Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6389047 Napisano: 12.08.2017 13:11:44 w Czy informują/ informowali?
apoccalipsa napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czyżby InCubi chciało zatuszować swoją niekompetencję? emotka  Na wszelki wypadek zrobiłam sobie zrzut tego komentarza. I jak jeszcze poinformują, to zapytam jakim cudem w czasie podróżują, bo też bym chciała emotka  

nie wiem po co takie kłamstwanie lepiej napisać ,,przepraszamy za opóźnienie, wyniki będą XX.XX.2017 roku " ?


Chodzi o ten Tchibo/Tesco?


W reg mają wybrać do 22 sierpnia, mają czas, ale też czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6386721 Napisano: 06.08.2017 11:28:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mlekovita loteria..

tam jest możliwa jeszcze jakaś rezerwa? Bo paragony właśnie różne wywalam Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6386065 Napisano: 03.08.2017 19:48:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy REZERWY z loterii  NESTLE Kaufland/ ogólnopolska..
były? będą? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6385627 Napisano: 02.08.2017 20:56:11 w SZUKAM....
ladyinred napisał(a):

darog napisał(a):

darog napisał(a):

Czy ktoś miał zapisany regulamin LOTERIA NESTLE (bony Decathlon)?adres Górczewska tam był..a dziś w regulaminie wykreśłony, tylko zapis "4 Frame z siedzibą w Warszawie"...

Chodzi o to, kiedy 4 Frame zmieniło adres siedziby formy z ul. Górczewska 124 na...? W necie jakoś nie widzę..gdzie w końcu jest ich siedziba???List polecony wrócił , gdyż "adresat wyprowadził się"

W mailu z wygrana byl ten adres do wysylania danych. W regulaminie pobranym w maju (moge podesłać na maila) jest ten sam adres. W punkcie o reklamacjach. 
4FRAME Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., FUP Warszawa 27, ul. Świętochowskiego 2,00‑905 Warszawa, SK. 106.

 dzięki, już znalazłem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6385571 Napisano: 02.08.2017 18:52:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

bruce napisał(a):

(...) iszhara napisał(a):Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Spełnij swoje marzenia" BiedronkaWyniki dostępne tutaj: http://wygrajusmi.../lista_laureatow.pdf

A te wyniki i ta agencja zawsze mnie tradycyjnie dobija... emotka emotka


Ale dlaczego, przecież to świetna agencja emotka Jeden z ostatnich bastionów, niestety...

Poza w/w przypadkiem zawsze robią rezerwę i do tego laureaci przesuwają się do góry na liście, fajowa sprawa.

Co znaczy "laureat nie zgłosił się po nagrodę"? Nie ma rezerwy?? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

darog

#6385561 Napisano: 02.08.2017 18:38:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Manhattan C4

czy oni celowo nie podają w sms jaka nagroda, by potem "pozamieniać"
-jeśli okazałoby się, że 2 główne nagrody padły w jednym mieście?,
- albo - że nazwisko często wygrywa- więc przypasują marną łyżeczke za 4 zł?

https://www.e-kon...ur.html#.WYH_bIiLRPY Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6385372 Napisano: 02.08.2017 11:41:45 w SZUKAM....
darog napisał(a):

Czy ktoś miał zapisany regulamin LOTERIA NESTLE (bony Decathlon)?adres Górczewska tam był..a dziś w regulaminie wykreśłony, tylko zapis "4 Frame z siedzibą w Warszawie"...


Chodzi o to, kiedy 4 Frame zmieniło adres siedziby formy z ul. Górczewska 124 na...? W necie jakoś nie widzę..gdzie w końcu jest ich siedziba???

List polecony wrócił , gdyż "adresat wyprowadził się" Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6385354 Napisano: 02.08.2017 11:05:00 w SZUKAM....
Czy ktoś miał zapisany regulamin LOTERIA NESTLE (bony Decathlon)?

adres Górczewska tam był..a dziś w regulaminie wykreśłony, tylko zapis "4 Frame z siedzibą w Warszawie"... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6381874 Napisano: 23.07.2017 00:00:30 w Czy informują/ informowali?
malgol napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

staszek napisał(a):

1. Tesco Magazyn Finish  2. Tesco Magazyn Surf i Coccolino3. Smolar, Okocim w Tesco i lodówki Smeg4. Janex w Stokrotce

3. Tak ( widziałam wpisy w MDW)

4. tak

Czyli Tesco MAGAZYN powiadomione  cy nie powiadomione (różne konkursy)?

 dzięki za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6380268 Napisano: 18.07.2017 10:28:50 w Czy informują/ informowali?
Esencja Pudliszki ostatni etap? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6379042 Napisano: 13.07.2017 16:05:04 w Czy informują/ informowali?
ta esencja Pudliszki ostatni etap powiadomione? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6377932 Napisano: 11.07.2017 00:24:04 w Czy informują/ informowali?
zaczytana-pola napisał(a):

darog napisał(a):

Wyniki na plastry opatrunkowe w Biedronce?

