Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6288629 Napisano: 22.11.2016 19:52:06 w Czy informują/ informowali?
gryszelm napisał(a):

Czy były już wyniki ostatniego etapu Jamesona?


były , w czw lub piatek. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6288272 Napisano: 22.11.2016 11:31:57 w Lay's
isiulka napisał(a):

Szukam pomocy, podpowiedzi, rady co pisać na tych laysach. Nigdy nie brałam udziału w konkursach u tej całej Lidki a za nic nie mogę trafić w jej gusta. Kto pomoże?  emotka


trudno doradzić coś w tak sprzecznej wypowiedzi...

skoro nie brałaś udziału? to skąd wiesz-że u tej całej Lidki nie możesz trafić?

Zrób jak większość...wpisz kilkanaście kodów aż się uda/spodoba.

Kto wie? Może za "pierwszym" będzie wygrana? Są przecież takie przypadki. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6285161 Napisano: 16.11.2016 13:00:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kammaro napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ja obstawiam, że wysłali smsy z biletami do kina...  emotka

A poszły wszystkie jednocześnie? Czy na raty ślą


też mnie to interesuje... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6281667 Napisano: 08.11.2016 20:10:06 w Czy informują/ informowali?
Życzenia do poduszki?? dostał ktoś tel z info o nagrodzie??

https://www.e-kon...ki.html#.WCIiVSTqVKE Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6281665 Napisano: 08.11.2016 20:08:28 w Czy informują/ informowali?
ashley878 napisał(a):

Czy Tesco magazyn już informował, np. z JACOBS emotka ?

 drogie ekspresy...ciekawe czy wyłonili laureatów..też czekam na tel..ale wyniki dawno powinny byc.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6281331 Napisano: 08.11.2016 12:47:46 w Czy informują/ informowali?
Niebieska_Laguna napisał(a):

Albedo dzwoni z I etapu Winiary w ITM czy od razu II załatwiają? Strasznie słabo słyszałam Panią i nie wiem czy była mowa, który to etap?

 tez mnie to ciekawi? Który etap dzwonią ? I. II? czy losowo i I i II ??  Miał ktos info o nagrodzie z II etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6280382 Napisano: 06.11.2016 19:38:19 w NIE polecam wymiany z....
koniczynka123 napisał(a):

Nie polecam wymiany z Weroniką Kwiatkowską z Będzina-oszukuje na różnych forach-jesli ktoś będzie coś od niej kupował nie radze wpłacać pieniędzy.Jestem 180 zł do tyłu - też się zastanawiam czy policja coś by zrobiła gdybym ją zgłosiła

oczywiście, że by zrobiła, bo to nie kradzież a oszustwo-zamierzone, etc... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6280319 Napisano: 06.11.2016 16:30:23 w NIE polecam wymiany z....
rkvi napisał(a):

darog napisał(a):

rkvi napisał(a):

asper01 napisał(a):

rkvi napisał(a):

Niestety jestem kolejną osobą, która nie poleca wymiany z jaulia...W zamian za voucher z Garniera o wartości 200 zł forumowiczka jaulia wysłała mi urządzenie Windomatic Vileda, które nie działa, w ogóle nie ładuje się bateria! Jaulia poleciła mi szukać na własną rękę na forum protokołu przekazania nagrody do reklamacji, gdyż ona kupiła to urządzenie na forum. Problem w tym, że nie wiem od kogo był kupiony Windomatic. Od początku jaulia mijała się z prawdą, począwszy od daty wysłania paczki. Gdy poprosiłam ją o adres, abym mogła jej odesłać zepsutą rzecz już nie odpisała. Dzwoniłam do organizatora loterii, w której wygrany byl Windomatic
i uzyskałam, odpowiedź, że aby można było skorzystać z gwarancji, to musi się z nimi skontaktować osoba, która ten przedmiot wygrała. Więc jeśli czyta to osoba, która jaulii sprzedała Windomatic, to bardzo proszę o kontakt, w przeciwnym razie zostanę bez vouchera, za to z zepsutym Windomatic Vileda emotka  

A tyle razy przestrzegałem przed nią, niejedną osobę, przecież to oszust, ech...

Dodam jeszcze, że wstrzymywałam się z napisaniem tego postu dobry miesiąc w nadziei, że uda mi się jakoś to załatwić z jaulia, niestety nie udało się...


jaulia i  ze mną się kontaktowała,,  ona szuka " cenzuraów" na tym forum.. za grill Webera za 750 zł proponowała multicoker HD3139/70  na moje wyraźna uwagę, że to mniej niż połowa wartości= podała iż może dołożyć + 50 zł Hebe (ciekawe czy z pełną kartą) - co dalej jest 50% wartości Webera.. Ona zwyczajnie ma tych z forum za idiotów.. dzisiaj tez jest na forum..

dziwna sprawa jaulia kupuje Windomatic Vileda.. by się potem tego pozbyć i zamienić..?? nie wie od kogo?? przecież w korespondencji może sprawdzić..

