Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6263395 Napisano: 03.10.2016 16:05:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

violka88 napisał(a):

Glade mnie rozczarowało - już się napaliłam na główną nagrodę dzienną - wyjazd w góry emotka  a  już myślałam że całą rodzinką na ferie - a tu JEDNA osoba  emotka  konkurs dla singli


Trzeba uważać, żeby tam nie zagrać przez przypadek, bo z ciekawości se sprawdziłam pierwszą lepszą ofertę pod siebie i:
- ze względu na zaawansowany wiek, podchodzę pod kategorię OldSchool emotka
- nie zapewniają wyżywienia,
- dojazd i powrót autokarem (nie dla mnie, ja już wszak jestem OldSchool),
- "dopłaty dla osób powyżej 39 roku życia: 100 PLN." No to proszę osoby powyżej tego wieku o napisanie na forum, co takiego robicie zimą, że Was trzeba więcej skroić emotka

Szkoda, że nie dają zwykłych SodexoPassów, mógłby człowiek wypocząć gdzie chce, z kim chce i kiedy chce emotka

ale o co chodzi z tym wiekiem?? 39 letni facet 182 cm, waga 90 kg  zje mniej niż facet 40 lat 182cm wzrostu i 90 kg wagi??

większego durnostwa nie słyszałem.. trzeba by zapytać skąd ta "dopłata" - skoro sie płaci- to wiadomo na jaki cel! paragon/ czy coś musi być wystawione...

nie czytałem jeszcze reg.. ale te info mi wystarczy.. Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

darog

#6260821 Napisano: 27.09.2016 22:27:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

joan napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Kartony powróciły. Tym razem w męskim wydaniu  emotka
Wchodzicie na własną odpowiedzialność
https://scontent-...82dd&oe=587A6AAE


Widać, że Pani Kartonowa ciągle do wzięcia, skoro musiała zrobić idiotę z krzesła - panowie, do boju! emotka

w ciagu 3 dni wygrala 2 razy emotka

ciekawe kiedy pojawią się plagiaty..skoro tak dobrze idzie..emotka Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0

darog

#6259797 Napisano: 26.09.2016 10:44:06 w Smolar
aerdna napisał(a):

Dziwne, że wyniki z poloterii wrzucają od razu, a z CC nie potrafią ...

z Coli Biedra też nie potrafią.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6258300 Napisano: 22.09.2016 13:29:24 w SZUKAM....
Niebieska_Laguna napisał(a):

darog napisał(a):

Halo...pilnie szukam konkursu na wino...cos chyba było..? Tzn..jest... Media Contact? Tylko znaleźć nie umiem..

Tylko to kojarzę http://www.e-konk...nca-la-estacada.html

Moze byc! Dzięki!  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6258278 Napisano: 22.09.2016 13:04:05 w SZUKAM....
Halo...pilnie szukam konkursu na wino...cos chyba było..? Tzn..jest... Media Contact? Tylko znaleźć nie umiem.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6258063 Napisano: 21.09.2016 23:07:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy Kaufland już skończył informować?? Kiedy były ostatnie smsy?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6256627 Napisano: 19.09.2016 18:34:24 w Kupię...
bon Intermarche 100zł (jak dojdzie)
wymienię na np. carrefour, kaufland. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6256554 Napisano: 19.09.2016 16:08:08 w Czy informują/ informowali?
ambi_9 napisał(a):

kerocna napisał(a):

darog napisał(a):

Olimpiada Stokrotka - bony Decathlon - czy informowali?

Wczoraj informowali.

ktoś już Ci odpowiedał na to pytanie. POINFORMOWANA

pytanie brzmiało: czy CAŁA..czasami podobno ślą smsy na raty... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6256512 Napisano: 19.09.2016 14:20:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

dang21 napisał(a):

darog napisał(a):

czy crunchips - bony 50 zł z Intermarche już były wysyłane??

