. Mówię kobiecie, żeby mi dała cokolwiek w moim rozmiarze więc daje mi łańcuszek za 409 zł i srebrne kolczyki za 49 ( brakuje mi 5 zł do równowartości więc dorzuca nic niewarte chusteczki za 7 zł). Z duma oznajmia , że mam dopłacić 2 zł.
I mam zestaw, który zupełnie mi się nie podoba ale innego wyjścia nie ma, więc chce dopłacić 2 zł i wychodzić. I tu kolejny problem. Płatność za bransoletkę była kartą, więc muszę zapłacić całość jeszcze raz a oni w przeciągu kilku dni zwrócą mi na konto pieniądze za wcześniejszą transakcję.
Problem w tym, że nie miałam przy sobie kolejnych 450 zł, więc nie mogłam wymienić. emotka  
2 godziny stania w kolejce, wybierania  i jeszcze taka akcja. 
Wróciłam się do domu po pieniądze, ale jestem tak wściekła, że nie mam ochoty już tam wracać. 
Nigdy więcej salonów YES!

Miałaś prawo zarządzać zwrotu gotówka , przecież karty mogłaś juz nie miec - straciła ważność ,zgubiłaś ...
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6137917 Napisano: 28.12.2015 20:41:26 w Udane wymiany - polecane nicki:)
becia1973 napisał(a):

maria1980 bardzo dziękuję za super wymianę emotka

Dziękuję i ja emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6137904 Napisano: 28.12.2015 20:26:29 w Gratulacje! Dla wygranych!
claudia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

@Rani7 napisał(a):

emotka OFICJALNE GRATULACJE DLA NASZEJ KATRIN 20 PATYKOW Z KAMISA emotka  

Przyłączam się do gratulacji emotka  GRATKI KASIU! emotka

ooo Gratki wielkie!!! emotka

No to będzie szampański SYLWESTER emotka Gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6137883 Napisano: 28.12.2015 19:55:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

maria1980 napisał(a):

buncia88 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Czy laureaci z "Kibicuj z Lays" mają już jakieś info odnośnie meczy ? Minął ponad miesiąc (regulaminowo mają 10 dni roboczych) a tu cisza... Dzwonię ,nikt nic nie wie .
Ktoś może dostał jakieś info ?


Ja już czekam ponad miesiąc na maila emotka

Widzę ,że nie trzymają się regulaminu -potem okaże się ,że ktoś nie zdążył np. z wizą bo dostał info parę dni przed datą wyjazdu ...
Ja jeszcze napisałam dziś @, zobaczymy czy odpiszą. Jak oleją uderzę do sponsora emotka

Mąż  mówi,  że faza ćwierćfinałowa została rozlosowana dopiero w grudniu. Wiedzą gdzie będą mecze, ale jeszcze pewnie nie ma biletów stąd to opóźnienie.
 Na  stronie  UEFA może  będzie info  kiedy będzie sprzedaż biletów.

14 grudnia -więc już trochę czasu mieli,kilka dni później bilety były już do kupienia http://www.ticket...ow-1-8-finalu/ca6391  emotka Więc nie wiem dlaczego tak odwlekają emotka   

może mają już do 7 stycznia wolne  emotka ?

Haha emotka Nie nie mają ,bo dziś dzwoniłam ,ale Pani nic nie wie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6137877 Napisano: 28.12.2015 19:49:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buncia88 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Czy laureaci z "Kibicuj z Lays" mają już jakieś info odnośnie meczy ? Minął ponad miesiąc (regulaminowo mają 10 dni roboczych) a tu cisza... Dzwonię ,nikt nic nie wie .
Ktoś może dostał jakieś info ?


Ja już czekam ponad miesiąc na maila emotka

Widzę ,że nie trzymają się regulaminu -potem okaże się ,że ktoś nie zdążył np. z wizą bo dostał info parę dni przed datą wyjazdu ...
Ja jeszcze napisałam dziś @, zobaczymy czy odpiszą. Jak oleją uderzę do sponsora emotka

Mąż  mówi,  że faza ćwierćfinałowa została rozlosowana dopiero w grudniu. Wiedzą gdzie będą mecze, ale jeszcze pewnie nie ma biletów stąd to opóźnienie.
 Na  stronie  UEFA może  będzie info  kiedy będzie sprzedaż biletów.

14 grudnia -więc już trochę czasu mieli,kilka dni później bilety były już do kupienia http://www.ticket...-1-8-finalu/ca6391  emotka Więc nie wiem dlaczego tak odwlekają emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6137845 Napisano: 28.12.2015 19:03:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
termitek99 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Czy laureaci z "Kibicuj z Lays" mają już jakieś info odnośnie meczy ? Minął ponad miesiąc (regulaminowo mają 10 dni roboczych) a tu cisza... Dzwonię ,nikt nic nie wie .
Ktoś może dostał jakieś info ?


Ja już czekam ponad miesiąc na maila emotka

Widzę ,że nie trzymają się regulaminu -potem okaże się ,że ktoś nie zdążył np. z wizą bo dostał info parę dni przed datą wyjazdu ...
Ja jeszcze napisałam dziś @, zobaczymy czy odpiszą. Jak oleją uderzę do sponsora emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6137837 Napisano: 28.12.2015 18:57:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy laureaci z "Kibicuj z Lays" mają już jakieś info odnośnie meczy ? Minął ponad miesiąc (regulaminowo mają 10 dni roboczych) a tu cisza... Dzwonię ,nikt nic nie wie .
Ktoś może dostał jakieś info ? Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6137330 Napisano: 27.12.2015 17:48:05 w Wkurza mnie...
Green Velo - nie potrafię wysłac zgłoszenia
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0