Myślicie, że jak zgłoszę sprawę na Policję, to zajmą się tym?

sprawdziłem dalej PW z jaulia... no jja jakieś.. 24 lipca była mowa, iż ma na wymiankę ową Vilede... to kupiła aby pół roku na forum pootem się wymieniac??

to jeszcze nic.. za 2 filiżanki z łaciatego 7 czerwca chciała blender bosch... który oferowałem w topie wymienie..
blender Bosch
MSM87160 nowy, nierozpakowanyhttp://www.ceneo....zukaj-Bosch+MSM87160

i to też nieświadomie?? cen nie widzi?
Wyświetl w wątku >>

darog

#6280318 Napisano: 06.11.2016 16:23:08 w NIE polecam wymiany z....
maria1980 napisał(a):

rkvi napisał(a):

Myślicie, że jak zgłoszę sprawę na Policję, to zajmą się tym?

Przy sprzęcie o wartości 200 zł -wątpię 


czym innym jest kradzież ( i tu kwota 200zł rzeczywiście zbyt mała) a czym innym OSZUSTWO i tu wystarczy i 5 zł..
dokładnie julije przypulą, sprawdzą- w jaki to sposób "kupiła" Wileomatic Vileda.. a może udowodnią-że celowo działała na szkodę.
ps. jakby co - udostępnie PW z julija i jej propozycją obducia mnie na zamiance na min 300zł... nie wynika-iż działała "nieswiadomie" bowiem przedstawiłem i rodzaj grilla/jego model/cene z linkiem oraz porównanie owego murticokera..  co wiecej..dalej brnęła! z propozycją 50 zł..hebe..(i przypuszczam, że gdyby karta była pusta-tłumaczyłaby że z zamianki na forum ja miała??) choc brakowało do równowagi 350 zł... chytre babsko..

przypuszczam, że będzie działała z nowym nickiem.. Wyświetl w wątku >>
1 serberta 0

darog

#6280298 Napisano: 06.11.2016 14:49:24 w NIE polecam wymiany z....
rkvi napisał(a):

asper01 napisał(a):

rkvi napisał(a):

Niestety jestem kolejną osobą, która nie poleca wymiany z jaulia...W zamian za voucher z Garniera o wartości 200 zł forumowiczka jaulia wysłała mi urządzenie Windomatic Vileda, które nie działa, w ogóle nie ładuje się bateria! Jaulia poleciła mi szukać na własną rękę na forum protokołu przekazania nagrody do reklamacji, gdyż ona kupiła to urządzenie na forum. Problem w tym, że nie wiem od kogo był kupiony Windomatic. Od początku jaulia mijała się z prawdą, począwszy od daty wysłania paczki. Gdy poprosiłam ją o adres, abym mogła jej odesłać zepsutą rzecz już nie odpisała. Dzwoniłam do organizatora loterii, w której wygrany byl Windomatic
i uzyskałam, odpowiedź, że aby można było skorzystać z gwarancji, to musi się z nimi skontaktować osoba, która ten przedmiot wygrała. Więc jeśli czyta to osoba, która jaulii sprzedała Windomatic, to bardzo proszę o kontakt, w przeciwnym razie zostanę bez vouchera, za to z zepsutym Windomatic Vileda emotka  

A tyle razy przestrzegałem przed nią, niejedną osobę, przecież to oszust, ech...

Dodam jeszcze, że wstrzymywałam się z napisaniem tego postu dobry miesiąc w nadziei, że uda mi się jakoś to załatwić z jaulia, niestety nie udało się...


jaulia i  ze mną się kontaktowała,,  ona szuka " cenzuraów" na tym forum.. za grill Webera za 750 zł proponowała multicoker HD3139/70  na moje wyraźna uwagę, że to mniej niż połowa wartości= podała iż może dołożyć + 50 zł Hebe (ciekawe czy z pełną kartą) - co dalej jest 50% wartości Webera.. Ona zwyczajnie ma tych z forum za idiotów.. dzisiaj tez jest na forum..

dziwna sprawa jaulia kupuje Windomatic Vileda.. by się potem tego pozbyć i zamienić..?? nie wie od kogo?? przecież w korespondencji może sprawdzić.. Wyświetl w wątku >>

darog

#6279569 Napisano: 04.11.2016 11:07:19 w SZUKAM....
Halo, czy macie jakiś mail do Media Contact?
ten mail wraca..
info@media-contact.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6279134 Napisano: 03.11.2016 14:49:37 w Kaufland konkursy
ziolko napisał(a):

darog napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

darog napisał(a):

czy czeka ktoś jeszcze na te ostatnie bony z Mają Włoszczowską??

