Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6239877 Napisano: 11.08.2016 10:34:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olus15 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

andii napisał(a):

nataszka napisał(a):

Gdzie można kupić produkty na konkurs Hapsnij nagrody?

u mnie w delikatesach centrum i w lewiatanie emotka

W biedronce swego czasu były też 

 u mnie były w Tesco

a co to za konkurs? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6239876 Napisano: 11.08.2016 10:33:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olus15 napisał(a):

Kamis na pewno nie informuje wg nazwisk , bo byłabym prawie na szarym końcu 

Czy jeśli w Summer Promo chcą "oryginał paragonu lub kopię faktury poświadczoną za zgodność z oryginałem" to mogę pójść ze zwykłym paragonem nie fakturą do notariusza i poświadczyć notarialnie zgodność. 
Akurat mam dwa wygrane konkursy na jednym paragonie.


notariusz może potwierdzić wyłacznie jak będzie miał w ręku oryginał. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6239873 Napisano: 11.08.2016 10:29:07 w SZUKAM....
PUf LAYS

SZUKAM


do wysłania na Dom Pomocy Społecznej w Bstoku. Zamienię na coś z moich ofert. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6239868 Napisano: 11.08.2016 10:21:34 w Zdjęcia naszych wygranych
lolka182 napisał(a):


Było fenomenalnie....życzę każdemu takiej przygody!
I <3 Rio de Janeiro emotka

no czekam niecierpliwie na TAKĄ wygraną..Brazyliaaaa!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6239861 Napisano: 11.08.2016 10:15:29 w Udane wymiany - polecane nicki:)
agusia222 napisał(a):

polecam kasiul:)

 też polecam kasiul Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6239859 Napisano: 11.08.2016 10:14:26 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Kerocna. Znowu dobra wymiana, kontakt, etc. POLECAM. Wyświetl w wątku >>
1 kerocna 0

darog

#6238372 Napisano: 07.08.2016 10:46:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
konrads6 napisał(a):

największy problem z wysyłaniem skanu dowodu mają najpewniej osoby, które grały na xx słupów albo całą rodzinę nawet ich o tym nie informując i teraz mają dylemat (kasa na produkty poszła, kilka nozy wygranych i nie ma skanu dowodów) emotka ja nie widzę żadnego w tym problemu - mają takie prawo w regulaminie, jeżeli się tego nie akceptuje to nie trzeba było brać w nim udziału (a z tego co czytałem to w prawie  każdym konkursie mają prawo weryfikowania tożsamości)


albo Ci, którzy troszeczkę znają się na prawie i wiedzą, że tego typu dane mogą służyć do wpisywania poparcia np na listach wyborczych..i innych.. (np sprawa Renaty Berger, która ileś setek wpisała osób bo znała ich dane konketnie: imie nazwisko i date urodzenia  od kogoś  urzędu...a ci sami zaprzeczyli..)
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6238359 Napisano: 07.08.2016 09:24:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

natka91 napisał(a):

Nie wydaje się wam, że proszenie o ksero pierwszej strony dowodu osobistego w Kamisie przy wygranym nożu to działanie trochę nad wyraz ? Przy młynkach o większej wartości nie prosili o takie coś, a tu przy jednym nożu takie cuś ? Nie wiem dorobić z tym kantem chyba, że tylko mnie poprosili emotka  

Bo nóż to niebezpieczne narzędzie i może dlatego chcą by trafił w pełnoletnie ręce. Też tak mam z tym ksero.

w innym etapie są słoiczki na przyprawy.. wątpie, iż w związku z tym rodzajem nagrody zmienili regulamin.. Niebezpieczna może być tez białą kartka..też można zrobić krzywdę..jak nie donosem to pod odpowiednim kątem można sobie nieżle taką kartką skórę naciąć.. Poza tym nie ma żadnej ustawy na temat iż dzieciak nie może posługiwac się nożem..chleb masłem niech smaruje łyżką najlepiej plastikową..
Ile Smolar przeprowadził loterii? Nawet gdzie kupnem było np piwo na stacji benzynowej, żądał kiedykolwiek dowodu? te Albedo to specyficzna agencja i pora dać im pstryczek. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6238356 Napisano: 07.08.2016 09:18:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Justkra: W każdym konkursie, gdzie jest piwo lub produkt dla osób pełnoletnich proszą o pesel (niekiedy nawet o skan fragmentu dowodu). Muszą jakoś pełnoletność grających sprawdzić.

???
1. sprzedać alkohol - owszem należy wyłacznie osobie dorosłej, ale kto zabroni posiadać taki paragon 16-latkom i wymyśleć hasło i zagrać?
2. nagroda którą jest piwo/wódka etc - owszem należy wydać dorosłemu, ale jeśli w konkursie promocyjnym piwnym są np rowery i konsole- to 16 latek już takiej nagrody nie może odebrać?

