Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6357025 Napisano: 17.05.2017 09:59:12 w Albedo Marketing
Albedo marketing ciekawie konstruuje swoje regulaminy..
- reklamacja do 12.05
- ostateczna wysyłka 19.05

Tia...termin na wysłanie nagrody tydzień po ew. ostatecznym terminie reklamacji??
Aa czyli jak nie dojdzie do 19.05 to nie ma po co reklamacji pisać..

Chyba termin reklamacji powinien byc co najmniej tydzień PO ostatecznej wysyłce nagród..
Kto by wiedział - czy oni mają zamiar wysłać czy nie i pisać reklamacje na wszelki wypadek?

https://intermarc...ie_ITM_3.04.2017.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6353017 Napisano: 05.05.2017 19:56:25 w Albedo Marketing
Mam przekonanie, że ten wątek pomógł...
I Albedo otworzyło troche oczy...

YES/ Syoss łańcuszek przyjechał po reklamacji do ciotki.

Nie wiem? Czy ich bawią te pisemne relamacje? wysyłanie listów poleconych?

na maile/scany nie reagowali..wciąz w odp: wg regulaminu prosze wysłać reklamcje z potwierdzeniem odbioru list polecony..

ps. to srebro pozłacane tak?? to brzydko będzie złaziło..podobno na metce nie ma nic..ani wagi, ani próby..? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6352590 Napisano: 04.05.2017 18:17:51 w Albedo Marketing
Ja tylko chce, aby regulaminy loterii, konkursów wszystkie były na ich stronie www.albedomarketing.pl

Zapytałem ich o to. Odpowiedzieli: regulaminy są zamieszczane na stronach kontrahentów!

A skąd do groma jasnej mam wiedzieć - z kim współpracują od tygodnia, miesiąca, z kim podpiszą umowę jutro..?

Z uporem maniaka co kilka mies to samo do nich zgłaszam- zawsze odmowa_ zamieszczania regulaminów. Regulaminów na ich stronie www nie było i nie będzie! Wyświetl w wątku >>
0 1 Prad

darog

#6352475 Napisano: 04.05.2017 14:50:54 w Albedo Marketing
A widzieliście, by Albedo Marketing zamieszczało na swojej stronie regulaminy konkursów?

Znowu nowy konkurs Henkel/syoss, trwa od 2 tyg ktoś wrzucił..
Tyle, że ani na stronie Henkel, ani na Organizatora - Albedo tego regulaminu nie ma (jak i innych z akcji wcześniej)

Tworzą dziwne stronki i ktoś chce się bawić w konkurs- niech szuka po całym internecie..

regulaminy wszystkich akcji konkursowych Organizator powinien i musi mieć NA SWOJEJ STRONIE www.. Wyświetl w wątku >>

darog

#6350943 Napisano: 27.04.2017 15:31:59 w Wkurza mnie...
Sąsiadka. Świadek jehowy. Różni ludzie są-wiem..
Ale to fanatyczka gorsza iż wszyscy od Rydzyka i z tej kategorii co to bo.mby ppodkładają..
Co ona wyprawia...
O taką miec w domu.. reszta rodziny nie są jehowymi Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6350682 Napisano: 27.04.2017 10:10:53 w Albedo Marketing
ewelka1979

NIE DZWOŃ - tylko pisz, nawet mail...Nic im nigdy nie udowodnisz, że dzwoniłaś i coś Ci powiedzieli/obiecali..
Przecież u nich listy polecone nawet giną... Wyświetl w wątku >>

darog

#6350638 Napisano: 27.04.2017 08:48:44 w Albedo Marketing
Konkurs Hebe? Schauma natural..
Jakiś czas temu był i nagrody - wyjazdy w góry chyba do Szwajcarii.

Czy to Albedo Marketing organizowało?
Vyło kilka wyjazdów, jest gdzies lista zwycięzców? Wygrał ktoś??

Jeśli tak trudno wyszarpać łancuszek z YES za 180 zł..

A..i w kwestii tych pisanych reklamacji..Moze za ich złośliwość/czy bałaganiarstwo obciążać za te przesyłki pocztowe? ICH wina- niech ponoszą koszty..

