Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6236905 Napisano: 03.08.2016 15:25:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

Kurcze Albedo zamierza obdzwonić 2500 osób z Kamisa? Przecież się zatrą jak nic emotka

 może chcą dzwonić przez cały etap II - czyli 2 miesiące..emotka u nas ponad 10 zgłoszęń zmarnowanych, przegapiony termin etapu... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6236808 Napisano: 03.08.2016 12:40:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z tego cukru Królewskiego w Carrefour odzywali się do kogoś? Coś tłumaczyli z tymi  nieprzyjętymi zgłoszeniami? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6236805 Napisano: 03.08.2016 12:36:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
scrabble napisał(a):

darog napisał(a):

Patrze które paragony wywalać..
AVANTI widze-tam gdzie była kasa do wygrania nie robiło rezerwy, np http://www.e-konk....html#.V6Gm7jVPI6U  , PREMIA KIBICA BIEDRA..

wkurzam sie na konkursy, gdzie nagroda przechodzi na rzecz organizatora.. coraz bardziej..

Mnie nie dziwi, że w Premii nie ma rezerwy. Popatrz ile mają roboty z ogarnięciem tych wszystkich nagród dziennych a i jeszcze konsole.  W 2 miesiące się wyrobią a gdyby miały być rezerwy to do Bożego Narodzenia by się z tym kopali emotka

my moglibyśmy i czekac do przyszłej wiosny na przesłanie nagród, niż żebym dzisiaj około 20 paragonów wywalał..bo rezerwy nie ma..
Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

darog

#6236759 Napisano: 03.08.2016 11:00:21 w Czy informują/ informowali?
BIB MEN HEBE "przeagencja" informowała? Nie wiadomo kiedy ma to nastąpić? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6236741 Napisano: 03.08.2016 10:17:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Patrze które paragony wywalać..
AVANTI widze-tam gdzie była kasa do wygrania nie robiło rezerwy, np https://www.e-kon....html#.V6Gm7jVPI6U  , PREMIA KIBICA BIEDRA..

wkurzam sie na konkursy, gdzie nagroda przechodzi na rzecz organizatora.. coraz bardziej.. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

darog

#6236734 Napisano: 03.08.2016 09:56:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bakalland. SMolar.
To było jakoś rozwiązywane? Tyle edycji, tyle nagród i chyba tylko raz kosz ktos wygrał? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6236605 Napisano: 02.08.2016 20:40:10 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

bridget napisał(a):

kadett33 napisał(a):

bridget napisał(a):

kurcze wydawało mi się ze virgin to odłam t mobile, gdzie zarejestrować można ich startery?

virgin jest na infrastrukturze Playa, a możesz zarejestrować w punktachRuch, Telakces, niezależne punkty GSM lub możesz zamówić bezpłatnego kuriera który sprawdzi twoje dane z dowodu.

a jest jakis limit  rejestracji kart na osobe? mozna pozniej dezaktywowac by nowe rejestrowac?

Wydaje mi się, że nie ma limitów (w Play na bank nie ma). Ktoś pisał tu o Orange i o 20 max, ale wątpię - ustawa w żaden sposób nie limituje starterów/osobę. 

nie mam 20-stu starterów emotka ale fakt, w orange max 20 można zarejestrować, to sama firma określa ile na osobe, ustawa nie ma nic do tego, choć troche dziwie sie orange, bo jeśli ktoś ma 24 startery? to co? 20 zarejestruje w orange a reszta przejdzie do play? każdy w takim przypadku jednak wolałby u jednego operatora.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6236302 Napisano: 02.08.2016 11:31:07 w Wkurza mnie...
Te bony do Intermarche, Carrefour.. czy oni muszą wysyłać 1x 100zł..
Nie można jak np w Kaufland 2x50??? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6236300 Napisano: 02.08.2016 11:29:00 w Wkurza mnie...
barbe_66 napisał(a):

kolejne konkursy, gdzie nie trzeba podawać w sms nr paragonu....


