Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maria1980

maria1980

#6163001 Napisano: 20.02.2016 20:29:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

maria1980 napisał(a):

No ale ja kupiłam esencję do sosów i mam na paragonie bulionetka - wiec niech się ... Nie moja wina ,ze sklep ma zle opisany paragon , niech sobie agencja już to wyjaśnia emotka  

Pewnie wyjaśni emotka
Cena Esencji do sosów jest inna niz bulionetek czy Esencji do miesa emotka , niestety wyższa

No to problemu mieć nie będą emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6162989 Napisano: 20.02.2016 19:40:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

Ani jeden ani drugi nie jest dobry.
Ma być esencja do SOSU a nie do mięsa.
Z REG.
 Kup 1 opakowanioe Esencji do sosu Knorr i dowolne mięso

No ale ja kupiłam esencję do sosów i mam na paragonie bulionetka - wiec niech się ... Nie moja wina ,ze sklep ma zle opisany paragon , niech sobie agencja już to wyjaśnia emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6162612 Napisano: 19.02.2016 17:05:42 w Gratulacje! Dla wygranych!
I ja gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6160004 Napisano: 14.02.2016 22:01:37 w Biedronka
defed napisał(a):

estrelitta napisał(a):

defed a kiedy dostałaś maila?

14 lutego 2016 17:41    @tlen

A jak zatytułowany ? 
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6159971 Napisano: 14.02.2016 20:06:40 w Biedronka
asandraa napisał(a):

p

a były już wysyłane @ do laureatów ,czy moźna od razu wysyłac -masakra jakaś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6159779 Napisano: 13.02.2016 20:18:19 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
tomniewkurza napisał(a):

donia7 napisał(a):

jak ktoś ma kilkadziesiąt starterów to nie sposób znać wszystkie numery i od razu się skapować, który dzwoni emotka

Sorry, Winetou emotka Ty chyba piszesz o jakiejś PATOLOGII!
Nikt NORMALNY tak nie postępuje emotka

Może nikt normalny nie,ale mowa chyba o konkursowiczach Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6159164 Napisano: 11.02.2016 22:55:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

luk1990 napisał(a):

Ehhh własnie przyszły bilety lotnicze z laysów- i niby wszystko pieknie ALE- 
09.03 przylot na miejsce o 16 , 
a 16.03 przylot na miejsce o 15.30

powrót następnego dnia rano-
Ani nie będzie czasu żeby sie po podróży ogarnąć ani cokolwiek pozwiedzać-o jakichs opóźnieniach ewentualnych nie wspomnę-te rezerwacje robiła chyba osoba bardzo lekkomyślna i nieodpowiedzialna? jutro tam zadzwonię i powiem im co myslę-miały być przyjemne wyjazdy,relaks, zwiedzanie i meczyk ,a zamieni się to w pogoń żeby gdziekolwiek zdążyć- zamiast radoci czuję na razie zażenowanie - jak to organizator potrafi zepsuć radosc z fajnego wyjazdu ;<
ktoś ma podobne odczucia,czy jestem osamotnionym wyjąkiem?

spokojnie, byłem już 3 razy na takich meczach, tylko, że organizowanych przez Heinekena i Ci powiem, że miałem identycznie co to przylotu i odlotu rano, mimo, że to niecały jeden dzień to prócz meczu zdążyłem zwiedzić miasta w których odbywały sie mecze Ligi mistrzów, przykładowo Madryt zdążyłem zobaczyć cały, zrobiłem mnóstwo fotek ale oczywiście nie w muzeach czy galeriach bo już na to nie było czasu;D ale wróciłem zadowolony z tej wyprawy;D a co do samego wyjazdu to  najważniejszy jest mecz  a nie zwiedzanie szczegółowe;D bo o to w tym konkursie Laysów chodziło;D 

No kiepsko z tymi lotami, 1 noc OK, ale godziny lotów mogli jakoś dopasowac, żeby trochę pobyć , a nie wyjazd na sam mecz i rano powrót, w końcu trochę ta nagroda kosztowała

No jest to masakra , niby nocleg ze śniadaniem ,ale wyglada na to ze śniadania nie będzie ...bo kto to widział jadąc o 5 rano ? Oczywiście ni o śniadanie mi tu chodzi ,ale o sam fakt ,ze jak się ma lot o 8ej to o 6 wypada być już na lotnisku , żeby dojechać z hotelu tez trzeba policzyć ok 30 minut,żeby pokazać się ludziom na oczy też pół godziny  - takim rannym ptaszkiem to ja nie jestem , u mnie noc kończy się o 8 rano :) 
Ja już napisałam do Sponsora co o tym myśle emotka  
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6158043 Napisano: 09.02.2016 19:45:28 w Gratulacje! Dla wygranych!
i ja gratuluję teraz już oficjalnie  emotka   emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6155453 Napisano: 04.02.2016 21:30:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
lager napisał(a):

