Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6275089 Napisano: 25.10.2016 21:50:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
GDZIE JEST NA POTWIERDZENIU karty ten num rachunku? widze 3 możliwości;
- na przeciwko daty
- num transakcji
- numer TransRef Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6274780 Napisano: 25.10.2016 13:19:45 w Czy informują/ informowali?
witegz napisał(a):

Były już wyniki z JAMESONA za II etap? 3 dni robocze minęło wczoraj.

katarzyna.dietrich@smolar.pl  odczytała moje zapytanie w temacie, ale milczy... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6272243 Napisano: 20.10.2016 00:25:55 w Pomocy!!!!
Pieniądze na koncie, jutro mam wysłać towar jeden, drugi i nie wiem komu i co.. Puste PW! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6272237 Napisano: 19.10.2016 23:33:33 w SZUKAM....
giulietta napisał(a):

działają Wam wiadomości na pw? u mnie wszystko znikło...... nie można nawet odczytać nowej...


mam to samo.. emotka o co chodzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6271740 Napisano: 19.10.2016 10:23:34 w Smolar
Czy dostał już ktoś grilla z konkursu Kasztelan C4?

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6266906 Napisano: 10.10.2016 13:35:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
enfamka napisał(a):

anula81 napisał(a):

darog napisał(a):

1mariusz napisał(a):

darog napisał(a):

1mariusz napisał(a):

czy był już może ktoś w Cetniewie?
nigdy nie byłam na tego typu imprezie  i nie bardzo wiem jak to organizacyjnie potraktować-pomagają tam na miejscu? czy totalny tumiwisizm -bo i tak kasę za mnie dostaną???


Byli i było fajnie, dobre warunki, bardzo dobre jedzenie, jedna uwaga na tą kwotę do wykorzystania w SPA...masaż który miał trwać 60 min trwał 45 min, dodatkowo trzeba patrzeć - co mają w tym SPA w promocji..Pytaliśy-milczeli..  dopiero przy wyjeździe zreflektowaliśmy się, że była promocja -50 % a od nas z tego bonu brali bez promocji - oczywiście uwagę uznali za zasadną, tylko ani nie zaproponowali z racji wyjazdu nic dodatkowego (oraz nie było wolnego miejsca na ew zabieg) 
Poza tym, można się dogadać, nie koniecznie 2 dorosłych i 2 dzieci... słyszałem też że było 4 osoby dorosłe na tym voucherze.

Dzięki za informację!!!A z dużym wyprzedzeniem robiłeś rezerwację i czy byłeś w tygodniu czy w weekend? My pojedziemy w zestawie 3 dorosłych + dziecko. Zastanawiałam się, czy  i jak wysoka będzie dopłata?Czyli jednak trzeba raczej o wszystko się pytać a i tak zrobią co chcą... emotka mam nadzieję,że nie naprzykrzam Ci się z moimi pytaniami-dziękuję za poświęcony mi czas!!!!

byliśmy od soboty do wtorku,(4 dni-3 noce) już pisałem-warunki b. dobre, jedzenie b. dobre, voucher masz na określoną kwotę.. jest na tyle wysoki- by nic nie dopłacać. co więcej kiedy były 4 osoby dorosłe- wcale tego nie zgłaszali. I tak są na plusie - mają zapłacone z góry, z kortów tenisowych nikt  nie korzystał, ani z rowerów, z basenu też nie- ładna pogoda była- warto nad morzem posiedzieć. na SPA naciągneli- tylko na te zabiegi uwaga. Mają zapłacone, wiec zlewają na SPA totalnie. Warto zorientować się PRZED na co jest promocja - ma voucherze jest kwota i nie ma zapisu-iz promocji nie uwzględnia.. u nas było za późno na refleksje-ale oni doskonale wiedzą-że to nie było OK.. Są tam 2 babki które wykonuja zabiegi - starsza (blondynka chyba imię Ewa?) - totalnie olała owe bony i zabiegi.. Młodsza (ciemne włosy) była bardziej dokładna i skróciła tylko 5 min.