Dziwna sprawa jest taka, że w konkursach-gdzie jednak trzeba podać numer paragonu-jest potem wieleee rezerwy.. Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

darog

#6236276 Napisano: 02.08.2016 10:48:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
logos89 napisał(a):

trampek, napisał(a):

Czy dzisiaj beda wyniki kamis z nozami ta loteria? bo cos mi smiga ze 2 mialo byc?

I losowanie – w dniu 3 sierpnia 2016 roku. 

kurde, zapomniałem..i teraz juz nie można wykorzystać paragonów  tamtego etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6236245 Napisano: 02.08.2016 09:58:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika_S napisał(a):

darog napisał(a):

konkurs@slodkieorzezwienie.pl

cukier/carrefour,
 ja i moja kumpela  pracy mamy zwrot o niedostarczonej wiadomości- te tak macie? ( u mnie wp, u niej o2)

Ja też dostałam w nocy maila, ale nie zwrot  niedostarczonej wiadomości, tylko informację o opóźnieniu jej dostarczenia i o tym, że za jakiś czas podejmą próby... Może Ty też taką masz i nie ma powodu do paniki? emotka

nie zdarza mi się panikować w żadnej dziedzinie życia..


"Witaj. Ta wiadomosc zostala wygenerowana przez system pocztowy
Wirtualnej Polski.

Dostarczenie Twojej wiadomosci okazalo sie niewykonalne, nasz
serwer pocztowy nie bedzie staral sie wyslac jej ponownie.

Dokladna przyczyna niedoreczenia listu znajduje sie ponizej.
===
Hi. This message was created automatically by mail system
at Wirtualna Polska.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out."

<konkurs@slodkieorzezwienie.pl>: Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6236237 Napisano: 02.08.2016 09:38:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

darog napisał(a):

a teraz wpadła mi do pokoju inna kumpela i zdziwiona, że dostała potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia konkursowego (dostała w ub czwartek) ale zdziwiona bo: nie załączyła paragonu i napisała opowiadanie na około 800 znaków... Oni znają swój regulamin?

A koleżanka go znała przed wysłaniem?  emotka

Ja im napisała że przesyłam odpowiedz na wymagane regulaminowe 100 znaków emotka  żeby nie zapomnieli przypadkiem.
Podejrzewam że teraz hurtem odpisują nie czytając, bo wg. regulaminu mają na to 7 dni od daty wysłania.

na pewno nie znała, ona tylko podpatruje i wypytuje co kupić i gdzie napisać.. nie interesuje się zupełnie, na regulaminy nie ma czasu...i czasami pochwali się, że coś wygrała..  No mi raczej potwierdzenia nie wyślą, bo wszystko na to wskazuje, że mail nie doszedł.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6236232 Napisano: 02.08.2016 09:25:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Havas Engage Warsaw Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 11
to organizator konkursu z cukrem.. jakiś znajomy adres..nazwa nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6236230 Napisano: 02.08.2016 09:23:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ruda88 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

darog napisał(a):

konkurs@slodkieorzezwienie.pl

cukier/carrefour,
 ja i moja kumpela  pracy mamy zwrot o niedostarczonej wiadomości- te tak macie? ( u mnie wp, u niej o2)

dostałam takiego maila przed północą emotka

ja też - co proponujecie zrobić? reklamacja?

a teraz wpadła mi do pokoju inna kumpela i zdziwiona, że dostała potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia konkursowego (dostała w ub czwartek) ale zdziwiona bo: nie załączyła paragonu i napisała opowiadanie na około 800 znaków... Oni znają swój regulamin? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6236222 Napisano: 02.08.2016 08:59:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
konkurs@slodkieorzezwienie.pl

cukier/carrefour,
 ja i moja kumpela  pracy mamy zwrot o niedostarczonej wiadomości- te tak macie? ( u mnie wp, u niej o2) Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6236075 Napisano: 01.08.2016 19:44:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiciunia21 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

koper napisał(a):

ir napisał(a):

Dawno mnie tu nie było, ale czy to prawda z Biedrą?