Nie. Mają sporo czasu.

Dzięki za odp. Ale i nagród tylko 5..i właśnie czytam- kto jest organizatorem. Możliwe, że "nikt" nie wygra?  Wyświetl w wątku >>
1 ir 0

darog

#6377929 Napisano: 10.07.2017 23:39:29 w Czy informują/ informowali?
Wyniki na plastry opatrunkowe w Biedronce? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6376099 Napisano: 05.07.2017 11:43:10 w Smolar
Czy wygrał ktoś w konkursie Decoral / Liroy Merlin? 7,5 tysia

Smolar powiadamiał w terminie?

dzięki za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6372619 Napisano: 27.06.2017 13:52:54 w Kupię...
Mam kartę SHOW ROOM 100zł (ważna do 13.09.2017)

Wymienię np. na karte DUKA Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6371679 Napisano: 25.06.2017 13:15:38 w Smolar
Czy Smolar zgodnie z regulaminem informuje?

Tzn, czy w terminie?

Np losowanie w poniedziałek i informuje od razu? Czy tak jak w regulaminie w ciągu 7 dni i potrafi ostatniego dnia powiadamiać??

dzięki za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6370881 Napisano: 22.06.2017 23:31:42 w Albedo Marketing
artus1978 napisał(a):



Do rzeczy: wątek loterii Albedo/Wedel obserwuję od około 2 miesięcy, 

Ode mnie do firmy Albedo wyszło stosowne zawiadomienie weryfikacyjne.  W chwili obecnej zbieram dodatkowe informacje i przygotowuję zawiadomienie do właściwej prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 286, 287 oraz 258 Kodeksu Karnego przez określone grupy osób. Nie będę się tutaj wdawał w szczegóły, bo nie to jest moją intencją, proszę nie ciągnąć mnie za język i samemu nie zagalopować się w dywagacjach(!), od działań sprawdzających są i będą właściwe organy.

Zwracam się do wszystkich użytkowników, którzy archwizują w jakikolwiek sposób listy laureatów (screeny, pliki pdf, itp.) loterii z przestrzeni ostatnich lat o kontakt ze mną PW z podaniem jaką listą z jakiej loterii ktoś dysponuje - wiele sam już zgromadziłem, więc zależy mi tylko na tych, których jeszcze nie mam. 


1. Bo wątek Albedo nie istnieje od 3 lat...a stosunkowo krótko
2. Zawiadomienie weryfikacyjne? A co to jest?
3. W szczegóły się nie wdajesz, ale sam o "dowody" i szczegóły prosisz z przestrzeni lat..
4. Zalezy Ci na tych ktorych nie masz? Pochwal się co masz - a resztę soę "dopełni"
5. I NAJWAŻNIEJSZE. Skoro masz mocne dowody - wystarczy jeden "przekret" a wyroczek będzie emotka Wiesz co to znaczy: "sprawa rozwojowa"? Złóz dokumenty (to co niby masz) do prokuratury, podaj numer prowadzonej sprawy-i która prokuratura to prowadzi a forumowicze nie zawiodą.. listę "grzeszków" dopełnią

Póki co, na zaufanie trzeba sobie zasłużyć. Oczywiście kibicuję ku wymierzeniu stosownej kary za "przekręciki" ale skoro już szykujesz dokumenty-to chyba wiesz, że sprawy maja też terminy przedawnienia: kiedy owy "przekret" się wydarzył..

