Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bamfarfe22

bamfarfe22

#6192993 Napisano: 06.05.2016 21:02:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

Czy macie też tak w Koralu, że znikły wyniki, a jak chce zobaczyć galerię to mam informację, że konkurs zaczyna się 28.03.2016 i nie otwiera mi się nic?!

Tak. Też tak mam. Chyba coś im się popsuło  Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6191380 Napisano: 03.05.2016 10:36:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rozek napisał(a):

Kojarzycie może, czy w Prince Polo jedna osoba może wygrać więcej niż jedną nagrodę? W regulmainie nic nie mogę znaleźć na ten temat.

Podobno może ale tylko 1 raz na tydzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6190538 Napisano: 29.04.2016 15:08:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Koral - 1 etapu nagroda u mnie emotka  
Z wczoraj 200 zł przelew z prince polo 1 etap emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6188920 Napisano: 26.04.2016 14:59:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dobrze liczę, Winiary powinno dziś podać zwycięzców 1 etapu "drugie życie słoika po majonezie"? Slowni będą?  Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6187897 Napisano: 24.04.2016 13:31:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
do.ta.3 napisał(a):

alamak napisał(a):

alamak napisał(a):

Próbuję wysłać foto na Koral przez stronę. Czy Wam wyświetla się zdjęcie po wybraniu? Bo u mnie nie, i nie wiem czy tak ma być emotka

Nikt nie wysyłał? emotka

ja odpuściłam także nie pomogę

Już nie raz była o tym mowa w miejscu zdjęcia widać jedynie nazwę wgrywanego pliku a nie samo zdjecie. Później wszystko zawsze było ok. Takze wysyłaj Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6186417 Napisano: 20.04.2016 15:20:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
Zdjęć osób spiacych w lodówka ch sporo było więc gdzie tu pomysłowość czy zaskoczenie?  Niemniej jednak nie mówię że zdjęcie złe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6184965 Napisano: 17.04.2016 21:44:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bzowapani napisał(a):

Czy z Jurajskiej wysyłają maile o wygranej?

Jutro prawdopodobnie mają wysyłać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6184578 Napisano: 15.04.2016 18:24:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jurajska - główna emotka emotka emotka  
a na dokładkę toster amica na instagramie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6183682 Napisano: 13.04.2016 22:16:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
W zasadzie nie rozumiem niektórych z Was. Rozumiem rozgoryczenie wynikami, niezadowolenie, to wręcz nieodzowny element każdych wyników konkursów.  Tylko dalej trochę nie rozumiem tego sprzeciwu w sprawie dzieci w konkursie związanym z lodami/słodyczami. toż to one najwięcej ich podjadaja chyba. Po drugie pamiętam ubiegłoroczny konkurs Koral - łap KORALowe chwile - też nie był dzieciowy - jak to nazywacie,  ale chyba 2/3 nagrodzonych zdjęć to były właśnie dzieci. Skąd więc zaskoczenie? Mi również nie wszystkie zdjęcia się podobają,  rzecz gustu, aczkolwiek mam wrażenie że chodziło głównie o dobry pomysł - w tym przypadku o psoty. Życzę więcej pokory i spokoju. Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6183458 Napisano: 13.04.2016 13:19:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
i u mnie 200 zł z Prince Polo  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6182111 Napisano: 09.04.2016 16:24:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Paczka sprzątaczka 1/1 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6180889 Napisano: 06.04.2016 15:28:37 w Biedronka
estrelitta napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

Pomoże ktoś - odnalazłam w portfelu kartę na 100 zł Biedronka - chyba z konkursu na 20ste urodziny emotka  zapomniałam o niej, dobrze że ważna do czerwca emotka  proszę przypomni mi ktoś jak jej użyć, znaczy chciałabym nią zapłacić w sklepie i nie narobić sobie obciachu, rejestrowało się ją czy coś, czy normalnie się płaci bez pinu żadnego czy jak? z góry dziękuję

to jest karta na podpis - nie trzeba jej rejestrować. Sprzedawca musi ją przeciągnąć przez terminal.

dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6180855 Napisano: 06.04.2016 14:28:39 w Biedronka
Pomoże ktoś - odnalazłam w portfelu kartę na 100 zł Biedronka - chyba z konkursu na 20ste urodziny emotka  zapomniałam o niej, dobrze że ważna do czerwca emotka  proszę przypomni mi ktoś jak jej użyć, znaczy chciałabym nią zapłacić w sklepie i nie narobić sobie obciachu, rejestrowało się ją czy coś, czy normalnie się płaci bez pinu żadnego czy jak? z góry dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6179267 Napisano: 02.04.2016 15:22:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@banka-manka napisał(a):

defed napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

defed napisał(a):

monia676 napisał(a):

ciekawa galeria w www.poranakoral.pl, teraz to już się nawet dzieci na stodole wiesza emotka

Takie foty z powieszonymi czy powiazanymi dzieciakami to chyba trzeba zglosic do rzecznika praw dziecka emotka

Większość powiązanych dzieci w tej galerii - traktuję trochę w formie żartu, dla mnie powiedzmy są do przyjęcie (czy do nagrody, to co innego), ale to zdjęcie z dzieckiem na stodole - budzi mój głęboki niesmak i sprzeciw. Jest po prostu okropne.

Patrząc na niektóre foty ciężko wyczuć, gdzie kończy się zabawa w teatrzyk, a gdzie zaczynają tortury poprzez zmuszanie do pozowania.
Czy jest na sali dziecięcy psycholog?  emotka

A mnie po raz kolejny zastanawia w ogóle fakt dodawania  do konkursu (nie dzieciowego) zdjęć dzieci. Przecież aktualnie, ponad połowa zdjęć w tym konkursie to dzieci!