http://www.wykop....;utm_campaign=buffer

Najprawdziwsza prawda.
Laureatka konkursu, polubiła zdjęcie innej laureatki tego samego konkursu.
Z tego polubienia jasno wynika, że cały konkurs był ustawiony. Przecież to logiczne.
A jak się dorysuje jeszcze kilka strzałek na tym obrazku, to można rozwiązać zagadkę bursztynowej komnaty, ale ciii
emotka

A wpatrywanie się w ten zlepek zdjęć przez 1 min i 38 sek bez mrugnięcia okiem spowoduje, że pojawi się w lewym górnym rogu tajemniczy adres (ul. Podwale 30, Wrocław), gdzie niebawem spotkam się z autorem tego kolażu emotka  ale ciii! emotka

A czy rozprawa będzie jawna? emotka Z ogromną przyjemnością przyjadę i wypiję z Tobą szampana (albo flaszkę emotka ) PO emotka

jeśli będzie to sprawa karna- to będzie w tym przypadku jawna, raczej nie widać przeciwskazań by ją utajnić (jak np procesy o gwałty, mafie, gangi, etc) czekamy na sygnaturę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6235721 Napisano: 01.08.2016 10:43:04 w Udane wymiany - polecane nicki:)
kerocna - udana wymiana, dzięki. POLECAM. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6235625 Napisano: 01.08.2016 00:06:12 w Carrefour konkursy
bridget napisał(a):

juz sie  rozkreciłam a tam tylko 100 znaków;)) nie ma  jak czytac pobieznie regulamin:)

 To samo, gdzieś miałem zakodowane: sto słów, a to jednak 100 znaków, + paragon w załączniku  i wysłane mailem, formularza jakoś nie znalazłem.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6235574 Napisano: 31.07.2016 21:56:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Konkurs ruszał 27, w srode i na poczatku od razu, od poczatku wg mnie na pewno byly wszystkie marki podane.

Nie nie ... W pierwszej wersji był tylko gilette, bo się śmiałem nawet ze tqg prowadzi w kauflandzie i wszystkie daje marki przeważnie a teraz w żabce rozdzielili gilette i fairy ... Osobne konkursy 

też tak sobie zakodowałem: 2 konkursy, jeden kupić gilette . drugi fairy. i nie widac, że trzeba numer paragonu podawac..ani że jedna os. nie może wygrać więcej niż 1 nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6235479 Napisano: 31.07.2016 14:57:11 w Wkurza mnie...
kalka napisał(a):

No właśnie, konkurencja wśród agencji duża, "Agencje walczą wręcz o to by "robić" konkurs" - oby tylko uczciwie ! Miejmy nadzieję, że to nie zazdrosna agencja chce przejąć dużego klienta jakim jest Colgate psując konkurencyjnej agencji wizerunek i wiarygodność. (możliwe, że się to wkrótce wyjaśni emotka )  Przecież wiadomo, że przez te oszczerstwa musiały tłumaczyć się również Biedronka i Colgate- a to też dobrze na ich wizerunek nie wpływa.     
Cyt : "Nie wierzę, że konkursy przestaną być organizowane. Moim zdaniem nagrody są coraz słabsze, trzeba kupować coraz więcej - to efekt socjologiczny."   Ależ Jogobella, kiedy się wkurzyła nie powiedziała, że znika całkowicie z konkursami, powiedziała, że tego konkursu z dużą ilością wypasionych nagród nie będzie już w Polsce (można mieć tylko nadzieję, że za jakiś czas nowy Dyrektor zmieni zdanie i wrócą ) , następnym przykładem zaniechania konkursów jest też Rossnet, ale takich przypadków jak Jogobella i Rossnet można znaleźć więcej. Może konkursy z nagrodami po 20 zł nie budzą takich chorych emocji wśród zazdrośników jak te z 20 000 zł, czy samochodami   emotka   

Racja na 100%
Co do rossnetu, to chyba zależy czy miał kto się tym zajmować oraz czy ten marketing potrafił znaleźć sponsorów.
Wprowadzili przecież specjalnie do konkursów  kody drukowane z paragonem.. Dużo było skarg na kasjerki że ich nie wydają-bo i taka była prawda, i może im się odechciało?
Myślę że konkursy powrócą, może po wakacjach? Wyświetl w wątku >>
0 0