Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maria1980

maria1980

#5024093 Napisano: 17.02.2012 08:05:52 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

maria1980 napisał(a):

że znowu spaliłam głośniki z komputera...!!!!Nie wiem czemu zawsze wszystko psuję!!! emotka emotka emotka emotka



masz moc emotka jesteś jak John Coffey z Zielonej Mili emotka



Buhahah emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5023988 Napisano: 17.02.2012 07:30:42 w Rossmann
ivisia napisał(a):

dolly napisał(a):

no to czu czu mnie wkurzyło a jeszcze rmf doprawił wrrrr
zauwazyliście, jak miasta sa przesiane? praktycznie po 1 osobie z 1 miasta- tylko ze 4 miasta sie powtarzają wrrrrr


Na pewno zrobili porządną weryfikację, grałam też dla siostry i znajomych z tego samego miasta i tylko 1 osobie się udało, choć z czasem raczej na pewno się wstrzeliłam kilka razy...


Łąck i Płock emotka Gdzieś już w jakiejś czasówce było ich pełno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5023940 Napisano: 17.02.2012 07:02:26 w Rossmann
jusia81 napisał(a):

justyna93 napisał(a):

jusia81 napisał(a):

u mnie nie ma nagrody z kartkowego ale za to wydali colgate i nie wiem o co chodzi ale powiedzieli mamie że jeszcze coś wygrała a na żadnej innej liście jej nie ma



a colgate nie jest do odbioru od 23 lutego?




niby jest ale że z kartkowego nie mieli to pewnie jej tamto wydali i jeszcze jedna jakaś nagroda mówiła że będzie ale nawet więcej jej nie ma na liście chyba że maja wyniki z konkursów co jeszcze nie są podane wyniki na stronie


zarania już pisała ,że odebrała z colgate-ja pamiętam ,że gdy wczesniej byla czasowka colgate też odebralam nagrode tydzien wczesniej ,niektóre nagrody sa szybciej ...:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5023859 Napisano: 17.02.2012 06:10:03 w Wkurza mnie...
że znowu spaliłam głośniki z komputera...!!!!Nie wiem czemu zawsze wszystko psuję!!! emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5020035 Napisano: 15.02.2012 05:51:04 w Rossmann
siutek3 napisał(a):

czy graliście kiedyś na rossnecie bez paragonu emotka czy jak się uda wygrać, to da jakoś załatwić paragon emotka
zawsze miałam paragony,ale tym razem nie potrzebuję kompletnie nic do kupowania, a ewentualną nagrodą mogę się podzielić emotka


nigdy nie praktykuję grania bez paragonu,nie wiem jak chcesz załatwić sobie ewentualny paragon z wytypowanym losowo numerem (bo numer trzeba podać)! emotka emotka emotka
Po za tym wydaje mi się ,że to trochę nie uczciwe ,bo w razie wygranej i nie posiadania paragonu nagroda przepada , zresztą myślę ,że w tym wątku takie pytanie spotka się raczej z oburzeniem . emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5014718 Napisano: 13.02.2012 02:04:30 w Rossmann
joan napisał(a):

playplay9 napisał(a):

Myslicie, ze ile potrzeba glosow, aby wygrac glowna nagrode w konkursie Unimila, czyli impreze VIP? Mi udalo sie zdobyc okolo 200-220 glosow, czy to wystarczy? Bo siedzialam pare dni i mam nadzieje, ze bylo warto emotka :):)


Tego nie wie nikt, liczba głosów na Rossnet jest zawsze niejawna...