Bo jeszcze to się stanie taktyką-praktyką.. Wyświetl w wątku >>
1 radosna 0

darog

#6350635 Napisano: 27.04.2017 08:42:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
Może branie udział w różnych loteriach/akcjach przez pracowników np Albedo marketing jest przyczyną "zaginięcia"
przesyłek pocztowych poleconych z paragonami..
Mieć paragon-który sam listonosz przyniesie - fajna sprawa.. Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

darog

#6350632 Napisano: 27.04.2017 08:34:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jeśli pracuje w Albedo Marketing - obligatoryjnie powinno być podana odpowiedź konkursowa. 
Domysły o ew. plagiat są mocne z racji sprawowanej funkcji. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6349198 Napisano: 23.04.2017 13:08:58 w Albedo Marketing
Nie odpisuje Albedo marketing na mail z 12 kwietnia, wysłany na wszelkie możliwe adresy..

Chyba czas przesłac korespondencje do Syoss , że Albedo ma gdzies osoby kupujące ich środki

ma ktos mail gdzie to słać? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6348603 Napisano: 21.04.2017 09:39:41 w Albedo Marketing
Albedo Marketing ma regulaminy konkursów/loterii na swojej stronie? Nie widzę? Jedyne "wyskocz z kapci" jako prowadzona akcja jest info.

Organizator?, a na swojej stronie regulaminów nie zamieszcza? Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

darog

#6348599 Napisano: 21.04.2017 09:34:01 w Albedo Marketing
Mail wysłany i ..wrócił...wiadomość niedostarczona..

2 maile błędne..? a to ciekawe..wcześniej dochodziło..

kontakt@imiepiekna.pl

m.babendych@albedomarketing.pl


Aaaa.... komunie lada chwila, może złote łańcuszki im potrzebne, a na tych blaszkach już imie "Jesus" wygrawerowane? To jak mają przesłać NAM..skoro my "Love" na blaszkach pozamawiali.. Wyświetl w wątku >>

darog

#6348263 Napisano: 20.04.2017 14:05:39 w Albedo Marketing
Albedo chce aby listy polecone były wysyłane za POTWIERDZENIEM ODBIORU (napiali w regulaminach warunki reklamacji)! ale dokładnie skan podpisu i czy list doszedł można miec od Poczty Polskiej/

I jestem za tym, żeby jednak media się ta agencją zainteresowały i troche rozliczyły i policzyły..

Mają kase za przeprowadzanie loterii, konkursów- nie robią za free. I klient, który kupuje produkty i się stara na te konkursy ma być zadowolony z ich roboty, a nie jako laureat mieć kłopoty.

Poza tym jeśli chodzi o permanentne "niedostarczanie" przez PP przesyłek poleconych - oni jako Odbiorca ma takie samo prawo do pisania reklamacji. W końcu za przeprowadzenie konków dostają kase.. i jeszcze gnębią laureatów? i stresują nagród nie wydają? Wyświetl w wątku >>

darog

#6348252 Napisano: 20.04.2017 13:56:56 w Albedo Marketing
mariolakal napisał(a):

A oto moja "historia" : Zaniepokojona brakiem naszyjnika YES z loterii SYOSS, dowiedziałam się wczoraj na forum, że Albedo już je rozesłało, a pozostałe poszły na rezerwę z powodu błędnych paragonów lub innych nieznanych okoliczności... Dodzwoniłam się do Nich po dwóch godziniach /bombardowałam 4 numery, ale nie odbierali lub było zajęte/.. Okazało się, że mój list z dokumentami do Nich nie dotarł, więc mam odesłać listem poleconym reklamację wraz z potwierdzeniem z poczty, ksero paragonu i oświadczeniem... Nadmieniam, że wszystko wysłałam poleconym w dniu 8 marca, a 13-ego mój list został doręczony /sledzenie poczty/... Wkurzyli mnie dokumentnie... Wysmarowałam Im dzisiaj reklamację i wysłałam wraz ze skanem oświadczenia z dopiętym zszywaczem paragonem, który w ostatniej chwili przed wysyłką zrobiłam oraz kserokopią potwierdzenia listu poleconego... Nadmieniam, że o ewentualnej pomyłce z paragonem nie mogło być mowy, gdyż wysłałam tylko jedno zgłoszenie... 
Norrrrrrrrrrrmalnie zabiję Ich... Gnojki powinni zwrócić koszty pie***onej Poczty Polskiej...    emotka

to samo- syoss łańcuszek, u mnie w reklamacji było żądanie zwrotu za znaczek/ksero, wysłane wczoraj, bo owszem sprawe najlepiej mi było załatwić mailem..ale chcieli polecony!