Powyższe oczywiście za zgodą przedstawiciela ustawowego - nie ma żadnych przeciwskazań. Mimo iż "w tle" produktem jest alkohol..
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6238080 Napisano: 05.08.2016 22:00:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
logos89 napisał(a):

hittmanka napisał(a):

skoro to było zapisane w regulaminie to nie wiem czy coś wskurasz.... po to się go czyta przed udziałem, że jak coś nie pasuje to się nie gra .

w regulaminie była wzmianka "niezbędne dane" nie było nic że trzeba podawać imiona rodziców i numer dowodu 

Niezbędne dane do przesłania nagrody to: imię, nazwisko oraz adres (opcjonalnie telefon by ułatwić kontakt z kurierem)

czas uregulować te żadania danych, ksera dowodów, etc..Może ktoś jest nma urlopie i się za to weźmie..podeśłe kilka żądań, regulaminów do DIODO i niech na stronie się wypowie w temacie, albo i pisemko odpowiednie do agencyjek wyłśe,  bo to nigdy się nie skończy.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6237387 Napisano: 04.08.2016 13:08:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

gryszelm napisał(a):

darog napisał(a):

mia napisał(a):

Nie do końca, zaraz Ci zacytuję z maila dokładnie, co chcą.
Uprzejmie informujemy, że w celu dopełnienia formalności (zgodnie z pkt. 4.10 Regulaminu loterii), aby otrzymać nagrodę, należy w terminie 7 dni kalendarzowych od momentu powiadomienia o wygranej, wysłać do Organizatora loterii – Albedo Marketing sp. z o. o. – następujące dokumenty:
- Uzupełnione „Oświadczenie laureata” (dokument znajduje się w załączniku);
- Kserokopię pierwszej strony dokumentu tożsamości w celu udokumentowania wieku;
- Oryginał paragonu fiskalnego zgłoszonego w loterii, potwierdzającego zakup Produktów Promocyjnych;

to np nieletni za zgodą przedstawiciela ustawowego nie może brać udziału w konkursie? tak jakby towarem który należąło kupić do konkursu była..wódka!

Nagrodą jest nóż i pewnie podstawą jest ustawa o posiadaniu broni i amunicji (ostrze noża- długość, ząbki itp.) określa czy to broń biała czy nie.

tu chodzi oto że to LOTERIA, hazard, zabawa dla os. 18+

o to chodzi że jest i Wielka loteria organizowana przez samo Ministerstwo finansów tzw. "paragonowa" i jakoś nie doczytałem-że trzeba dowód osobisty kserowac, i taka loteria Appetina  była niedawno i też nie doczytałem o ksero dowodu.. i loteria Bakalland - i też bez dowodu. ,,, Otóż wystarczy podpisane oświadczenie-iż spełnia się warunki regulaminu odnośnie wieku, etc.. I wszystko!

ps. nawet harcerz ma przy boku nożyk..

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6237292 Napisano: 04.08.2016 11:56:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

joan napisał(a):

gosia16 napisał(a):

ja zamażę wszystko oprócz imienia ,nazwiska i daty,absolutnie nie podam rodowego oraz imion rodziców i numeru dowodu


Albedo Marketing żąda od laureatów loterii "Kamis smaki 25-lecia" kserokopii dowodu osobistego, nazwiska rodowego oraz imion rodziców???

Nie do końca, zaraz Ci zacytuję z maila dokładnie, co chcą.
Uprzejmie informujemy, że w celu dopełnienia formalności (zgodnie z pkt. 4.10 Regulaminu loterii), aby otrzymać nagrodę, należy w terminie 7 dni kalendarzowych od momentu powiadomienia o wygranej, wysłać do Organizatora loterii – Albedo Marketing sp. z o. o. – następujące dokumenty:
- Uzupełnione „Oświadczenie laureata” (dokument znajduje się w załączniku);
- Kserokopię pierwszej strony dokumentu tożsamości w celu udokumentowania wieku;
- Oryginał paragonu fiskalnego zgłoszonego w loterii, potwierdzającego zakup Produktów Promocyjnych;

Loterie Galeo też oni robili? Bo też był problem z tym dowodem osobistym.. Nie odesłałem, straciłem nagrode, napisałem reklamacje, dostałem odp tego typu, że konkurs jest zgłoszony do Ministerstwa..etc..i przedstawiciel widział regulamin, zatwierdził go.. Wile jest loterii i jakoś nigdzie wiecej niż do Albedo nie trzeba dowodów słać.. ba-nawet zakładajac konto w banku pracownicy nie moga tego robic..- którzy posiadają uprawnienia co do zachowania tajemnicy, obrotem dokumentów, etc.. A jakie uprawnienia mają pracownicy Albedo???????????????? A może i praktykanci albo stażyści się tym zajmują.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6237282 Napisano: 04.08.2016 11:47:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

joan napisał(a):

gosia16 napisał(a):

ja zamażę wszystko oprócz imienia ,nazwiska i daty,absolutnie nie podam rodowego oraz imion rodziców i numeru dowodu


Albedo Marketing żąda od laureatów loterii "Kamis smaki 25-lecia" kserokopii dowodu osobistego, nazwiska rodowego oraz imion rodziców???