pewności co do zdobytych glosow miec nie mozesz ...wiesz nie ma liczby glosow...
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5007383 Napisano: 10.02.2012 08:50:56 w Rossmann
gracet napisał(a):

kasia19 napisał(a):

nie zdziwiłabym się jak to ktoś z forum emotka emotka emotka


to może da mu do myślenia co tu o sobie wyczyta:P


przecież jeśli ktoś to wrzucił to wrzucił to dla UWAGA,bo ujmę to teraz bardzo trafnie ! emotka emotka
jaj :) Myślę ,że to było zamierzone i na pewno po tej dyspucie nie będzie starał się przemyśleć co też złego uczynił (a) emotka
Taki był cel emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5006904 Napisano: 09.02.2012 09:39:58 w Rossmann
boschowski napisał(a):

malutka456 napisał(a):

justyna93 napisał(a):

dolly napisał(a):

margo466 napisał(a):

sonata napisał(a):

paolka napisał(a):

czy widział ktoś zdjęcie 409 w konkursie Unimil emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


A admini śpią emotka emotka emotka


dokładnie emotka emotka emotka




emotka emotka emotka
przynajmniej wiadomo, że specjalnie na konkurs robione emotka



głupota ludzka granic nie zna

wlasnie mylam zeby jak zobaczylam Wasze wpisy...weszlam na stronke i ...oplulam monitor
emotka


no to mają 43 pkt ode mnie emotka emotka emotka



o ja pier**** emotka Wymiatają emotka Ależ obrzydlistwo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5005070 Napisano: 09.02.2012 11:36:44 w Rossmann
anqa napisał(a):

to ja napiszę o tych warsztatach z nestle, może ktoś kiedyś będzie się zastanawiał czy brać udział i ta wiedza się przyda. warsztaty wyznaczono na 18.02 (10 dni po ogłoszeniu wyników! na podjęcie decyzji dostaliśmy trochę ponad dobę!), koszty dojazdu trzeba pokryć samemu.
więc w konkursie wygraliśmy, ale zostajemy bez nagrody. szkoda że się spodobaliśmy, szkoda że zajęliśmy miejsce komuś kto na te warsztaty miał chrapkę (ja też miałam ale nie w takim tempie i nie takim kosztem).



ale data tych warsztatów była podana od początku,że trzeba dojechac na wlasny koszt chyba tez..z tego co pamiętam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5004258 Napisano: 08.02.2012 09:46:56 w Rossmann
katjuszkaaa napisał(a):

w Soxo konkursie póki co tylko jedna osoba emotka


ufff czyli tłok:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5002533 Napisano: 08.02.2012 11:27:25 w Rossmann
felinho17 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

felinho17 napisał(a):

A ja mam warsztaty z Nestle,ale plany mi się pozmieniały i nie będę mogła pojechać;/Nie można tego komuś oddać??



Jak będą dzwonić to zapytaj.Mi się udało kiedyś dogadać z organizatorem emotka



A mogę wiedzieć w jaki sposób,przekazałaś nagrodę komuś innemu????



To był wyjazd z velvet na metamorfoze-ktora wygral mój tato emotka Zadzwoniła pani z agencji i spytalismy czy zamiast niego moze pojechac moj mąż(wlasciwie to tato pytal) -oczywiscie nie było problemu , musialam tylko @ wyslac swoje dane i to wszystko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5002506 Napisano: 08.02.2012 11:16:59 w Rossmann
felinho17 napisał(a):

A ja mam warsztaty z Nestle,ale plany mi się pozmieniały i nie będę mogła pojechać;/Nie można tego komuś oddać??



Jak będą dzwonić to zapytaj.Mi się udało kiedyś dogadać z organizatorem emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5002453 Napisano: 08.02.2012 10:59:48 w Rossmann
A i mam coś na pocieszenie i ja emotka
Dojechał htc wygrany w Bris emotka
emotka emotka

A i zapomniałam odebrac kalendarzyk z Nivea emotka Tak mi się przypomniało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5002448 Napisano: 08.02.2012 10:58:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dziś dojechał HTC WILDFIRE z Brise emotka
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5002386 Napisano: 08.02.2012 10:37:30 w Rossmann
Ktoś czekał na wyniki emotka Już są ...
Wspólne gotowanie z Nestle i portalem rossnet

http://www.rossne....aspx?contestId=1050

aerdna nawet sobie nie wyobrażasz jak ja tęsknię za normalnymi konkursami na rossnecie... Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5002051 Napisano: 08.02.2012 08:03:35 w Rossmann
mia napisał(a):