  Dzięki, przydatna informacja, bo o Nestle piszecie ? my się wybierzemy chyba w nowym sezonie, troszkę póżno wysłali te vouchery, ale dobrze wiedzieć i o SPA i całej reszcie emotka

Szczerze, to tak jak ktoś pisał jedzenie super, naprawdę! Basen też bardzo fajny, ale to SPA to totalna porażka...totalna! Starsza Pani była wręcz nie miła, odradzała zabiegi mimo że chcieliśmy, ciągle nie było na jakieś miejsc, ciągle coś zmieniała, a masaż to jakby ktoś Cię pogłaskał a nie wymasował...ale po tym jak nie chcieli zrobić paznokci bo to niby nie należy do SPA, proponowała tylko kąpiel w algach albo masaż... poprosiliśmy o umówienie nas z kierowniczką i...się wszystko dało jednak. Czyli to wszystko to ich doba wola i widzi mi się. Ale ośrodek fajnie położony, plac zabaw dla dzieci mały bo mały ale jest. Fajne miejsce, przy samej plaży.

My mamy podobne wrażenia. wszystko OK..za wyjątkiem SPA, tam jest chyba 500zł do realizowania.. u nas wyszło 300 zł bo nie poinformowali o promocji na to- co akurat było wybrane, a w dniu wyjazdy było za późno na cokolwiek do roztrząsania afery..
Właśnie pytałem konkretnie co to było skrócone 15 min- masaż z czekoladą- oraz że po zmyciu tego mazidła  w wodzie nie było żadnego smarowania, a podobno dziewczyna się znała i zwróciła uwagę- że nigdy wcześniej nie miała zabiegu zakończonego zwykłą wodą.. Do masażu tez miała pretensje ponoć wyglądał tak jak smarowanie byle jak olejkiem na plaży..zero wysiłu.. bardzo się pani masażysta oszczędzała.
Z wyjazdu innych konkursowiczów mam  info- że kładli byle jaką maseczkę za 2,50zł  marki Ziaji...a miał być zabieg mazidłem za 130 zł...Widzą opłacony voucher Nestle - od razu tam na SPA baby kombinują.
Także uwaga na SPA i iść do młodej albo wyciągnąc od tej starszej tyle ile się należy// ps. zapisywac się pierwszego dnia na termin tego relaxu - bo potem okazuje sie, że albo nie ma miejsca, albo zabieg niemożliwy do wykonania i proponują leżenie w wodzie z solą i inne wanny kąpielowe....byleby  ie zajmowąc się klientem od voucheru Nestle.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6266880 Napisano: 10.10.2016 13:08:13 w Intermarche
giulietta napisał(a):

coccinelle napisał(a):

Do 10.10 zbierają jeszcze dane do wysyłki - Olimpiada ITM.

to było tam tylko 250 zgłoszeń, że nie ma rezerwy?  emotka

oni chyba omyłkowo te smsy wysłali... już sam się zakręciłem, i chciałem szukać paragonów bo termin pt-pon a mnie w domu nie ma. A po sprawdzeniu okazało się, że dawno wszystko do nich było w tej sprawie wysłane..

Co do rezerwy nie bardzo czytałem regulamin- wiem że rezerwy nie ma..w żadnych "Olimpiadach"  ale czy jest tam wzmianka co z niewydanymi nagrodami? przechodza na rzecz organizatora, wracają do sponsora? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6266700 Napisano: 10.10.2016 10:34:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
1mariusz napisał(a):

darog napisał(a):

1mariusz napisał(a):

czy był już może ktoś w Cetniewie?
nigdy nie byłam na tego typu imprezie  i nie bardzo wiem jak to organizacyjnie potraktować-pomagają tam na miejscu? czy totalny tumiwisizm -bo i tak kasę za mnie dostaną???


Byli i było fajnie, dobre warunki, bardzo dobre jedzenie, jedna uwaga na tą kwotę do wykorzystania w SPA...masaż który miał trwać 60 min trwał 45 min, dodatkowo trzeba patrzeć - co mają w tym SPA w promocji..Pytaliśy-milczeli..  dopiero przy wyjeździe zreflektowaliśmy się, że była promocja -50 % a od nas z tego bonu brali bez promocji - oczywiście uwagę uznali za zasadną, tylko ani nie zaproponowali z racji wyjazdu nic dodatkowego (oraz nie było wolnego miejsca na ew zabieg) 
Poza tym, można się dogadać, nie koniecznie 2 dorosłych i 2 dzieci... słyszałem też że było 4 osoby dorosłe na tym voucherze.

