Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6394618 Napisano: 24.08.2017 23:12:21 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

niunia-k napisał(a):

edzia21 napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Wedel na wypasie czy informował o głównych ?

Chyba najpierw puszczą 4 etap, później główne.

W regulaminie wyczytałam że mają czas do jutra  emotka  albo coś źle doczytałam

Raz że do jutra, raz któryś tam wrzesień występuje...poplątanie z pogmatwaniem ;/

mi się wydaje: ostatni etap do jutra, główne chyba 5 września Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

darog

#6394593 Napisano: 24.08.2017 22:09:07 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

Sensodyne Natura (zakupy chyba za 15 zł)
rozwiązany?


Dzięki za odp

juz widze..do poniedziałku smolar ma czas Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6394588 Napisano: 24.08.2017 21:57:21 w Czy informują/ informowali?
Sensodyne Natura
(zakupy chyba za 15 zł)
rozwiązany?


Dzięki za odp Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6394579 Napisano: 24.08.2017 21:45:51 w Czy informują/ informowali?
Chyba minął termin wczoraj?

Dostał ktoś info o wygranej?

https://www.e-kon...o1.html#.WZ8sUSirRPY Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6394144 Napisano: 24.08.2017 10:27:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Manhattan / C4

czy wiadome jest w spr nagród? nie wiem-czy łyżka wygrana czy coś lepszego..dla łyżki nie chce się odsyłać paragonu.

jest lista laureatów? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6390581 Napisano: 16.08.2017 22:51:40 w SZUKAM....
estrelitta napisał(a):

darog napisał(a):

kuriera chce zamówić by paczke z domu odebrał.. korzystałem kiedyś, ale nie pamiętam z jakiej strony..

sendit.pl


a tak, dzięki, już skorzystałem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6390552 Napisano: 16.08.2017 22:09:13 w Carrefour konkursy
Karlsbad / Milka wszystko powiadomione? 
czy oni kilka dni informują? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6390545 Napisano: 16.08.2017 21:59:12 w SZUKAM....
kuriera chce zamówić by paczke z domu odebrał..

korzystałem kiedyś, ale nie pamiętam z jakiej strony.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6389889 Napisano: 15.08.2017 11:16:06 w MC - Agencja inna niż wszystkie
bruce napisał(a):

ziolko napisał(a):

znam to... też pisałam dużo w tej sprawie, ale to kilka lat temu. Oczywiście tesco nie widziało problemów z tą agencją  emotka  ciekawe dlaczego? tylko kwestia ceny, a może ktoś miał jakieś korzyści z powodu wyboru tej właśnie agencji?? nie wiem... ale dziwne jest, że tyle osób zgłaszało nieprawidłowości a tesco nadal wybiera MC

emotka Mam dokładnie te same odczucia. emotka

wiosną rok temu poszły skargi i..nic! najlepsze było to, że przysłali coś tam (juz nie pamiętam co to było-może blendery?) z jakiś zwrotów z innego konkursu) normalnie z naklejką firmy kurierskiej i danymi os... Nie doprosiliśmy się tez gwarancji.. Wyświetl w wątku >>
2 brucee, darog 0

darog

#6389881 Napisano: 15.08.2017 11:09:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

darog napisał(a):

golocia napisał(a):

azaflora napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

luko922 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Czy ktoś próbował odebrać więcej niż jedną nagrodę z WOAH Coca-Coli? Np. jak chcę założyć konto mamie i dla niej ogarnąć drugi ręcznik, to ona musi osobiście go odebrać? W regulaminie jest, że po odbiór trzeba przyjść z dowodem tożsamości, ale jak to wygląda w praktyce? Ktoś wie? 

odbierałam tzn zakładałam konto na męża i syna. każdy osobiście odbierał ręcznik  emotka

Hmm, a pytali w ogóle o jakiś dokument tożsamości czy wystarczył sam voucher?

ja przy odbiorze musiałam dowód pokazać. mężowi dali na twarz bez sprawdzania jakichkolwiek dokumentów, a syn pokazał legitymację szkolną

przy odbiorze musiałam okazać dowód, w innej części W-wy mąż czekał i czekał, bo jedna osoba odbierała... dwie pełne torby ręczników. Chyba zależy czy trafisz na służbistę/tkę , czy kioskarz chce uwolnić sobie miejsce i starcza mu sam wydruk 