Tak. Dostalam w tamtym tygodniu emotka  listem poleconym

Ja też dostałam - był wrzucony do skrzynki pocztowej-nie wiem kto rozwoził

dzieki za odp. miałem dostac ten bon - to popytam.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6256497 Napisano: 19.09.2016 14:03:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy crunchips - bony 50 zł z Intermarche już były wysyłane?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6256485 Napisano: 19.09.2016 13:47:44 w Czy informują/ informowali?
czy Olimpiada ze Stokrotki już cała poinformowana? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6256468 Napisano: 19.09.2016 13:20:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a co z tym konkursem Captain Morgan w Carrefour?

wysłali sms z prośbą o podanie maila.. i co cisza?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6256466 Napisano: 19.09.2016 13:19:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

asper01 napisał(a):

Czy dostał już ktoś mejla od  Pleja z konkursu Adidas z SPH?


Gdyby przetłumaczyć rozmowy z nimi na język angielski, można by każdego nauczyć obsługi trybów warunkowych emotka

a) PONOĆ tylko niektórzy laureaci dostali zwrotki o tym, że upłynął termin na odesłanie danych.
- Czy ktokolwiek otrzymał zwrotkę prawidłową?

b) PONOĆ po zwrotce nieprawidłowej rozsyłali eska z przeprosinami oraz info, że dane jednak przyjęto. PONOĆ informatycy się tym zajęli.
- Czy ktokolwiek otrzymał przeprosiny?

c) PONOĆ w "najbliższym czasie" laureaci otrzymają mejla z dalszymi instrukcjami.
- Czy ktokolwiek potrafi powiedzieć, co to takiego ten "najbliższy czas"? Czy 6 dni to za mało na wysłanie mejla?

I najważniejsze pytanie: czy ktokolwiek z Was zna jakiegoś nagrody głównej w tym konkursie (ubrań Adidas)?
Byłabym spokojniejsza wiedząc, że nagrody te wpadły na forum. Nie wiem, czy chociaż jedno zdanie z tego, co powiedziała pani koordynatorka... jest prawdą emotka

liczyliśmy na ta główną nagrodę - czyli 500zł do adidasa..tylko jak już pisałem od razu po północy - nie zdążyliśmy wysłać zgłoszeń.. Paragon został.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6256437 Napisano: 19.09.2016 12:31:31 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

bamfarfe22 - o ile zwykle jesteś w domu, za żadne skarby się nie dogaduj, bo potem albo coś zaginie, albo np. dostaniesz to po dwóch tygodniach uszkodzone. I co wtedy zrobisz? Nic.

Kurierowi wyjaśnij, że fałszowanie cudzego podpisu to przestępstwo, a w przypadku zaginięcia przedmiotu - dodatkowo kradzież.

Ostatnio kurier zostawił przesyłkę dla mnie w takim jakby minipunkcie DPD - może jest coś takiego w Twojej okolicy? Wtedy przynajmniej wiadomo, że paczka nadal jest w rękach DPD i to oni za nią odpowiadają...

po co kurierowi coś wyjasniać i w ogóle z nim rozmawiac- oni sa świetnie przeszkoleni i dokładnie wiedzą.. mnóstwo ludzi nie ma pracy-znajdzie się uczciwy na jego miejsce. co więcej obowiązkiem DPD jest zgłosić to na policje - z urzędu. ty nic w tym nie musisz robić. facet skumał- że to nagrody-i że się uda i nikt nie zauważy...

skoro się chce dogadac i jeszcze jakies pieniądze wchodzą w gre- to znaczy że więcej ma na sumieniu..z jednego przypadku jakoś by się wymigał.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6256431 Napisano: 19.09.2016 12:26:09 w Wkurza mnie...
bamfarfe22 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