Dzięki za informację!!!A z dużym wyprzedzeniem robiłeś rezerwację i czy byłeś w tygodniu czy w weekend? My pojedziemy w zestawie 3 dorosłych + dziecko. Zastanawiałam się, czy  i jak wysoka będzie dopłata?Czyli jednak trzeba raczej o wszystko się pytać a i tak zrobią co chcą... emotka mam nadzieję,że nie naprzykrzam Ci się z moimi pytaniami-dziękuję za poświęcony mi czas!!!!

byliśmy od soboty do wtorku,(4 dni-3 noce) już pisałem-warunki b. dobre, jedzenie b. dobre, voucher masz na określoną kwotę.. jest na tyle wysoki- by nic nie dopłacać. co więcej kiedy były 4 osoby dorosłe- wcale tego nie zgłaszali. I tak są na plusie - mają zapłacone z góry, z kortów tenisowych nikt  nie korzystał, ani z rowerów, z basenu też nie- ładna pogoda była- warto nad morzem posiedzieć. na SPA naciągneli- tylko na te zabiegi uwaga. Mają zapłacone, wiec zlewają na SPA totalnie. Warto zorientować się PRZED na co jest promocja - ma voucherze jest kwota i nie ma zapisu-iz promocji nie uwzględnia.. u nas było za późno na refleksje-ale oni doskonale wiedzą-że to nie było OK.. Są tam 2 babki które wykonuja zabiegi - starsza (blondynka chyba imię Ewa?) - totalnie olała owe bony i zabiegi.. Młodsza (ciemne włosy) była bardziej dokładna i skróciła tylko 5 min.

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6266505 Napisano: 09.10.2016 18:58:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kinder Bueno
na pytanie mailem: czy można przekazać osobie bliskiej nagrodę: przejazd Orient-Express. - NIE. Jak wskazuje regulamin na wszystkich etapach zwycięzca winien uczestniczyć osobiście. Biorąc udział w konkursie zobowiązali się Państwo do zapoznania z regulaminem loterii.

Tak więc jak ktoś chciał wygrać więcej bonów/ pobytów SPA i grał na babcie, dziadka/ ciocię, chrzestnego.. i wpadnie na takie dane przejazd relacji Paryż-Wenecja to i dziadka z babcią wyśle... Wynika, że zamianki na inne dane niż na voucherze nie będzie. 
Wyświetl w wątku >>

darog

#6266476 Napisano: 09.10.2016 17:45:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
1mariusz napisał(a):

czy był już może ktoś w Cetniewie?
nigdy nie byłam na tego typu imprezie  i nie bardzo wiem jak to organizacyjnie potraktować-pomagają tam na miejscu? czy totalny tumiwisizm -bo i tak kasę za mnie dostaną???


Byli i było fajnie, dobre warunki, bardzo dobre jedzenie, jedna uwaga na tą kwotę do wykorzystania w SPA...masaż który miał trwać 60 min trwał 45 min, dodatkowo trzeba patrzeć - co mają w tym SPA w promocji..Pytaliśy-milczeli..  dopiero przy wyjeździe zreflektowaliśmy się, że była promocja -50 % a od nas z tego bonu brali bez promocji - oczywiście uwagę uznali za zasadną, tylko ani nie zaproponowali z racji wyjazdu nic dodatkowego (oraz nie było wolnego miejsca na ew zabieg) 
Poza tym, można się dogadać, nie koniecznie 2 dorosłych i 2 dzieci... słyszałem też że było 4 osoby dorosłe na tym voucherze. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6265595 Napisano: 07.10.2016 10:56:55 w SZUKAM....
emotka
kalka napisał(a):

darog napisał(a):
Wiesz różne rzeczy i na tym forum się zdarzają... ktoś kupował paragon - zarzekał się, że  nie może dać więcej niż 10 zł (choć zakup promocyjny był za 30 zł)   bo wygrał nagrodę pocieszenia - kosmetyki...w dodatku to raczej nagroda biednej sąsiadki - z naprzeciwka    która nigdy nic nie wygrała...a wyrzuciła mugolka paragon, a jej tak jej żal... a potem okazuje się- że to był TV za 3 tysiaki i nagroda tejże osóbki !!! i nikogo więcej z tego miasta z laureatów nie było..   niestety była wyjątkowo lista laureatów na stronie i się rypło... TO wiem dokładnie  I tą śmieszną historyjke mam na swoim PW.. Istotne.. Wymiana treści na PW trwała cały dzień.. chciałem tyle ile paragon - 30 zł... (nagroda kosmetyki 100zł) końca próśb aby dać za 10 zł nie było i historyjek biednej sąsiadki..zgodziłem się aby nie zamęczała... 