a na jaki adres reklamacje pisałaś? Ja na taki jak w regulaminie: Tatrzańska 8  http://www.imiepi...pl/pdf/regulamin.pdf , w mailu nic nie pisali o nowym adresie, tylko by wysłać reklamacje zgodnie z wytycznymi w regulaminie.  Wyświetl w wątku >>
1 radosna 0

darog

#6348251 Napisano: 20.04.2017 13:52:15 w Albedo Marketing
dzwoni do mnie Albedo Marketing, nie było możliwości by odebrać, następnego dnia oddzwaniam, pytam: po co dzwonili?
My? Dzwoniliśmy? Niemożliwe! Nie dzwoniliśmy!
Podaje godzine i num tel. z którego dzwonili.
Zaprzeczają!Nasz tel- tak, ale nie dzwoniliśmy!
Po jakimś czasie wysyłaja maila że utracona nagroda-bo nie odesłane dokumenty na czas.
Nie pamiętam co za konkurs, ale wściek był niezły.. Wyświetl w wątku >>

darog

#6347962 Napisano: 19.04.2017 20:54:33 w Czy informują/ informowali?
@@gnieszk@ napisał(a):

darog napisał(a):

INT Lajkonik, juz były wyniki?

Mają czas do 17 maja.

oho..to paragony zupełnie wyblakną, 
dzięki za odp Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6347958 Napisano: 19.04.2017 20:48:44 w Czy informują/ informowali?
INT Lajkonik, juz były wyniki? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6345295 Napisano: 12.04.2017 01:01:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Albedo "prawdziwe piękno" czy jakoś tak.. ( syoss za 10 zł)

czy na 1 paragon można było wygrac 2 x  ???
- w loterii - tu podawało się numer paragonu
- w konkursie kaufland? na te nerki - bez numeru paragonu

Albedo się upiera-że nie. Nie uznaje ksero paragonu, choć oryginał ma u siebie. Ich zdaniem do loterii na ten łańcuszek należało mieć oddzielny paragon a na konkurs w Kaufland oddzielny.
Ja nie widze takiego zapisu w regulaminie. Nie kumam - w czym problem? Oryginał-wczesniej do nich do jednego z tych  konkursu został wysłany. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6345239 Napisano: 11.04.2017 21:33:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

edzia21 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Garnier w Biedrze opublikował listę laureatów...http://garnierdbaourode.pl/ posprawdzajcie swoje odpowiedzi. Do mnie nie dotarło kilka SMSów emotka

Moje też widzę nagrodzone, ale nie dostałam wiadomości emotka

Czy ktoś ma kontakt do tej agencji od Garniera?

Najsprawniej można skontaktować się z nimi przez FB  emotka

Ja napisałam maila, a Fb agencji czy Garniera?


to ostatni etap wyniki? bo nie wiem ile było? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6344210 Napisano: 10.04.2017 00:03:12 w Pomocy!!!!
darog napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

darog napisał(a):

Czy normalnie u was przechodzi ten formularz "podwójna.." Aquafresh? wciąż na czerwono wyskakuje " wprowadzono niepoprawne dane" w polu: imie i nazwisko

Wszelkie znaki interpunkcyjne usuń. Ja miałam myślnik emotka




ale ja nie mam znaków interpunkcyjnych w imieniu i nazwisku...


Racja! Usunięte nawet przecinki. Poszło. Tylko dlaczego w polu imie i nazwisko się pojawiało :niepoprawne dane"...no z takim "stylistycznym" tekstem bez znaków interpunkcyjnych może ew. bilety..może..jak nie będa czytać. Znaki są po to by tekst był napisany po polsku!
dzięki za pomoc: ewikewikk / mia / marionzz Wyświetl w wątku >>
0 0