Koszulka lays znowu XL, potrzebowałabym XS emotka

Wiele osób potrzebowałoby xs emotka  niestety S najmniejsza emotka  u mnie właśnie w temacie 3 ostatnie w rozmiarach S i XL emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6152595 Napisano: 30.01.2016 18:47:20 w Biedronka
nkba napisał(a):

yolka123 napisał(a):

joan napisał(a):

A jeśli kierowca płaci kartą firmową za paliwo? I paragon bierze? Chyba wtedy jest to zgodne z prawem, a posługiwanie się CUDZĄ kartą już nie - ale to tylko moje przemyślenia, niczym nie podparte!

Albedo jak zwykle ma swoje bramki do aut.
Albowiem:

Nie jest wymagane, aby Uczestnik był właścicielem karty płatniczej, przy pomocy której dokonywana jest Transakcja (tzn. jego
nazwisko nie musi widnieć na karcie płatniczej), jednakże dokonanie przez Uczestnika
Transakcji przy pomocy danej karty nie może mieć charakteru bezprawnego 
(tzn. nie jest akceptowane dokonanie płatności na przykład: kartą ukradzioną lub przywłaszczoną, a także
jakakolwiek inna płatność dokonana bez wiedzy lub zgody właściciela karty płatniczej oraz
płatność dokonana przez osobę inną niż Uczestnik).


Przecież pierwsze wyklucza się z ostatnim, czy ja zwariowałam, czy coś jest nie tak z tym regulaminem.
Czyli wracamy do punktu wyjścia - zgłaszaj sobie ile chcesz tych transakcji, niech się sponsorzy cieszą , że taki fajny konkurs i tyle zgłoszeń, 
ale "jak co do czego" ( czyli do auta), to przejdzie na naszą Albedowską własność, boś nie doczytał, głupku do końca.emotka
Niby jest rezerwa, ale tak naprawdę wygrać może tylko osoba , która widnieje na karcie i która jednocześnie sama imiennie jest uczestnikiem (mąż, córka też się nie łapie, chyba, że karta jest wspólna).
I tego się trzymajmy, bo " jak co do czego". to na pewno będą dokładnie sprawdzać.
Dzięki, annna84 za zwrócenie na to uwagi.

Moim zdaniem zapisy się nie wykluczają.  Większość z nas płaci kartami, płatniczymi  i kredytowymi, na których widnieje Imię i nazwisko. Nie jesteśmy ich właścicielami - bo właścicielem karty jest zawsze bank, który ją wydał, my jesteśmy tylko posiadaczami karty.  Można też płacić kartą podarunkową - przedpłaconą, którą np. wygrało się w jakimś konkursie emotka Możesz z niej korzystać i nią płacić ale jest ona na okaziciela i jej właścicielem jest bank, który ją wydał. Wtedy należy tylko udowodnić, że to Ty ją wygrałaś i masz prawo nią rozporządzać.

Mozna zapłacić karta męża i nagrody noe dostaniesz jeśli w tym czasie dojdzie do rozpadu małżeństwa i maź powie ,ze kartę sobie przywłaszczyłam , on ńic nie wiedział o zakupie emotka  nic tu się nie wyklucza emotka
ps . Przepraszam za błędy ,zaczęłam weekend z butelka wina emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6150145 Napisano: 25.01.2016 22:33:58 w Kaufland konkursy
edzia21 napisał(a):

parole21 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

parole21 napisał(a):

Mam pytanie. Które produkty wychodzą najtaniej z konkursu "Troszczymy się o zimową świeżość waszych ubrań"? Dzięki.

Podpaski naturella - u mnie w Kaufie po 2,46 

a coś oprócz podpasek? Bo towar zupełnie mi zbędny emotka emotka emotka

Małe Fairy emotka

O dokładnie emotka  
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6150126 Napisano: 25.01.2016 22:10:15 w Kaufland konkursy
parole21 napisał(a):

Mam pytanie. Które produkty wychodzą najtaniej z konkursu "Troszczymy się o zimową świeżość waszych ubrań"? Dzięki.