Podziwiam Darkugryko, że chce Ci się to wszystko pisać emotka
ale masz rację, różne rzeczy się tu zdarzają i dobre i złe. Zgadzam się z Tobą, że postępek osóbki od telewizora jest cwaniackim i nieuczciwym pod wieloma względami: granie bez paragonu, "wyżebranie" paragonu przy pomocy kłamstwa... Tylko dlaczego właściwie sprzedawałeś  jej ten paragon i do tego  za te 10 zł, którego do dziś przeboleć nie możesz? emotka  Aaaa, Lepiej było mieć 10 zł, skoro nie można było znaleźć kupca za 30 zata  emotka Ona wycyckała Ciebie, a Ty osoby grające z paragonami, ona ma telewizor, a Ciebie dręczy te 10 zł i tv do dziś dnia emotka  (a przy tym znowu czuć nutkę goryczy w Twych wersach) 
Ja takich dylematów nie mam, nie miałam i mieć nie zamierzam  emotka  
Jak komuś coś daję, to nie żałuję potem tego   emotka

darog napisał(a):
...Co do obowiązku wydawania punktów/nalepek.....to niejako "gratis" do zakupów konkretnego klienta...
Kasjer ma dać do ręki razem z paragonem..bez pytania- czy ktoś chce! jak nie chce to wyrzuci z paragonem-- albo odda..albo się zastanowi..


Darku
, wydaje mi się, że kasjerzy mają wytyczne, by pytać emotka   Bywałam ostatnio w różnych Biedronkach i w każdej słyszałam jak kasjerzy powtarzają: czy zbiera Pan/Pani naklejki i zauważyłam, że szczęśliwi z tego powodu nie są, zatem mogę sądzić, że to odgórne polecenie Jutro z ciekawości zapytam emotka  



 
 

kalka,, zapewne fajną jesteś istota, ale nie chce mi się już z Tobą korespondować...
jakoś tak dziwnie WSZYSTKO interpretujesz...

nie ogłaszam sprzedaży paragonu...napisałem - że nie wygrałem..więc dla kogoś to był sygnał- że paragon mam...20 wiadomosci w tym samym temacie to mało?? jak napisałem- sprzedałem- by nie zamęczyła... a teraz dopisz oprócz goryczy, żalu boleści z powodu sprzedania.. etc.. jeszcze dodatkowe epitety..

ot zwyczajnie opisałem historyjkę z zycia na tym forum.. wiele podobnych i różnistych tu takich można poczytać..  bardzo emotka rosze.. czytaj więc wszystkie inne historyjki  - i je komentuj tylko już nie moje...  pozdrawiam!

Tobie na pewno ani razu nie zabrakło dodatkowego paragonu ani tez ani razu nie sprzedałaś. całkiem możliwe- Nie neguje i dowody na tą okolicznośc jak było mnie nie interesują.

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6265425 Napisano: 06.10.2016 20:55:51 w SZUKAM....
cudaczek121 napisał(a):

Czy kupował ktoś z Was kiedyś jakiś zakład tej loterii Euromilions przez Internet emotka Da się tam coś wygrać czy to raczej ściema

Kasiu, Ty w zdrapkach masz szczęście..Podobno 10 października wchodzi jakaś nowa.. Czekam na wpis o wygranej emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6265421 Napisano: 06.10.2016 20:53:02 w SZUKAM....
kalka napisał(a):

darog napisał(a):

kalka napisał(a):