Dlaczego uważasz że konkurs nie dzieciowy? Co jak co ale najwięcej psot wyprawiają dzieci, nie koniecznie pół zartem bardziej serio emotka  poza tym lody sa dla wszystkich, chyba nawet głównie uwielbiane przez dzieci, więc moim zdaniem dzieci są do przyjęcia, sama zdjęcie swoich psotników wrzuciłam emotka   ale fakt że dziewczynka powieszona na stodole, wygląda jak scena z horroru i takie zdjęcia mi się nie podobają emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6174049 Napisano: 17.03.2016 10:59:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

lolka182 napisał(a):

zuzola napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Używał już ktoś blendera z konkursu Amica? Do mnie wczoraj dotarł, nie blendowałam jeszcze nic ale sprawdzałam go sobie naciskając guzik i zwiększając moc i po chwili ta metalowa końcówka zrobiła się ciepła... To normalne?

w instrukcji jest napisane by nie uzywać blendera dłużej niż 1 minutę,a przy rozdrabnianiu twardych produktów dłuzej niż 15 sekund,
może dlatego?długo sprawdzałaś?emotka

moim zdaniem blendera powinno się używać pulsacyjnie po kilka sekund - wtedy jest wydajny, nie grzeje się i nie ma ryzyka spalenia. Blender który pracuje na sucho też szybciej się nagrzeje, ponieważ ostrza nie mają oporu i obracają się szybciej

To była chwilka, pulsacyjnie.. może rzeczywiście to dlatego, że na sucho...

To jest blender który ma 400 W, więc jego moc nie jest nie wiadomo jak wielka, zapewne przeznaczony do nie zbyt twardych produktów, ale jak na totalną darmówkę to git emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6173810 Napisano: 16.03.2016 17:48:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stokrotka238 napisał(a):

meduza2015 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

stefania7 napisał(a):

Mysia napisał(a):

stefania7 napisał(a):

Nie wiem, czy w dobrym miejscu, ale zapytam - pytanie do osób, którym udało się wygrać w Ciachnij selfie Milki - wygrywaliście pierwszym zgłoszeniem, czy którymś kolejnym zdjęciem?

Mi się udało za trzecim razem emotka  

dzięki emotka
czyli moja teoria o wygrywaniu tylko pierwszym zgłoszeniem właśnie upadła emotka

Ja wygrałam chyba za 10 razem

ja tam wierze, że wygram a już 5 razy się zgłosiłam o_o...

Mam nadzieję,że się uda hmm może na końcu konka emotka  

A trzeba odsyłac tyle paragonów ile dało się zgłoszeń w przypadku wygranej?

Nie emotka jeden konkretny paragon na który wygrało się odsyła się skan zdjęcia Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6173674 Napisano: 16.03.2016 13:52:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stefania7 napisał(a):

Mysia napisał(a):

stefania7 napisał(a):

Nie wiem, czy w dobrym miejscu, ale zapytam - pytanie do osób, którym udało się wygrać w Ciachnij selfie Milki - wygrywaliście pierwszym zgłoszeniem, czy którymś kolejnym zdjęciem?

Mi się udało za trzecim razem emotka  

dzięki emotka
czyli moja teoria o wygrywaniu tylko pierwszym zgłoszeniem właśnie upadła emotka

Ja wygrałam chyba za 10 razem Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6172914 Napisano: 15.03.2016 11:14:12 w Biedronka
maskotka disney z Zimowe zabawy. @ przed chwilą. dodam tylko że zgłoszenie słałam ostatniego feralnego dnia, kiedy to ich poczta była zapchana, ale za radą kogoś z forum posłałam zgłoszenie na inny email kiora@kiora.pl, także uznali i nagrodzili jeszcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6171854 Napisano: 11.03.2016 17:31:23 w Informują
Lipton na Instagramie wiadomość wysłał odnośnie wygranej emotka  chyba 2 tydzień zabawy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6170681 Napisano: 09.03.2016 13:18:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

MartaZey napisał(a):

Jak mnie wkurzają konkursy, gdzie wygrywa odpowiedź nie na temat. Nagroda była godna - iRobot Roomba. Konkurs na FB.
Ludzie postarali się jak nie wiem co - ja swoje filmiki juz pousuwałam, ale mozecie na wallu Roomby zobaczyc co ludzie robili.
I ok, że wygrywa efekciarstwo - filmik zmontowany w konwencji thrilleru jakimś programem. Gusta i guściki. Tyle, że on...NIE ODPOWIADA NA PYTANIE konkursowe.
A pytanie brzmiało: Jak powitasz w domu Roombę?
Zobaczcie...
Dwa dni straciłam, kręcąc filmy. Eh
https://www.faceb...os/1040390119361099/

eee co Ty, fajny ten filmik i na temat wg mnie emotka

Osobiście w konkursie tym udziału nie brałam, nie wiem też co wysyłali inni, tylko ten filmik obejrzałam, więc porównania nie mam, ale ten "triller" emotka poza efektami z programu do tworzenia filmików, nie ma w sobie nic niezwykłego, pourywane scenki, poucinana postać, bez ładu i składu.... autor się wcale nie wysilił, poza zmontowaniem go i dodaniem napisów, aż dziw że komisji konkursowej tak to do gustu przypadło. Ale cóż zrobić.... o gustach się nie dyskutuje... to oczywiście moje zdanie i nikt się z nim zgadzać nie musi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0