Nie do końca, zaraz Ci zacytuję z maila dokładnie, co chcą.
Uprzejmie informujemy, że w celu dopełnienia formalności (zgodnie z pkt. 4.10 Regulaminu loterii), aby otrzymać nagrodę, należy w terminie 7 dni kalendarzowych od momentu powiadomienia o wygranej, wysłać do Organizatora loterii – Albedo Marketing sp. z o. o. – następujące dokumenty:
- Uzupełnione „Oświadczenie laureata” (dokument znajduje się w załączniku);
- Kserokopię pierwszej strony dokumentu tożsamości w celu udokumentowania wieku;
- Oryginał paragonu fiskalnego zgłoszonego w loterii, potwierdzającego zakup Produktów Promocyjnych;

to np nieletni za zgodą przedstawiciela ustawowego nie może brać udziału w konkursie? tak jakby towarem który należąło kupić do konkursu była..wódka! Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

darog

#6237277 Napisano: 04.08.2016 11:42:13 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

darog napisał(a):

Bo oni w swoich materiałach mają, że ten numer posiada inna osoba (doskonale mi znana) -podają jej imię i nazwisko..!!!
3 godziny szukałem, myślałem.. owszem rok temu była wygrana u nich z tego numeru i podane inne dane..

Niech wspomniana osoba zadzwoni i zapyta dlaczego jej dane są przekazywane osobom trzecim. emotka  

i w razie konkursu polegającym na wpisaniu np danych w necie  będzie skreślona na wstępie jako potencjalny laureat..z powodu 'zamieszania" dlatego troche niebezpieczne i wątpie, że po takim telefoniku usuneliby dane.. co najwyżej po liście poleconym i to nie wiadomo.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6237275 Napisano: 04.08.2016 11:39:45 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

@darekgryko - no to im powiedz, że numer masz np. od 2 miesięcy i nie wiesz, kto był poprzednim właścicielem.
I nie Twoja wina, że ten numer był kiedyś przez kogoś zgłoszony emotka  przecież numery wracają do bazy numerów.
Np. mój tata miał numer po kurierze z Krakowa...

Poza tym zapytaj, dlaczego chcą wiedzieć, kto był poprzednim właścicielem, skoro dane są zbierane TYLKO do konkretnego konkursu i nie mają prawa ich dalej przetwarzać?
Widać UOKiK musi się zająć takimi agencjami, które tworzą sobie nielegalnie bazy danych,.... 

świetne wytłumaczenie - ale myślę jeszcze inaczej, że ja się wcale nie musze tłumaczyć skąd mam ten numer i czy jest mój-skoro dokumenty do nich dotarły..
Oni mają ten numer "przypisany" do innej osoby pod tym samym adresem..  
rozsierdziła mnie taka inwigilacja i te trzymanie danych, dokładnie sprzed roku!

Ale co UOKiK zrobi..nic..napisze pisemko że nie wolno tak robić i tyle.. Sprawdzić ich komputerki i bazy danych może policja/prokuratura.. Nie wydaje mi się ,ze pracownik UOKiK ma takie uprawnienia..

Konkurs zakończony, minął termin na reklamacje i won wszystkie dane z bazy - tak powinno to wyglądać.

Druga sprawa to ,kurierzy..ostatnio zażądali upoważnienia od mojej matki-by wydać paczke dla siostry.. Poa tym oni zupełnie nie rozumieją, że aby osobiście do rąk własnych doręczyć to musi być wykupiona taka opcja, a skoro nie jest to zaznaczone, to może odebrac każdy dorosły pod danym adresem..
k..   mać lewa noga dziś najwyraźniej wstałem Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

darog

#6237218 Napisano: 04.08.2016 10:49:39 w Wkurza mnie...
Dzwoni Versus.. w sprawie..weryfikacji danych?? emotka Ale jak to? paragon Ok, wszystko wysłane w terminie..jakie dane??

Chodzi o podany numer telefonu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bo oni w swoich materiałach mają, że ten numer posiada inna osoba (doskonale mi znana) -podają jej imię i nazwisko..!!!
3 godziny szukałem, myślałem.. owszem rok temu była wygrana u nich z tego numeru i podane inne dane..

