Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6300462 Napisano: 14.12.2016 21:26:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tesco. HORTEX. Nie widze w regulaminie ile znaków ma mieć sms? Organizator- JET>

dzięki za podpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6300163 Napisano: 14.12.2016 12:08:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Lubella C4.
nie odebrałem tel.
oddzwaniam z tel zastrzeżonego - więc pani numeru tel nie widzi...O nic nie pyta, informuje, że wygrana to zestaw Lubella.  Skąd taka pewność-że nie inna nagroda?
na to moje pytanie-odpowiada  "a bo zestaw" i dopiera pyta o podanie numeru tel// 

Zagadka... a wydawało mi się, że bez numeru tel nie wie- jaka to nagroda.. no chyba, że wszyscy tel z pozostałymi nagrodami wyższego stopnia już odebrali?
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6299868 Napisano: 13.12.2016 17:44:03 w SZUKAM....
ktoś ma tak jak jak ja: PUSTO W WIADOMOŚCIACH PW? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6299687 Napisano: 13.12.2016 11:23:03 w Informują
dzwonia Pudliszki podkładki, zostało im jeszcze 100 osób... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6299604 Napisano: 13.12.2016 00:23:03 w SZUKAM....
barszcz napisał(a):

marzenier napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

barszcz napisał(a):

Pytanie do tych,co wysłali zdjęcie mailem na konkurs w C4  blend-a-med,dostaliście maila zwrotnego??

przed chwilą wysłałam i zwrotki brak

Wysyłałam w sobotę i mail zwrotny byl bardzo szybko.
Spr.spam.
To przychodzi auto-odpowiedz.

Sprawdziłam spam i nie ma:-((

pisz  reklamacje, wyślij jeszcze raz to samo z info kiedy wysyłałaś po raz 1. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6299258 Napisano: 12.12.2016 13:44:04 w Połączenia nieodebrane
marionzzz napisał(a):

elizam napisał(a):

ktoskcies napisał(a):

joan napisał(a):

Kto mógł dzwonić z prywatnego? Nie zdążyłam odebrać, a Pudliszki odpadają...

A może winiary kalendarz?

Do mnie 15 minut temu dzwonił zastrzeżony... poza kalendarzem winiary ktoś jeszcze mógł dzwonić?  

ostatnio często z zastrzeżonego dzwonił tylko automat...niestety emotka  

do koleżanek z pracy dziś Pudliszki z podkładkami dzwonili, słyszałem, jak numer pesel podawały.... ale nie wiem z jakiego tel. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6298691 Napisano: 10.12.2016 10:47:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
NA PYTANIE DO AGENCJI: DLACZEGO AGENCJA PRZETWARZA DANE W POSTACI SMS I MAIL PO ZAKOŃCZENIU LOTERII ORAZ PO ZAKOŃCZENIU PROCEDURY EW. REKLAMACJI... zapytałem-ponieważ panna zadzwoniła, potem napisała  sms- że coś tam chce aby bon jej zeskanować..w loterii skończonej w maju...

Szanowny Panie,
zgodnie z Regulaminem Loterii "Dane osobowe Uczestników uzyskane w związku z uczestnictwem i dla celów urządzenia Loterii są wykorzystywane wyłącznie dla doraźnych celów prawidłowego przeprowadzenia Loterii, nie podlegają dalszemu przetwarzaniu i nie są przechowywane dłużej niż jest to niezbędne z uwagi na obowiązujące przepisy prawa oraz Regulamin. Po upływie tego okresu zostają one zniszczone". Mając na uwadze przepisy prawa (w tym prawa podatkowego) dane osobowe Zwycięzców przechowywane są przez 5 lat od końca roku kalendarzowego, w którym Loteria się zakończyła.

PO CO DO CELÓW PODATKOWYCH NUMER TELEFONU I MAIL UCZESTNIKA LOTERII??
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6297320 Napisano: 07.12.2016 13:57:59 w Smolar
asper01 napisał(a):

krseta napisał(a):

asper01 napisał(a):

ilona162 napisał(a):

cb656 napisał(a):

ilona162 napisał(a):

dzwonili do mnie ze smolara przed chwila, ktos ma pomysl jaki to konkurs?

Dzwonili i nie powiedzieli w jakiej sprawie? emotka emotka

nie odebralam emotka jak oddzwonilam nie wiedzieli z ktorym dzialem mnoe połączyć


A nie brałaś udziału w konkursie Duluxa w Leroy Merlin czasem?

dulux słał smsy i emaile


A czy ja powiedziałem/napisałem, że dzwonili z wygraną?:) Pani akurat od tego konkursu dzwoniła, ale nie sprawie wygranej;)

dokładnie, już kiedyś w jakimś wątku wspominałem, że dzwonili by ustalić do kogo nr telefonu należy..bo U NICH W BAZIE należał do innej osoby i innego adresu... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6296501 Napisano: 05.12.2016 23:53:04 w Czy informują/ informowali?
Henkel/ Smolar/ C4 informowali?