Dziwne to... Ani nie czekam na żadne wyniki, ani nie widzę konkursu w którym chciałabym wziąć udział... emotka
Oj, jak dla mnie to Rossnet konkursowo schodzi na psy emotka


mia zgadzam się z Tobą w stu procentach. emotka
nie lubię konkursów fotograficznych , czasówki są też nie dla mnie..uwielbiam opisówki -a tu taka cisza.I wkurza ,że nie czekam na żadne wyniki.A tak zawsze się czuło tę adrenalinkę przy oczekiwaniu..eh...czyżby luty też wiał rossnetowym urlopem emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5001773 Napisano: 07.02.2012 09:40:58 w Rossmann
cc_investigator napisał(a):

siutek3 napisał(a):

nagrody w soxo są bardzo słabe, jak na taki konkurs emotka


chiński tablecik Ci nie podchodzi? emotka


tablecik za niecałe 400 zł po który trzeba pojechać do Sopotu?He ,he -ja akurat do Sopotu mam całą Polskę do przejechania więc się nie opyla:)

Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#4999103 Napisano: 06.02.2012 09:22:55 w Rossmann
maria1980 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Mam pewną teorię na podstawie własnych obserwacji, nie wiem,czy się zgodzicie. Na rossnecie mocno gram od konkursu J&J, nie gram w konkursach, w których trzeba zainwestować, a produkt mi się nie przydaje. Na początku miałam dwie wygrane w JJ i Welli (właśnie się czeszę nową szczotką). Później zeeero. Zarejestrowałam więc męża i mamę. I oni jako świeżynki obydwoje wygrali w konkursie z kalendarzami, mama też w Colgate. Coś mi się wydaje, że Rossman nagradza nowych uczestników, a później już pilnuje, żeby nie wygrywać za często i żeby to samo nazwisko nie wygrało w tym samym konkursie - jak ja wygrywam, to mąż nie i na odwrót (nie liczę pluszzz, ale to był wyjątkowy konkurs emotka ).


nie zgadzam się emotka


tzn z tym,że nie może jedna osoba często wygrywac ..:)Reszta jest wielka niewiadoma:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#4999095 Napisano: 06.02.2012 09:18:25 w Rossmann
cc_investigator napisał(a):

Mam pewną teorię na podstawie własnych obserwacji, nie wiem,czy się zgodzicie. Na rossnecie mocno gram od konkursu J&J, nie gram w konkursach, w których trzeba zainwestować, a produkt mi się nie przydaje. Na początku miałam dwie wygrane w JJ i Welli (właśnie się czeszę nową szczotką). Później zeeero. Zarejestrowałam więc męża i mamę. I oni jako świeżynki obydwoje wygrali w konkursie z kalendarzami, mama też w Colgate. Coś mi się wydaje, że Rossman nagradza nowych uczestników, a później już pilnuje, żeby nie wygrywać za często i żeby to samo nazwisko nie wygrało w tym samym konkursie - jak ja wygrywam, to mąż nie i na odwrót (nie liczę pluszzz, ale to był wyjątkowy konkurs emotka ).


nie zgadzam się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#4995429 Napisano: 05.02.2012 11:35:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
isiulka napisał(a):

wsciekly napisał(a):

radosna napisał(a):

Tata musi wygrywać, bo inaczej umrzemy z głodu emotka

http://vod.onet.p...41390,film.html#play



Dramat człowieka, który wybrał sobie wąską specjalizację konkursową

powinien przerzucić się na pisanie książek o TV i teleturniejach

a nie może po prostu iśc do pracy? emotka


Cokolwiek by o nim nie mówić ,należy mu się szacunek za takie przyswajanie wiedzy! Wyświetl w wątku >>
0 0