Wkurza mnie kurier DPD który ostatnimi czasy jakoś dość często odwiedza mnie z przesylkami. Po pierwsze nie dość że wiecznie dzwoni i pyta czy zejdę przed blok ( mieszkam na 4 piętrze bez windy) zaslaniajac się że tyyyle przesyłek ma do dostarczenia a autem ciężko zaparkować pod moim blokiem, ja uważam że za gruby jest i mu się nie chce bo się spoci.  Po drugie wiecznie mam na przesylkach naklejki że avizowano raz lub dwa bo rzekomo nie było mnie w domu co jest nie prawdą. Po trzecie kiedyś odebrałam email że odebrałam przesyłkę o 14 a była godzina 17 i do tej pory żadnego kuriera u mnie nie było, zadzwoniłam by zapytać o co kaman, on ze jakiś kolega miał kilka jego paczek, że na busie zamienili, że sprawdzi o co chodzi bo to kolega, nagle po 18 z paczką jednak dotarł ten do którego dzwoniłam, odebrał paczkę od kolegi  emotka  takich historyjek słyszałam od niego wiele. Ale krew mnie zalała gdy pisałam email z zapytaniem o nagrodę z Nivea a pani mi odpisuje że paczkę odebrałam 2 tygodnie wstecz. Ja na to że nic nie odbierałam, więc pani wysłała mi ksero takiego oświadczenia które podpisałem niby że nie było w środku protokołu odbioru nagrody ( drukowane litery, nie moje pismo). Zbladlam.  Powiedziałam że nie odpuszczę.  Napisałam reklamację do DPD. Za kilka dni minie czas na jej rozpatrzenie. A tu przed chwilą odbieram tel od tegoż kuriera który zdziwko przeżył jak mu w firmie powiedzieli pewnie o sprawie. Wymysla bujdy na resorach że niby tego dnia ktoś akurat za niego paczki rozwozil, mówię że nie ma się czym martwić bo skoro tego dnia miał wolne to w firmie chyba wiedzą kto za niego jeździł.  On na to że jednak nie bo ten ktoś na jego numerze jeździł i to on ma problem . Chcę się dogadać.  I co robić, wkurzona jestem, ale nie jestem zawistna.  Z drugiej strony nie dam sobie w kaszę dmuchać.  Po radzicie coś na tego gościa i na moje nerwy.

Bradzo wartościowa nagroda?
Z jednej strony dobrze mu dać nauczkę na przyszłość, z drugiej można sobie tylko pogorszyć sytuację i już kureir nie bedzie nam szedł na ręke, nie będzie dzwonil, umawiał się na daną godz. itp.

A co za różnica jak droga nagroda? Była moja i tyle. Do tej pory to ja mu idę na rękę bo jak głupia latam na dół po swoje paczki. Siedzę w domu i nigdy nie musiał mi iść na rękę co do godziny itd. Wkurza mnie bo kłamie i gdyby paczka zaginęła czy coś to zawsze mógł to gdzieś zgłosić a nie podpisuje się moim imieniem i nazwiskiem na jakichś oświadczeniach. 

żarty jakieś. no jasne-że nie odpuszczać.. przecież facet zwyczajnie ukradł przesyłkę celowo i z premedytacją.. nawet awizo nie wystawił.. podpis podrobił. w Białymstoku kręci się sprawa o podrabianie podpisów na przesyłkach = nagrodach konkursowych od Karlsbada..
ps. a kto wie?! ile może już wcześniej zachachmęcił??
no i nie złazić na dół po przesyłkę..
o jakie relacje dobre z kurierem chodzi? że dzwoni i się umawia! to norma. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

darog

#6256303 Napisano: 19.09.2016 09:01:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

edith napisał(a):

W Carrefourze w konkursie Barbie pisze żeby wpisać nr trasnakcji,który wpisywaliście zawsze mam z tym problem?? emotka Dół czy góra obok daty?