I przede wszystkim jak na razie nie nie widze, abyś o jakiejkolwiek swojej reklamacji (konkretnie) napisał i czym się owa reklamacja zakończyła...
Sa i inne wątki "dyskusje o konkursach, wkurza mnie" etc.. A Ty konkretnie o TU i żadna inna Agencja Ci nie podpadła??  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6370454 Napisano: 22.06.2017 07:10:32 w Albedo Marketing
artus1978 napisał(a):

Na wstępie szybkie przywitanie: 
Witam Forumowiczów! Nie biorę udziału w konkursach (hasła, itp.) jedynie hobbystycznie gram od czasu do czasu w różnego rodzaju loteriach, ale bez jakiegoś dużego zawzięcia, bo los dość dosadnie się do mnie uśmiechnął $$$ kilka lat temu  emotka

Do rzeczy: wątek loterii Albedo/Wedel obserwuję od około 2 miesięcy, nie zabierałem głosu, bo prowadziłem (i prowadzę) w tej sprawie swoje działania, których na tamtą chwilę nie chciałem ujawniać - dałem czas stronom sprawy (jak czas pokazał chyba niepotrzebnie).

Ode mnie do firmy Albedo wyszło stosowne zawiadomienie weryfikacyjne. Podobne zawiadomienia w kolejnym etapie poszły również do Wedel, Eurocash oraz Carrefour. W chwili obecnej zbieram dodatkowe informacje i przygotowuję zawiadomienie do właściwej prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 286, 287 oraz 258 Kodeksu Karnego przez określone grupy osób. Nie będę się tutaj wdawał w szczegóły, bo nie to jest moją intencją, proszę nie ciągnąć mnie za język i samemu nie zagalopować się w dywagacjach(!), od działań sprawdzających są i będą właściwe organy.

Zwracam się do wszystkich użytkowników, którzy archwizują w jakikolwiek sposób listy laureatów (screeny, pliki pdf, itp.) loterii z przestrzeni ostatnich lat o kontakt ze mną PW z podaniem jaką listą z jakiej loterii ktoś dysponuje - wiele sam już zgromadziłem, więc zależy mi tylko na tych, których jeszcze nie mam. 


Czy własnie po to założyłeś konto?
Czy jesteś przedstawicielem Albedo? 
Grunt się pali pod nogami? Domyślasz się kontroli/ spraw/ etc?

Reasumując: chcesz się doskonale przygotować uprzednio wiedząc jakie są konkretne haki na Albedo?

Dopisz do swoich artykułów jeszcze pare artykułów, np.. "doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzania mieniem" - nie pamietam NR artykułu..wszak strata była nie tylko "konkursowicza" ale i sponsora... Wyświetl w wątku >>

darog

#6368837 Napisano: 17.06.2017 00:38:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

tego to jeszcze nie grali  emotka   emotka pierwsze, co mi przyszło na myśl to kto zezwolił na taką loterię (w reg. OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU  emotkahttps://planetako.../regulamin-konkursu/  ooO nawet w linku regulamin konkursu  emotka  


giulietta.. ale pkt 17..jakoś zabezpiecza przed tym - by koń trafił w dobre ręce.. W sumie taka nagroda - KOŃ jest fajna dla kogoś kto ma stajnie. W sumie może oń z Janowa? Aukcja się nie udałą,,trzeba konia sprzedac by miec na karmę dla pozostałych na nastęny rok - do nastęnej aukcji.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6368551 Napisano: 16.06.2017 10:36:45 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

Teściowa mnie wkurza emotka Stwierdziła, że zgrywamy bogaczy, bo na dwu dniowy wyjazd do innego miasta dla dwóch osób wynajęłam mieszkanie za 360 złotych (42m zwane hucznie apartamentem). To naprawdę tak dużo na wielkie miasto oblegane przez turystów i to jeszcze teraz w sezonie letnim? Inne kwatery miały nieporównywalnie niższy standard, a tańsze tylko kilkadziesiąt złotych. To ja już wolałam to dopłacić i spędzić ten czas komfortowo, a nie w jakiejś norze podrzędnej...


i prawidłowo zrobiłaś. moja ciotka niedawno obraziła się, bo dostała na imieniny prezent za 200zł.. a uważała, że skoro psuje się jej TV - to dostanie TV  emotka
tyle, że ja raz w życiu wpadł TV... a jej się wydaje, że skoro mój brat Mirek coś tam wygrywa lepszego i częściej, to ja też

kilka mies  temu prosiłem ją o paragony z Wedla... ale 100x pytała mnie- czy jak wygram- to nagroda będzie jej, i czy jej nie zamienię, że wygram gorsza a na jej dane lepszą i zamienię... to był konkurs w carrefour.. nic tam nie wygraliśmy,, ale i 100x domagała się aby jej wyniki pokazać.. bo na co ona tyle na raz tego wedla kupowała az na 2 paragony 40 zł!!!!!!!!!!!! Wyświetl w wątku >>
2 joan, mysia 0