Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maria1980

maria1980

#6278899 Napisano: 03.11.2016 09:33:45 w Lay's
michałek13 napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

są wyniki z konsol z 4 tygodnia

Dopiero zaczynam 4 tydzień to jaki okres datowo?

Datowo 4 tydzień to od24 do 30 października Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

maria1980

#6278640 Napisano: 02.11.2016 19:22:04 w co chcielibyście wygrać?
emotka  ExtraPensję -zrezygnowałabym z pracy od razu emotka Wyświetl w wątku >>

maria1980

#6278484 Napisano: 02.11.2016 15:15:43 w Zakupy na konkursy - usługi
kwadracik napisał(a):

madlette napisał(a):

Szukam osoby, która zrobi zakupy w sklepie eko emotka

Ja również . 

Mogę wam je zrobić , tylko na pw napiszcie mi co tam trzeba kupić  Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6278459 Napisano: 02.11.2016 14:50:45 w TESCO konkursy
harnas napisał(a):

maria1980 napisał(a):

harnas napisał(a):

paula w rolę organizatora nie będę się wcielał, po prostu dziwi mnie, że ryzykujecie tym jednym produktem, gdzie koszt to 6zł, tym bardziej że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że chodzi o 2 produkty emotka

Ja nie ryzykuje , konkurs organizowany w sieci Tesco , toteż na tej stronie szukałam regulaminu ... jako konkursowa fajtłapa nie miałam nawet pojęcia,ze Versus ma swoją stronę z regulaminami .

w gazetce TESCO było odniesienie właśnie do regulaminu ze strony 

Ok , tylko ,ze ja do gazetki dostępu nie mam jednak . Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6278455 Napisano: 02.11.2016 14:45:45 w TESCO konkursy
harnas napisał(a):

paula w rolę organizatora nie będę się wcielał, po prostu dziwi mnie, że ryzykujecie tym jednym produktem, gdzie koszt to 6zł, tym bardziej że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że chodzi o 2 produkty emotka

Ja nie ryzykuje , konkurs organizowany w sieci Tesco , toteż na tej stronie szukałam regulaminu ... jako konkursowa fajtłapa nie miałam nawet pojęcia,ze Versus ma swoją stronę z regulaminami . Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

maria1980

#6278439 Napisano: 02.11.2016 14:25:54 w Lay's
kaskaderka1 napisał(a):

A czy ktoś wygrał na to samo zgłoszenie piłkę i konsolę ?

No przecież konsole wybierają ze zgłoszeń które wygrały piłki emotka   Wyświetl w wątku >>
0 1 trasza

maria1980

#6278430 Napisano: 02.11.2016 14:18:25 w TESCO konkursy
harnas napisał(a):

paula9891 napisał(a):

harnas napisał(a):

scrabble napisał(a):

violka88 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

violka88 napisał(a):

czeko napisał(a):

asiam napisał(a):

Mam pytanie odnośnie  nowego konkursu Nivea do stylizacji włosów.
W reg. jest zapis :
Aby wziąć udział w Konkursie należy w trakcie trwania Konkursu:A) dokonać zakupu dowolnego produktu do pielęgnacji i/lub stylizacji włosów marki NIVEA,oferowanych w sieci sklepów TESCO;


a w gazetce ze sklepu polecenie zakupu dwóch produktów.

http://www.nivea.pl/-/media/nivea/pl-PL/Regulamin/Regulamin-konkursu-Pielegnuj-wlosy-jesienia.pdf

Regulamin to regulamin i to powino obowiązywać emotka Szczególnie, że ja już kupiłam jeden ;/

ja też kupiłam 1 produkt  emotka

Przecież regulamin najważniejszy 

mam nadzieję, ze regulamin nie ulegnie zmianie

Na plakietkach z info o konkursie przy półkach też 2 produkty. Ja kupiłam 1 a regulamin zapisałam...

w regulaminie od początku było info o 2 produktach emotka

A gdzie? emotka  
Regulamin:
3. ZASADY KONKURSU 3.1. Aby wziąć udział w Konkursie należy w trakcie trwania Konkursu: A) dokonać zakupu dowolnego produktu do pielęgnacji i/lub stylizacji włosów marki NIVEA, oferowanych w sieci sklepów TESCO;