Edith, ja nie wpisywałam, bo nie mam paragonu emotka , ale wpisałabym ten na górze obok daty  emotka

p.s. kupię paragon Barbie 


jeśli masz przed soba paragon Carrefour.
numer transakcji - dokładnie tak się nazywa i widnieje NA DOLE.. (Karlsbad też wymaga NUMER TRANSAKCJI) Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6256129 Napisano: 18.09.2016 18:33:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barcza napisał(a):

darog napisał(a):

darog napisał(a):

wredzia napisał(a):

darog napisał(a):

W przypadku gdy wygrywaliście skutery...
PYTANIE: czy osobiście musieliście po owy skuter jechać przez pół Polski - czy też były dostarczone kurierem??
W niektórych regulaminach jest "odbiór osobisty w punkcie wskazanym..organizator nie ponosi kosztów dojazdu.."


Chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie emotka
To zależy jak odbiór takich rzeczy jest opisany w regulaminie. Ja kilka razy wygrałam quady, skutery czy motor i zawsze te nagrody przyjeżdzały do mnie z firmą kurierską gdyż tak było opisane w regulaminie. Jeśli jest inaczej to pewnie będzie się trzeba pofatygować...

dzięki za odp.. właśnie gdzieś widziałem taki regulamin-że odbiór we wskazanym miejscu.. tyle że w regulaminie czasami różnie piszą a w praktyce inaczej..

i jeśli np ktoś z Gdańska wygra skuter a organizator zapowie: odbiór w Katowicach...

to będzie miał wycieczkę krajoznawczą emotka chyba, że Smolar ma kilka lokalizacji do odbioru


Smolar to raczej wysłałby kurierem.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6256110 Napisano: 18.09.2016 17:17:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

wredzia napisał(a):

darog napisał(a):

W przypadku gdy wygrywaliście skutery...
PYTANIE: czy osobiście musieliście po owy skuter jechać przez pół Polski - czy też były dostarczone kurierem??
W niektórych regulaminach jest "odbiór osobisty w punkcie wskazanym..organizator nie ponosi kosztów dojazdu.."


Chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie emotka
To zależy jak odbiór takich rzeczy jest opisany w regulaminie. Ja kilka razy wygrałam quady, skutery czy motor i zawsze te nagrody przyjeżdzały do mnie z firmą kurierską gdyż tak było opisane w regulaminie. Jeśli jest inaczej to pewnie będzie się trzeba pofatygować...

dzięki za odp.. właśnie gdzieś widziałem taki regulamin-że odbiór we wskazanym miejscu.. tyle że w regulaminie czasami różnie piszą a w praktyce inaczej..

i jeśli np ktoś z Gdańska wygra skuter a organizator zapowie: odbiór w Katowicach...
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6256109 Napisano: 18.09.2016 17:16:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wredzia napisał(a):

darog napisał(a):

W przypadku gdy wygrywaliście skutery...
PYTANIE: czy osobiście musieliście po owy skuter jechać przez pół Polski - czy też były dostarczone kurierem??
W niektórych regulaminach jest "odbiór osobisty w punkcie wskazanym..organizator nie ponosi kosztów dojazdu.."


Chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie emotka
To zależy jak odbiór takich rzeczy jest opisany w regulaminie. Ja kilka razy wygrałam quady, skutery czy motor i zawsze te nagrody przyjeżdzały do mnie z firmą kurierską gdyż tak było opisane w regulaminie. Jeśli jest inaczej to pewnie będzie się trzeba pofatygować...

dzięki za odp.. właśnie gdzieś widziałem taki regulamin-że odbiór we wskazanym miejscu.. tyle że w regulaminie czasami różnie piszą a w praktyce inaczej.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6256103 Napisano: 18.09.2016 16:17:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W przypadku gdy wygrywaliście skutery...
PYTANIE: czy osobiście musieliście po owy skuter jechać przez pół Polski - czy też były dostarczone kurierem??
W niektórych regulaminach jest "odbiór osobisty w punkcie wskazanym..organizator nie ponosi kosztów dojazdu.." Wyświetl w wątku >>
0 0