Darekgryko- tak się składa, że nawet nie wspomniałam  słowem o dodatkowych naklejkach, Pan kolarz słyszał moje marudzące dziecko zawisłe pod ladą kasy i sam zaproponował, bo nie wszyscy są zainteresowani naklejkami, po drugie "mój" biedronkowy od wczoraj znajomy z tego co słyszałam jak mantrę powtarza zapytanie do każdego klienta "czy zbiera pan/pani naklejki?" i wydaje w należnej mu ilości, a po trzecie w mojej Biedrze robią zakupy panowie budowlańcy z Ukrainy, którzy twierdzą, że nie są zainteresowani tymi naklejkami (i słysząc spragnioną świeżaka moją zrzędząca pod kasą marudę wziął te swoje naklejki i wręczył jej), więc możesz być spokojny-jeśli nie jesteś jednym z tych panów robotników z Ukrainy, to ze 100 procentową  pewnością "mój" Pan kolarz wydał Ci naklejki   emotka

coś takiego... jakie poruszenie? zadziwiające...
chyba nawet jesteśmy z innego miasta i nie chodzimy do tej samej Biedry... aż taką poczułaś chęć tłumaczenia (się)? a ja tylko przekazałem bardzo podobną sytuację - pana który zbiera naklejki i paragony dla pani -do konkursów.. Cały worek paragonów i nalepek..( za 4 szampony)-biznes ekstra... ja za taką ilość (gdybym był w takich konszachtach) dałbym 10 szamponów,,,
w "mojej" Biedronce kasjer nie da więcej nalepek nawet jak 50 gr brakuje do jakiejś tam sumy... w "mojej" Biedronce to akurat świeżaki - towar b. popularny i pożądany,...każdy prosi.. o te punkty...ale ich nie dostaje..


Darkugryko nie widzę tu żadnego podobieństwa, a Twoja gorycz w kontekście opisywanej przeze mnie sytuacji nie jest miła, ani uzasadniona. emotka
Przykro mi, że Twój kasjer/kasjerka nie zbiera dla Ciebie naklejek, ale jaki ma to związek ze mną czy Panem kolarzem-kasjerem? 
Pocieszę Cię, że nie tylko Tobie kasjer nie daje naklejek, gdy robisz zakupy za mniej niż 40 zł - jest on ponoć z nich rozliczany, oczywiście może dać nadprogramowe naklejki, jeśli z nich zrezygnował niezainteresowany promocją klient, ale nie ma takiego obowiązku.
A tak w ogóle, to nie przypuszczałam, że "głupie" naklejki mogą być przyczyną  takiej goryczy  emotka
Mi te naklejki latają koło kości ogonowej, jedynie dzika radość mojego dziecka na widok małego znaczka powoduje, że staram się o nich nie zapominać.


kalka... gorycz- słowo klucz...
podejrzewasz że ktoś ją odczuwa? niemiła sytuacja? a co niemiłego jest W OPISIE SYTUACJI (którą tak osobiście!!! odebrałaś??? " w mojej Biedronce" napisałem - z czym się zetknąłem i wszystko! gdyby nie było wpisu (Twojego) z naklejkami przy kasie na te świeżaki wcale bym o tym nie pisał!

Co do obowiązku wydawania punktów/nalepek.....to niejako "gratis" do zakupów konkretnego klienta...
Kasjer ma dać do ręki razem z paragonem..bez pytania- czy ktoś chce! jak nie chce to wyrzuci z paragonem-- albo odda..albo się zastanowi..

Dokładnie takie sytuacje były w lotto w : "loteriadzie".. nie wydawali kuponów do loteriady.. czasami pytali.. czasami zupełnie nie wydawali (mojej ciotce nigdy..a ta się wstydziła upomnieć..)  A obowiazkiem jest w.y.d.a.ć   bez pytań - czy ktoś zbiera/ niezbiera/ rejestruje/ czy nie...  To jest ŁĄCZNE... A klient może sobie robić co z tym chce... nawet oddać do ręki od której dostał sekunde temu.. Podstawa- musi mieć w ręku z paragonem. Koniec kropka.

Tyle w temacie. Nie chce mi się drążyć w żadnym nowym poście..i myślę, że w pełni tu zawrze wszystko.