Podpaski naturella - u mnie w Kaufie po 2,46 
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6146673 Napisano: 18.01.2016 10:39:37 w Biedronka
Biorąc pod uwagę fakt iż na forum znajduje się wątek Sprzedam/zamienię trochę żałosne , a trochę śmieszne są te wypowiedzi ,że ktoś sprzedaje auto wygrane w konkursie emotka  wszak to robimy z wygranymi gdy nam sie nie podobają , sa niepotrzebne ,potrzebne nam  są pieniądze ...trochę wyluzujcie ! 

Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6144711 Napisano: 13.01.2016 23:37:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

clfan napisał(a):

Mam pytanie czy ktoś wie czy jest możliwość wymiany wyjazdów z Lays tj. np. ja mam Londyn a ktoś Lizbona i wymieniamy się destynacjami?

Regulamin nie przewiduje żadnych zamian

regulamin przewidywał meile po 10 dniach od ogloszenia wyników emotka   na Twoim miejscu spytałabym  organizatora ,mysle ,.ze wtym nie bedzie jakis wiekszych problemów emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6144633 Napisano: 13.01.2016 21:36:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

League - (Juventus vs Bayern Munich emotka

Witaj w klubie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6144600 Napisano: 13.01.2016 21:11:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bimbusia napisał(a):

maria1980 napisał(a):

berenika2005 napisał(a):

Dostałam maila o biletach!wreszcie!wymarudzilam to,wszyscy dostaliście?

Ja mam juventus -b.m zajefajnie 
emotka  jut sie nie gniewam na Lays emotka

my nie mamy jeszcze emotka

Moj siostrzeniec z sylwestra ma na menchester - Kijów emotka  .... Kijowo emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6144595 Napisano: 13.01.2016 21:09:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
berenika2005 napisał(a):

Maria mam ten sam mecz, cenzura,cudownie,lecimy razem:)

To musimy sie zgadac , dawaj na p.w emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6144590 Napisano: 13.01.2016 21:07:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
berenika2005 napisał(a):

Dostałam maila o biletach!wreszcie!wymarudzilam to,wszyscy dostaliście?

Ja mam juventus -b.m zajefajnie 
emotka  jut sie nie gniewam na Lays emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6144585 Napisano: 13.01.2016 21:03:00 w Carrefour konkursy
arya napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

alusia29 napisał(a):

xpac napisał(a):

Odbierał już ktoś film DVD Barbie Rokowa księżniczka?? Nie robią problemu?? Mam wziąć z pułki i pokazać przy kasie ten wydrukowany bon ?? Tam jest jakiś konkretny tytuł bajki ??

Mnie niestety nie udało się odebrać. Panie patrzyły na mnie jak na ufo. Oczywiście nikt nic nie wie, nie słyszał, nie orientuje się. Z wielką łaską zeskanowały mój kupon, który nic im tam nie pokazał tylko błąd i cenzura. emotka   Szkoda, bo się młoda napaliła.

U mnie też nic nie wiedzieli - po prostu nabiła płyte na kase, potem zeskanowała kupon i samo odliczyło. Sama kasjerka była zdziwiona, że tak łatwo poszło bo jako jedyna w tym sklepie miałam taki kupon. Spróbuj jeszcze raz bo chyba tylko do 15 można odebrać, no i węź jakieś zakupy wtedy na pewno policzy tylko 1 gr

W moim Carrefourze w ogóle tej płyty nie ma. Już kilka razy byłam i kicha. Muszę jeszcze w drugim zobaczyć. Mogliby rozesłać płyty.p

A do kiedy można je odebrać ? Zapomniałam na smierć o nich emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6144581 Napisano: 13.01.2016 21:00:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

maria1980 napisał(a):

defed napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Czy oni oszaleli z tymi biletami ? Przecież niektórzy maja taki tryb pracy ,ze nie zdołają tydzien przed wylotem załatwić urlopu , dopiąć wszystkich spraw ... A biletu nie mozna przenieść na inna osobę .... Specjalnie to robią czy jaki czort ?

W listopadowej wygranej szwagier miał niecałe 2 tyg. od info od wygranej do terminu wylotu, oni to maja gdzieś  emotka

No ale wg regulaminu oni maja 10 dni roboczych aby powiadomić o wygranej (...)

A te 10 dni to odnosi się do maila? Czy do publikacji listy na stronie?

10 dni od publikacji wyników na stronie . Wyświetl w wątku >>
0 0