Ja odbierałam na dowód, ale ręczników to już na Śląsku raczej nie ma, wybiórczo sprawdziłam inne miejsca w których bede w niedalekiej przyszłości ,  zostały okulary i plecaki....

widzę ile kodów na ręcznik i inne rzeczy, a jest minimalna ilość kodów  na te wycieczki?

na wycieczki chyba jeden? a widziałeś to? "2.1. Uczestnikiem Loterii może być każda osoba fizyczna, posiadająca co najmniej ograniczoną zdolność do czynności prawnych, nabywająca towar lub towary, o których mowa w pkt. 3.1. Regulaminu jako konsument w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego ("Uczestnik")." według tego reg. to i puszki mają nakrętki? emotka  


w nocy naszło Cie na śmiechy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6389832 Napisano: 14.08.2017 23:51:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
golocia napisał(a):

azaflora napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

luko922 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Czy ktoś próbował odebrać więcej niż jedną nagrodę z WOAH Coca-Coli? Np. jak chcę założyć konto mamie i dla niej ogarnąć drugi ręcznik, to ona musi osobiście go odebrać? W regulaminie jest, że po odbiór trzeba przyjść z dowodem tożsamości, ale jak to wygląda w praktyce? Ktoś wie? 

odbierałam tzn zakładałam konto na męża i syna. każdy osobiście odbierał ręcznik  emotka

Hmm, a pytali w ogóle o jakiś dokument tożsamości czy wystarczył sam voucher?

ja przy odbiorze musiałam dowód pokazać. mężowi dali na twarz bez sprawdzania jakichkolwiek dokumentów, a syn pokazał legitymację szkolną

przy odbiorze musiałam okazać dowód, w innej części W-wy mąż czekał i czekał, bo jedna osoba odbierała... dwie pełne torby ręczników. Chyba zależy czy trafisz na służbistę/tkę , czy kioskarz chce uwolnić sobie miejsce i starcza mu sam wydruk 

Ja odbierałam na dowód, ale ręczników to już na Śląsku raczej nie ma, wybiórczo sprawdziłam inne miejsca w których bede w niedalekiej przyszłości ,  zostały okulary i plecaki....


widzę ile kodów na ręcznik i inne rzeczy, a jest minimalna ilość kodów  na te wycieczki? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6389561 Napisano: 14.08.2017 12:34:02 w MC - Agencja inna niż wszystkie
ziolko napisał(a):

darog napisał(a):

termitek99 napisał(a):

U mnie też dotarło wino zamiast bidonu.... emotka

U nas były 2 różne smsy " nagroda dodatkowa", oraz "bidon", 2 różne smsy do odesłania z innym prefixem..dotarło 2x wino...w tym jedno rozlane

na zapytanie dlaczego były wysłane 2 różne smsy a przyszły 2 takie same nagrody MC odpisało:" wygrał pan wino, do drugiej osoby to samo: wygrał pan wino...i koniec tematu!

Poza tym, to miało być inne wino wg regulaminu za 42 zł,, a dali te w przedziale 24(promo)-32 zł  max.. nie odpisali w tym temacie nic..

no to piszcie na profilu tesco, tesco magazyn. Niech w końcu zareagują!! 

to nie był konkurs tesco Pani Ziółko Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6389552 Napisano: 14.08.2017 12:10:57 w Smolar

darog

#6389543 Napisano: 14.08.2017 11:59:05 w MC - Agencja inna niż wszystkie
termitek99 napisał(a):

U mnie też dotarło wino zamiast bidonu.... emotka


U nas były 2 różne smsy " nagroda dodatkowa", oraz "bidon", 2 różne smsy do odesłania z innym prefixem..
dotarło 2x wino...w tym jedno rozlane

na zapytanie dlaczego były wysłane 2 różne smsy a przyszły 2 takie same nagrody MC odpisało:" wygrał pan wino, do drugiej osoby to samo: wygrał pan wino...i koniec tematu!