Poza tym Twoje ponowne pytanie..asekuracyjne.. sam jeszcze nie wiem w jakim celu ale ponownie piszesz: jaki to ma związek z Toba i kolarzem z Twojej Biedronki...?? Coś nieuczciwego się zadziało, czy co?? - może dać do myślenia.. Dalej w poście pisałem też o 4 szamponach w zamian za reklamówkę z paragonami i naklejkami.. też widzisz autopsje do siebie i kolarza??
A to była przecież jedna wypowiedź w jednym poście..

Wiesz różne rzeczy i na tym forum się zdarzają... ktoś kupował paragon - zarzekał się, że  nie może dać więcej niż 10 zł (choć zakup promocyjny był za 30 zł)   bo wygrał nagrodę pocieszenia - kosmetyki...w dodatku to raczej nagroda biednej sąsiadki - z naprzeciwka emotka   która nigdy nic nie wygrała...a wyrzuciła mugolka paragon, a jej tak jej żal... a potem okazuje się- że to był TV za 3 tysiaki i nagroda tejże osóbki !!! i nikogo więcej z tego miasta z laureatów nie było..   niestety była wyjątkowo lista laureatów na stronie i się rypło... TO wiem dokładnie emotka I tą śmieszną historyjke mam na swoim PW.. Istotne.. Wymiana treści na PW trwała cały dzień.. chciałem tyle ile paragon - 30 zł... (nagroda kosmetyki 100zł) końca próśb aby dać za 10 zł nie było i historyjek biednej sąsiadki..zgodziłem się aby nie zamęczała...

W jaki sposób dostałaś wejście na trening z Mają, jak się rozliczyłaś,, co dostałaś w zamian (jeśli) - nie moja sprawa! Tylko wyłącznie między Tobą, kimś kto Ci przekazał ten trening i panem kasjerem... 

Aha. Ja np nie wiem-czym się zajmują i jakie pasje mają kasjerzy/kasjerki z Biedronki do której chodzę. - na wszelki wypadek- jakbyś znowu wyczuła gorycz lub cokolwiek innego..
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6264856 Napisano: 05.10.2016 23:14:23 w SZUKAM....
kalka napisał(a):

Darekgryko- tak się składa, że nawet nie wspomniałam  słowem o dodatkowych naklejkach, Pan kolarz słyszał moje marudzące dziecko zawisłe pod ladą kasy i sam zaproponował, bo nie wszyscy są zainteresowani naklejkami, po drugie "mój" biedronkowy od wczoraj znajomy z tego co słyszałam jak mantrę powtarza zapytanie do każdego klienta "czy zbiera pan/pani naklejki?" i wydaje w należnej mu ilości, a po trzecie w mojej Biedrze robią zakupy panowie budowlańcy z Ukrainy, którzy twierdzą, że nie są zainteresowani tymi naklejkami (i słysząc spragnioną świeżaka moją zrzędząca pod kasą marudę wziął te swoje naklejki i wręczył jej), więc możesz być spokojny-jeśli nie jesteś jednym z tych panów robotników z Ukrainy, to ze 100 procentową  pewnością "mój" Pan kolarz wydał Ci naklejki   emotka

coś takiego... jakie poruszenie? zadziwiające...
chyba nawet jesteśmy z innego miasta i nie chodzimy do tej samej Biedry... aż taką poczułaś chęć tłumaczenia (się)? a ja tylko przekazałem bardzo podobną sytuację - pana który zbiera naklejki i paragony dla pani -do konkursów.. Cały worek paragonów i nalepek..( za 4 szampony)-biznes ekstra... ja za taką ilość (gdybym był w takich konszachtach) dałbym 10 szamponów,,,
w "mojej" Biedronce kasjer nie da więcej nalepek nawet jak 50 gr brakuje do jakiejś tam sumy... w "mojej" Biedronce to akurat świeżaki - towar b. popularny i pożądany,...każdy prosi.. o te punkty...ale ich nie dostaje.. Wyświetl w wątku >>
0 1 kalka

darog

#6264787 Napisano: 05.10.2016 20:56:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tamlin111 napisał(a):

A czy wszyscy dostali już bony do Żabki? Bo ja nadal nie mam.

nie wszyscy..może jeszcze dojdzie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6264697 Napisano: 05.10.2016 17:37:22 w SZUKAM....
kalka napisał(a):