Ale..przecież w tych ch...rnych oświadczeniach/regulaminach  jest wyraźnie: zgoda do przetwarzania danych do celów tego konkretnego konkursu..

Jakim "cudem" oni to trzymają.. Muszą mieć całe bazy danych , adresy, etc.. I pewnie nie tylko oni.

Poza tym mam taką myśl, że agencje nie za bardzo patrzą na teksty.. chyba "zależy" im na tym, aby ta sama osoba/ adres za często nie wygrywały..

Inaczej po co ta "zmiana starterów"  No tak mnie ten Versus rozsierdził, że hej..
przecież ludzie rezygnują z tel, z numerów, etc.. mógł mi się trafić w spadku i czyjegoś konkursowicza.. żeby ustalać- kto jest właścicielem numeru???


Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6237205 Napisano: 04.08.2016 10:38:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

Ileż te noże od Kamisa są warte, że im trzeba ksero dowodu odsyłać? emotka
Ja numer dowodu i tak zamażę, najwyżej nóż u nich zostanie. I po grzyb w ogóle dzwonią, skoro i tak maile rozsyłają? Nie mają co robić? emotka

Nawet gdyby nóż był ze szczerego złota-to nie widzę przesłanek, by oprócz imienia, nazwiska oraz adresu do doręczenia jeszcze było cokolwiek potrzebne.. 
Dzisiaj kurier nie wydal nagrody - Duka, bo stwierdził, że osobisty podpis na odbiorze musi być...
Serio te działania Agencji reklamowych trzeba gdzieś zgłosić.. oraz to, że kurier "dokumenty zwrotne" ma sobie "luzem" zabiera dokument ze wszystkimi danymi, peselem etc.. i zmyka..Chyba w obecności osoby podpisującej dokument zwrotny powinien zapakowac do koperty i tyle..

Dane krążą nie wiadomo gdzie co i jak. Agencje przechowują dane , numery telefonów a niby do konkretnego konkursu była zgoda na "przetwarzanie etc" to jakiego groma latami trzymają listy laureatów?

Reszta agencyjnego wątku będzie w temacie 'wkurza mnie" Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6236935 Napisano: 03.08.2016 16:17:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

joan napisał(a):

darog napisał(a):

Loreal Gwiazdorski weekend w Cannes. Jeśli ktoś zgubił/wyrzucił paragon ale płacił w sklepach kartą-moe dostać wydruk zastępczy, ja tak robiłem w Superpharm - paragon był z maja, pytałem organizatora - zaakceptują.

No i główny zwycięzca nie jest wyłoniony...


Dlaczego? Nie mieli informować wszystkich razem?

No właśnie też chciałam pytać.
Główny jest wyłaniany ze wszystkich zgłoszeń, ze wszystkich sklepów, czy tylko nagrodzonych zgłoszeń? Jak to tam było?

sporo było rezerwy..a nawet bardzo dużo, może laureat główny w I terminie nie spełnił warunków a teraz powiadomiony nowy z   rezerwy..?

mi się wydawało, że będzie wybrany z tych zwyciezców którzy przesłali paragony.. a tak jak i teraz dla tego reerwowego nie poszło, wyjechał albo nie miał paragony to co? nagroda za 25 tys dla organizatora?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6236934 Napisano: 03.08.2016 16:16:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@banka-manka napisał(a):

joan napisał(a):

darog napisał(a):

Loreal Gwiazdorski weekend w Cannes. Jeśli ktoś zgubił/wyrzucił paragon ale płacił w sklepach kartą-moe dostać wydruk zastępczy, ja tak robiłem w Superpharm - paragon był z maja, pytałem organizatora - zaakceptują.

No i główny zwycięzca nie jest wyłoniony...


Dlaczego? Nie mieli informować wszystkich razem?

No właśnie też chciałam pytać.
Główny jest wyłaniany ze wszystkich zgłoszeń, ze wszystkich sklepów, czy tylko nagrodzonych zgłoszeń? Jak to tam było?

sporo było rezerwy..a nawet bardzo dużo, może laureat główny w I terminie nie spełnił warunków a teraz powiadomiony nowy z   rezerwy..? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6236918 Napisano: 03.08.2016 15:47:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Loreal Gwiazdorski weekend w Cannes. Jeśli ktoś zgubił/wyrzucił paragon ale płacił w sklepach kartą-moe dostać wydruk zastępczy, ja tak robiłem w Superpharm - paragon był z maja, pytałem organizatora - zaakceptują.

No i główny zwycięzca nie jest wyłoniony... Wyświetl w wątku >>
0 0