tak, ale nawet na maila nie odpisują...

u mnie ta sama sytuacja, na maila nie odp..

jak kiedyś nie dostałam bona, to napisałam do nich. Poprosili o przekazanie maila, żeby widzieli, czy wysłałam paragon w terminie. Nie odpisali więcej, ale po kilku dniach bon dostałam.
Sprawdźcie, czy do maila dołączyliście skan paragonu, bo jeśli nie to możecie czekać emotka  
Albo poproście o podanie numeru przewozowego, bo może kurier awizował wirtualnie, albo w ogóle przesyłka zaginęła

sprawdzone..wszystko ok wysłane,,paragon taki jak trzeba załączony.,.  ale ostatnio i w Smolarze giną maile.. ot te niewygodne nie dochodzą!! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6279101 Napisano: 03.11.2016 13:43:29 w Kaufland konkursy
sylzab2294 napisał(a):

darog napisał(a):

czy czeka ktoś jeszcze na te ostatnie bony z Mają Włoszczowską??

tak, ale nawet na maila nie odpisują...

u mnie ta sama sytuacja, na maila nie odp.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6279076 Napisano: 03.11.2016 13:14:09 w Kaufland konkursy
czy czeka ktoś jeszcze na te ostatnie bony z Mają Włoszczowską?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6278808 Napisano: 03.11.2016 00:00:01 w Carrefour konkursy
sylwika76 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

odnośnie tego konka http://www.carref...skie/wygraj_samochod  to jest info, że trzeba kupić 3 różne produkty Pudliszki w tym 1 ketchup chyba, że ja źle kojarzę

Niestety...agencja się zamotała. Plakat oraz regulamin żyją swoim, osobnym życiem. Oprócz różnic w produktach (3 RÓŻNE, a 3 DOWOLNE) jest również problem z numerem paragonu. Plakat informuje o braku nr paragonu w zgłoszeniu, natomiast regulamin nakazuje umieszczenie takiego numeru  emotka  incubi  emotka

no to mogę  kupić np. 3 ketchupy ?

3 RÓŻNE W TYM 1 KETCHUP.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6278795 Napisano: 02.11.2016 23:06:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy ktoś czeka jeszcze na namiot od Smolara z Kasztelana Tesco?

Myślę, że podobna sytuacja co z grillami z C4 - CISZA. A termin wysyłki minął ho ho dawno temu.


Słuszna uwaga, też czekamy na grilla, oni mają w zwyczaju dawać solidny gratis za takie opóźnienie?/ Chyba się należy.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6278790 Napisano: 02.11.2016 22:56:22 w SZUKAM....
yolka123 napisał(a):

darog napisał(a):

http://www.e-konk...m1.html#.WBpewyTqVKE

CZYLI LACTACYD/SUPERPHARM..WYŚWIETLA SIĘ WAM JAKIŚ LINK?
ILE ZNAKÓW SMS?

LACT.Nr systemowy.kod poczt. na 7055
160 znaków

ok, dzieki, chodziło wlasnie o ilosc znaków Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6278786 Napisano: 02.11.2016 22:48:32 w SZUKAM....
https://www.e-kon...m1.html#.WBpewyTqVKE

CZYLI LACTACYD/SUPERPHARM..WYŚWIETLA SIĘ WAM JAKIŚ LINK?
ILE ZNAKÓW SMS? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6278593 Napisano: 02.11.2016 17:45:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
jackk76 napisał(a):

MediaS Mobile wysłało smsy z konkursu "Pozytywnie z Garnier" na wygrane numery z konkursu "Zachwycaj pięknem i smakuj życie" w Biedronce (marzec-maj 2016). To żadna rezerwa tylko pomyłka, zwycięskie numery ze starego konkursu zostały wytypowane do nagrody, choć nawet nie brało się udziału.

tym samym znak, że przechowuja dane.., które niezwłocznie po ukończeniu konkursu powinne być skasowane.. Wyświetl w wątku >>

darog

#6277501 Napisano: 30.10.2016 22:24:52 w Paragony na trwające konkursy
edzia21 napisał(a):

bridget napisał(a):

mia napisał(a):

picola napisał(a):

mam Jacobs ITM - dzisiaj się kończy - 15 zł

Weź mnie nie przyprawiaj o zawał, dobra kobieto emotka - on trwa do 02.11...

Tesco sie konczy dzisiaj

Tesco trwa do 5 listopada. Zakup jest do dzisiaj, wystarczy dokładnie przeczytać regulamin emotka

No właśnie posłałem sms edzia21,
rozumiem, że chodziło o Jacobs, zgłoszenia jednak do wczoraj...
Wyświetl w wątku >>
0 0