Wróciłam wieczorem z Biedronki i postanowiłam kupić, wymienić na coś zaproszenie na spotkanie z Mają Włoszczowską z P&G. Pan, który siedzi na kasie w mojej Biedronce jest zawodowym kolarzem (musi dorabiać w Biedronce) i jak mój mąż powiedział mu, że idzie na spotkanie z Mają, to facet mało nie wyskoczył zza tej kasy  emotka  a jak powiedziałam, że spróbuję, że może uda mi się zrobić coś w tej sprawie, to powiedział, że uzbiera mi dużo nalepek i wręczył mi pakiecik już uzbieranych- no i teraz nie mam wyjścia  emotka  - muszę odkupić dla niego zaproszenie na trening z Mają  emotka  (w rozliczeniu również te naklejki świeżakowe od Pana  kasjera kolarza  emotka   emotka )
Jeśli ktoś naprawdę ma do odstąpienia takie zaproszenie,  to proszę o kontakt na pw


Też mam takiego Pana w Biedronce, w zasadzie troche znajomy, dlatego pięknie powiedział co i jak..który zbiera naklejki na te świeżaki-maskotki.. nie chciał mi wydać..
"czy może zostawić-bo zbiera dla pani, która nagrode z konkursu 4 szampony Syoss mu przyniosła" nie za bardzo chciał mi tez wydać paragon na Winiary.. bo zbiera pewnie dla tej pani- która szampon mu przyniosła..
Sam z siebie nie zbiera i Pani od konkursów która chce paragony nie znalazł.. Ot taki bizness. Coś za coś. Wyświetl w wątku >>
0 1 kalka

darog

#6264490 Napisano: 05.10.2016 11:35:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
rzepkam napisał(a):

zestaw natryskowy przesuwny z deszczownią Squerto emotka


a z jakiego konkurs? bo potrzebuje takiej nagrody.

doszedł drugi czytnik Kindle z Groszka/Smolar Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6264104 Napisano: 04.10.2016 16:52:17 w Wkurza mnie...
bridget napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

darog napisał(a):

Jak mnie wkur... dodawanie konkursów z wpisaniem byle jakiej daty jego zakończenia...

Kaufland.."jesienne..." skończył się wczoraj..!
Wczoraj patrzyłem: co się kończy-by paragonów nie zmarnować.
Wczoraj takiego info o końcu tego konkursu nie było... 6 paragonów..zmarnowane.. Co więcej..paragony kupione-bo w moim mieście Kauflandu nie ma.. i tak poszło 30 zł..

A słyszałeś o czymś takim jak zasada ograniczonego zaufania do ludzi emotka Zgadzam się z Tobą,że ludzie powinni być bardziej uważni i wpisywać prawidłowe daty, ale z drugiej strony Ty, ja czy inni forumowicze mogliby także dla własnego spokoju zajrzeć do regulaminu- tu nawet nie trzeba czytać całego- daty rozpoczęcia i zakończenia są zazwyczaj na początku.

ale zakupy nalezało zrobic do srody.

owszem paragony zostały mi przesłane dawno..w terminie..tylko ociągaliśmy się z wysłaniem smsów..pewne jedno: gdyby prawidłowo była w e-konkursy wbita data zakończenia- na pewno paragony by się nie zmarnowały, no i nauczka na pzyszłośc-czytac regulaminy...
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6263702 Napisano: 04.10.2016 01:48:42 w PLAGIATY
trebor1 napisał(a):

prawie jak w tej zagadce z zamierzchłej przeszłości:
CIEMNE W CZERWONYM BIEGNIE PO ZIELONYM...

emotka emotka dobra zagadka! z tego chłopa niezła wariatka! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6263497 Napisano: 03.10.2016 18:43:21 w Wkurza mnie...
Jak mnie wkur... dodawanie konkursów z wpisaniem byle jakiej daty jego zakończenia...

Kaufland.."jesienne..." skończył się wczoraj..!
Wczoraj patrzyłem: co się kończy-by paragonów nie zmarnować.
Wczoraj takiego info o końcu tego konkursu nie było... 6 paragonów..zmarnowane.. Co więcej..paragony kupione-bo w moim mieście Kauflandu nie ma.. i tak poszło 30 zł.. Wyświetl w wątku >>
0 0