Skąd Ty w ogóle wzięłaś ten regulamin? Bo w moim pobranym pierwszego dnia jest dokonać zakupu dwóch produktów promocyjnych emotka

Takie cwaniakowanie na ogół się źle kończy, skoro masz ulotkę z napisem kup 2 produkty, a później bierzesz jeden, bo gdzieś tak ktoś napisał to kogo tu obwiniać, że Versus później nie przysyła nagrody? emotka  

Co ty sie tak pieklisz i cwaniactwem nazywasz trzymanie sie regulaminu ???? Mieszkam 40 km od Tesco , nigdy nie dociera do mnie żadna jego gazetka ...zawsze kieruję się regulaminem i tylko regulaminem - i to nie żadne cwaniactwo tylko mój obowiązek wszak wysyłając SMS oświadczasz ,ze. Regulaminem sie zapoznałeś a nie z gazetka emotka  
Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

maria1980

#6278378 Napisano: 02.11.2016 13:24:30 w TESCO konkursy
violka88 napisał(a):

czeko napisał(a):

asiam napisał(a):

Mam pytanie odnośnie  nowego konkursu Nivea do stylizacji włosów.
W reg. jest zapis :
Aby wziąć udział w Konkursie należy w trakcie trwania Konkursu:A) dokonać zakupu dowolnego produktu do pielęgnacji i/lub stylizacji włosów marki NIVEA,oferowanych w sieci sklepów TESCO;


a w gazetce ze sklepu polecenie zakupu dwóch produktów.

http://www.nivea.pl/-/media/nivea/pl-PL/Regulamin/Regulamin-konkursu-Pielegnuj-wlosy-jesienia.pdf

Regulamin to regulamin i to powino obowiązywać emotka Szczególnie, że ja już kupiłam jeden ;/

ja też kupiłam 1 produkt  emotka

Przecież regulamin najważniejszy  Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6278367 Napisano: 02.11.2016 13:14:35 w Lay's
michałek13 napisał(a):

Znalazłam imię i nazwisko męża w dniu 27 i teraz powiedzcie mi co dalej czeka się na e-mail od nich czy jak?

@ juz były  Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6278358 Napisano: 02.11.2016 13:06:33 w Lay's
michałek13 napisał(a):

Mam pytanie, czy jak się piłki nie wygrało to jest szansa na PS? Dzień 30 to ostatni październik, czy jak to trzeba rozumieć.
Wysłałam dopiero 4 kody stąd moje pytanie.

Dzień 30 to 1 listopad ,szansa na ps z tego dnia jest jak najbardziej ,ale z 5 etapu Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6278194 Napisano: 02.11.2016 09:58:52 w Zakupy na konkursy - usługi
Kupie paragon na Nivea Tesco  Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6277266 Napisano: 29.10.2016 23:04:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Od razu przyznam -nie mam czasu sprawdzać regulaminu dlatego pytam .
czy paragon zgłoszony np.dzis w loteriach :glade,kiwi,duck bierze udział w losowaniu każdego dnia ,czy tylko przy losowaniu za konkretny dzisiejszy dzień .

w każdym losowaniu - trzymaj paragony emotka

️  Dziękuje ️
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6277258 Napisano: 29.10.2016 22:44:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Od razu przyznam -nie mam czasu sprawdzać regulaminu dlatego pytam .
czy paragon zgłoszony np.dzis w loteriach :glade,kiwi,duck bierze udział w losowaniu każdego dnia ,czy tylko przy losowaniu za konkretny dzisiejszy dzień . Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6276864 Napisano: 28.10.2016 18:31:13 w Lay's
wiesia30 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Czy były juz @ z 25 dnia ? 

tak

Dzieki Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6276843 Napisano: 28.10.2016 17:42:32 w Lay's
Czy były juz @ z 25 dnia ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6276524 Napisano: 28.10.2016 12:13:46 w Gratulacje! Dla wygranych!
donia7 napisał(a):

defed, monissss gratulacje dla Was!