Poza tym, to miało być inne wino wg regulaminu za 42 zł,, a dali te w przedziale 24(promo)-32 zł  max.. nie odpisali w tym temacie nic.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6389538 Napisano: 14.08.2017 11:53:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ma ktoś oświadczenie z tego konkursu ITm / Smolar

https://www.smola...rlsberg-w-intermache Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6389329 Napisano: 13.08.2017 21:10:13 w Czy informują/ informowali?
MANHATTAN lody C4

jest tam rezerwa? czy wywalać paragony? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6389322 Napisano: 13.08.2017 20:54:39 w Czy informują/ informowali?
Czy była jakaś rezerwa z NESTLE PORUSZA ogólnopolska?

Coś mi się wydaje, że sporo nagród nie wydanych?

Wywalać paragony, czy na rezerwe czekąć? czy już po wszystkim?>


A..i jeszcze było coś NESTLE kaufland ..tam jest przewidziana rezerwa czy nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6389293 Napisano: 13.08.2017 18:41:35 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

jokan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Niezła burza zrobiła się na profilu InCubi emotka  Ciekawe, co teraz poczną zapędzeni w kozi róg. Może wcale nikogo nie nagrodzą emotka  albo puszczą jako rezerwę emotka

na ich miejscu puścilabym eski w poniedziałek o 6.00 emotka  

Może i tak mieli w planach, ale ten komentarz mógł im je pokrzyżować:

Dlatego pozwoliłam sobie zrobić screeny Pana wypowiedzi, drogi CEO - dołączę je do screenów faktycznego czasu wysyłki SMS`ów z info o wygranej. Państwa niekompetencja zostanie przekazana w odpowiednie miejsca.

swoją drogą ciekawe, czy to ktoś z forum emotka  No cóż, czekajmy na rozwój sytuacji.

Bardziej zaniepokoił mnie komentarz o tym, że nagrodzili w pudliszkach kogoś, kto nawiązał w smsku do produktów wedla (chyba przez przypadek?!)...mam nadzieję, że to fejk.

to juz teraz wiem, czemu w pudliszkach nie wygrywam emotka - na tak na powaznie, to ciekawe czy to prawda? A czy oni tez robią konkursy KAMISA w intermarchee, te smsowe?

Właśnie zaczęli puszczać eski.


Oni puszczają wszystko jednocześnie? Czyli znowu mam zero... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6389065 Napisano: 12.08.2017 13:58:03 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

darog napisał(a):

magie1982 napisał(a):

darog napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czyżby InCubi chciało zatuszować swoją niekompetencję? emotka  Na wszelki wypadek zrobiłam sobie zrzut tego komentarza. I jak jeszcze poinformują, to zapytam jakim cudem w czasie podróżują, bo też bym chciała emotka  

nie wiem po co takie kłamstwanie lepiej napisać ,,przepraszamy za opóźnienie, wyniki będą XX.XX.2017 roku " ?

Chodzi o ten Tchibo/Tesco?W reg mają wybrać do 22 sierpnia, mają czas, ale też czekam emotka

Agencja na fb twierdzi, że zwycięzcy zostali poinformowani....

nie zaglądam na fb, ale tak jak ktoś już wcześniej twierdził-ktos TU by wygrał...

Ja to pisałam i wiem to, ale termin nie był do 22, tylko do 11. 

to regulamin zmienili, czy ja patrze na inny? ja widze do 22 sierpnia komisja + ileś tam na powiadomienie § 3 pkt 6..  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6389051 Napisano: 12.08.2017 13:17:10 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

darog napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czyżby InCubi chciało zatuszować swoją niekompetencję? emotka  Na wszelki wypadek zrobiłam sobie zrzut tego komentarza. I jak jeszcze poinformują, to zapytam jakim cudem w czasie podróżują, bo też bym chciała emotka  

nie wiem po co takie kłamstwanie lepiej napisać ,,przepraszamy za opóźnienie, wyniki będą XX.XX.2017 roku " ?

Chodzi o ten Tchibo/Tesco?W reg mają wybrać do 22 sierpnia, mają czas, ale też czekam emotka

Agencja na fb twierdzi, że zwycięzcy zostali poinformowani....

nie zaglądam na fb, ale tak jak ktoś już wcześniej twierdził-ktos TU by wygrał... Wyświetl w wątku >>
0 0