dzięki za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6295624 Napisano: 04.12.2016 09:58:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

pakowa napisał(a):

pakowa napisał(a):

Może mnie ktoś oświecić bo nie mogę się doczytać co zrobić w przypadku wygranej tuby z mąki szymanowskiej - powiadomienie sms ? Przesłać kawałek opakowania wraz z kodem i coś jeszcze?

nikt nie wie ? emotka

"Promocyjne opakowanie produktu z kodem lub fragment opakowania z kodem, o których mowa w pkt 2.1.
oraz pisemnego oświadczenia, że jest osobą która ukończyła 18 rok życia i nie
należy do grona osób wykluczonych z udziału w Loterii zgodnie z pkt 1.9.
Regulaminu mowa jest w punkcie 5.6 Regulaminu. Punkt 5.6 Regulaminu określa
także sposób dotrzymania przez Laureatów 7 dniowego terminu dostarczenia." pod adresem i360 Sp. z o.o.,ul. Sarmacka 12/2, 02-972 Warszawa,
+ o3wiście swoje dane...  emotka
PS. Ten Regulamin jest bardzo zawiły... Masło maślane... Poza tym odesłanie tego kodu listownie dla tuby wartej 6,90 zł. jest trochę nie teges...  emotka

i chyba paragon? bo po co w formularzu konkursowym : data zakupu? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6290389 Napisano: 24.11.2016 21:43:50 w Smolar
dzikiwiewiór napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

picola napisał(a):

giulietta napisał(a):

trochę dziwne te wszystkie negatywne komentarze i nie chodzi o to, że wygrywam w Smolarze, bo moją (naszą) statystykę najlepiej oddaje refren "Ty jedna na milion...." https://www.youtu.../watch?v=0OTIhqEUeGo  a wracając do sedna sprawy to przecież taki konkursowy numer nie należy do agencji tylko do firmy zewnętrznej i to raczej tu trzeba się dopatrywać "POMYŁEK"......... a nie macie tak, że wysyłacie smsa do agencji X na numer XXXX, którego wcześniej używała agencja Y i wraca wam treść tego smsa do agencji Y??, który w fonie już dawno jest historią.... ?

Nie, nie mam tak, a sprawa nieuprawnionego przechowywania i przetwarzania danych osobowych przez agencję jest naruszeniem prawa. Jeśli udostępniam dane osobowe (nr telefonu jest taką daną) na potrzeby konkursu XXX, to z chwilą zakończenia procedury reklamacyjnej w tym konkursie, dane powinny ulec zniszczeniu. Akurat trochę "siedzę" w ochronie i  przetwarzaniu danych osobowych i akurat tutaj Smolar zawinił na całej linii. Pytanie, czy będą odważni, aby zgłosić to do GIODO

Będą,  będą i nie tylko do GIODO, ale i do izby celnej.
Jakieś rady co do konstrukcji pisma ?

Proste zawiadomienie o naruszeniu ustawy o ochronie danych osobowych wystarczy przez firme Smolar wystarczy  emotka
Sami powinni wszcząć postępowanie wyjaśniające po takich zgłoszeniach.

same zawiadomienie to za mało. dowody trzeba podac- nop godziny i tresc wysłanych smsów.. etc.. tak by ci co to beda sprawdzac wiedzieli czego szukac i Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6290280 Napisano: 24.11.2016 19:44:23 w Smolar
A co Giodo zrobi ...przyjdzie, "poprosi" o udostępnienie komuterów - dadzą kilka,,a laptopiki z danymi chowają w domach...

Słuzby typu policja i inne,,które i domki mieszkalne przeszukają i wszystkie komputerki przetrzepią... łacznie z danymi które usunali niedawno..a trzymali latami.  Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

darog

#6290274 Napisano: 24.11.2016 19:39:56 w Smolar
ejulek59 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

A nich ich gęś kopnie emotka  Już prawie remont kuchni zaplanowałam, żeby mi do tego cudownego sprzętu pasowała... emotka

Ale ten wysyp esków z przeprosinami na numery, z których tego konkursu nie wysyłałam, to już przegięcie totalne... A tak się chwalą na każdej stronie konkursowej: "Gwarantujemy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. Agencja Smolar posiada wdrożoną politykę ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Twoje dane są nam potrzebne jedynie do realizacji promocji - po jej zakończeniu zostaną niezwłocznie usunięte."
No właśnie widzę. emotka
Szczerze im życzę jakiejś porządnej kontroli z Giodo, po której raz na zawsze im się odechce przechowywania danych nielegalnie.

Właśnie gdzieś tą formułę widziałem ale nie mogłem jej odszukać. 
"zostaną niezwłocznie usunięte" i przeniesione do naszej tajnej bazy emotka

mam ta regułke, jest na Smolarowym dokumencie zwrotnym - podpisanie odbioru nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6290236 Napisano: 24.11.2016 18:48:11 w Smolar
Z ciekawości zobaczyłem 4 swoje stare startery..
owszem wygranej i gratulacji od Smolara nie było


ale SMS z prośba o zignorowanie poprzedniej wiadomości dot wygranej tak..