I ja gratuluje emotka   Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

maria1980

#6276440 Napisano: 28.10.2016 10:18:22 w Lay's
agniehaha89 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Kurcze. Wy to nazywacie teoriami, dodajcie, że spiskowymi.
A dla mnie to praktyka, którą Avanti czyni z coraz większą skutecznością.
Ktoś kto grał kolejno w Mocy, Lays/pufach, Premii i teraz Trybunach trochę intensywniej musi to widzieć.
Nie ma wyjścia.
Pamiętam początek mocy i Pana I, który wygrywał 11 raz tego samego dnia (wierzę, że teksty to perełki).
Pamiętam Ostrołękę, która pierwszego dnia trafiła kilkanaście wygranych po północy.
Dlaczego? Bo wybór opierał się tylko na czytaniu tekstów.
Patrzę na "moje nazwiska", ich statystykę w kolejnych konkursach.
Patrzę na teksty wygrane/niewygrane w korelacji z nazwiskami.
I widzę, nie teoretyzuję.
A próbę do statystyk mam sporą.

Oj tam. Po prostu graj na inne nazwiska i tyle emotka  Problem rozwiązany. Nie chodzi o to, że się z tym nie zgadzam, być może tak jest jak piszesz, ale gdybanie niczego nie zmieni. Napisz coś fajnego, wyślij na kogoś obcego i tyle emotka  

 No tylko w przypadku wygranej głównej ,duże prawdopodobieństwo nie zrealizowania wyjazdu . W sumie dobrze ,ze jest tez kasa 

w przypadku wygrania nagrody głównej możesz podać dowolne osoby, które zrealizują bilety 

Jest taki zapis w regulaminie ?:) to gram na ostro emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6276436 Napisano: 28.10.2016 10:15:14 w Lay's
paula9891 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Kurcze. Wy to nazywacie teoriami, dodajcie, że spiskowymi.
A dla mnie to praktyka, którą Avanti czyni z coraz większą skutecznością.
Ktoś kto grał kolejno w Mocy, Lays/pufach, Premii i teraz Trybunach trochę intensywniej musi to widzieć.
Nie ma wyjścia.
Pamiętam początek mocy i Pana I, który wygrywał 11 raz tego samego dnia (wierzę, że teksty to perełki).
Pamiętam Ostrołękę, która pierwszego dnia trafiła kilkanaście wygranych po północy.
Dlaczego? Bo wybór opierał się tylko na czytaniu tekstów.
Patrzę na "moje nazwiska", ich statystykę w kolejnych konkursach.
Patrzę na teksty wygrane/niewygrane w korelacji z nazwiskami.
I widzę, nie teoretyzuję.
A próbę do statystyk mam sporą.

Oj tam. Po prostu graj na inne nazwiska i tyle emotka  Problem rozwiązany. Nie chodzi o to, że się z tym nie zgadzam, być może tak jest jak piszesz, ale gdybanie niczego nie zmieni. Napisz coś fajnego, wyślij na kogoś obcego i tyle emotka  

 No tylko w przypadku wygranej głównej ,duże prawdopodobieństwo nie zrealizowania wyjazdu . W sumie dobrze ,ze jest tez kasa  Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

maria1980

#6276426 Napisano: 28.10.2016 10:03:52 w Lay's
shell napisał(a):

Możecie mnie zlinczować, ale ja w tę teorię o nienagradzaniu tych samych nazwisk wierzę.
Za pozwoleniem najbliższych kilku znajomych wygrałam im piłki.
Oczywiście mnie marzy się konsola, a docelowo główna ( jak każdemu).
Nie podoba mi się to, że, aby wygrać cokolwiek, "muszę" grać na innych.

Poza tym nie podoba mi się to, gdyż... nie mam już na kogo zagrać i praktycznie zero szans na konsole czy główną, bo na "zdublowane" nazwisko przecież nie wygram emotka

Moim zdaniem bez sensu jest to ,ze można wygrać  raz piłkę , bo wygrywając tylko  pilke(bez konsoli) , automatycznie traci sie szanse  żeby wygrać konsole czy bilety ,bo przecież  nikt Juz  tych samych danych nie nagrodzi piłka,zatem szanse na konsole już są zerowe....cos w tych zasadach im nie poszło Wyświetl w wątku >>
0 0