Jestem wkur.... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

darog

#6290069 Napisano: 24.11.2016 16:48:07 w Smolar
1 sms z wygrana wyjaśniony.
koleżanka brała udział pierwszy raz w konkursie i wygrała wódkę żubrówkę..choc chciała rower  tamdem..konkurs
był w carrefour- organizator Smolar..

reszta nie do sprawdzenia z którego konkursu dane zostawili... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6290051 Napisano: 24.11.2016 16:38:14 w Smolar
u n as 3x zestaw kmix...

a w sumie niby 5 w reg tetley było do wygrania..

niebywałe szczęscie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6290048 Napisano: 24.11.2016 16:36:55 w Smolar
melissa napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

zazulek napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

melissa napisał(a):

Dotarło i do mnie - a od dawna omijam ich loterie szerokim łukiem. Ostatnio zagrałam u nich jakiś rok temu. Przydałoby się powiadomić GIODO!

Tez jestem tego zdania.  Im więcej osób powiadomi to może w końcu skończy się ich ciągle przetwarzanie danych i  dopasowanie numerów do nazwisk.

Jeśli nie udaje Wam sie wygrać to nie znaczy źle o agencji. SMOLAR jest jedną z najlepszych agencji - sprawdźcie recenzje o nich. Solidnie weryfikują zgłoszenia i mimo, że kiedyś odrzucili moje zgłoszenie to patrze obiektywnie i pod względem pracy nie mam zastrzeżeń. Każdemu może nawalić system! Szybko wysłali przeprosiny

zazulek napisał(a):

e to patrze obiektywnie i pod względem pracy nie mam zastrzeżeń. Każdemu może nawalić system! Szybko wysłali przeprosiny

tak, ale to niezgodne z prawem - nie mają prawa przetrzymywać moich danych - wtf ? 
nie dałam im na to zgody i sobie nie życze 

SMS- poszły właśnie do tych, którzy już u nich wygrali, często dawno temu. Wyrażałam zgodę tylko na przetwarzanie moich danych do celu realizacji konkursu, w którym kiedyś wygrałam i wydania nagrody. Po zakończeniu konkursu DANE TE MIAŁY BYĆ USUNIĘTE!!!! A nie zostały! Smolar dalej je przetrzymuje w swojej GIGA BAZIE DANYCH, do czego nie ma prawa! Jakakolwiek obrona Smolara przez pracowników Smolara jest więc bezzasadna!

Do mojej koleżanki niejaka Katarzyna ze Smolara napisała- że korzysta z 2 adresów do dostarczania przesyłek...
Fakt- 2 mies temu mieszkała w bloku, a teraz w pięknym domku..
jaja jak nic!
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6290040 Napisano: 24.11.2016 16:34:10 w Smolar
zazulek napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

melissa napisał(a):

Dotarło i do mnie - a od dawna omijam ich loterie szerokim łukiem. Ostatnio zagrałam u nich jakiś rok temu. Przydałoby się powiadomić GIODO!

Tez jestem tego zdania.  Im więcej osób powiadomi to może w końcu skończy się ich ciągle przetwarzanie danych i  dopasowanie numerów do nazwisk.

Jeśli nie udaje Wam sie wygrać to nie znaczy źle o agencji. SMOLAR jest jedną z najlepszych agencji - sprawdźcie recenzje o nich. Solidnie weryfikują zgłoszenia i mimo, że kiedyś odrzucili moje zgłoszenie to patrze obiektywnie i pod względem pracy nie mam zastrzeżeń. Każdemu może nawalić system! Szybko wysłali przeprosiny

że co??? a co mnie obchodzą przeprosiny..?
oni nie mają miec prawa takich danych!

dane podawane są 1x! do konkretnego konkursu i MUSZĄ być usunięte!

jaka pomyłka? jak dostaje nagrode na tel służbowy, gdzie od 2 lat!!! nic nie wysyłam na konkursy - bo nie mogę... Wyświetl w wątku >>

darog

#6290014 Napisano: 24.11.2016 16:25:08 w Smolar
luko922 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

U mnie te smsy chyba na wszystkie numery, które wygrały coś u nich w całej mojej karierze smolarowej... Widać jaką bogatą bazę mają... Sprzed kilku lat nawet...

No właśnie... Można coś z tym zrobić? 
Przecież to kpina... 


nie no...koleżanka dzwoni..też wygrała..tylko-że nie grała..kenwood mix...w sumie u nas 3 zestawy...

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6289997 Napisano: 24.11.2016 16:21:07 w Smolar
mamy wygraną tetley..
tyle że nie brałem udzialu..

Ktoś ma wątpliwości, że SMOLAR przechowuje niezgodnie z prawem dane??

ja już nie., Wyświetl w wątku >>
0 0